Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#5561 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2019 - 11:00

Vypusť kávu a uděláš pro své zdraví stejně, jako kdybys každý den sportovala ;)



Proc?
  • 0

#5562 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2019 - 17:50

Hm, blíží se vánoce a dárkové období. Obvykle mívám po ruce pár drobnějších univerzálních dárků pro ty, co mě nečekaně překvapí. Pro dámy není problém vymyslet, ale pro pány docela fuška, pokud má drobnost udělat radost. Takže se ptám, co připravujete vy nebo co by vás potěšilo - ať mám inspiraci.

 

PS: Doufám, že Modrák letos nezapomene.  B)


  • 0

#5563 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2019 - 18:48

Jé, někde jsme to rozebírali - aha, už vím, s dětma ohledně dárečků pro spolužáky... Oni totiž si mezi sebou dárečky dávají vesměs holčičky, ale kluci ne. No a pak jsou a) bezradní, když mají něco dát holce, tak neví co a za bé) my jsme bezradné, když máme koupit něco klukovi.

Takže, nevím :)... nejradši něco malého jedlého, pokud to není asketa. Ehm, něco malého jedlého potěší i mne :), nejsem asketa...


Tento příspěvek byl upraven od Zverinec: 05 listopad 2019 - 18:49

  • 0

#5564 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2019 - 19:18

Dárky, dárky, dárky,...  :wacko: Během let jsem došel k tomu, že až na pár výjimek žádné nedávám. V drtivé většině případů si věci, které potřebuji, koupím sám v průběhu roku, když je potřebuji a též i platí, že si je chci vybrat sám. Vymýšlet komu a co mě nebaví. Na druhou stranu zase já neočekávám, že mi někdo něco bude dávat. Ke štěstí mi stačí, pokud si na mne dotyční vzpomenou a popřejeme si hezké svátky. :)


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 05 listopad 2019 - 19:19

  • 4

#5565 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2019 - 21:34

Ale neříkej, že nemáš rád překvapení?
Nejde o věc jako takovou, ale o snahu udělat radost, to se počítá a potěší víc než dárek samotný.

Když byla dcera ve věku školních dárků, bylo to dost náročné, dostávala dárky od více než deseti dětí, než jsme vždycky spolu vymyslely, co komu udělá radost....Kupodivu kluci (zásluhou maminek? ) dovedli mile překvapit.

Nějaké mlsání mám sice vymyšlené, ale tak, aby mělo obal, který bude dál dělat radost. Doma jsme byli zvyklí, že cokoliv k jídlu se jako vánoční dárek nedává. Dnes to nedodržuji, ale stejně dál vymýšlím, co by koho potěšilo.
Je dost lidí, kteří si mohou pořídit téměř cokoliv, ale ve finále mají radost z nápadité drobnosti. Zrovna teď řeším jeden takový případ, kde je těžké vybrat - dozvěděla jsem se, že něco chystá a tak si lámu hlavu.
Knížka by radost neudělala a tak nevím, co ne moc osobního.
  • 0

#5566 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2019 - 22:07

Já jsem loni měla úspěch, jak u dam, tak i u pánů, s nakládaným hermelínem. Koupila jsem takový lepší skleničky, ozdobila jutou a mladá, která je grafik vyrobila, krásný jmenovky.
  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#5567 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2019 - 22:12

Něco podobného chystám s jiným obsahem. Ten je vhodný i na cesty za keškami, zabere málo místa a dodá energii - jen se na cesty přesype do jiného obalu. Sama nosím plastovou krabičku a uzobávám. Navíc je to zdravé. :-)
  • 0

#5568 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2019 - 23:48

Jako obvykle, budu se snažit zase zveřejnit nějakou keš, aby měli kačeři mezi svátky co dělat. Jestli se to povede i letos, těžko říct, ale něco rozpracováno by bylo :) .


  • 2

#5569 Turysta10

Turysta10

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2019 - 7:41

Jako obvykle, budu se snažit zase zveřejnit nějakou keš, aby měli kačeři mezi svátky co dělat. Jestli se to povede i letos, těžko říct, ale něco rozpracováno by bylo :) .


A zhruba kde?
  • 0

#5570 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2019 - 8:03

Koukni, kde jsou moje ostatní keše, někde v tom prostoru to bude :) .


  • 0

#5571 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2019 - 8:08

Mě osobně jako dárek potěší snad jen knížka - k tomu mám na databázi knih seznam, který jsem rozeslal mezi své nejbližší. Jakýkoliv jiný pokus o dárek většinou moc radosti neudělá. To, co potřebuji, si koupím sám a ostatní se mi stejnak jen někde válí do chvíle, než to vyhodím :)

 

Co se týče překvapení, tak většinou není o co stát. Na překvapující osobě vidíš to očekávání radosti, vnitřně žádná radost není a tak z toho vznikne takový podivný škleb, aby se neřeklo :)


  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#5572 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2019 - 9:27

Osobne jsem si napsal ježíškovi o vzduchovku vz.47 či znehodnocenou pušku vz.24. Ale počítám, že na to jsem moc zlobil. :D


  • 0

#5573 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2019 - 10:23

Koukni, kde jsou moje ostatní keše, někde v tom prostoru to bude :) .


Už máš domluvený betatest? ;-)
  • 0

#5574 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2019 - 10:30

Na to je ještě spousta času, ale jestli pojedeš ještě před vánoci do našich krajů, zkus se ozvat.


  • 0

#5575 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2019 - 10:34

Ještě nevím - jen se mi vybavilo, jak jsme loni nenápadně mizeli z eventu a ty jsi za námi přijel na kontrolu. Hezký silvestrovský zážitek, keš dál sleduji.
  • 0

#5576 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2019 - 13:17

Dárky, dárky, dárky,...  :wacko: Během let jsem došel k tomu, že až na pár výjimek žádné nedávám. V drtivé většině případů si věci, které potřebuji, koupím sám v průběhu roku, když je potřebuji a též i platí, že si je chci vybrat sám. Vymýšlet komu a co mě nebaví. Na druhou stranu zase já neočekávám, že mi někdo něco bude dávat. Ke štěstí mi stačí, pokud si na mne dotyční vzpomenou a popřejeme si hezké svátky. :)

 

Jak pravil Sheldon: "Podstata zvyku je, že já teď musím jít a koupit ti dárek odpovídající hodnoty a představující stejnou míru přátelství jako představuje dárek, který jsi mi dala ty" :)


  • 6

#5577 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2019 - 19:01

Jsem si zřejmě ráno z mobilu smazala svoje dva ranní příspěvky, takže stručně znovu.

 

Taky si ráda vyberu většinu věcí sama, protože mám vcelku ostrou a nepopsatelnou hranici líbí/nelíbí (třeba bych chtěla termohrnek Contigo, jeden model a žádný jiný :)), ale občas se zadaří, moc mne např. potěšil stříbrný pidipřívěsek ve tvaru koloběžky od kamarádky, to bylo moc hezké překvapení. Z vymýšlení jsem taky občas docela nešťastná. Vážně zvažuju, že nejstarší letos už dostane obálku a koupí si, co se jí samotné bude líbit.


  • 0

#5578 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2019 - 9:26

Koukám, že jižní/západní Čechy mají předčasné vánoce, vyšlo tam snad 40 nových keší. Teď ještě kdyby se dočkali severočeši... ti už čtrnáct dní neviděli novou keš.


  • 0

#5579 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2019 - 10:01

Zvědavka zvědavá:
Překvapení jako taková jsou fajn, proti nim samozřejmě nic nemám. :) Problém vidím v tom, o čemž už se zmínil Shashlick. Co dělat s dalšími a dalšími věcmi, které nepotřebuji? Je skutečně málo případů, které si rád někam vystavím.

Mandevil:
Menší spoiler - něco pípne v Žatci. :D
  • 0

#5580 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2019 - 10:10

Menší spoiler - něco pípne v Žatci. :D

 

Nejde o to, že owneři nedělají kešky... spíš DarkLord nějak nepublikuje.


  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama