Přejít na obsah


Fotka

Archivace Pražské kolo GC1DXQR


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#21 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 21:50

Tak ja vim, kde ta keska je (vlastne kde byla, kdyz jsem ji nasel ja - poctive). Uprimne si nedovedu predstavit, ze bych ji nasel nahodou, nebo na BF, a to ani s timto inkriminovanym logem. Podle me to nejsou BF nalezy, ale souradnice ziskaly jinym zpusobem a maskuji to za BF. To je ovsem jen muj nazor :-)

Ferryvlka trochu znám, dovedu si představit, že si nechá říct o uložení keše od kamaráda, s kterým pravidelně loví, ale ne že brutí ve velkým podle nějakejch finálek. Jestli píše v logu, že to našel náhodou, tak tomu věřím. Stane se.


  • 0

#22 Hojší

Hojší

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2013 - 22:37

... se pokusím přes zimu najít jiné umístění.

... a to vyřeší co?

No myslím, že na chvilku to asi návštěvnost trochu omezí (ikdyž čtyřicet nálezů za rok nesvědčí o žádném návalu ani přes známé finálky). Ti co mají ale třeba rozděláno, budou jistě nadšeny a ti co by si došli jen pro finálku si pro ní dojdou stejně až ji nakonec někdo z těch nadšených někam dá...

... a jsme na začátku začarovaného kruhu :(

Možná je někdy lepší se nehrabat ve sr...  


  • 0

#23 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2013 - 2:12

... a to vyřeší co?

No myslím, že na chvilku to asi návštěvnost trochu omezí (ikdyž čtyřicet nálezů za rok nesvědčí o žádném návalu ani přes známé finálky). Ti co mají ale třeba rozděláno, budou jistě nadšeny a ti co by si došli jen pro finálku si pro ní dojdou stejně až ji nakonec někdo z těch nadšených někam dá...

... a jsme na začátku začarovaného kruhu :(

Možná je někdy lepší se nehrabat ve sr...  

 

Pražské kolo lovím při různých výletech na etapy už od jeho vzniku, takže pokud se při případném přemístění finálky jenom upraví vzorec a indicie zůstanou beze změny, tak mi to nijak nevadí.

Zmiňovaný log mi ale přijde jako nápověda jen pro toho kdo tuší, kde by finálka mohla být, přičemž podle trasy multiny bych to odhadnul na východní okraj Prahy


  • 0

#24 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2013 - 3:11

Ferryvlka trochu znám, dovedu si představit, že si nechá říct o uložení keše od kamaráda, s kterým pravidelně loví, ale ne že brutí ve velkým podle nějakejch finálek. Jestli píše v logu, že to našel náhodou, tak tomu věřím. Stane se.

Možný to je, tuším DrakMrak kdysi našel při hledání místa pro svoji (eventuální budoucí) keš finálku poměrně obtížny mutliny/mysterky v Třebíči.


  • 0
:)

#25 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2013 - 9:07

... Adoptoval jsem ji, protože jsem ji chtěl zachovat (ne, opravdu jsem ji neadoptoval abych ji archivoval) ...

 

Tak se snaž ji zachovat! Vzal jsi to na sebe jen před pár měsíci a už přemýšlíš že ji zlikviduješ?

 

Momentálně ji máš disablovanou zbytečně. To že ti na keš chodí lidi fakt není důvod ji disablovat. Dokonce ani nevidím ten disable log. To jsi ho smazal? Dřív nebo později ti tam nějaká horká hlava šoupne NA log a zkomplikuje se to až se do toho začne motat reviewer se svojí předpřipravenou hláškou. Ten určitě nebude prolejzat forum a zkoumat. Dá varování anebo to rovou šoupne do archivu.

 

V logu se spoilovat nemá. Občas někomu takový log smáznu bez varování a pak mu obvykle píšu aby si to lognul znova ale nespoiloval, případně neurážel. Souhlasím s Gordem, osobně si tupu že procento BF odlovů je tak max 5% a zbytek nechce napsat šel jsem do finále.

 

Domnívám se že adoptivní owner by keš neměl archivovat. To už to mohl nechat rovnou na autorovi.


  • 1
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#26 standarevnice

standarevnice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2013 - 9:50

I já se přimlouvám za zachování. Dal jsem na kole 101 Dalmatinců a na jaro jsem plánoval i tuto. Udělám si ji na etapy s odlovem okolních keší a prostě si to užiji.


  • 0

#27 Atip

Atip

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2013 - 10:17

Souhlasim se Semikem. Sam jsem archivoval vsechny sve kesky, ale adoptovane jsem dal k dalsi adopci, necitil jsem pravo na to je poslat do archivu.

 

Jinak koukam, ze mi svym zavazkem pomuzes splnit moje predsevzeti ujez mezi svatkama vic jak 500 km ;).

 

Neco Ti prozradim, z jisteho duvodu jsem na konec sve byvale cyklomultiny zverejnil finalove souradnice, Ti, kteri si ji chteli objet si toho ve vetsine pripadu nevsimli, Ti, kteri ji chteli ziskat jinak si taky poradili, ale vetsinu lidi odradilo to, ze si na zacatku precetli, ze jde o delku 35 km, smutne. Takze bych to zbytecne neresil archivaci a nechal na kazdem, at si vybere zpusob odlovu jaky je mu mily. Nekdo ma radost z ujetych km, nekdo z nasbiranych bodu, kdyz se podivas, co se deje za jine prasarny v nasi vlasti, tak tohle je to posledni, cim bych se nejak vyznamne trapil.

 

Pro me rozhodnuti k archivaci byl duvod ten, ze jsem prestal mit radost z toho, ze krabicky nekdo nasel a ve velke vetsine pripadu si ani nevsiml, kde byl a co mel videt ;), na druhou stranu chapu to, ze pri honbe za body na to nema cas, zvlast kdyz je davam blbe hluboko do lesa ;), kam autem nezajedes.....


  • 1

#28 rightname

rightname

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2013 - 10:22

Tak abych to uzavřel. Díky pár lidem, co mi napsali a díky Atipovi, který to vystihl úplně přesně, uznávám, že jsem se unáhlil. Z diskuse jsem si odnesl hodně pozitivního i hodně negativního. Impuls k mé první reakci o možné archivaci byl jen ten, že mi to celé přišlo trochu líto, když na cache, která měla kdysi velmi dobrý zvuk, najednou začali chodit lidi rovnou pro finálku. To je ale směr v současném GC, se kterým nezbývá než se smířit, protože evidentně větší zločin by byla archivace. A opravdu mě potěšilo mě, že si to pár lidí přece jen chce objet a cache zachovám. Jestli to aspoň jednomu člověku udělá radost, má to asi smysl. Nebudu tomu klást překážky v podobě přemístění nebo zámku na krabičku... Atipe, díky.


  • 10

#29 Plachtak

Plachtak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2013 - 10:42

Zdravím. Já jsem tuhle multinu objel za den hned zkraje jak se objevila. Pro mne jeden z největších zážitků z kešování. Tak vorvanej a šťastnej po nálezu finálky jsem ještě nebyl. Můžu všem co váhají a mají rádi kolo ať si to dají. Stojí to za to. Když se o ní tak tady píše, tak ji dám asi na jaře znovu. Hodně se na trase od té doby změnilo.


  • 0

#30 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2013 - 10:53

 

Moc díky, že jsi změnil názor, opravdu by to byla škoda. Moc si toho vážím, ne každej dokáže přiznat, že se mýlil nebo unáhlil! Doufám, že mi to kolečko zjara vyjde!


  • 1

#31 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 15:09

Psal jsem, ze archivovat starou kesku po 4 mesicich od adopce je prasarna. Bylo to vztazeno k cinu, ktery jsi neprovedl, tak co se certis? Ver mi, ze kdybych ji mel treba zpola rozdelanou a ty ji disablujes s tim, ze ji na Novy rok archivujes, tak si o tobe myslim horsi veci. ;)

 

Kdyz se ti nechtelo s ni nic delat, mel jsi ji dat k adopci (po tak kratke dobe od tve adopce). To opravdu neni pro radu kaceru keska na vikend. Z tveho disable logu bylo jasne videt, zes nad kesi zlomil hul a o zadne reseni ses nesnazil. Nastesti koukam, ze jsi zmenil nazor. To je dobre a diky za to. :)


Tento příspěvek byl upraven od k-lord: 16 prosinec 2013 - 15:14

  • 0

#32 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2013 - 17:55

Tak to je fajn, že keš zůstane, dík za to, doufám že příští rok se na ni konečně taky nějak dostanu.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama