Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#5221 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2019 - 9:03

To by chtelo nezavisl(eho-ou) kameraman(a-ku) aby i ostani z toho neco meli :D .


  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#5222 honzak123456

honzak123456

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2019 - 16:35

Hlavně buďme rádi, že A12 umí jenom klikal, aspoň nemusíme číst ty zvratky, co se mu honí hlavou.


  • 3

#5223 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2019 - 23:39

Zvedavkanocni vážně dostává svému jménu. Je skoro tři čtvrtě na jednu v noci a kdo prochází vedlejší vlákno podle informací napsaných v zápatí každého vlákna? :D


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 06 srpen 2019 - 23:39

  • 1

#5224 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2019 - 23:51

Tvé téma je zajímavé, bez většího přemýšlení mě u nás napadla čtyři náměstí a v seznamu vidím osm. Dohromady bych je asi nedala.
Ano, ponocuji - nevím, jestli mě tak dobilo odpolední sportování nebo mě probralo kafe na návštěvě v mé rodné Bechyni, kde jsem se potom sama zdržela na náměstí a užila si u kašny příjemný večer při vyřizování pošty. Jo, někdy je člověk spokojený i díky drobnostem. Sice jsem uvažovala odlovit jednu keš poblíž mého v dětství oblíbeného místa u řeky, jenže to bych do setmění nestihla a je třeba tam jít za světla, ne s baterkou. Navíc jsem dneska pozorovala řadu zvířat jak lesních tak domácích a to mi vždycky zvedne náladu. Fakt jsem nenáročný tvor.;-)
  • 0

#5225 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2019 - 7:26

..........................

Ale když nad tím tak přemýšlím, bylo by rozumné lovit mezi kačery? Neplatí totéž jako v práci, čili " Co je v domě, není pro mě." ?
Se jen tak ptám, abych měla zvládnutou alespoň teorii. ;-) 

 

........................

Také myslím, že neplatí. Naopak je to výhodou  :) .

 

Mj. přítel, kamarád, partner .... mudla bude z lovení keší otráven nebo Ty budeš otrávená z mudlo-výletů a dostaneš "keškový absťák"  :) .


  • 0

#5226 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2019 - 8:20

Jen takový postřeh a pouhé konstatování. Byl jsem teď v zahraničí - Kodaň, Malmö, Göteborg. Dost virtuálek (polovina, možná mírně přes) není jen o fotce, ale musí se i něco zjišťovat.


Nechci plevelit vlákno věnované virtuálkám, tak svůj dotaz přesunu sem. Nějaké tipy v Kodani nemo Malmö, co by stálo za to vidět? Nemyslím jen GC, necestuji kvůli keším. :) Nebudu mít na obě města zrovna extrémně moc času, takže jestli je v dosahu centra něco, co nezmiňují kdejaké webové stránky a stálo by za to vidět, sem s tím.


  • 0

#5227 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2019 - 20:30

A já nechci zakládat vlákno jen k eventu, ale dovolím si připomenout, že příští týden kolega bacardi.r navazuje na naše 1.Vlkovské kačerské soulodění a pořádá za naší podpory obdobnou akcí v Táboře na Jordánu. Kdo budete poblíž nebo máte chuť se do téhle recese zapojit, jste vítáni.
Už jsem se rozhodla, že risknu jet na paddleboardu v šatech, uvidíme, jestli se cvaknu. Dneska jsem na pískovně jezdila v tričku a sukni, tak snad kačeři na člunech nebudou až tak rozdovádění, aby ze mě udělali potápku. Podpatky na vodě ovšem riskovat nebudu, ty až na souši.
  • 0

#5228 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2019 - 6:27

Nechci plevelit vlákno věnované virtuálkám, tak svůj dotaz přesunu sem. Nějaké tipy v Kodani nemo Malmö, co by stálo za to vidět? Nemyslím jen GC, necestuji kvůli keším. :) Nebudu mít na obě města zrovna extrémně moc času, takže jestli je v dosahu centra něco, co nezmiňují kdejaké webové stránky a stálo by za to vidět, sem s tím.


Malinko si prihreju polivcicku.

http://www.geocachin...ger-a-do-malmo/
  • 0

#5229 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2019 - 15:10

Když se Ru67 ( přípustná zkratka nicku? ) zmínila ve vedlejším vlákně o "dýňových škvarečcích", nedá mi to, abych téma vaření co doma z dýní nebo obecně co sebou dobrého na cesty za keškami nepřetáhla sem. Receptů je sice všude plno, ale není nad někým vyzkoušené. 

 

Osobně mám s dýní Hokkiáido problém, že ji většinou sním jen v troubě upečenou s ostřejším kořením a pokapanou olivovým olejem. K polévce se prostě nedostanu......Jo, mám k tomu ráda ještě brambory nakrájené na plátky, také z trouby plus nějakou další čerstvou zeleninu nebo zeleninový salát. Doma mám tuhle kombinaci ráda jen já.

Jedla jsem z dýně i výborný koláč, chtěla jsem experimentovat, jenže nějakým nedopatřením jsem se dýní na zahradě nedočkala - rostou mi asi Goliáše a tak pokud dozrají, nejspíš budu kandovat. Je to sice pracné, člověk si s tím hraje každý den cca týden, ale mnohem lepší než bonbony. Pokud máte vyzkoušené nějaké méně známé recepty, uvítám je. Zavařovat dýni jako ananas nebo patlat džus se mi nechce......i když, nějaké smoothie?


  • 0

#5230 RADMI1411

RADMI1411

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2019 - 16:34

Když se Ru67 ( přípustná zkratka nicku? ) zmínila ve vedlejším vlákně o "dýňových škvarečcích", nedá mi to, abych téma vaření co doma z dýní nebo obecně co sebou dobrého na cesty za keškami nepřetáhla sem. Receptů je sice všude plno, ale není nad někým vyzkoušené. 

 

Já dělám dýňové hranolky - nakrájí se hokkaido dýně fakt na hranolky, dají se na pečicí papír, posolí, pokape olivovým olejem a upeče. Naše děcka to mají raději než hranolky bramborové. Jinak už jen polévku a pak zapečené v alobale - na kousky nakrájené, s kořením, česnekem, klidně kousky anglické nebo špeku a pokapané olejem. Dělám to po jedné porci, zabalím do alobalu a upeču.


  • 0

#5231 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2019 - 16:45

Máme to asi podobně, jen já místo hranolků na papíru peču měsíčky - vnitřek dýně vydlabu a krájím na plátky podobně jako meloun. Peču i se slupkou.

Balíčky s anglickou vyzkouším - podobně dělám panenku, jen ji opepřím, na alobal rozložím plátky anglické a cibule, do toho panenku zabalím po jednotlivých porcích. Dělala jsem to i v jednom penzionu  k večeři při geovýpravě - rychlé a hotové za chvíli. .-)


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 10 září 2019 - 16:45

  • 0

#5232 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2019 - 17:31

Když se Ru67 ( přípustná zkratka nicku? )

Přípustná, dokonce správnější než ta zdejší. Původně jsem se zaregistrovala stejně jako na gc.com coby ru67, jenže vzápětí mi bylo jménem Tomyho.22 sděleno, že mám zakázán přístup, tak jsem si Tomymu stěžovala, že jako proč, za co, když jsem se ještě ani nestihla nijak na serveru projevit, a dozvěděla jsem se, že asi mám nick příliš podobný spamerům, tak mě automat vyhodnotil jako nepřítele. Holt jsem se musela zaregistrovat znovu opisněji. :-)

 

Z dýně třeba marmeládu a la merunky, ale chce to k tomu pár merunek. Mám na to odložený pytlík merunek v mrazáku, ale jdou i sušený, od zítřka budou v akci v Albertu. Kdybys chtěla recept, napiš interkou. Jinak goliáše závidím, protože já mám letos jen dva a naopak mi vzešly samá hokaida. Přičemž dýňový kompot miluju a vařím ho pro sebe a kamarádku každý rok hafo. Jsem schopná sníst sama omniovku za jeden večer jen tak při šmudlání u počítače. A z hokaida kompot nejde.


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 10 září 2019 - 19:18

  • 0

#5233 DvaPlusJedno

DvaPlusJedno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2019 - 5:35

Tak to jsem rád, že mám nick tady i na GC stejný, i když už se mi taky stalo, že jsem třeba do mikro (nano) logbooku z důvodu úspory místa zalogován jako 2+1 (samozřejmě se zmínkou o této události v logu a přiloženou fotkou). A zatím mi to prošlo.  :D


  • 0

#5234 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2019 - 7:52

Ru67, recept na marmeládu nebo dzem ráda vyzkouším, pošli prosím na mail, co nám v profilu na gc.com. Předem diky - meruňky jsem koupila zrovna o víkendu, takže půjdou do mrazáku a podobně právě teď koupené broskve.
Škoda, že nejsme blíž, krásně by se zahradní přebytky měnily.
Čekala jsem, jestli nepřijedeš na Jordán, event vyšel super a lidi chtějí příští rok pokračování, takže se k ownerům soulodění můžeš přidat - budeme se přesouvat po různých vodních plochách.
  • 0

#5235 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2019 - 8:12

Když to zas nevycházelo termínem a hlavně časem...

Trochu daleko.

Napíšu večer ten recept a něco k případnému multieventu Soulodění 2020.


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 11 září 2019 - 8:13

  • 0

#5236 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2019 - 12:38

Díky, mohu poprosit i o tvou verzi dýňového kompotu?
Doporučuji vyzkoušet švestkové čatní od kolegyně Zveřinec. ;-) Od té mi chutnaly zatím všechny vyzkoušené recepty.
  • 0

#5237 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2019 - 14:38

ten A12 sa vzrusuje nad davanim palcov dole alebo co je to za uchyla? Zabijat cas tym ze niekoho sledujem a davam mu palce dole - to musi byt velmi smutny zivot


  • 6

#5238 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2019 - 14:59

To není naprogramovaný robot? Pro člověka by to už bylo na diagnózu, ne?


  • 2

#5239 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2019 - 15:00

Taky je mi ho líto! :-)
Navíc to nedokáže pod svým pravýn nickem, chudák. :-(
Už jsem ho zvala do týmu na event na molkky k Neveklovu u Benešova, že by se třeba zabavil a přišel na jinè myšlenky, ale asi ho palcování baví víc než cokoliv jiného.
Osobně nemám problém se bavit od dětí po důchodce s kýmkoliv trochu rozumným, bodyguardy a parťáky na sport mi dělají v pohodě kluci o generaci mladší nebo bývalý partner, jen se vyhýbám vlezlým primitivům....odtud se už kdysi nějaké prskání objevilo, protože tuhle skupinu jsem se naučila důsledně ignorovat a jako společnost v gc odmítat. ;-)
  • 0

#5240 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2019 - 15:13

Ať si náš zdejší tajemný dálniční anonym palcuje jak chce, když z toho má uspokojení. Tak holt mi ostatní rozdáme palce opačné a vše je zprátky v rovnováze. :) Mimochodem, věděli jste, že si dal tu práci a naklikal palce dolů na všechny Zvědavčiny příspěvky, které napsala třeba i před několika lety?


  • 2




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama