Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#5321 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2019 - 13:02

Už jsem tam měl i něco dražšího (než ty klíčky, ne to auto)... Je ale pravda, že ta keška tedy nebyla ještě publikovaná :-).


Tento příspěvek byl upraven od Roman_Jaromer: 23 září 2019 - 13:09

  • 0

#5322 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2019 - 15:36

Už jsem tam měl i něco dražšího (než ty klíčky, ne to auto)... Je ale pravda, že ta keška tedy nebyla ještě publikovaná :-).

Tak to byly klice od bytu :)
  • 1

#5323 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2019 - 16:37

Zatím jsem zkoušela tři keše, jedna na kraji parčíku, dvě ve stromořadí, takže nic moc náročného. Jestli bude v lese jako O450 teprve musím otestovat.
Vybrala jsem levný Xaomi, kdyby náhodou
......líbil se mi poměr užitné vlastnosti/cena, Redmi 7,baterie 4000, RAM 3GB, 32GB vnitřní paměť, rozšíření do 256.
Trefila jsem se do týdne, kdy u jednoho prodejce bylo několik bonusů - od slevy při objednávce na prodejnu přes net po sportovní hodinky.
  • 0

#5324 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2019 - 17:12

Hmm, má i GALILEO, baterka velká, cena velice slušná... Tak dej časem vědět citlivost navigace
  • 0

#5325 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2019 - 17:30

Ty máš vedle výdrže baterie i větší RAM a paměť.;-)
Mě sprdnul spolužák-ajťák, že jsem si měla vzít 64GB, že ji někde viděl za rozumné peníze. Jinak mi telefon schválil, že by to pro mé účely mohla být dobrá volba. Fakt je, že jsem se dostala na necelé 3.900 a mám k tomu i ony hodinky, o kterých už jsem stejně uvažovala, prý druhý nejlepší program na zabezpečení na půl roku, na měsíc free kartu....Jinde byl samotný telefon o tisícovku dražší. ;-)
Volbu mi schválil i prodejce v jiné prodejně, kam jsem šla pro obal - prý jich prodávají dost a nepamatuje jedinou reklamaci. Sám ho nějakou dobu měl a prý spokojenost. Uvidím, až si zvyknu - sedmičkový tablet od Lenova má na gc také své výhody. Nějakou dobu určitě pojedu duplicitně a občas nostalgicky na dohledání pro porovnání vytáhnu i O450. Byla to moje první GPS, tak ji stále oprašuji. :-) Cenově ale z dnešního pohledu šílenost, tehdy za sedm tisíc! Jenže mobily byly ještě jinde než dneska. Dneska jsem tolik nedala ani za tablet a mobil dohromady! :-) Jo, vyplatí se si porovnat pár značek podle parametrů a pár prodejen podle cen.;-)

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 23 září 2019 - 17:35

  • 1

#5326 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2019 - 17:47

Tak to byly klice od bytu :)


Mě zase napadlo... jak tam ty děcka nacpal .
  • 3
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#5327 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2019 - 17:56

Řekla bych, že tehdy dal do keše prstýnek - psal to tu na fóru, pokud mě paměť neklame. ;-)
Nějak nám čas neuvěřitelně letí, Roman už má děti a my místo dítěte dospěláka.

Nejhorší je, že se na svůj věk necítím, pořád jsem hravá a ráda rekreačně sportuji - sem tam mi někdo řekne, co blbnu ve svém věku, ale na druhou stranu zase kamarád těsně před třicítkou říká, že je to lepší než když jeho o něco mladší rodiče nic nebaví. Možná je dobře být mezi lidmi různého věku -jeden z bonusů gc. Kamarád je mudla, ale k naší hře má docela respekt, jen jsem ho za rok a půl nevytáhla na žádný event.

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 23 září 2019 - 18:04

  • 3

#5328 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2019 - 19:44

Nejhorší je, že se na svůj věk necítím

 

Proč nejhorší? To je naopak úžasné, ne?


  • 1

#5329 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2019 - 21:01

Možná je dobře být mezi lidmi různého věku -jeden z bonusů gc.

I jiných koníčků, nejsem schopná si vybavit, jestli jsem se po skončení školní docházky vůbec kdy životě pohybovala mezi lidmi stejného věku.

 

Nicméně další komentář vzdávám, tak jako ve vedlejším vlákně kalubrovi, páč dneska mě napadají samý morbidní odpovědi, věkově hodný buď tak sedmnáctiletýho intoštýnejdžra zrovna sjíždějícího Havrana, a nebo anglického lorda těsně před smrtí. Bych si tu pokazila reputaci. :-)


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 23 září 2019 - 21:02

  • 0

#5330 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2019 - 22:29

......líbil se mi poměr užitné vlastnosti/cena, Redmi 7,baterie 4000, RAM 3GB, 32GB vnitřní paměť, rozšíření do 256.

Trošku jsi mě nalomila, přijde mi, že mi v mobilu začíná odcházet baterie, už nevydrží tolik co dřív a parametry za ty peníze vypadají opravdu schopně, tak možná místo baterie vyměním celý telefon. Počkám, co budeš říkat za měsíc :) .


  • 0

#5331 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2019 - 6:54

I jiných koníčků, nejsem schopná si vybavit, jestli jsem se po skončení školní docházky vůbec kdy životě pohybovala mezi lidmi stejného věku.

 

Nicméně další komentář vzdávám, tak jako ve vedlejším vlákně kalubrovi, páč dneska mě napadají samý morbidní odpovědi, věkově hodný buď tak sedmnáctiletýho intoštýnejdžra zrovna sjíždějícího Havrana, a nebo anglického lorda těsně před smrtí. Bych si tu pokazila reputaci. :-)

Ha... jednoho takového/takovou 17 mám zrovna doma :), nesjíždí teda zrovna Havrana, ale Villona  a Baudelaira... ale zase si rozšiřuju obzory, že je Zdechlina vlastně milostná poezie jsem opravdu nevěděla. :)


  • 0

#5332 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2019 - 6:56

Celodenní kešování si s mobilem nedokážu představit, to by moje baterka nedala (dost fotím), takže na plánované výlety Garmin a neplánované mobil :) (já měla tedy při pořizování jako hlavní a skoro jediná podmínka, aby dělal hezké fotky.


  • 0

#5333 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2019 - 7:20

Ha... jednoho takového/takovou 17 mám zrovna doma :), nesjíždí teda zrovna Havrana, ale Villona  a Baudelaira... ale zase si rozšiřuju obzory, že je Zdechlina vlastně milostná poezie jsem opravdu nevěděla. :)

Je! To si náhodou pamatuju ze školy, kde jsem už tehdy tvrdě zastávala pozice neintošství (na humanitním gymplu, ehm...)

 

Celodenní kešování si s mobilem nedokážu představit, to by moje baterka nedala (dost fotím), takže na plánované výlety Garmin a neplánované mobil :) (já měla tedy při pořizování jako hlavní a skoro jediná podmínka, aby dělal hezké fotky.

Co já budu dělat, až mi odejde můj Xiaomi Redmi 4x z doprodeje za 3.300... Jeden den chození/cykloježdění po keších s téměř nepřetržitou navigací po naplánované cestě a s občasným připojením se na net vůbec neřeším. Ze začátku jsem s sebou pořád tahala power banku, ale použila jsem ji jen asi dvakrát, když jsem si zapomněla dát přes noc mobil nabít.

 

Ten Asus se mi papírově líbí asi víc než nový typy Xiaomi, protože má oproti Xiaomi ono NFC.


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 24 září 2019 - 7:33

  • 0

#5334 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2019 - 8:27

Jestli dnes není intoš skoro každý, kdo čte :)

 

Jinak, zcela materiálně vřele doporučuju vyzkoušet https://www.brydova....inske-rohlicky/

(z menší dávky se zakysanou smetanou, víc náplně, roztírám před rolováním po celé ploše, doporučuju nechat vychladnout a trochu propojit chutě s cukrem, ale ne vždy se zadaří :)


  • 0

#5335 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2019 - 9:48

Je! To si náhodou pamatuju ze školy, kde jsem už tehdy tvrdě zastávala pozice neintošství (na humanitním gymplu, ehm...)

 

Co já budu dělat, až mi odejde můj Xiaomi Redmi 4x z doprodeje za 3.300... Jeden den chození/cykloježdění po keších s téměř nepřetržitou navigací po naplánované cestě a s občasným připojením se na net vůbec neřeším. Ze začátku jsem s sebou pořád tahala power banku, ale použila jsem ji jen asi dvakrát, když jsem si zapomněla dát přes noc mobil nabít.

 

Ten Asus se mi papírově líbí asi víc než nový typy Xiaomi, protože má oproti Xiaomi ono NFC.

 

Taky mám to samé. Ale po nějakých 10 hodinách navigace v autě už to nedává (ani po 100% nabití a 2 rocích provozu). A hlavně zkusil jsem 2 tvrzená skla, jedno se samo slouplo po asi 2 měsících a nešlo už dát, druhé se mi rozbilo po asi dvou měsících a s ním i displej. Po roce se mi na něm udělala první pavučina a teď už je s pavučinama skoro celý... :-( Jenže se mi zase nechce vyhazovat peníze za nějaký další mobil, tak zatím ještě mám tenhle...

Přesnost celkem ucházející, v normálním provozu vydrží tak den a půl (pokud ho moc nepoužívám.

 

Jinak ohledně keškování, nedám dopustit na starou dobrou GPSku. Nedokážu si představit, kde jinde bych si mohl značit body, kde jinde by se mi zaznamenávala trasa jako v GPSce celý den, aniž bych měl baterku na hadry. Krom toho v mobilu se většinou trasa někde přeruší atp.  A já ji potřebuji třeba už jen k párování a popisu fotek :-). I když ta GPSka je pak trochu dražší špás. Jen mě teď zrovna trápí, že ta moje poslední už po nějakých 5-ti letech asi dosluhuje, když občas vypadává signál (prostě třeba půl hodiny nebo půl dne, zatím se to za poslední půl rok stalo asi 4x) ho nemůže najít, nebo se sekne a pak zase najednou běží jako by se nic nestalo a signál je naprosto přesný).


  • 0

#5336 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2019 - 11:41

Tak ten Asus už mám pár hodin v ruce. Zatím se prokousávám nastavením a přenosem z předchozího. Jen jsem zběžně vyzkoušel citlivost GPS v budově - dřív jsem nechytil nic a teď je první chycení do 10 s. Venku skoro okamžitě. Zatím obrovská spokojenost
  • 0

#5337 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2019 - 13:30

Ten ASUS Pro M1 sice sam nepouzivam, nicmene jich spravuju asi tricet ve firme. Uzivatele si stezuji na:

 

  • nejde nastavit jine vyzvaneni na druhe SIM. (takze podle vyzvaneci melodie npoznate, na kterou SIM vam nekdo vola)
  • ma to agresivni powermanagement, takze to obcas zabije i apliakci na pozadi, ktera by bezet mela. A vsemozna nastaveni nepomohou. Takze treba nekdo ma krokomer, a ten zahadne vynechava... Coz se bude patrne tykat i geocachingovych aplikaci, tak bacha!
  • je to zbytecne velke padlo (ale dneska je opravdu velky problem koupit neco podobneho mensiho)

  • 0

#5338 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2019 - 15:21

Jj, ta honba za cim dal vetsi uhloprickou je desna vec. U nas v praci ted davame 5,9" nejmensi. Takze si hyckam svuj stary telefon, ktery ma 5,2".
  • 0

#5339 RADMI1411

RADMI1411

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2019 - 16:37

Já mám taky už několik let starý Xiaomi Redmi Note 4, 64 GB. Loví se mi s ním dobře, výdrž baterie tedy bývala lepší, teď po letech už nevydrží tolik, co dříve, takže nosím power banku s sebou.

Ale jinak si myslím, že pokud člověk nepotřebuje na telefonu nějaké opravdu speciální programy, je Xiaomi v poměru cena-výkon na špičce.


  • 1

#5340 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2019 - 17:07

Trošku jsi mě nalomila, přijde mi, že mi v mobilu začíná odcházet baterie, už nevydrží tolik co dřív a parametry za ty peníze vypadají opravdu schopně, tak možná místo baterie vyměním celý telefon. Počkám, co budeš říkat za měsíc :) .

Až se potkáme, klidně si ho můžeš vyzkoušet v terénu. Zatím mě štve, že mi vnucuje svůj prohlížeč - třeba když se dívám na keš. Nabídne sice i stažení do Locusu, jenže pokud se chci prokliknout na web gc.com, nedovedu zatím přes mnou vybraný prohlížeč. Jo a ještě při prohlížení oseká logbook na pět logů, což by také nemusel - zkouším na wifině, chtěla bych se podívat, kdo všechno už logoval a jaké k eventu přidal fotky, jenže ....to nedělá ani levný tablet Lenovo s Androidem 5. Tohle je 9, jenže má nadstavbu Miui 10 a tu bych asi nejradši poslala....no třeba k čertu.

PS: opravuji, teď mě u jiného eventu na logy normálně pustil, tak netuším, proč minule ne.

Baterie zatím mile překvapuje, uvidím třeba za rok používání. Dneska už fakt není problém mít sebou pwb, obvykle jich mám i víc než jednu - jak se objevovaly, koupila jsem s různou kapacitou a osobně mi to vyhovuje víc než jedna velká, protože dobíjím 2-3 zařízení.....a když jsem třeba dva dny mimo domov, hodí se.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama