Přejít na obsah


Fotka
* * * * * 1 Hlasů

modrá stužka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
44 odpovědí na toto téma

#1 daggi

daggi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2013 - 8:59

Ahoj,

založili jsme si naší první novou kešku.Jeden nálezce  do logu píše, že nám uděluje modrou stužku,ale v hodnocení naší keše je stále O.Jak máme postupovat? Dík Daggi


  • 2

#2 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2013 - 9:05

Mohl si to rozmyslet a nedávat ji, mohl zjistit že nemá momentálně žádnou na přidělení nebo tak nějak, nebo se třeba nezobrazují jenom vám.

Těžko říct, prolinkovaný profil nemáš a daggi co je na gc.com má jednu přes sedm let archivovanou keš...


  • 2

#3 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2013 - 9:31

Modré stužky může dávat jen PM. Je ten, kdo Vám to tam píše, PM ?


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#4 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2013 - 9:38

Mně už se víckrát stalo, že do logu někdo napsal, že dává FP, ale nedal - v prvních týdnech keše se to ještě celkem snadno dá sledovat. Podle mě ten člověk může zapomenout, nebo má zrovna všechno rozdáno a ještě ti ho dá později, a nebo měl v úmyslu ho později dát, až se mu zas něco nastřádá, a pak zapomněl. Podle mě je kapku trapný se o ten slíbenej bod hlásit, já to nechávám plavat. Ocenění je něco, co člověk dává dobrovolně, ber už to, že to napsal do logu, jako pochvalu, že se mu tvá keš líbila. Však jestli je hezká, určitě se ti těch bodů nasbírá i tak dost.


  • 11

#5 daggi

daggi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2013 - 9:43

Modré stužky může dávat jen PM. Je ten, kdo Vám to tam píše, PM ?

Ano, je to kačer s asi  9000 kešmi


  • 1

#6 daggi

daggi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2013 - 9:44

Mně už se víckrát stalo, že do logu někdo napsal, že dává FP, ale nedal - v prvních týdnech keše se to ještě celkem snadno dá sledovat. Podle mě ten člověk může zapomenout, nebo má zrovna všechno rozdáno a ještě ti ho dá později, a nebo měl v úmyslu ho později dát, až se mu zas něco nastřádá, a pak zapomněl. Podle mě je kapku trapný se o ten slíbenej bod hlásit, já to nechávám plavat. Ocenění je něco, co člověk dává dobrovolně, ber už to, že to napsal do logu, jako pochvalu, že se mu tvá keš líbila. Však jestli je hezká, určitě se ti těch bodů nasbírá i tak dost.

Dík za odpověď, necháme tomu volný průběh.Daggi


  • 3

#7 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2013 - 9:53

Ano, je to kačer s asi  9000 kešmi

 

No, tak to asi zapomněl zakliknout.

 

Jestli o tu pentličku tak strašně stojíš, tak mu napiš.


  • -1

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#8 daggi

daggi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2013 - 10:20

No, tak to asi zapomněl zakliknout.

 

Jestli o tu pentličku tak strašně stojíš, tak mu napiš.

Nechám tomu volný průběh,dík.


  • 3

#9 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 19 prosinec 2013 - 13:40

Když dávám stuhu já, tak to taky napíšu, ale rozhodně vždycky zapomenu, protože se člověk po odeslání logu musí vrátit do listingu a klikat, atd. a to prostě neudělám, zvlášť když toho loguju víc.

.

Tohle ale není pravda. Bod oblíbenosti můžeš přidat už při psaní logu. V "možnosti logu" je přidat do oblíbených...


  • 5

#10 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2013 - 14:42

Pak je to ale tvuj problem, akorat si to sam komplikujes ;)


  • 5

#11 Bubaczech Gang

Bubaczech Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2013 - 20:31

Hoši běžte si trénovat palcování na někom jiným. 


Tento příspěvek byl upraven od Bubaczech Gang: 19 prosinec 2013 - 22:04

  • -6

#12 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2013 - 7:14

a koukam ze Bubaczech Gang pouziva velice dobry zpusob udrzeni si "excellent" reputace...

pokud dostanu nekde minusove body, tak prispevek smazu a je to....skoda, ze tahle moznost tu je...nebylo by fajn popremyslet o tom, že pokud bude udělena reputace, nepujde s prispevkem uz nic delat??

 

jen je smutny, ze tady kolega moralizuje a hromada lidi, kteri nesledovali celou dikuzi netusi oc jde

sorry za OT


  • 3

#13 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2013 - 8:40

Btw. - co je prosím "modrá stužka"? Od léta moc nekešujem, tak jsem nějak ztratil přehled co se na webu děje nového.


  • 0

#14 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2013 - 9:04

Btw. - co je prosím "modrá stužka"? Od léta moc nekešujem, tak jsem nějak ztratil přehled co se na webu děje nového.

Favoritní bod


  • 0

#15 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2013 - 9:06

Aha, díky, netušil jsem, že se tomu tak říká. Vždycky to byl jen FP :-)


  • 0

#16 Bubaczech Gang

Bubaczech Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2013 - 9:16

 

...jen je smutny, ze tady kolega moralizuje a hromada lidi, kteri nesledovali celou dikuzi netusi oc jde

 


Smutný je když se tu tohle palcování využívá jako bojiště znesvářených kačerů, na to zvědavej nejsem,takže radši nic psát nebudu.

 

Pokud máš problém s mou reputací,tak Tě můžu uklidnit, protože tyhle "body" zůstávaj i po smazání příspěvku.


  • 0

#17 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2013 - 9:27

Ach.... život začátečníka je vskutku nelehký! Já už tomu vážně nerozumím! Když to tedy chci dotáhnout na řádného a komunitou všeobecně uznávaného honiboda, za čím se teda vlastně mám honit? Za bodama za nálezy, za favoritníma bodama,za bodama za reputaci, za D/T5 bodama...? Jeden aby se ulítal! Už pro samý body ani nemam čas na takový ty plastový škatule, co jsem dřív občas někde našla!


  • 7

#18 schmar

schmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 209 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2013 - 9:27

Byl to slušně položený dotaz, byť pramenící z neznalosti, který byl během prvních třech příspěvků slušně a jasně zodpovězen, za což autor - opět slušně -  poděkoval. Tvůj příspěvek byl z mého pohledu poněkud kousavý a tudíž zbytečný - řekl bych, že odtud pramení to "palcování".


  • 4

#19 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2013 - 9:32

 

Smutný je když se tu tohle palcování využívá jako bojiště znesvářených kačerů, na to zvědavej nejsem,takže radši nic psát nebudu.

 

Pokud máš problém s mou reputací,tak Tě můžu uklidnit, protože tyhle "body" zůstávaj i po smazání příspěvku.

 

Omlouvám se, že do tématu to skoro vůbec nepatří, ale k tomuto ti musím odpovědět tohle - palcování používám k vyjádření souhlasu - nesouhlasu s názorem, vyjádřeným příspěvkem. Mrzí mě, že sis to vyložil tak, že někdo proti tobě osobně něco má. Mělo by tě to spíše nasměrovat k zamyšlení, s čím s tebou ostatní nesouhlasí a jestli není důvod změnit něco ve svém názoru. Samozřejmě v něčem si člověk musí za svým stát, ale třeba ten příspěvek, který jsi smazal, jsi dostal nejvíce palců dolu za to, že uvádíš, že zapomínáš na FP body proto, že napíšeš log a pak se musíš vrátit a pak teprve se vracet a to neuděláš, když toho loguješ víc, i když je slíbíš, a to se nám na tom tvém příspěvku nelíbilo (tedy, minimálně mně a předpokládám, že i ostatním)...

 

A na tom druhém příspěvku - nelíbí se mi tvůj styl, jakým se vypořádáváš s tímto způsobem hodnocení...

 

Nesouhlasím ani s tvým posledním příspěvkem z 9:16, protože si myslím, že většina lidí je rozumných a boduje stejně jako já spíše to, zda se mu líbí příspěvek, ne kdo ten příspěvek psal...

 

A abych se alespoň trochu držel tématu - já přiděluji většinou FP zpětně, proto raději nepíši, že jsem je přidělil či ne...


  • 2

#20 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2013 - 9:45

Omlouvám se, že do tématu to skoro vůbec nepatří, ale k tomuto ti musím odpovědět tohle - palcování používám k vyjádření souhlasu - nesouhlasu s názorem, vyjádřeným příspěvkem.

 

Nesouhlasím ani s tvým posledním příspěvkem z 9:16, protože si myslím, že většina lidí je rozumných a boduje stejně jako já spíše to, zda se mu líbí příspěvek, ne kdo ten příspěvek psal...

Je to tady OT, takže za chvíli přijde Peťa a utrhne nám za to obě uši i s hlavou, ale právě tohle je poněkud problematický. Kdyžtak pokud by se to mělo dál rozebírat, chtělo by to přesun do jinýho tématu, čímž to ale zas ztratí kontext.

 

Jestli jsem pochopila správně, tak hodně palců dolu nějakýmu uživateli vede posléze k omezení řečeného uživatele v psaní příspěvků na fórum. Takže když napíšu ve vší slušnosti nějakej svuj názor, kterým jdu proti většině (např. mám radši zimní čas než letní), můžu za to bejt posléze vyloučená z další diskuse. Což jistě není původním záměrem. Opačný názor je v diskusi obohacující a potřebnej. Takže já spíš dávám palec dolů, když nesouhlasím nikoli s vyjádřeným názorem, ale se způsobem, jakým ho autor prezentuje - je arogantní, hulvátskej, jedovatej, ponižuje někoho jinýho atd.


  • 5




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama