Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#41 Mukina

Mukina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2013 - 12:09

Jacku jsem kdysi potkala u jedné kešky .... loguju, nenápadně, najednou vidím jak se ke mně blíží (ještě s jejím geokolegou) ... dělám že nic a ona najednou "ahój" ... byla jsem z toho v takovym šoku, asi stejně jako Solim, když ho pozdravila v lese černoška  :D  :D  :D .  Doma jsem pak logovala a prošmejdila Jacky profil a už jsem pak věděla o koho jde a moc je mi nejen jejím koníčkem ale i tady názorama co čtu na fóru sympatická  ;)


  • 1

Garmin Dakota 10  :ph34r: 

C:geo - Huawei P8 Lite

 

#42 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2013 - 12:31

Jak vypadají kačeři ve fraku? http://coord.info/GC192GQ


  • 0

#43 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2013 - 13:07

Jak vypadají kačeři ve fraku? http://coord.info/GC192GQ

 

Ještě že to není letos... To by mě tam ještě Dana hnala tancovat :-) Mě - dřevo ;-)


  • 0

#44 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2013 - 13:57


 No a taky jsem odchazel od cache jako prase, jak to dela ona aby se neuspinila netusim.

Vždyť to říkam, že na to používám praktický pracovní obleček, který se ušpinit může! Mnohem horší jsou situace, kdy člověk musí díky nezodpovědným ownerům ošmatávat okapové roury a parapety oken v přízemí nebo okýnka do sklepa po cestě na slavnostní bohoslužbu do katedrály!

 

 

Petulinka:

Ne, že by sestry o geocachingu nevěděly, když na mě furt musej čekat, když někam jdeme spolu :D. Taky pozorování provozu na Aranyafëově keši před našimi okny je pro ně docela zábavné. Nicméně z procházek/projížděk jsem chodila domů jako prase už před geocachingem, stromy, skály, kopce, potoky a rozbahněný cesty byly přece vždycky :D! Jedinej rozdíl je, že málokdy jsem bejvala tak děsně popálená od kopřiv :D.


  • 0

#45 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2013 - 13:59

a to se tohle plkací téma musí jmenovat zrovna 50 odstínů georůžové? :-D
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#46 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2013 - 14:13

Se bojis, aby te nekdo nevyfotil v ruzovejch podpatcich? :D


  • 0

#47 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2013 - 14:21

Někdo loví keše na podpadku, já přes zimu v růžovém kulíšku. :D


  • 1

#48 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2013 - 14:32

Přidáš fotku? :D Lyžařská je pěkná, ale růžová je růžová. :D

 

Pro pch: Autorem vlákna i názvu je LA, zkus se ho zeptat. Sice důvod tuším, ale ráda si přečtu spolu s tebou jeho asociace. Možná název obsahuje i malé varování před vstupem? Nebo naopak láká zvědavé? Kdo ví?

 

Jinak na knížku mě paradoxně ještě ani jednou neupozornila žena, vždycky nějaký muž nebo kačer, který buď chtěl znát názor nebo ji nabízel k přečtení. Abych byla v souladu s nickem, prokousala  2 díly ze 3. ;)


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 13 prosinec 2013 - 14:52

  • 0

#49 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2013 - 14:33

Předpokládám že se tu nebude plkat jen o podpatcích a módě, bude se tu řešit i pánské tlachání a říhání a tenhle název ve mě evokuje akorát holčičí srandokaps, kterej si mezi sebou holky půjčujou s ošoupanýma deskama :-D
  • 1

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#50 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2013 - 14:35

Ještě že to není letos... To by mě tam ještě Dana hnala tancovat :-) Mě - dřevo ;-)

 

Křeček si tě docela chválila, takže to asi nebude tak hrozné ;)


  • 0

#51 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2013 - 14:46

Přidáš fotku?

Přidám, přidám,... :D
 

Předpokládám že se tu nebude plkat jen o podpatcích a módě, bude se tu řešit i pánské tlachání a říhání a tenhle název ve mě evokuje akorát holčičí srandokaps, kterej si mezi sebou holky půjčujou s ošoupanýma deskama :-D

Tak nadhoď nějaké téma? :-D


  • 0

#52 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2013 - 14:46

a to se tohle plkací téma musí jmenovat zrovna 50 odstínů georůžové? :-D

Protože z toho tady za pomocí petulinky udělali slepičárnu :-D
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#53 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2013 - 15:08

Tak nadhoď nějaké téma? :-D

 

Však nadhazuju, chceme více neutrální název pro toto téma! :D


  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#54 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2013 - 15:20

 

Ten by mi slusel! Ja mam trapnej sedivej.


  • 0

#55 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2013 - 15:44

Však nadhazuju, chceme více neutrální název pro toto téma! :D

Inu, jaký název by sis tedy představoval pro toto vysoce intelektuální téma? :D


  • 1

#56 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2013 - 16:07

Jeste k tem 16 parum bot v aute - to je fakt docela dost. Ja treba kdyz jedu na sluzebku, tak mam jen:

 

polobotky na jednani (lze tez na T1)

lehky trekovky (do T2.5 vcetne)

poradny trekovky do terenu (az do T5 vcetne)

stary trekovky do extremu kde bych ty pekny znicil

holiny do vody

brodaky do vetsi vody

neoprenovy boty tam kde ani brodaky nestacej

 

s timhle obvykle vystacim, dalsi boty (treba na bezky, na lezeni atd) beru jen vyjimecne.

 

Ale chapu ze kdyz se od kazdeho paru z vyse uvedenych bere krome zakladni verze na bezny pouziti jeste verze na reprezentaci (na podpatkach), pripadne nekolik barevnych variant aby to na fotkach dobre ladilo s barvou kese a okolim, tak se v podstate pod 16 paru neda dostat, to je evidentni :)


  • 3

#57 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2013 - 16:36

No ruzova to neni, ale tmavo cervena na kulichu od Kamy ano, ktery nosim skoro porad na sobe. A tuhle jsem si rano vsiml, ze mne asi tri damy na zastavce na tramvaj sledujou a to jsem nic nelovil, jen jsem tam stal a koukal do blba. Ale podle uhlu pohledu to byl jednoznacne ten kulich :P . Od te doby se obcas porozhlidnu a budi pozornost :P .


  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#58 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2013 - 17:03

Jeste k tem 16 parum bot v aute - to je fakt docela dost. Ja treba kdyz jedu na sluzebku, tak mam jen:

 

polobotky na jednani (lze tez na T1)

lehky trekovky (do T2.5 vcetne)

poradny trekovky do terenu (az do T5 vcetne)

stary trekovky do extremu kde bych ty pekny znicil

holiny do vody

brodaky do vetsi vody

neoprenovy boty tam kde ani brodaky nestacej

Alternativním řešením je mít na sobě jedny trackový sandály Teva s fuseklema o síle odpovídající okolní temperatůře a v sedlový taštičce kola nebo v kapse náhradní fusekle. Před broděním doporučuji fusekle sundat.Vyzkoušeno pro slavnostní bohoslužby, běžné pochůzky po Praze, několikadenní jízdu na kole, brodění potokem i bažinou, plavání v horský řece i libovolným rybníce, procházky po skalních pěšinkách do 1700 m.n.m., T5 vodáckej event při -4°C, lezení po stromě s lanem i bez... Pro extrémní teploty od -5°C  lze nahradit starejma trekovkama na brodění a novšíma na přezutí na nosiči kola :D.


  • -1

#59 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2013 - 17:27

Mno, pro čahouny je to často nepochopitelné, ale mě občas chybí ke keši pár cm na výšku a pokud není po ruce něco pod nohy ( a že obvykle fakt není ), tak se třeba jen pantofle na vyšší podrážce a klínu šiknou ;). Jinak nastává varianta B, nejdřív odlovit ochotného kačera a teprve následně keš - čili by se mi měla započítat značně vyšší obtížnost. :D Jednu keš snad necelé dva km od domova někdo musel přendat nahoru v den, kdy jsem se na ni vydala - známý tvrdil, že při jeho odlovu byla na zemi! U další keše cca 80 km daleko, kam jsem už varovaná rovnou nalákala kolegu, mu hned došlo PROČ a hezky mi dal přednost, ať si keš vezmu jako první a bavil se odhadováním, o kolik bych potřebovala vyrůst.

Je mi jasné, že až někde potkám Modráka, provede mi CITO v autě a podá zprávu o počtu bot. :D  :D  :D


  • 0

#60 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2013 - 18:57

Zvědavko, obávám se, že CITO Ti v autě udělá každý kačer či kačerka, nejenom Modrák ;-) Osobně bych Tě ráda zneužila na demonstraci manželovi, že mám bot OPRAVDU málo a nezbytně potřebuju další :-D Na oplátku nabízím k zapůjčení jeho výšku na nějaké vyšší keše ;-)


Tento příspěvek byl upraven od Tranicka: 13 prosinec 2013 - 19:03

  • 2




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama