Přejít na obsah


Fotka

Lab Caches obecně


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
58 odpovědí na toto téma

#41 SikoCZ

SikoCZ

    SikoCZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 244 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2022 - 19:27

Ahoj.

Dotaz na ty z vás, kteří už založili vlastní Labky nebo někoho znalého. Jak probíhá review nově vytvořenych labek, nebo za jak dlouho budou Labky aktivní ? Labky jsem vytvořil, jsou ve stavu public, ale když se podívam pro kontrolu do profilu jestli jsou aktivní nebo publikované, tak je tam nevidím.

Diky za odpovědi.


  • 0

Garmin Oregon 600+450 + iPhone 5S  32GB + GSAK 8.7.0.0


#42 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2022 - 9:10

Teď jsem si všiml, že mi přiskočil další kredit na vytvoření LABky!
To se neposílá zpráva? Jak dlouho už to tam může viset?
Tak to už bude moje 4 série. Budu muset popřemýšlet, protože svoje prvotní nápady už jsem vyčerpal :-)


  • 0

#43 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2022 - 10:12

To by mě zajímalo, podle čeho to přidělují. Nějak jsi žádal?


  • 0

#44 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2022 - 10:48

Kdysi jsem žádal. Asi o první a druhou. Ale to byly nějaké výzvy.


  • 0

#45 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 972 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2022 - 11:47

Tohle je divne, protoze nic jako revirnik pro labky neni. Das je public a jsou hned viditelne....aspon ja to u mych trech serii hned mel...zkus mi napsat PM kde presne mas vychozi souradnice (nemusi se schodovat se souradnicemi zadne z Labek!!!) a ja se podivam, jestli je vidim.

Ahoj.

Dotaz na ty z vás, kteří už založili vlastní Labky nebo někoho znalého. Jak probíhá review nově vytvořenych labek, nebo za jak dlouho budou Labky aktivní ? Labky jsem vytvořil, jsou ve stavu public, ale když se podívam pro kontrolu do profilu jestli jsou aktivní nebo publikované, tak je tam nevidím.

Diky za odpovědi.


  • 0

#46 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 972 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2022 - 11:54

jsem na tom stejne....dneska mi pristal kredit taky a zadna zprava od GS...o nic jsem nezadal, nedavno jsem publikoval dve serie....ale virtualku, kterou bych ocenil mnohem vic, nemam ani jednu

Teď jsem si všiml, že mi přiskočil další kredit na vytvoření LABky!
To se neposílá zpráva? Jak dlouho už to tam může viset?
Tak to už bude moje 4 série. Budu muset popřemýšlet, protože svoje prvotní nápady už jsem vyčerpal :-)


  • 3

#47 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 884 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2022 - 13:22

Hm, hm, hmm ..."mrkev v zimě, sáňky v létě ...". Tak jsem se na základě výše uvedených informací mrkl, a mám tam třetí sérii bez varování taky. Asi to bude za trest.


  • 2

#48 hkstaripraha

hkstaripraha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2022 - 14:50

Hm, hm, hmm ..."mrkev v zimě, sáňky v létě ...". Tak jsem se na základě výše uvedených informací mrkl, a mám tam třetí sérii bez varování taky. Asi to bude za trest.

Jsem na tom stejně, asi chtějí ČR zahltit Adventure LABkama (bude jich za chvíli už 10 000). Já mám už kredit na 4série: 1. je už veřejná, 2.těsně před publikací, 3.rozpracovaná(bohužel nemá všude signál) a ted´ dorazila další. Dělám ke všem bonusovky a ty dají nejvíce usilí. 
 


Tento příspěvek byl upraven od hkstaripraha: 03 květen 2022 - 14:54

  • 0

....................................
XIAOMI Mi 9T + c:geo
GARMIN eTrex 32x + BaseCamp(MapSource), GeoGet 2.12.0.829 + VasaM,Topo Czech 2015 Light (Topo Czech 2011 Pro)


#49 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2022 - 18:55

Zrovna koukám na newsletter, kde stojí: Every Premium member can now create an Adventure. Toť odpověď na otázku, odkud se objevil kredit na nové labky.

Já mám rozpracované jedny, ale jelikož mi na nich nezáleží tolik jako na keších, z nichž májí jednu doprovázet (ale stále bude ta jedna lovitelná nezávisle na nějakých labkách), netuším, kdy je dokončím. Prim hraje pětice připravených keší, labky budou jen přívěšek pro ty, kdo nutně potřebují mít bod i za stage (nemám je rád, ale neodsuzuji je stoprocentně).


  • 0

#50 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 590 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2022 - 18:58

Jo, je vidět, že GS asi v labkách vidí budoucnoust. Viz ty časté aktualizace aplikace, ten tlak pod jakým do nás kredity na další série tlačí...

Sám jsem o první žádal, druhou už jsem dostal bez žádání (mám dlouho rozpracovanou, ale zatím nezveřejněnou) a třetí mi přístála taky nedávno.


  • 0

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#51 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2022 - 19:57

Jo, je vidět, že GS asi v labkách vidí budoucnoust. Viz ty časté aktualizace aplikace, ten tlak pod jakým do nás kredity na další série tlačí...

 

No, tak to je docela důvod k depresi :-(

 

 

Tak já jsem o první žádal, mám ji vytvořenou. Druhou, co jsem dostal už víc jak před rokem (možná dvěma) mám rozmyšlené, vymyšlenou trasu, nafocené věci do listingu, jen prostě není čas je dodělat, i kvůli bonusovce. Mám teď hodně práce, takže na GC nemám tolik času (krom občasného tlachání zde).

Ale třetí jsem ještě nedostal. A PM ještě jsem...

 

 

 

 

Tak já již mám druhé, co jsem dostal už víc jak před rokem (možná dvěma) rozmyšlené, vymyšlenou trasu, jen prostě není čas je dodělat. Nemám dologované ještě dovolené za loňský rok :-(.

 


  • 0

#52 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2022 - 21:12

Honibodi to dozajista přivítají. Body skoro zadarmo, no neber to  :blink:


  • 0

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#53 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2022 - 13:01

A

 

Honibodi to dozajista přivítají. Body skoro zadarmo, no neber to  :blink:

Aha cize ked idem na giga do Prahy a prejdeme sa po meste po inych keskach a medzi nimi su labky a ja ich lognem, tak som honibod? Fuha, takze ich asi musim ignorovat nech nemam taku nalepku. Mat to taketo problemy ako niektori ludia...


  • 1

#54 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2022 - 13:38

Taky mne přistál jeden kredit na labky a k tomu zpráva:

 

 

Your Adventure credit is waiting!

Every Premium member can now create an Adventure. This means your Geocaching account has a credit available to create an Adventure with up to five Locations. Now you can add to the growing number of memorable and fun experiences created by people just like you.

 

 

 

Vypadá to, že zas par LABek přibude v naších luzích a hájích.


Tento příspěvek byl upraven od Solim: 04 květen 2022 - 13:39

  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#55 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2022 - 17:35

A

 

Aha cize ked idem na giga do Prahy a prejdeme sa po meste po inych keskach a medzi nimi su labky a ja ich lognem, tak som honibod? Fuha, takze ich asi musim ignorovat nech nemam taku nalepku. Mat to taketo problemy ako niektori ludia...

 

Honibodi nechodí po LABkách jako ty  B) , ti jen sedí nebo leží  :D


  • 2

Vloženo do PM         

S5 (N5800XM)


#56 ondro91

ondro91

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2022 - 17:42

Honibodi nechodí po LABkách jako ty  B) , ti jen sedí nebo leží  :D

Jaj tak si to bral...Lebo niektori to beru tak, ze Labky je lahsie zodpovedat ako najst kesku. Ty si myslel asi takych co si loguju labky kade tade po svete s nejakym fake GPS 


  • 0

#57 Oddnyx

Oddnyx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2022 - 11:10

Prosím, může mě někdo uvést do problematiky LAB keší?

Nějak jsem zaspala dobu a nějak nechápu. Holt starší ročník, no ...

Díky.


  • 0

#58 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2022 - 11:19

LABky jsou ruzne dlouhe serie (nejcasteji 5) bodu. Kazdy bod je treba navstivit a pomoci mobilni aplikace odpovedet na otazku. Kdyz takto navstivis vsechny body jedne serie, je cesla serie povazovana za dokoncenou.

 

Nektere serie maji regulerni kesku (Adventure Lab Bonus), indicie ke zjisteni souradnic vetsinou ziskavas navstivenim jednotlivych bodu. K odlovu te bonusovky uz mobilni aplikaci nepotrebujes, jen ke ziskani tech indicii.

 

Pokud mas nejake konkretni dotazy, klidne mi napis soukrome.


  • 2

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#59 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2022 - 11:35

Prosím, může mě někdo uvést do problematiky LAB keší?

Nějak jsem zaspala dobu a nějak nechápu. Holt starší ročník, no ...

Díky.

LAB cache jsou virtuálni cache bez krabičky.

 

Na lov je třeba chytrý mobil s datovým připojením (internetem) a v něm nainstalovanou aplikaci "Adventure Lab".

 

V aplikaci se pak přihlásíš a vyhledáš sérii, kterou máš někde okolo sebe a tu spustíš. Pomocí této aplikace se pak dostaneš do oblasti kde je LAB cache (většinou kruh cca 20-50m), tam se ti zobrazí otázka na kterou pak musíš odpovědět, odpověď bud vyhledáš někde v okolí (naučné cedule, nebo letpočet) nebo to je všeobecně známá odpověď (tu hledáš buď ve své paměti nebo na internetu). Po odeslání odpovědi se přičte do statistik další bod a můžes jit na další LAB v serii která má většinou 5 LABek (nebo 10 u eventových LABek).

 

Po odehrání serie se ti otevře možnost ohodnotit serii LABek a tot vše.

 

Pokud se chceš podívat na odehrané labky, tak použiješ odkaz https://labs.geocaching.com/logs kde najdeš všechny LABky které jsi odehrál.


Tento příspěvek byl upraven od Solim: 29 listopad 2022 - 11:36

  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama