Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#5201 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2019 - 23:08

Nemyslela jsem elegantní oblékání a vaření.;-)
6. Co máš pod vrchním oblečením a čeho je dnes neuvěřitelný výběr? Od krajkového přes černé po barevné?
7. Co je pro některé důležitější než aby bylo uvařeno? Neříkej, že fotbal nebo hokej. ;-)

6. To nosím jen z půlky. :-)

7. Klid...?


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 28 červenec 2019 - 23:08

  • 1

#5202 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2019 - 0:45

- mno, mladé holky nemají tolik zkušeností ani v dalších směrech, třeba zrovna ve vaření ;-) a nejen v něm, prostě potřebují ještě čas, aby se něco naučily a dozrály ;-)

Předpokládám, že narážíš na aktivity jako chození kanálama, prodírat se křovím a ztratit co nejméně krve, šplhat po stromech a tak?

PS: Mirku, potěšilo mě, že hledáš mezi vrstevnicemi. A protože dcera bude od října v Praze na UK a zároveň má svůj nick,rovnou si dovolím upozornit, že je zadaná! :-)

No a to je furt tohleto! Věčnej problém.   :wacko:

7. Co je pro některé důležitější než aby bylo uvařeno? Neříkej, že fotbal nebo hokej. ;-)

Hmf... CITO asi nemyslíš. A výše uvedené taky ne :D


  • 0

#5203 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2019 - 7:01

Co se týče hledání partnerky, tak tam se mi osvědčila možná trochu netradiční taktika: Vykašlat se na to!

 

Dřív jsem také hledal různými možnými způsoby, ale neúspěšně. Pak jsem s tím přestal, začal si hledat nějaký byt jen pro sebe, kde bych dožil :D Posléze zapracovala náhoda, kdy se nám nevydařila jedna noční šifrovačka. Skončili jsme už o půlnoci a druhý den jsem mohl jít na grilovačku ke kamarádům. Tam jsem se zakecal s jejich spolubydlící, kterou jsem viděl prakticky poprvé. Za pár dní na to jsme měli rande, za rok svatbu a za další rok malého špunta :)

 

 

A ještě k tomu, proč dnešní mladé holky nejsou to pravé ořechové. Nevím, zda se to týká všech, ale určitě většiny. Holka může být fajn, milá, chytrá, ale brzo zjistíte, že má jednu ze dvou vad:

 

1) kouří

2) nekouří


Tento příspěvek byl upraven od Shashlick: 29 červenec 2019 - 7:03

  • 2

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#5204 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2019 - 7:18


A ještě k tomu, proč dnešní mladé holky nejsou to pravé ořechové. Nevím, zda se to týká všech, ale určitě většiny. Holka může být fajn, milá, chytrá, ale brzo zjistíte, že má jednu ze dvou vad:

 

1) kouří

2) nekouří

 

 

podle toho to vtipu?

Přijde slečna k lékaři a ptá se: pane doktore na co zemřu na rakovinu nebo na AIDS? Doktor odpoví: "Podle toho co kouříte" :P :P :P :P


  • 0

#5205 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2019 - 7:20

Co se týče hledání partnerky, tak tam se mi osvědčila možná trochu netradiční taktika: Vykašlat se na to!

 

Co se týče hledání partnera, tak mně se to neosvědčilo - vykašlala jsem se na to, vrhla se na geocaching a od té doby jsem ve volném čase buď zanořená v lesích a loukách při hledání, nebo doma při luštění. Sama a natolik spokojeně, že už se mi si nikoho domů implantovat ani nechce, neb bych neměla klid na to luštění. :-))


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 29 červenec 2019 - 7:27

  • 1

#5206 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2019 - 11:00

Shashlick má pravdu, kolikrát se náhodně najde, když se nic nehledá a ani nečeká. ;-)
To bývá nejlepší nebo naopak největší průšvih.:-)
  • 0

#5207 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2019 - 11:05

Teda to jsem se zase docetl novejch veci. Akorat mi jeste chybi informace jestli partnery taky hledate lovite BFkem :o


Tento příspěvek byl upraven od Modrak: 29 červenec 2019 - 15:11

  • 1

#5208 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2019 - 11:11

Teda to jsem se zase docetl novejch veci. Akorat mi jeste chybi informace jestli partnery taky hledate BFkem :o

 

Asi jedině BFkem, snahou o výpočet se člověk dostává na nedosažitelně vzdálené souřadnice. :-)


  • 1

#5209 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2019 - 11:22

Teda to jsem se zase docetl novejch veci. Akorat mi jeste chybi informace jestli partnery taky hledate BFkem :o

Na to bacha, jsou za to vysoký tresty.


  • 1

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#5210 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2019 - 11:31

Teda to jsem se zase docetl novejch veci. Akorat mi jeste chybi informace jestli partnery taky hledate BFkem :o


Je okurková sezóna, jako bys to z médií neznal.;-)
Ode mě se nic nedozvíš, už jsem psala, že hledám jen keše - s hledáním partnerů fakt nemám zkušenost! Se vždycky tak nějak vyskytli sami nebo si mě našli někde v koutě s knížkou. Tak jsem si říkala, že se tu na stará kolena třeba něco užitečného dozvím. :-)

PS: A12 teď má chudák dilema, jestli dřív palcovat Ru nebo mě! :-) Kdyby tak ještě věděl, že se my dvě už známe i osobně....
  • 0

#5211 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2019 - 11:39

To MiroslavRouta: Uvědomuješ si, že s partnerkou získáváš jako bonus ještě potencionální tchýñku? :-)
  • 1

#5212 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2019 - 22:02

Sakra...


  • 1

#5213 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2019 - 7:19

Dej si do inzerátu, že hledáš dívku osiřelou :D .


  • 1

#5214 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2019 - 9:54

To MiroslavRouta: Uvědomuješ si, že s partnerkou získáváš jako bonus ještě potencionální tchýñku? :-)

Vždycky jsem z legrace říkal, že není nic horšího, než hysterka v baráku.  Později jsem pochopil, že jsem se mýlil. Ještě horší jsou dvě hysterky v baráku: matka a dcera... 

Naštěstí se mě to netýkalo. Měl jsem výbornou tchyni.

O hysterkách více zde: https://coord.info/GC5WZWW

Je to sice dlouhé, ale poučné!


Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 30 červenec 2019 - 10:19

  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#5215 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2019 - 22:30

To MiroslavRouta: Uvědomuješ si, že s partnerkou získáváš jako bonus ještě potencionální tchýñku? :-)

... která s větší pravděpodobností než dcera už umí vařit? :)

 

No... mne zas z toho, co trousí mlaďoši v práci, přijde, že hledají spíš volnou zábavu než cokoliv jiného :). Což je na druhou stranu fajn, aspoň vím, na co upozornit dcery... :wub:


  • 2

#5216 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2019 - 22:32

Teda to jsem se zase docetl novejch veci. Akorat mi jeste chybi informace jestli partnery taky hledate lovite BFkem :o

 

Nějak mne nenapadá, co si pod tím mám představit? :)


  • 1

#5217 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2019 - 22:52

Návod od Modráka by mohl být zajímavý a užitečný.
Už jsem psala, že bych se tu ráda něco doučila! :-) A Modrák žádné rady zatím neposkytl. :-(

Ale když nad tím tak přemýšlím, bylo by rozumné lovit mezi kačery? Neplatí totéž jako v práci, čili " Co je v domě, není pro mě." ?
Se jen tak ptám, abych měla zvládnutou alespoň teorii. ;-) Nebo se s ru domluvíme a vyrazíme na odlov A12 ?!?!? :-)

PS: Kdykoliv napíšu ru, tablet přepíše na ručení! :-) Budu se muset podívat konečně do nastavení....

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 31 červenec 2019 - 22:55

  • 0

#5218 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2019 - 22:59

...

Ale když nad tím tak přemýšlím, bylo by rozumné lovit mezi kačery? Neplatí totéž jako v práci, čili " Co je v domě, není pro mě." ?

 

...

 

Neplatí :) .

Ale dobrá zpráva pro mladé pány, kačerky ze slečen můžete udělat :)


Tento příspěvek byl upraven od Zverinec: 31 červenec 2019 - 23:00

  • 0

#5219 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2019 - 23:13

Ale když nad tím tak přemýšlím, bylo by rozumné lovit mezi kačery? Neplatí totéž jako v práci, čili " Co je v domě, není pro mě." ?
Se jen tak ptám, abych měla zvládnutou alespoň teorii. ;-) Nebo se s ru domluvíme a vyrazíme na odlov A12 ?!?!? :-)
 

S lanem a biltemovou tyčí...? :-)))


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 31 červenec 2019 - 23:17

  • 2

#5220 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2019 - 23:23

Mohla bych přispět nějakou karabinou a smycí....Ale nemáš doufám nápad takového sympaťáka svázat a pověsit za ... někam .....?
:-) :-) :-) :-) :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama