Přejít na obsah

Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6688 odpovědí na toto téma

#6681 HaLuMa

HaLuMa

Autor Geogetu

• Members
  • PipPipPip
  • 14 261 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2021 - 13:35

Já si o geologii myslím něco podobného jako Sheldon Cooper, tak EC vynechávám. Až na malé výjimky.

Tak ona i geologie dokáže být zajímavá. Mnoho EC ale zajímavé nejsou. Problém vidím v tom, že mnozí autoři vymýšlejí šílené, někdy i buzerační úkoly.

• 9

#6682 quellen

quellen

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2021 - 13:57

Já jsem zatím nenarazil na ownera, který by mě chtěl nějak školit. Možná dvakrát se ozval a moji odpověď upřesnil, výjimečně poděkuje za návštěvu, v naprosté většině případů je reakce nulová.

• 1

Google Pixel 3 / Android 11 / c:geo

#6683 HaLuMa

HaLuMa

Autor Geogetu

• Members
  • PipPipPip
  • 14 261 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2021 - 14:08

To není o reakcích, ale o zadání.

• 0

#6684 davidb11

davidb11

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 924 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2021 - 18:04

Tak ona i geologie dokáže být zajímavá. Mnoho EC ale zajímavé nejsou. Problém vidím v tom, že mnozí autoři vymýšlejí šílené, někdy i buzerační úkoly.

Tak ne.

Proto také na své earthce požaduji lehké odpovědi.

A reaguji na každého - někteří se až diví, jak brzo.

V 99% mají buď dobře vše nebo jednu chybu, což akceptuji.

• 1

#6685 Arne1

Arne1

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5 632 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2021 - 19:51

Podle mne je ale vymyslet úkoly ten největší problém při zakládání. Mně už na tom padlo několik připravených EC. Geoaware nechce jednoduché úkoly, jako je například měření nadmořské výšky. Nejraději by něco co vzdělává. Jenže chtít po někom například aby uprostřed Srbska sháněl lakmusový papírek na měření pH mi připadá velmi silně uhozené.

• 2

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!

#6686 geobublina

geobublina

Bublina

• Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2021 - 10:23

Taky musím mít nálezy v pořadí, jak jsem je odlovil. Ale díky tomu, že používám c:geo a offline logy rovnou od kešky, které si pak doma v klidu odešlu na gc.com do konceptů, upravím a pak teprv odešlu, nemám s tím problém. I když jsou tam někdy LABky, ty se logují online a průběžně, takž i čísla nálezů v appce je respektují a číslují podle skutečného počtu.

Aha! c:geo sice prakticky nevyužívám, ale tohle si zapamatuju, taková informace se asi hodí.

• 0

#6687 nalano

nalano

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 596 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2021 - 17:03

Netuším co si o geologii myslí Sheldon Cooper, můžeš to v krátkosti přiblížit ?

V krátkosti ji nemá rád. Více viz YouTube, vyhledej Sheldon Cooper geology
  • 1

#6688 davidb11

davidb11

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 924 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2021 - 18:38

Aha! c:geo sice prakticky nevyužívám, ale tohle si zapamatuju, taková informace se asi hodí.

Toto dělá i GPS od Garmina. 
A používám to i u aplikací v mobilu. Jak originální, tak Looking4cache - dá se odeslat log jako koncept. A při připojení na net se to odešle zde geocaching.com/account/drafts

• 1

#6689 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2021 - 9:35

I když se nám toto vlákno v poslední době poněkud programátorsky zvrhlo, tak bychom neměli opomíjet anii další témata.  Aktuálně hrozí napadení lidí (i domácích zvířat) larvami roztoče způsobujícího trombikulózu. Tento roztoč koncem léta (srpen, září)  v přírodě přebývá nejvíc v travních porostech a tam čeká na svou oběť. Sající larvy způsobují červené silně svědící pupeny na pokožce zvláště tam, kde je jemnější. Není to nic smrtelného, ale je to nepříjemné. Ostatně za pár dnů odpadnou a už nikoho v bytě nenakazí. Před týdnem jsem při údržbě své keše na kole projel a prošel takovou trávou - a nohy a zápěstí mám skoro takové, jako na přiložené fotce (převzaté z webu maminka.cz).

O této nemoci najdete na webu dost srozumitelných článků.

Díky za info!!

Už chápu, proč si pár dní právě takovéhle fleky na nohou míním uškrábat k smrti a že to není od těch atb., co jsem v úterý dostala na zánět průdušek. :-))

• 0

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama