Přejít na obsah


Fotka

Krásné Vánoce přeje... nová série


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
104 odpovědí na toto téma

#101 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2014 - 12:20

Jednoduchá odpověď: nedělat série

ad P.P.S. nejsou, jsou to keše publikované s velmi krátkou dobou života (což bylo jednou testováno pod hlavičkou Lab cache)


  • 0

#102 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2014 - 16:33

Nedělat série, a když už, tak takové, které //nevytvářejí obrazec //jednotlivé "stage" jsou nejméně kilometr od sebe // jsou v terénu tak, aby nebyla jediná a jednoznačná cesta od jedné ke druhé, anebo aby to byla běžně používaná cesta //popřípadě nedělat klasické série, ale mnohastageové multiny.

 

Prostě takové, jako je třeba Zaglobova Kytice, Zubatá žába (s výhradami, moc hustá a obrazec) anebo náš Kapr (obrazec, ale dnes již právě kvůli tomu dost off-coo a po cestách).


  • 1

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#103 jaghut

jaghut

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2014 - 17:39

Jednoduchá odpověď: nedělat série

ad P.P.S. nejsou, jsou to keše publikované s velmi krátkou dobou života (což bylo jednou testováno pod hlavičkou Lab cache)

 

Jasně. Ještě je jedna možnost - nechodit na ně hned po otevření, počkat si až uzrají a teprve pak se jít podívat. (...to s těmi lab kešemi, byl jen takový řečnický šprajc :-), sám mám "odloveno všech 7 skořápkových...)   


  • 0

#104 jaghut

jaghut

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2014 - 17:49

Nedělat série, a když už, tak takové, které //nevytvářejí obrazec //jednotlivé "stage" jsou nejméně kilometr od sebe // jsou v terénu tak, aby nebyla jediná a jednoznačná cesta od jedné ke druhé, anebo aby to byla běžně používaná cesta //popřípadě nedělat klasické série, ale mnohastageové multiny.

 

Prostě takové, jako je třeba Zaglobova Kytice, Zubatá žába (s výhradami, moc hustá a obrazec) anebo náš Kapr (obrazec, ale dnes již právě kvůli tomu dost off-coo a po cestách).

 

I tady nemohu než souhlasit. Kapra mám a líbil se. Vánoční sérii jsem nechal uležet, počkal si až pomine ten první nápor, na Brdech mám rád klid a tak jsem si říkal, že zajdu někdy v lednu - no a je fuč. Nevadí, až si půjdu pro Ostrý vrch, vezmu k tomu i ty dvě sirotčí keše co tam zbyly... :( .

 

Jen je škoda, že se člověk buď stane "sériovým vrahem :D ", tzn. že udeří první dva víkendy "aby to měl" a nebo má smolíka. Identická situace jak u pražských limitovaných eventů: buď se zaloguješ v prvních 30 vteřinách a nebo si náhradníkův  náhradník :D .   


  • 0

#105 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2014 - 19:25

Jasně. Ještě je jedna možnost - nechodit na ně hned po otevření, počkat si až uzrají a teprve pak se jít podívat....

jo, to je výborný nápad "tady jsou publikované keše, ale nikdo na ně nechoďte, aby tam nebyl nával"  :D


  • 4




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama