Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#5581 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2019 - 11:01

Nás občas Sopdet také natahuje jak triko, kdy už konečně něco pustí.
Osobně s tím nemám problém, mé eventy byly snad s jednou výjimkou venku velice rychle, takže jsem naopak děkovala za publikaci někdy i kratší než 24 hodin, ale bylo období, kdy někteří owneři čekali na publikace dost dlouho i přes včasné odeslání listingů. U eventů je dost průšvih, když se pustí až pár dní před, lidí už mají jiný program.
No, jsem zvědavá, Alex a Sopdet mají být brzo v Táboře na "grilování". Zvala jsem loni při eventu v Plzni Sopdeta k nám, ale chápu, že po aférce se Lhotami jede do Tábora - my jsme celkem pohodový okres, ne tak akční jako sousedi. Sama patřím tak trochu do obou okresů, na revírníky se dojedu mrknout. A docela uvažuji o pokračování do Rudolce, vidět taškařici kolem předávání Oskara určitě bude stát za to. Jako džin byl Alex kouzelný, film pro GIFF měl nápad, líbil se mi. Neznám všechny naše revírníky, ale tahle role Alexovi sedla, pobavil. :-)
  • 0

#5582 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2019 - 11:27

Nejde o to, že owneři nedělají kešky... spíš DarkLord nějak nepublikuje.


Já tě pochopil. Beru to tak, že DLR má zřejmě dost starostí mimo GC (nebo je na dovolené?), takže klidně ať chvíli nic nevychází, mně to nevadí. :)
  • 0

#5583 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2019 - 11:34

Kulíšku, právě proto se snažím vybírat podle toho, komu je dárek určený. O někom vím, že nosí kšiltovky, tak pouvažuji, jaké má rád barvy a která mu ještě chybí...nebo podobně třeba šály a šátky.
Jasně, že dneska si člověk průběžně sám vybere, co potřebuje ( také to tak doma děláme, dřív jsme podle dcery věku vybíraly spolu při výletech ), ale jde o nějakou drobnost právě pro ono překvapení. To mám prostě spolu s pohádkami dodnes na svátcích nejradši. A vánoce bez knížek jsem si dřív nedovedla představit - druhý den si ráno přispat, vzít knížku a cukroví do postele......jo, je to zvěrstvo, ale jako dítě jsem to milovala a dopřála si to občas i jako dospělá.
No, tak se Zvěřincem budu mít problém, chtěla jsem připravit na její předvánoční event nějakou kulišárnu.
Jinak v gc mi šlo spíš o univerzálnější dárky, pro "neznámého kačera". Ve svém bližším okruhu vím, co komu udělá radost.

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 07 listopad 2019 - 11:38

  • 0

#5584 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2019 - 11:53

On se určitě žádný kačer neurazí, když mu zaplatíš PM na příští rok :D .


  • 3

#5585 douchaovi

douchaovi

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2019 - 12:21

On se určitě žádný kačer neurazí, když mu zaplatíš PM na příští rok :D .

máš pravdu. Jen mu nezůstane viditelná památka na tebe. To als vůbec nevadí.Například když uloví FTF, tak si vzpomene: to kvůli tomu že mi xy kačer koupil PM xd
  • 0

#5586 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2019 - 13:19

To bych považovala za dárek na úrovni ponožek. :-), to si každý pořídí podle toho, kdy mu končí.
Ale je pravda, že jsem první PM kdysi dostala jako naprosto nečekaný dárek po registraci uprostřed léta a měla problém, jak to srovnat. Vyřešila jsem to razítkem a CWG, to tehdy dárce ještě neměl.
Myslela jsem si tehdy, že se GS spletl, když mám být BM a naskočilo mi PM, ještě že se přiznal.
  • 0

#5587 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2019 - 14:53

Zvedavko, Zverinec je introvert, o zadne taskarice nestoji, chce klid a zadnou nezadouci pozornost!
  • 1

#5588 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2019 - 15:58

Jen jsem ti tam chtěla poslat nějakou drobnost - přes jednu ze společných známých, která by ti předala jako od tajného ctitele.  :P

Ale asi bych se s výběrem dárku netrefila, takže bude lepší k poločasu popřát jinak. 


  • 0

#5589 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2019 - 7:26

Jen jsem ti tam chtěla poslat nějakou drobnost - přes jednu ze společných známých, která by ti předala jako od tajného ctitele. :P
Ale asi bych se s výběrem dárku netrefila, takže bude lepší k poločasu popřát jinak.


uáaaa
  • 0

#5590 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2019 - 18:01

Mám za sebou letošní GIFF a řekla bych, že oproti loňsku se objevilo hned několik výraznějších filmů, pobavila jsem se.
A když jsem si představila chudáka mudlu z trojky, že by narazil u kešky na mě....no, několikahodinová osvěta s registrací by ho neminula! ☺ Žádné seznamování, hezky bych ho vyhnala do terénu na keše, ona by ho depka přeśla. Asi bych ho dorazila hláškou, že je mu přes třicet a je na mě moc starý.
  • 0

#5591 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2019 - 18:40

Mavíc mi udělal radost jeden krásný strom, i přes nevlídné počasí jsem neodolala a před návratem domů se k němu vypravila. Bez listí nadherný a pravidelný, i když osamělý a na větrném místě. Náhodně kulatý nález zrovna s takovým obdivuhodným stromem.
PS: Nejsem divná, kdyż místo pěkných kačerů obdivuji stromy?
  • 0

#5592 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2019 - 22:49

Nejsem divná, kdyż místo pěkných kačerů obdivuji stromy?


A v duchu: „to by bylo ale CWG, ach!“ :D
  • 3

#5593 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2019 - 23:03

Tak já se přiznám, že několik posledních let v CWG jedu spíš kvůli ostatním, kteří po mě dřevíčka chtějí. Zrovna kvůli rodině z ČB jsem hledala, jestli mám někde po kapsách sovičku na tmavém podkladu - při setkání ve Zlaté Koruně jsem měla jen jednu a na ně nezbyla.
Tahle myšlenka mě u stromů fakt nenapadá, spíš jim obdivné závidím dlouhý život, přemýšlím, co všechno zažily, kolik událostí a lidských generací a přesto jsou tu dál, na jaře znovu omládlé..... Mám ráda listnáče právě i na podzim bez listí, některé jsou opravdu úžasné. K některým se vracím v různém ročním období - bez Lešek bych se o nich tolik nedozvěděla a některé minula. Série památné stromy byla skvělá, ale už asi nepokračuje?
  • 1

#5594 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2019 - 22:54

Člověk se vrátí domů a vítá ho mlha, že by se klidně dala krájet. Fuj. Já měl sice větrno a chladno, ale proti tomuhle... :D
  • 0

#5595 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2019 - 23:20

Jo, u nás je hnusně celý den. Včera sice pršelo, ale dnešek mi přijde horší - ani jsem nevystrčila nos, léčila jsem si jednu "mužskou smrtelnou nemoc". Jj, rýmićku.
  • 0

#5596 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2019 - 7:56

Pokusil jsem se nad mlhu dostat, ale kopce nad Litoměřicemi byly příliš nízké. Musel bych tak o 150 výškových metrů výš. Ale ty staré pokroucené stromy na Plešivci měly v té mlze zvláštní atmosféru.


  • 1
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#5597 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2019 - 8:14

Jo, u nás je hnusně celý den. Včera sice pršelo, ale dnešek mi přijde horší - ani jsem nevystrčila nos, léčila jsem si jednu "mužskou smrtelnou nemoc". Jj, rýmićku.

Tady na Klatovsku se včera odpoledne vyjasnilo, ale hned po západu mlha zase spadla a teď ráno je jako mlíko. A rýmu mám celý život pořád, kdybych jí měl léčit, tak nevylezu z baráku...


  • 0

#5598 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2019 - 12:45

V neděli bylo na hřebenu Krušných hor sluníčko a modrá obloha.

Ale něco jsem našel: solární sušičku prádla, která funguje, i když je slunce za mraky. Za pouhých 800 Kč, no nekupte to za tu cenu...

"Nabízím k prodeji solární sušičku prádla. Sušička funguje na podobném principu jako solární panely. Podle slunečního svitu lze nastavit rychlost sušení, funguje ovšem i zcela bez slunce, jen o něco pomaleji. Ideální na chalupu nebo na zahradu, v podstatě stačí k uvedení do chodu mít k dispozici 2 stromy...cena pevná!"

Nelžu, je to inzerát na Bazoši.

Hádejte, jaký je princip této sušičky???


Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 11 listopad 2019 - 12:46

  • 2
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#5599 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2019 - 12:51

V neděli bylo na hřebenu Krušných hor sluníčko a modrá obloha.

Ale něco jsem našel: solární sušičku prádla, která funguje, i když je slunce za mraky. Za pouhých 800 Kč, no nekupte to za tu cenu...

"Nabízím k prodeji solární sušičku prádla. Sušička funguje na podobném principu jako solární panely. Podle slunečního svitu lze nastavit rychlost sušení, funguje ovšem i zcela bez slunce, jen o něco pomaleji. Ideální na chalupu nebo na zahradu, v podstatě stačí k uvedení do chodu mít k dispozici 2 stromy...cena pevná!"

Nelžu, je to inzerát na Bazoši.

Hádejte, jaký je princip této sušičky???

Šnůra na prádlo se setem x kolíčků? :D :D


  • 1

#5600 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 515 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2019 - 13:11

V neděli bylo na hřebenu Krušných hor sluníčko a modrá obloha.

Ale něco jsem našel: solární sušičku prádla, která funguje, i když je slunce za mraky. Za pouhých 800 Kč, no nekupte to za tu cenu...

"Nabízím k prodeji solární sušičku prádla. Sušička funguje na podobném principu jako solární panely. Podle slunečního svitu lze nastavit rychlost sušení, funguje ovšem i zcela bez slunce, jen o něco pomaleji. Ideální na chalupu nebo na zahradu, v podstatě stačí k uvedení do chodu mít k dispozici 2 stromy...cena pevná!"

Nelžu, je to inzerát na Bazoši.

Hádejte, jaký je princip této sušičky???

 

škoda, že tam není fotka :)


  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE





2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama