Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#5061 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2019 - 12:18

To skoro vypadá že jsme posedlí úklidem :huh: a přitom se říká chudácu němci co mají rádi ordnung a přitom jsou z obou stran obloženi bordeláři (z jené strany CZ + PL a z druhé strany FR) :D.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#5062 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2019 - 12:29

Chudáci němci vysypávají odpad do českých příkopů v pohraničí a Češi to po nich uklízejí (CITa, akce typu Ukliďme Česko) :( .


  • 3

#5063 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 515 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2019 - 12:49

Také jsem donedávna žil v představě o německém ordnungu. Pak jsem byl ve Frankfurtu nad Mohanem a moc čisto tam tedy nebylo. 

 

I když největší nepořádek jsem zatím zažil ve Vratislavi. 


  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#5064 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2019 - 14:33

Před nějakou dobou GS archivoval dlouho nepublikované listingy. Jak bylo možné toto přečkat s tak starými kódy?
 
...
 
Možná jedině pravidelně v nich udělat nějakou změnu, aby to nebylo považováno za neaktivní. Na to, mám pocit, brali zřetel.

Mám to z druhé ruky, ale prý existuje možnost odarchivace.
  • 0

#5065 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2019 - 14:59

Mám to z vlastní zkušenosti. Odarchivace automaticky archivovaných listingů je možná (využil jsem jednou), ale není na ní nárok. Lepší je nenechat listing propadnout.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#5066 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2019 - 13:28

Ten pomer zakladanych kesi k eventum je v CR nedobrej. Posledni dobou je vetsina toho co mi prijde jako publikace eventy. diky blizskosti Prahy, kde uz  mi prijde je podil eventu a kesich ve prospech eventu.


  • 1

#5067 honzak123456

honzak123456

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2019 - 13:38

Já si zase myslím, že vysoký podíl eventů ničemu neškodí.

Tedy pokud pominu jedince, kteří místo toho, aby si event užili, tak se jen na okamžik ukáží a honem spěchají na další event, ale to je jejich problém.


  • 2

#5068 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2019 - 14:34

Já si zase myslím, že vysoký podíl eventů ničemu neškodí.

Tedy pokud pominu jedince, kteří místo toho, aby si event užili, tak se jen na okamžik ukáží a honem spěchají na další event, ale to je jejich problém.

 

Nic proti eventům, ale keš si odlovíš, kdy chceš ty. Na event musíš dorazit v době, kdy se koná. Nehodí se ti to? Smůla. Takže fyzická keš udělá radost většímu počtu kačerů, protože tohle omezení nemá.


  • 4

#5069 honzak123456

honzak123456

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2019 - 16:01

Nic proti eventům, ale keš si odlovíš, kdy chceš ty. Na event musíš dorazit v době, kdy se koná. Nehodí se ti to? Smůla. Takže fyzická keš udělá radost většímu počtu kačerů, protože tohle omezení nemá.

Podle mne to ničemu nevadí, pokud je keší i eventů dostatek a to, jaký je je mezi nimi poměr je úplně jedno.

A ještě něco, u některých ovwnerů bývá vývoj takový, že založí několik fyzických keší, pak začne pořádat eventy a množství keší, o které se owner stará, už  příliš neroste, protože by se o všechny nedokázal postarat. Naproti tomu event nepotřebuje údržbu.


  • 2

#5070 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2019 - 16:14

Nic proti eventům, ale keš si odlovíš, kdy chceš ty. Na event musíš dorazit v době, kdy se koná. Nehodí se ti to? Smůla. Takže fyzická keš udělá radost většímu počtu kačerů, protože tohle omezení nemá.

 

Pořádání eventů nějakým způsobem brání vzniku fyzických keší?


  • 7

#5071 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2019 - 22:46

Pořádání eventů nějakým způsobem brání vzniku fyzických keší?

Dal jsem ti palec, protože je mi jasné, jak to myslíš, ale když se nad tím zamyslím, tak do JISTÉ míry ano. Protože pak místo toho, abych běhal po nových stagích a ukládal krabičky, trávím čas na svém eventu (často déle, než půl hodiny, protože mají doprovodný program) nebo CITU.


  • 1

#5072 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2019 - 10:59

Já si zase myslím, že vysoký podíl eventů ničemu neškodí.
Tedy pokud pominu jedince, kteří místo toho, aby si event užili, tak se jen na okamžik ukáží a honem spěchají na další event, ale to je jejich problém.


Neškodí, ba právě naopak. Čím více eventů je, tím více času mám pro sebe, protože na se mi prakticky na žádné už chodit nechce. :)

 

Nic proti eventům, ale keš si odlovíš, kdy chceš ty. Na event musíš dorazit v době, kdy se koná. Nehodí se ti to? Smůla. Takže fyzická keš udělá radost většímu počtu kačerů, protože tohle omezení nemá.


Ač vím, jak to myslíš, na žádný event dorazit přeci nikdo nemusí. Pokud chci, tak dorazím, pokud nechci, nedorazím. A fyzických keší je, myslím, pořád dost a dost.

 

Podle mne to ničemu nevadí, pokud je keší i eventů dostatek a to, jaký je je mezi nimi poměr je úplně jedno.
A ještě něco, u některých ovwnerů bývá vývoj takový, že založí několik fyzických keší, pak začne pořádat eventy a množství keší, o které se owner stará, už příliš neroste, protože by se o všechny nedokázal postarat. Naproti tomu event nepotřebuje údržbu.


Tebou popsaný vývoj znám. Event sice nějakou tu "udržbu" potřebuje, ale je to dočasná záležitost, takže po uplynutí není potřeba se o nic starat.

 

Dal jsem ti palec, protože je mi jasné, jak to myslíš, ale když se nad tím zamyslím, tak do JISTÉ míry ano. Protože pak místo toho, abych běhal po nových stagích a ukládal krabičky, trávím čas na svém eventu (často déle, než půl hodiny, protože mají doprovodný program) nebo CITU.


Viz můj komentář výše. Nikdo mě/tě nenutí postávat nebo sedět na nějakém eventu, případně být na nějakém CITO eventu. :)

P.S. Vím, že jsem rejpal, ale prosím, když už skloňuješ CITO, tak piš buďto Citu, nebo CITO eventu. CITO je zkratka (Cache In Trash Out) a pokud změníš poslední písmenko, nedává ta zkratka smysl.
http://prirucka.ujc.cas.cz/?id=398


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 12 duben 2019 - 14:14

  • 2

#5073 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2019 - 14:22

Pořádání eventů nějakým způsobem brání vzniku fyzických keší?

 

Tak samozřejmě...

Ročně pořádám 3 eventy, Strávím s jejich pořádáním a přípravou mnoho hodin času. Kdybych je vložil do přípravy nových keší místo eventů, mohlo vzniknout spoustu nových kešek:-)

 

Na 5 keší mám umístění, i nápad na to, o čem budou, jen není čas je zrealizovat... U dalších min. 10 mám ideu o čem by byly a kde by asi byly. Jen mít ten čas...

Na druhou stranu neříkám, že kdybych neorganizoval eventy, že budu stejné množství času co strávím s eventy dávat ty keše založím. Ty eventy dělám pravidelně a tak jsou už takovou tradicí, která mě k tomu sama dokope ;-).

 

Ale u několika keší mě už alespoň za ta léta plánování někdo zatím předběhl, tak už je tam nemusím dávat, protože jsem měl v plánu tam dát často nějaké lepší úkryty, na které mi prostě nezbýval čas.


  • 1

#5074 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2019 - 15:44

Psleďni dva dny piplo 5 kesi z toho 5 eventu. :( je pravda ze kese mam do 25km a eventy do 50km, ale i tak :(
  • 0

#5075 honzak123456

honzak123456

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2019 - 17:30

Ten poměr se srovná po čase, až bude publikovaný nějaký powertrail  :(


  • 0

#5076 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2019 - 17:32

To je pravda :)
  • 1

#5077 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2019 - 20:42

Není to tak dlouho, co jsem tu chválil slovenského FitReviewera. Teď jsem narazil na tohle: https://coord.info/GLYD3M7H. Tomu říkám fakt vrchol reviewerské dokonalosti. Možná to za mě skoro patří do georadostného koutku.


Tento příspěvek byl upraven od MiroslavRouta: 17 duben 2019 - 23:49

  • 5

#5078 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2019 - 20:51

Pěkný.
  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#5079 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2019 - 6:37

Je dobré, že když už ne owneři dotčených keší, alespoň jejich reviewer reaguje na NM. :)


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#5080 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2019 - 7:41

Není to tak dlouho, co jsem tu chválil slovenského FitReviewera. Teď jsem narazil na tohle: https://coord.info/GLYD3M7H. Tomu říkám fakt vrchol reviewerské dokonalosti. Možná to za mě skoro patří do georadostného koutku.

 

 

Je dobré, že když už ne owneři dotčených keší, alespoň jejich reviewer reaguje na NM. :)

 

Ano je to moc pěkný reviewerský log, ale jen kdyby nereagoval s téměř 3letým zpožděním ;-) (Toom22 - NM 6.8.2016)


  • 0
www.povetrnik.cz




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama