Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#5101 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2019 - 19:43

Nebylo už dost zvědavčích eventů a není čas dát prostor dalším? ;-)

 

Ono už jen vidět ownerku v plavkách je zážitek do depresivního koutku

 

Naopak! Tvych eventu bylo zatracne malo. :) A prostoru je dost i pro jine.

 

Kaceri jsou zvykli na ledacos. Podivej se na sever od Prahy, je tam u ovcarske jezera kes Eden. Muzes posoudit sama. :)


  • 0

#5102 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 7:24

Mno, ale na 100% nemohu tvrdit, že v létě přece jen něco neudělám - nápad už jsem probírala s kolegou ze sousedního okresu a tomu se líbil. Jen bych potřebovala křišťálovou kouli na počasí, aby si další recesi kačerstvo užilo. Ono už jen vidět ownerku v plavkách je zážitek do depresivního koutku, natož kdyby byla zima a lilo jako včera.... Těžko by mi prošlo správné D/T, to by se asi musela lehce rozšířit stupnice. :-)
Ale uvidíme třeba za měsíc, jaký dají rosničky výhled.

 

A na co křišťálovou kouli?

Tak prostě bude horší počasí, vždyť to tolik nevadí, max. bude o něco méně lidí...

Ve skautu jsme si vždy říkali, že není špatné počasí, je špatné oblečení... Pokud to máte ve vodě, tak neoprén to přece jistí ;-).

 

Kolikrát nepřálo eventu počasí... Jednou jsem dokonce přesouval i víkendový event kvůli počasí EDIT - na jiné místo - ne na jiný termín :-). A že se sejde méně lidí je na jednu stranu smutné, ale na druhou stranu to musíš brát z té lepší stránky - stihneš si s nimi lépe pokecat :-).


Tento příspěvek byl upraven od Roman_Jaromer: 14 květen 2019 - 9:11

  • 0

#5103 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2019 - 8:09

A že se sejde méně lidí je na jednu stranu smutné, ale na druhou stranu to musíš brát z té lepší stránky - stihneš si s nimi lépe pokecat :-).

 

A hlavně se sejdou jen ti, kteří mají opravdu zájem - takové to zdravé jádro :)


Tento příspěvek byl upraven od Shashlick: 14 květen 2019 - 8:09

  • 1

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#5104 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2019 - 19:05

Nejde o to, že by se sešlo málo lidí - jde o to, že si blbnutí u vody nikdo neužije. Eventy jen pro bod a hned rozcho, pořádat nechci, mám ráda recesi a zábavu. ;-)

Ale jak jsem tak kvůli gc zanedbávala zahradu, vyrostly nám z pecek zelené renklódy docela pěkné stromečky! :-) A tak se ptám, jestli je tu nějaký dendrolog, který mi řekne, že budou použitelné i bez roubování - potom bych je buď zasadila na jiné místo nebo někomu věnovala.
Druhý dotaz by byl na botanika - krásné mi kvete bylinka, která vypadá jako mateřídouška, ale tu jsem v předchozích letech nesázela a navíc by nedělala z jedné rostliny takový koberec? Co by to mohlo být jiného?
Njn, jedno přísloví by se na mě hodilo....:-)
  • 0

#5105 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2019 - 21:08

Proč nezkusíš google a wiki ?

 

https://www.google.c...lient=firefox-b

 

https://cs.wikipedia...nože_pro_slivoň


  • 0

#5106 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2019 - 7:03

Dnes ráno mě potěšil log na mojí první keši: https://coord.info/GLYR9KZV

Vím, je to trochu skrytá reklama, ale kvůli tomu jsem tu keš kdysi zakládal a jsem rád, že i v dnešní uspěchané době plní svůj účel. Hned se ten pracovní týden začíná lépe :)


  • 1

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#5107 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2019 - 7:10

Jj, takové procházky minulostí mám taky rád. To jsou keše o něčem. :)

 

PS: nevím, jestli jsem to nějak špatně pochopil - stage 1 je jasná, vzorec pro finálku taky vidím, bonusovou stage taky. Ale stage 2 nemá definované souřadnice. Ty jsou v krabičce?


Tento příspěvek byl upraven od Pontiac_CZ: 27 květen 2019 - 7:18

  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#5108 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2019 - 7:54

No jo, te´d na to taky koukám jako puk :) Stage 2 je finálka, jen jeto nešťastně nazvané. A také ve waypointech mám skryté souřadnice stage 1. Ani už nevím, co mě k tomu před devíti lety vedlo :D

 

Díky za upozornění, v týdnu se na to mrknu a trochu upravím.


  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#5109 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2019 - 8:52

Ahoj, svého času sem dost chodila, tak by ro někteří místní štamgasti mohli vědět - tušíte, jak funguje Jacka? Nedávno jsem rozklikl její letterbox a zjistil, že už delší dobu potřebuje údržbu, na což nijak nereaguje a přes profil jsem se taky nedopsal. Byl moc pěkný a archiv by mě mrzel, myslel jsem, že bych jí pomohl, ale to by chtělo se s ní spojit. Přitom na straně druhé má letos založenou novou keš. Tak nevím.
  • 0

#5110 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2019 - 13:09

Vždycky mne potěší, když se na světě znovu objeví nějaký trackable, který už vypadal jako ztracený. Možná se v někom hnulo svědomí, možná ho u někoho viděl cacher, který se postaral, aby trackable zase "obživnul". Už jsem kdysi objevil geocoin, který u sebe držel někdo, kdo geocachingu po pár desítkách nálezů zanechal a asi po dvou letech geocoin odložil do cache, aniž by to zalogoval. Teď jsem ale narazil na opravdový extrém, takovou skoro až strašidelnou historii.

Byl jsem na cyklozájezdu ve Slovinsku a objevil jsem v jedné cachi travelbug TB6QK9N. V hotelu jsem se připojil k internetu a podíval se, jestli TB nemá nějaký speciální úkol a poslední dva logy byly ve stylu "neviděl jsem ho v cachi" a TB byl označen jako ztracený. A to se podívejme, pomyslel jsem si a podíval se, kdy a kde byl zalogován naposledy. V říjnu 2015 na Mauritiu!!!

Vážně by mne zajímalo, co se s ním dělo, od vložení do poslední cache do oznámení, že je ztracený byly dva nálezy německých cacherů, v tom Slovinsku byly poslední nálezy téměř výhradně od místních. Navíc ta plastová příšerka vypadá ve srovnání s tím, co je na fotce od ownera, nějak zachovalejší, skoro jako by si někdo dal práci s jejím vyčištěním nebo výměnou za stejnou, ale jinou, také upevnění řetízku je jiné. Duplikát od ownera to přitom nejspíš nebude, od roku 2017 našel jedinou cache a několik měsíců se na GC.com nepřihlásil.

 

Každopádně pěkná rarita, doufám, že si zase zacestuje.

 

(I když, TBGWD8 si dal také v letech 2007-2013 pauzu, ale bez toho skoku přes čtvrt zeměkoule.)


  • 3
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#5111 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2019 - 11:42

Zatím je listing odeslaný ke schválení, ale aby se včas dalo zapsat do diáře, zveme vás spolu s kolegou na:

1.Vlkovské kačerské soulodění,

které se chystá na dopoledne 3.8.

Pokud je to pro vás daleko, je možnost přijet už v pátek večer a přespat v některém z kempů u Vlkova nebo Veselí nad Lužnicí.
Opět jde spíš o relax a recesi.Jak jinak, když máme léto. Tedy doufám, že v srpnu už nepřijde podzim nebo zima a nebudeme tam sami. :-)
Mno a kdo by měl zájem přijet, nebude třeba loď, stačí jakékoliv ( obzvlášť vítáno crazy ) nafukovací či jiné plavidlo, na kterém zvládnete vydržet onu pověstnou minimální půlhodinku.
  • 0

#5112 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2019 - 19:28

tušíte, jak funguje Jacka?

 

To by mě taky zajímalo. Byl jsem na její (adoptované) kešce v Horoměřicích, indicie nesedí, logbook mokrý. Letos měla tři keškovací dny, ale stránky GC navštěvuje.


  • 0

#5113 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2019 - 21:21

To by mě taky zajímalo. Byl jsem na její (adoptované) kešce v Horoměřicích, indicie nesedí, logbook mokrý. Letos měla tři keškovací dny, ale stránky GC navštěvuje.

Podařilo se mi s ní spojit díky Petman02, potřebné jsem s ní vyřídil... Jak to ale teď má, pořád nevím.


  • 0

#5114 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2019 - 21:43

Slíbený event je publikovaný, GC89Q59.
Jen sem z tabletu nedám proklikávací odkaz, omlouvám se.
Děkuji za rychlou publikaci.
  • 0

#5115 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2019 - 22:05

Slíbený event je publikovaný, GC89Q59.
Jen sem z tabletu nedám proklikávací odkaz, omlouvám se.
 

 

Tady je ten odkaz  ale terminove je to bohuzel mimo, takze bez nas. Prejeme prijemnou zabavu a lepsi pocasi nez na Tvem poslednim evetnu, ktery i presto byl velmi povedeny.


  • 1

#5116 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2019 - 9:06

Přeji všem krásné léto a hlavně šťastný návrat od keší a z dovolených.
Předvídejte na silnicích za ostatní - co se děje je rok od roku horší a často až neuvěřitelné. Už mám celou složku nechtěných videí z kamery, která by zaměstnala PČR..... Buď jezdí lidi bez absolvování autoškoly nebo se na silnicích hromadně hraje ruská ruleta. :-( Jinak si nedovedu vysvětlit, že nesledovat ostatní, tak mám už párkrát po všech starostech. Jezdím pořád ráda, ale jak obvykle nemluvím sprostě, tak v autě nadávám jak dlaždič. Skoro je zázrak, že nehod není ještě víc.
  • 1

#5117 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2019 - 19:07

Přeji všem krásné léto a hlavně šťastný návrat od keší a z dovolených.
Předvídejte na silnicích za ostatní - co se děje je rok od roku horší a často až neuvěřitelné. Už mám celou složku nechtěných videí z kamery, která by zaměstnala PČR..... Buď jezdí lidi bez absolvování autoškoly nebo se na silnicích hromadně hraje ruská ruleta. :-( Jinak si nedovedu vysvětlit, že nesledovat ostatní, tak mám už párkrát po všech starostech. Jezdím pořád ráda, ale jak obvykle nemluvím sprostě, tak v autě nadávám jak dlaždič. Skoro je zázrak, že nehod není ještě víc.

 

Pod to se podepíšu - bohužel :(


  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#5118 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2019 - 19:17

Přeji všem krásné léto a hlavně šťastný návrat od keší a z dovolených.
Předvídejte na silnicích za ostatní - co se děje je rok od roku horší a často až neuvěřitelné. Už mám celou složku nechtěných videí z kamery, která by zaměstnala PČR..... Buď jezdí lidi bez absolvování autoškoly nebo se na silnicích hromadně hraje ruská ruleta. :-( Jinak si nedovedu vysvětlit, že nesledovat ostatní, tak mám už párkrát po všech starostech. Jezdím pořád ráda, ale jak obvykle nemluvím sprostě, tak v autě nadávám jak dlaždič. Skoro je zázrak, že nehod není ještě víc.

Hmm, tu ruskou ruletu jsem videl na vlastni oci, kdyz lovil cache cca 200m od krizovatky, no moc se mi tam nechtelo, ale dojel jsem tam. Obe auta na odpis, jedno v rybniku, druhe na krajnici, ale kupodivu nikdo mrtvy, jen radne zatocene hlavy, jelikoz kazde auto udelalo alespon 2 otacky okolo svisle osy a par odrenin. Tak alespon tak, hasici a policajti tam byli za chvili i kdyz to bylo v takove krajine nikoho daleko od mest. No kdyz jsem odjizdel odtamtud, tak jsem zastavoval pred kazdou polni cestou a koukal jsem, jestli tam nahodou nekdo nejede a nejel.

 

Jo taky v aute pouzivam vyjmenovana slova a cim dal tim vic.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#5119 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2019 - 19:32

Snad nejvíc mi vadí nedodržování bezpečného odstupu. Dneska znovu - chystám se odbočit ke keši a na zádech přilepený boreček v SUV. Zjevně nic netuší o fyzikálních zákonech. Holt čím větší auto, tím menší obsah mozkovny :( .


  • 0

#5120 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2019 - 19:38

Řidiči už se naučili zipovat. Jel jsem městem, 4pruhá silnice, padesátkou a jeden dobrák předjížděl stylem pravý levý pruh, předjel takto asi 4 auta, vždy jedno zprava, druhé zleva. Jeho rychlost neodhadnu, ale oba pruhy jely tou padesátkou.


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama