Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#6821 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2022 - 8:07

ProjectGC začal nově do The Attribute Cacher odznáčku započítávat i atribut Getours. Takže mi zmizel Diamant. :mellow:


  • 0

#6822 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2022 - 9:17

Nevím, kam to napsat, tak sem. Ono je to vlastně smutný, protože se tím zase ukazuje, jak jde GS na ruku podvodníkům, ale já se tomu směju, fakt mě pobavili.
Přišlo mi v noci upozornění na smazaný log. Jednalo se owner maintenance na jedné multině v centru, kterou jsem před gigáčem předělal, aby mi tam nechodily kvanta cizích finálkařů, což se dokonale trefilo účinkem. Asi po šesti DNF jsem tam hodil log ve znění "Keš je na 99 % na místě, jen chudáčci cizinci měli špatnou finálku.... Přesně kvůli takovým jsem keš přemístil a předělal."
Tak jsem prej něco porušil...

Přiložené miniatury

  • Screenshot_2022-08-05-10-11-20-566_cz.seznam.email.jpg

  • 2

#6823 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2022 - 10:35

Mohl nys to prosím přeložit do češtiny? Anglicky neumím ani Dobrý den a z obrázku to překladač neumí.
Rád bych si to přečetl.
Děkuji
  • 2

#6824 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2022 - 11:13

Chápu to dobře, že si někdo stěžoval ten text tvého NM logu, a Groundspeak to řeší se stejnou razancí, jako kdybys tam urážel černochy?


  • 0

#6825 doodle_cz

doodle_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2022 - 11:20

Je otazka, jak to vyznelo. Ale asi bych se s Adamem hadal. Hlavne, ze FI bez zapisu v logu neresej. Asi nikoho neurazej..

 

Kazdopadne doufam, ze's nepredelal i Dobris, o vikendu bych tam rad zajel ;-)))


  • 0

#6826 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2022 - 11:29



Chápu to dobře, že si někdo stěžoval ten text tvého NM logu, a Groundspeak to řeší se stejnou razancí, jako kdybys tam urážel černochy?

Já to tak chápu.

Mohl nys to prosím přeložit do češtiny? Anglicky neumím ani Dobrý den a z obrázku to překladač neumí.
Rád bych si to přečetl.
Děkuji

Obecný kydy. Všechno a nic. Že jsem porušil podmínky, které jsem odsouhlasil a vypsány seznam všeho možného, co by logy neměly obsahovat. Kdybych nadával, byl vulgární, což obojí někdy v logach dělám, neřeknu půl slova, ale tohle je vlastně docela ubohý.
  • 0

#6827 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2022 - 11:33

Je otazka, jak to vyznelo. Ale asi bych se s Adamem hadal. Hlavne, ze FI bez zapisu v logu neresej. Asi nikoho neurazej..

Kazdopadne doufam, ze's nepredelal i Dobris, o vikendu bych tam rad zajel ;-)))

Rejpnul jsem si, ale to bylo všechno.

Mysterka je stejná od publikace, multina je trochu jinde, protože mi přestal fungovat pařez a tradičku mi vykradali, tak je taky jinde, ale to asi zvládneš :D

Mám docela chuť na to trochu ironicky reagovat, ale asi budu línej se s tím v angličtině patlat. A vlastně by mě možná i trochu zajímako, co je tak urazilo. Asi to rejpnuti a chudáčci.

Tento příspěvek byl upraven od MiroslavRouta: 05 srpen 2022 - 11:34

  • 0

#6828 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2022 - 12:06

EN >>> CZ pomocí google, není to přené, ale obrázek co se tam píše to dává:

 

Obdrželi jsme kompilanta týkající se protokolů zaslaných účtem. Váš protokol není vhodný a byl smazán. Jste vítáni, abyste se znovu přihlásili. Připomínáme, že když jste se zaregistrovali nebo Geocaching, souhlasili jste s Podmínkami použití. Konkrétně jste souhlasili, že nebudete:

D.(v) Nahrávat, odesílat, přenášet nebo jinak distribuovat (včetně e-mailu) jakýkoli obsah nebo jednat způsobem, který cílí na ostatní na základě právně chráněného statutu; je nezákonný, škodlivý, urážlivý, zastrašující, urážlivý, obtěžující, deliktní, hanlivý, profánní, obscénní, urážlivý, narušující soukromí druhých, nenávistný, trapný, poškozující nezletilé propaguje politický nebo náboženský extremismus, hájí nebo poskytuje instruktážní informace, nezákonné činnosti je jinak přiměřeně nežádoucí vůči jakékoli osobě nebo subjektu.

Pokud obdržíme další hlášení o nevhodném chování, Geocaching bude možná muset podniknout další kroky. Věříme, že pozitivním způsobem můžete být součástí geocachingové komunity pozitivním způsobem a doufáme, že budete souhlasit.

 

 

 

 

No tak bych to odhadl, že se jedná o "činnost nežádoucí vůči jakékoliv osobě" :D :huh: :D. Pravděpodobně měl owner stát na místě uložení s cache v ruce a s úsměvem na tváři a tu vydávat příchozím kačerům bez okolků :blink: .  A hlavně nikoho neurazit :P  .


Tento příspěvek byl upraven od Solim: 05 srpen 2022 - 12:10

  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#6829 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2022 - 12:44

Tam byl asi problém se slovním spojením "chudáčci cizinci". Což může být využito/zneužito ke stížnosti, že je to výraz xenfobie.

Vypusť ty cizince a vynadej pitomcům podfukářům kulaněji. :-)


  • 3

#6830 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2022 - 14:04

Název tohoto vlákna mi přijde děsnej a nikdy mě nenapadlo, že tady budu kdy reagovat.

Jo, myslím, že během dovči je možné odlovit třeba 300+ keší a ještě si ji v poho užít.

O tom ale psát nechci. Jelikož jsi tady na fóru celkem známej, všiml jsem si tě před pár lety při logování kdesi v jižních Čechách, tuším. Páč jsem logoval medle po tobě, zaujalo mě, že jsi docela dobrej honibod, kterej se nenamáhá zapsat datum anebo cokoli jinýho do logbooku. Tím chci jen sdělit světu, že nebudeš asi ten, kterej má ostatním, třeba RU nevímkolik co kecat do soukromí, ale sám si strčit prst do ......  ;)

To se mi během dovči nemá šanci podařit. V poslední době jsem byl v Egyptě, Srbsku, na Kapverdách a Madeiře, chystám se do Turecka, S výjimkou Madeiry jsou to oblasti kde někdy není na celý stát 300 keší a člověk je rád že najde alespoň nějakou. Více nálezů se musí dělat na specielních výpravách na keše.


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#6831 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2022 - 5:40

Já to vidím tak, že si někdo stěžoval. A protože v Americe neumí česky, věřili tomu stěžovateli. Příště je třeba urážlivé logy psát anglicky. I když nevím - v američtině může být urážlivé i slovo, co u nás ani náhodou, jako třeba indián.


  • 0

#6832 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2022 - 17:33

Budeme mít (máme) novou locationless keš. Jde o GC9FAVE a podle listingu bude funkční od 17. 8. 2022 do 31. 12. 2023 (archivace 1. 1. 2024).

EDIT: Tak už je to oficiálně na blogu (přišel mi na e-mail newsletter): https://www.geocachi...bezlokacni-kes/

Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 09 srpen 2022 - 18:06

  • 0

#6833 honzak123456

honzak123456

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2022 - 3:32

Na mapě http://www.cykloserv...8.286393P15@b=2 jsem našel značku, která není vysvětlená v legendě, netuší někdo, co by to mohlo být?

1660528655-90990.png

Je to jen v mapové vrstvě Cyklistická a značka má vždy stejnou orientaci, nemá tedy se směrem jízdy nic společného.


  • 0

#6834 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2022 - 21:59

Via Czechia... viz. odkazy:

https://www.cykloser...ity/?a=30004506

https://viaczechia.cz/


  • 1
www.povetrnik.cz

#6835 honzak123456

honzak123456

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2022 - 7:31

Dyky za vysvětlení a za nakopnutí, díky kterému jsem zjistil, proč jsou tyhle značky i v Polsku, tedy v blízkém příhraničí, je to Via Czechia - Slezskem (pěší).

https://mapy.cz/zakl...id=2327360&ds=1

Týž odkaz zkrácený: https://mapy.cz/s/majumukefu


  • 0

#6836 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2022 - 10:24

Záhada

https://coord.info/GL1855TBP


  • 0

#6837 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2022 - 12:22

Pokud byste si chtěli udělat pěkný den, tak si naplánujte na sobotu 29. 4. 2023 cestu na https://coord.info/GC9VQQR :)
  • 1

#6838 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2022 - 21:33

Tak mi Seznam.cz oznámil, že končí s bezplatným webovým úložištěm sweb.cz. Chtěl jsem na něj dát tabulku v excelu pro mystery-keš. V listingu by byl na ni odkaz , takže byste na něj klikli, stáhli si jej a pak do tabulky dopsali výsledek. Ukázaly by se vám souřadnice (pokud byste počítali správně). Rád bych se zeptal, nevíte o nějakém webu zdarma, kde by se to dalo provádět stejným způsobem?  Na nic jiného takový web nepotřebuji.

A je takový odkaz z listingu vůbec legální? (Nejsem JUDr.) Děkuji.


Tento příspěvek byl upraven od ladislavappl: 28 říjen 2022 - 11:33

  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#6839 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2022 - 17:28

Já mám "úložiště" na webzdarma.cz, kam si ukládám, co zrovna potřebuji pro nějakou keš a své statistiky z GeoGetu. Je to ideální řešení? Netuším, ale pro mě je dostačující. Myslím, že by však pro tvé potřeby šel použít i Google Drive, který taktéž nabízí možnost nahrát soubor a pak na něj pomocí vygenerovaného url odkázat tam, kde potřebuješ. Navíc je GD mezi schválenými servery pro GC.

Nicméně s potřebou stáhnout si nějaký soubor a následně z něj "vydolovat" souřadnice bys možná mohl mít problém s RV, jelikož pravidla myslím nedovolují, aby kačer musel stahovat něco konkrétního do svého počítače pro vyluštění keše (pokud je tu někdo povolanější, kdo se vyzná více, tak mě klidně opravte, tahám informace z paměti a ta nemusí být vždy stoprocentní, takže bych nerad mystifikoval).


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 28 říjen 2022 - 17:28

  • 0

#6840 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2022 - 18:47

Tak mi Seznam.cz oznámil, že končí s bezplatným webovým úložištěm sweb.cz. Chtěl jsem na něj dát tabulku v excelu pro mystery-keš. V listingu by byl na ni odkaz , takže byste na něj klikli, stáhli si jej a pak do tabulky dopsali výsledek. Ukázaly by se vám souřadnice (pokud byste počítali správně). Rád bych se zeptal, nevíte o nějakém webu zdarma, kde by se to dalo provádět stejným způsobem?  Na nic jiného takový web nepotřebuji.

A je takový odkaz z listingu vůbec legální? (Nejsem JUDr.) Děkuji.

 

Na svém serveru na doméně taxoft.cz hostuji pár takových souborů pro své i cizí keše. URL není dohledatelné roboty, pokud se řídí direktivami v adresářích. Každá taková keš má svůj vlastní adresář.

Pokud bys chtěl, mohu tvůj soubor přidat. Adresa by pak byla www.taxoft.cz/geo/GCkód99/jméno_souboru

 

Web běží už od roku 1997, tedy samozřejmě nikoli s geo věcmi. :-) A běžně je tam nedohledáš, jak jsem psal, musíš o nich vědět a znát přesnou URL.


  • 2

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama