Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#5681 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2020 - 16:10

Jedna známá kačerka hledala moje reverzní wigo, tak náhodně zastavila, změřila vzdálenost a ejhle - 40 metrů.


  • 0

#5682 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2020 - 17:09

Dneska zase příjemné překvapení při odlovu. Jdeme si takhle na předem vypočtenou 1.stage GC1M7FM, a cestou vidíme podezřelý geoobjekt. Koukneme a je tam. Stalo se vám někdy, že jste našli kešku náhodou?

 

Náhodou? Nejednou. Asi nejzajímavější ... Uhlířův poklad.


  • 0

#5683 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2020 - 17:30

Mne se to stalo 2x a jednou to bylo dokonce FTF, dnes jsem ale mel opacny pripad, byl jsem asi 10cm od cache a netusil jsem ze tu neco je. Byla to finalka LABek a ja si nejak neprecetl ze ma finalni cache, teprve az po rozhovoru s jednou kacerkou jsem zjistil ze jsem tam uz byl, tak jsem se si musel udelat repete.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#5684 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2020 - 18:11

Náhodou v lese na cestě bylo bláto, vzal jsem to oklikou a pařez s podezřelou dutinou. Finálka roztahané mysterky, kterou jsem začal luštit. Nebo jdu nakoupit, v parku pár lidí s baterkami se motají kolem stromu. Druhý den jsem tam našel finálku. Nebo prohlížím židovský hřbitov a za stromem krabička, o které jsem ani nevěděl. Nebo ptačí budka nesmyslně nízko - předpublikační FTF a pak i regulérní. Atd. Takových případů je dost.


  • 1

#5685 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2020 - 19:42

Mě se kdysi moc líbil strom s větvemi až na zem, pod nimi velký krásný prostor, přímo bunkr. Zvenku větví krásná lavička, výhled daleko... Říkám si, že nádherné místo pro kešku. Uvnitř si začnu hledat místo pro uložení a zaměřuju souřadnice. Po pár minutách se podívám nad hlavu a je tam. Na dosah ruky a přece schovaná. Finálka mysterky D5.
  • 0

#5686 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2020 - 19:48

Ale taky mám už asi 3 roky odlovenou keš a dodnes nevím jakou. Jdu po cestě lesem a u jednoho stromu je podezřele zdupáno. Na stromě keška, nahoru po větvích. Kód na LB nečitelný, zaloguju se a opíšu posledni 3 nálezce. Těm jsem napsal a ani jeden neodpověděl. To je normalni, spousta lidí buď hraje jen z appky a na profil vůbec nejdou, anebo mají mail v profilu jen jako registrační a zprávy tudíž nečtou
  • 0

#5687 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2020 - 22:02

Mirek454: psát jim netřeba, stačí jejich nick a datum nálezu. Pak se podívat na jejich odlovené.


Tento příspěvek byl upraven od Pontiac_CZ: 26 leden 2020 - 22:02

  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#5688 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2020 - 22:19

Teď trochu z jiného soudku: Pokud máte pojištěné auto u České pojišťovny, tak tato nějak splynula s pojišťovnou Generali. V dopise, kde mi oznamují částku, kterou mám letos zaplatit (samozřejmě je vyšší :( než vloni), je zcela nenápadně uvedeno číslo účtu, kam mám peníze poukázat.

Ale ejhle! Číslo je jiné a taky je jiná banka (2700 místo 0100). A přitom v dopise není nikde ani zmínka o změně účtu a banky.

Snad budou mít tolik slušnosti a předvídavosti a ten starý účet okamžitě nezruší - případně si z něj někdo neudělá svůj soukromý účet.... :ph34r: .

Napsal jsem jim, uvidím, co odpovědí.


  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#5689 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2020 - 5:29

Od Generalli jsem docela nedávno dostal samostatný dopis, kde o sloučení píšou
  • 1

#5690 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2020 - 9:49

Mirek454: psát jim netřeba, stačí jejich nick a datum nálezu. Pak se podívat na jejich odlovené.


Doporučuji si poznamenat poslední cca dva nálezce a pak třeba měsíc či déle nazpět nějakého třetího. Minulý týden jsem takhle našel finálku, na místě, kde jsem už dříve viděl postávat hlouček lidí a poslední zapsaný neměl zalogováno, takže mě zachránil první zapsaný v logbooku, podle jehož odlovů jsem příslušnou keš našel na webu.
  • 0

#5691 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2020 - 10:04

dneska jsem treba odmazal log ve tvaru. "pozde, ale prece. Nalezeno v lete, loguji v zime"  :D


  • 0

#5692 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2020 - 10:21

Dneska zase příjemné překvapení při odlovu. Jdeme si takhle na předem vypočtenou 1.stage GC1M7FM, a cestou vidíme podezřelý geoobjekt. Koukneme a je tam. Stalo se vám někdy, že jste našli kešku náhodou?

Jo, našel jsem náhodou GC4N2HH "Vlčí deska". Zapomněl jsem na ni při plánování a při vlastní výpravě mě zaujalo místo, kde byla ukrytá, tak jsem tam zašátral a fakt tam byla krabička.


  • 0

#5693 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2020 - 11:14

Tak na Slovensku uz jsem narazil na dva Celebration eventy co jsou publikovany.  Tak jsem zvedav jak u nas.


  • 0

#5694 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2020 - 13:08

Dneska zase příjemné překvapení při odlovu. Jdeme si takhle na předem vypočtenou 1.stage GC1M7FM, a cestou vidíme podezřelý geoobjekt. Koukneme a je tam. Stalo se vám někdy, že jste našli kešku náhodou?

Vzpomínám na dvě. První byla jedna cache v Turnově, tam jsem přistihl dva cachery při odlovu, druhá byla cache ze série "Praotec Čech" u výstupové cestičky na Milešovku (měl jsem zamířeno pro starou cache na vrcholku).

 

To si spíše říkám, že vrchol BF je přijet někam, kde to vůbec neznám, vytipovat si místo, kde by mohla nějaká cache být a okouknout zřejmé geoobjekty. Málem jsem tak našel jednu cache v Německu v parčíku u Bismarckova pomníku (jak později doma zjistil, nechybělo moc), později v Drážďanech v parku u Zwingeru jsem zkušeně vytáhl z ukrytu filmovku, ale byla to jenom stage nějaké multiny.


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#5695 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2020 - 14:07

Tak na Slovensku uz jsem narazil na dva Celebration eventy co jsou publikovany. Tak jsem zvedav jak u nas.


Písek zatím vybírá termín, bude záležet, jak půjde zarezervovat místo. A protože půjde o oslavu, promýślíme dress code. ;-)
  • 0

#5696 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2020 - 14:09

Hlavně nedělej georůžový event :D .


  • 1

#5697 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2020 - 14:12

Tak si říkám, jak nám vlastně ten geokešing vlastně prospívá: https://www.idnes.cz...j=vykuk_diskuse

Když si to vezmu, tak díky geokešingu dělám min. 5 věcí z toho seznamu :-).


  • 1

#5698 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2020 - 15:03

To phrkt: Růžový byl Liberec.;-) Barvy města jsou modrá a žlutá, ovšem black&white je klasika. Uvidím, co si bude přát owner - já jsem prosím za kreativce a holku pro všechno ( když jsem ho do toho navezla ), on přepíše listing a udělá návrh CWG. Na event se prý dostaví kontrolovat a slavit, odkecat to mám já - on je ajťák. :-)

No nevim, asi mu budu muset po nějaké době způsobit depku výpravou na noční keš v době kvetení konvalinek.:-) My jsme totiž během let spolu byli na nočce dvakrát a pokaždé jsem zdržovala trháním konvalinek za svitu baterky. Ale termíny vybíral on. Nejlepší na tom bylo, že nemohl moc protestoval - pokaždé jsem byla řidič výpravy. :-) Ovšem logy stály za to, naštěstí šlo o známé ownery, jinak by nás asi poslali k Chocholouškovi. Jj, při nočce s blondýnou prý stoupá obtížnost minimálně o 1-2 hvězdičky. Něco podobného tvrdili shodně i další dva parťáci, hm.:-)
  • 0

#5699 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2020 - 15:08

I kdyz jsem se o event hlasil, jsem rad, ze jsem ho, zatim, nedostal. Takove prace okolo. 


  • 0

#5700 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2020 - 15:44

Mno, přiznám se, že se docela děsím, aby mi event v následujících měsících také nm na profilu nepřistál - také jsem se hlásila. Sice mám v rezervě další dva nápady, ale přece jen to nějaké starosti jsou. Tady navic čtyři hodiny.... Pravda je, že s většími eventy nebo při náročnějším programu si u nás podle situace navzájem pomůžeme. Jedna z variant by byla mimo Písek, jsem pro, aby se eventy konaly na různých spřátelených místech, mám v zásobě tři možnosti.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama