Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#6041 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2020 - 13:38

Zatím si v nich můžeš do práce nosit obědy, já to tak dělám :) .

Kam bych nosil obědy, když jsem zavřenej doma...


  • 0

#6042 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2020 - 13:59

A ja to pochopila tak, ze kdyz sportujes v prirode, kde v tom okruhu 2? m nikdo neni, nemusis ji mit. Jinak kdyz nekoho potkavas, tak bys ji mit mel, stejne tak se nema skupinkovat? A je smutne pokud to lide nedodrzuji, coz podle tveho popisu vypada :(.

 

No prave, ale kdyz potkavas pejskare a rodiny, ktere ji ani nemaji kolem krku, to je blby.  Chapu ze kdyz okolo nikdo neni, tak nac ji v prirode nosit nasazenou. Ale chodit uplne bez je nezodpovedne. 


  • 2

#6043 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2020 - 19:13

Dneska jsem potkávala mnohem víc lidí bez roušek než v předchozích dnech. Asi si myslí, že když se může sportovat, může se všechno. Jednu pětičlennou (shlukující se) skupinu puberťáků, z nichž roušky neměli 3, jsem zkusila oslovit, kde mají roušky. Poslali mě (musím uznat že docela slušným způsobem) do háje. A to bylo vedle dětského hřiště uprostřed sídliště. :(


  • 0

#6044 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2020 - 19:16

Si to nejak vykladaji po svem :(
  • 0

#6045 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2020 - 21:17

Díky tvému upozornění jsem si onehdy tři balení těch šikovných Tesco krabiček koupil a budu z toho zřejmě žít ještě dlouho. :) V Pepcu jsem si však použitelných nevšiml. Je ovšem pravdou, že jej navštěvuji jen výjimečně, takže jsem je jen mohl přehlédnout.
 

Asi zajdu na obhlídku u nás ve městě (samozřejmě mimo pro mě zapovězený čas). Ne, že bych byl v krabkové nouzi ale zásoba je zásoba... :ph34r:

V Pepcu jsou krabičky s klipy. Musíš se v nich trochu prohrabat, ne každý kousek je dobrý a nepůsobí kvalitně, ale zatím jsem v terénu z žádnou jejich krabičkou nezaznamenal jediný problém. Nemám jich moc, ale těch pár je naprosto v pohodě :)
  • 0

#6046 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2020 - 6:53

Večer mě překvapil mail od GS, situaci kolem Covid-19 musí považovat za mnohem horší než my, když u eventů k 20. výročí gc prodlužují možnost pořádání až do 31.12. 2021, tedy o rok!

Jinak včera ani jedna keš, ale na místě, kde už mám odloveno, jsem se bavila pozorováním žab. Dřív byl vyhlášené trdliště žab v píseckých lesich rybník Nový, teď je i Němec. Kouzelný žabí koncert a dovádění desítek a desítek žabiček. Zastavila jsem se až cestou zpátky k autu na parkovišti na Křižatkách, jinak bych se asi ani nikam neprojela a zůstala s knížkou tady. K večeru liduprázdno, pokud se někdo budete o svátcích pohybovat poblíž, doporučuji zastávku - pěšky nebo na kole, zákazy vjezdu stále platí, i když závory jsou otevřené.
  • 0

#6047 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2020 - 9:05

Večer mě překvapil mail od GS, situaci kolem Covid-19 musí považovat za mnohem horší než my, když u eventů k 20. výročí gc prodlužují možnost pořádání až do 31.12. 2021, tedy o rok!


Už jsem to psal v jiném vlákně. Četl jsem to minulý týden na GC fóru jako návrh, že by nebylo špatné prodloužit všechny ty letošní akce CCE, Locationless do konce roku 2021. Tak to bylo vyslyšeno. A přijde mi to taky docela rozumné.
  • 0

#6048 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2020 - 19:58

Místo eventů jsem se dnes na pískovně poprvé koupala. Voda se od čtvrtka přece jen o něco ohřála, rozhodně už nemá pouhých 12°C, takže první tři letošní tempa. :-) Neměla jsem plavání v plánu, ale bylo bezvětří, sluníčko pálilo a tak jsem neodolala. Nekoupalo se nás moc - výhodu měli návštěvníci s tukovou vrstvou, ale dali jsme to i my s BMI v pásmu normální váhy. :-) Kromě mazání zad jsme vzorně udržovali předepsaný odstup, krizový štáb by z nás měl radost. ;-)
  • 1

#6049 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2020 - 20:13

Tak už posunuly locationless ke 20. výročí také až do konce roku 2021.


  • 0

#6050 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2020 - 22:07

Jo, a konec první sezóny CITO do 31. srpna. Druhá sezóna začíná 1. září. :-(

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Memory Lane New dates: June 1, 2020 to January 3, 2021

We have moved our Memory Lane souvenir challenge from a start date of Monday, April 6 to Monday, June 1. We will continue to monitor the guidance for COVID-19, as well as community feedback as we get closer to June. Our goal is to have a promotion that is both fun and safe. As such, we will continue to make any adjustments as needed so that the promotion is as inclusive as possible.

Cache In Trash Out® (CITO) – Season 1 New dates: March 1 – August 31, 2020

Cache In Trash Out® Season 1 will be extended until August 31, 2020, so that Event owners can have more flexibility on when to host their Events and so cachers can earn the Season 1 souvenir. Season 2 will remain September 1 – November 30, 2020.

Adventure Lab New deadline: August 31, 2020

We have extended the deadline to August 31, 2020 for all Adventure Labs to go public. HQ will monitor changes over the next few months to see if further adjustments are needed. There is no need for those with Adventure Lab credits to write in to request an extension.

Virtual Reward 2.0 New deadline: December 31, 2020

The deadline for all unpublished Virtual Reward 2.0 Caches to be submitted for publication is extended to December 31, 2020.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#6051 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2020 - 22:32

Věděli jste, že je na letošek naplánováno pět MAZE akcí?

https://coord.info/GC8J18J   USA

https://coord.info/GC8J5NV  USA

https://coord.info/GC8FYA6  USA

https://coord.info/GC80101  Francie

https://coord.info/GC7WWW0 ČR


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#6052 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2020 - 0:11

Docela mě zaujal ten francouzský „samodomo“ GPS Maze. Na osobní návštěvu to nevypadá, ale až proběhne, kouknu na fotky.


  • 0

#6053 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 930 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2020 - 12:31

Ty americké GPS Maze pořádá Texas Geocaching Association. Ti dali dohromady loňské GPS Maze v USA GC82ZPV a přitom se inspirovali naším konceptem. Byli v Plumově, dostali od nás všechny podklady a vloni jsem s nimi absolvoval pár videokonferencí. Už tehdy plánovali objíždět s výstavou USA a Kanadu. Na francouzskou verzi jsem taky zvědavý, i jim jsme poskytli naše podklady.


  • 0

#6054 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2020 - 15:26

Během víkendu jsem narazil na poměrně dost zajímavé "historicko-přírodně-kulturně-zeměpisné" téma, které si, dle mého, říká o keš. Vzhledem k lokalitě pak připadá v úvahu snad jen mysterka, jelikož místo úvodních souřadnic je trvale nepřístupné. A už se mi ty plány zase kupí... :ph34r:


  • 0

#6055 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2020 - 18:00

Během víkendu jsem narazil na poměrně dost zajímavé "historicko-přírodně-kulturně-zeměpisné" téma, které si, dle mého, říká o keš. Vzhledem k lokalitě pak připadá v úvahu snad jen mysterka, jelikož místo úvodních souřadnic je trvale nepřístupné. A už se mi ty plány zase kupí... :ph34r:


To od tebe neni moc hezke... takhle nas navnadit a... nic neprozradit :)

Tento příspěvek byl upraven od Zverinec: 21 duben 2020 - 18:01

  • 0

#6056 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2020 - 19:56

Že něco zaujalo mě ještě neznamená, že by to mohlo/mělo zajímat někoho dalšího. :P

 

EDIT: Poslal jsem ti mail. :)


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 21 duben 2020 - 20:10

  • 0

#6057 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2020 - 10:07

Dotaz spíše pro Jacku, ale třeba se chytne někdo další:

Na podstavci sochy sv. Jana Nepomuckého se nachází pětice písmen I. A. V. S. P. Netuší někdo, co by tato písmena moha znamenat?


  • 0

#6058 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2020 - 10:28

Není tam nikde napsáno ještě něco jiného? O kterou sochu se jedná?


  • 0

#6059 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2020 - 11:03

Jedná se o sochu kousek nad jednou vesnicí, jsou tam jenom tato písmena a pak rok (zřejmě vzniku sochy). Býval tam ještě nějaký znak/erb, ale ten je dosti poničený.


  • 0

#6060 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2020 - 18:34

Jedná se o sochu kousek nad jednou vesnicí, jsou tam jenom tato písmena a pak rok (zřejmě vzniku sochy). Býval tam ještě nějaký znak/erb, ale ten je dosti poničený.

Můžeš mi, prosím tě, napsat, kde a nad kterou vesnicí? :D Takhle ti těžko cokoliv zjistím


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama