Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6869 odpovědí na toto téma

#101 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 20:30

Pánům jako je dr.Vota nebo Modrák ( o kterých jsem si vždycky myslela, že jsou stále ve sportovním připraveni vyrazit do terénu ;) ) bych vyfiknutým ve společenském zcela určitě u keší zdvořile vykala - koukám, že moje hadí lodičky a kožený kabát při lezení po balvanech v lomu jsou čajíček

Tak to my samozrejme jsme stale pripraveni. A nakonec nejsme s Dr.Votou zdaleka jedini kdo se dokaze oblect slusne, vkusne a primerene okolnostem. http://imgcdn.geocac...6c70efe3ed7.jpg


  • 2

#102 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 20:39

.... CITO v autě ...

Dobrý nápad, moje geovozidlo už by to potřebovalo jako sůl. Když napíšu listing a pošlu ke schválení, myslíte si, že mi to revírník pustí ?

Upozorňuju ale, že budu nekompromisní owner, kdo nepřiloží řádně ruku k dílu, tomu log bez milosti smažu :D .


  • 3

#103 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 458 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 21:12

Tak jsem dnes zadělávala těsto na zázvorky, měla puštěný Radiožurnál a zrovna šlo O Roma vakeren

ROMSKÁ POHÁDKA O PRINCEZNĚ JOLANCE (zkrácená verze)

Byl jednou jeden král, který pořád válčil a nevěnoval se své zemi, až země přišla ke krachu. Přemýšlel, co s tím. Hodně lidí mu chtělo půjčit peníze. On ale měl 13ti letou dceru Jolanku a rozhodl se, že ji bohatě provdá. Ale věděl, že princezna musí být vzdělaná a musí se umět chovat. A tak se princezna 2 roky pilně učila. Za 2 roky král vyhlásil, že hledá pro princeznu ženicha. Ale žádný ženich se mu ani Jolance nelíbil. Až přišel jeden muž. Řekl králi, že není princ, ale že mu dá za Jolanku měšec, ze kterého nikdy neubudou peníze. Krále to zaujalo, ale chtěl si měšec vyzkoušet. Také mu ten muž řekl, že král nebude na svatbě, jen on a Jolanka. Král vytáhl z měšce 100 zlatých a ještě 50 zlatých a přesvědčil se, že měšec funguje. A Jolanku muži za ženu dal. 
OPRAVDU UŽ TO NEPOKRAČOVALO
NEVÍM, CO SI O TOM MYSLET :)


  • 0

#104 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 21:14

... uniformu (přesněji polní stejnokroj) vzor 60. Je tu ale vůbec někdo, kdo ji pamatuje?

jasne ze pamatuju, ale abych nechodil jak vandrak, pouzivam radeji vychazkovou. Ne vsude muze jit clovek ve smokingu a byt pritim nenapadny. Pro odlov kesi na generalnim stabu ma tez vhodny odev, vcetne hodnostniho oznaceni B)

Přiložené miniatury

  • unif.JPG

  • 0

#105 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 22:00

 

...(přesněji polní stejnokroj) vzor 60. Je tu ale vůbec někdo, kdo ji pamatuje?

Jako výstrojní skladník jsem jich měl v ruce víc, než jste kdo viděli.

Ale myslím, že jej zná i spousta platfusáků s modrou, co si hrají na zálesáky. (Nechci se nikoho z DOPOSUD přispěvších v tomto vlákně dotknout, ani nevím, jestli byl Pet na vojně :D .)


  • 0

P%C5%88ov.png


#106 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 22:09

Říkal někdo vzor 60? 

 

5e74997d-a198-4f75-b5e3-913a4572e67d.jpg


  • 4

#107 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 22:19

... platfusáků s modrou ....

Platfusák jsem a stejně mi modrou nedali. A šedesátky jsem strašně neměl rád, byly příšerně těžké, hlavně ta dlouhá konga nebo jak se tomu říkalo a přitom v nich v zimě byla pěkná kosa i s teplým prádlem :). A na trempíky v nich jsem se potom dlouho díval s pobaveným úsměvem...


  • 0

#108 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 22:21

Dobrý nápad, moje geovozidlo už by to potřebovalo jako sůl. Když napíšu listing a pošlu ke schválení, myslíte si, že mi to revírník pustí ?

Upozorňuju ale, že budu nekompromisní owner, kdo nepřiloží řádně ruku k dílu, tomu log bez milosti smažu :D .

Jestli schválí, tak přijedu. Takovéhle úklidové výzvě se nedá odolat! :D


  • 0

#109 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 22:23

Jestli byl Pet na vojně nevím, ale vím, že chodí " v lepčejším", asi aby líp splynul s okolím. On to asi neví, ale já si dokonce kvůli jeho káravému pohledu na mé rifle pořídila dvoje maskáčové kalhoty! :) Jedny by díky barevnosti asi neschválil, druhé by mohly s přimhouřením oka projít, i když Čitiny se mi líbily víc.

Jako výstrojní skladník jsem jich měl v ruce víc, než jste kdo viděli.

Ale myslím, že jej zná i spousta platfusáků s modrou, co si hrají na zálesáky. (Nechci se nikoho z DOPOSUD přispěvších v tomto vlákně dotknout, ani nevím, jestli byl Pet na vojně :D .)

 

Doktore, tuhle fotku až uvidí prazskychytrak, tak hned bude organizovat další kolo missáka!

Jen netuším, komu bych dala hlas nejradši, to bude dilema. :o


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 14 prosinec 2013 - 22:34

  • 0

#110 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 22:33

Jestli schválí, tak přijedu. Takovéhle úklidové výzvě se nedá odolat! :D

Super, napiš souřadnice HC, uděláme to tam a než budeš hotov tak si odlovím místní kešulky :D


  • 0

#111 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 22:58

Podmínkou je schválení RW, pokud z toho nekouká další CITO, nic nebude. :D ,,Zadarmo ani kuře nehrabe"


  • 0

#112 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 23:27

Podmínkou je schválení RW, pokud z toho nekouká další CITO, nic nebude. :D ,,Zadarmo ani kuře nehrabe"

Tak zas nic, pustím se do toho sám <_<


  • 0

#113 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2013 - 0:57

Jako výstrojní skladník jsem jich měl v ruce víc, než jste kdo viděli.

Ale myslím, že jej zná i spousta platfusáků s modrou, co si hrají na zálesáky. (Nechci se nikoho z DOPOSUD přispěvších v tomto vlákně dotknout, ani nevím, jestli byl Pet na vojně :D .)

 

:D :D Pet na vojně nebyl, byl modrej až za ušima :D :D Ty dva roky jsem strávil většinou v lese na vandru.

 

V tý době jsem nosil spíš kůži s třásněma, ale teď je to většinou kombinace český zelený košile, anglický maskovaný bundošky, českejch kanad vzor 2000, kalhoty bundeswehr anebo český vysokej pas, kabát oleják anebo zelenej kapsovej, nevojenskej. Na hlavě zelený štěksn anebo v zimě bundeswehr ušanku.

Jehličí bylo a je snad to nejhorší, co na sebe můžeš navlíct :D :D Těžký, trhá se to, snadno odírá a vlhne, co vlhne, doslova cucá. To už snad radši anglickej betl kopřivák, ten aspoň hřeje :D

 

A nejsem platfusák, alébrž jsem tehdá byl habrus na kuchyni.


Tento příspěvek byl upraven od Citecka: 15 prosinec 2013 - 0:59

  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#114 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2013 - 1:01

Platfusák jsem a stejně mi modrou nedali. A šedesátky jsem strašně neměl rád, byly příšerně těžké, hlavně ta dlouhá konga nebo jak se tomu říkalo a přitom v nich v zimě byla pěkná kosa i s teplým prádlem :). A na trempíky v nich jsem se potom dlouho díval s pobaveným úsměvem...

 

Trempící to nenosili, kámo ;) To tak akorát víkendový čundrácí. Takový ty od hospody do pangejtu.


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#115 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2013 - 1:55

Jo jo, přesně tak. A zůstalo mi to dodnes  :)

 fe7d2112-4160-4aad-8431-ff6c0c22b96e.jpe


Tento příspěvek byl upraven od Kohout team: 15 prosinec 2013 - 2:01

  • 0

Geoget + Locus Pro na Asus Zenfone Max Pro M1, občas Etrex 30 + GPI generator, Wine, Debian testing


#116 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2013 - 3:05

Samozřejmě je potřeba, aby člověk byl napřed normální praktikující křesťan, v případě katolických komunit katolík, a pak teprve pak je možný na tom stavět cokoliv dalšího. Proč by tam taky jinak dotyčnej lez, že jo? :D Jakejkoliv jinej důvod než fascinace Bohem samotným ti nestačí, aby tě v tom klášteře udržel. Na druhý straně je na názorných případech vidět, že Bůh si nevybírá ani ty nejsvatější, ani ty nejchytřejší, ale dokáže v tom klášteře udržet i neřáda :D když se mu zlíbí!

Zajímavé!

Bůh si vybírá nebo oni si vybírají Boha? To je asi dooooost obrížná otázka, že?

No, fascinace Bohem je jedna věc, druhou věcí je ochota pomáhat či chuť vzdát nějaký běžný život, ne? Nemůže být i taková motivace? (Asi mnohem těžší, ale přesto.)


  • 0
:)

#117 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2013 - 3:09

Říkal někdo vzor 60? 

 

5e74997d-a198-4f75-b5e3-913a4572e67d.jpg

Tak to je prosím bomba!


  • 0
:)

#118 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2013 - 6:59


Bůh si vybírá nebo oni si vybírají Boha? To je asi dooooost obrížná otázka, že?

 

Navzájem, pane kolego, navzájem! :D Ale On první, člověk až jako odpověď na jeho pozvání.


  • 0

#119 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2013 - 8:44

Par rychlych poznamek a "hura" zase makat....
- ma cenu cist tu knizku? Pry je to "padesatkrat" jeden a ten samy odstavec... ikdyz chapu ze nazor je lepsi udelat si sam
- na kesky jdu vetsinou v tom co mam zrovna na sobe bez zaloznich variant - asi cekam kdy se mi to vymsti :-)
- v saku jsem tedy zatim dal jen jednu... To bude tim, ze ho nesnasim, prestoze zenske tvrdi, ze mi to v nem sekne...
- sekyrkou jsem se seknul uz v deseti, cvicka chytila jeden odstin cervene a jelo se na siti...
- kdyz musim, tak i kanalovka v pracovnim neodola
- a kdyz nebylo to zalozni pradlo, tak jsem to vzal na adama... To bylo v Beskydech a kdyby nahodou sel nekdo kolem, tak beztak uvidi leda "zimu na dva centimetry" ;-)))
  • 1

#120 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2013 - 8:51

Trempící to nenosili, kámo ;) To tak akorát víkendový čundrácí. Takový ty od hospody do pangejtu.

Tak sorry, netušil jsem, že je to tak rozkastované :wacko:


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama