Přejít na obsah


Fotka

Krásné Vánoce přeje... nová série


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
104 odpovědí na toto téma

#21 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2013 - 10:37

Malý dotaz, na ty co už sérii odlovili, chystám se ji odlovit, v jakém stavu jsou cest u nichž jsou keše, je tam bláto nebo je to v pohodě??? Předem díky za (normální :D ) odpovědi.


  • 0

#22 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2013 - 11:50

Malý dotaz, na ty co už sérii odlovili, chystám se ji odlovit, v jakém stavu jsou cest u nichž jsou keše, je tam bláto nebo je to v pohodě??? Předem díky za (normální :D ) odpovědi.

Krásná lesní cesta v jenom místě zasypaná trochu víc listím a kamenama, ale jinak vhodné i pro kočárek.


  • 0

#23 sasik1

sasik1

    sasik1

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2013 - 11:50

Malý dotaz, na ty co už sérii odlovili, chystám se ji odlovit, v jakém stavu jsou cest u nichž jsou keše, je tam bláto nebo je to v pohodě??? Předem díky za (normální :D ) odpovědi.

Je to příjemná procházka po lesní cestě. Jen jedna je malinko v  náročnějším terénu. Celé jsme to dali za dvě hodky a to jsme šli v klídku. 


  • 0

#24 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 490 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2013 - 16:48

A nedá se někde zaparkovat v té Felbabce? Předpokládám, že by doporučené parkoviště (pro kešku na Ostrém) mohlo být zaplněné.


Tento příspěvek byl upraven od Myškin: 26 prosinec 2013 - 17:04

  • 0

#25 kartagoo

kartagoo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2013 - 17:19

A nedá se někde zaparkovat v té Felbabce? Předpokládám, že by doporučené parkoviště (pro kešku na Ostrém) mohlo být zaplněné.

Dá, hned poblíž Kapra, je tam cesta směrem na Křešín podél lesa.


  • 0

#26 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2013 - 18:31

Pěkné místo. My jsme tuhle část projížděli na kole někdy v létě, takže jestli vydrží zase do léta, uděláme si Vánoce třeba v červenci.

I když i zde postrádám určitou logiku množství krabiček na km2. :rolleyes:


  • 0

#27 ran55

ran55

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2013 - 14:20

Tak jsme si ji včera dopoledne prošli, byla to parádní vánoční procházka. Nejdříve za mlhy a následně i se sluníčkem a výhledy.

Díky Alke04

U autobusové zastávky se vejdou cca 4 auta, a dalších 5 poblíž první krabičky.


  • 0

#28 Pindenko

Pindenko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2013 - 15:47

Neodpustím si dvě poznámky.

1. Otázkám ohledně parkování nerozumím. Asi nečtete pořádně listing. Chybějící Waypoint Parkoviště u ownera tohoto formátu snad nemůže chybět. Ledaže by to byla indicie k bonusu?

2. Chtěl bych vyjádřit upřímnou soustrast kačerovi "pan_klebec", autorovi keše Ostrý vrch. O takový dárek si asi Ježíškovi nenapsal.

Nechť Vás všechny SIGNÁL a rozum provází i v novém roce 2014/04,
Pinděnko

Tento příspěvek byl upraven od Pindenko: 27 prosinec 2013 - 17:21

  • -2

Geocaching [anglicky džiokešin, česky geokešink] je hra na pomezí komerce a turistiky


#29 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2013 - 15:53

Neodpustím si dvě poznámky.

 

1. Otázkám ohledně parkování nerozumím. Asi nečtete pořádně listing. Chybějící Waypoint Parkoviště u ownera tohoto formátu snad nemůže chybět. Ledaže by to byla indicie k bonusu?

 

2. Chtěl bych vzjádřit upřímnou soustrast kačerovi "pan_klebec", autorovi keše Ostrý vrch. O takový dárek si asi Ježíškovi nenapsal.

 

Nechť Vás všechny SIGNÁL a rozum provází i v novém roce 2014/04,

Pinděnko

Koukal jsem na to a vyznačené parkoviště v listningu nikde neni :( stane se. Ale zkušený kačer si myslím poradí


  • 0

#30 Pindenko

Pindenko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2013 - 18:29

Koukal jsem na to a vyznačené parkoviště v listningu nikde neni :( stane se. Ale zkušený kačer si myslím poradí


Bez urážky.
Zkušený (nejen) kačer pozná sarkasmus i bez smajlíka. Nebo už jsme všichni totálně zdegenerovali?
  • 0

Geocaching [anglicky džiokešin, česky geokešink] je hra na pomezí komerce a turistiky


#31 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2013 - 19:58

Dnes jsem tam byl pesky a uz tam parkovali dve auta, nez jsem to obesel, tak se auta rozmozila na deset a videl jsem neskutecne davy mirici do lesa. Tak to vypada, ze dnes uz bude vetsina logbooku popsana.

K vetsine cache uz vede geodalnice a to je v provozu jen 5 dni.

Tak pokud chcete vyrazit, tak radsi nevahejte, neb tato serie asi ten napor dlouho nevydrzi. Ale vychazka to je pekna po vice-mene vrstevnicove ceste.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#32 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2013 - 21:35

Cela série je moc pěkná. Dnes jsme ji absolvovali s geokolegou a hned u první cache jsme se sešli ještě s VelkymVezirem a Efikem, takže jsme takhle ve čtyřech nakonec zdolali celou sérii za cca dvě hodinky. Díky za vánoční dárek. ;-)
  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#33 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2013 - 23:00

Vejde se do Brdy Challenge? :lol:


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#34 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2013 - 0:58

Vejde se do Brdy Challenge? :lol:


Uz tam je, a pokud se nezmeni spodni hranice odlovenych kesi, tak jsem splnil pro platinovou.... :-) jeste teda nemam zalogovane vsechno, nestiham....
  • 0

#35 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2013 - 3:24

Já trošku doufám, že se ta hranice pro Brdy Challenge posune. Nám totiž po odlovení vánoční série zbývá jen posledních devět keší do diamantu a to by mě vlastně ani moc netěšilo  :)

I když 200 brdských keší je každopádně taková další výzva...


Tento příspěvek byl upraven od Kohout team: 29 prosinec 2013 - 3:26

  • 0

Geoget + Locus Pro na Asus Zenfone Max Pro M1, občas Etrex 30 + GPI generator, Wine, Debian testing


#36 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2013 - 8:10

Já trošku doufám, že se ta hranice pro Brdy Challenge posune. Nám totiž po odlovení vánoční série zbývá jen posledních devět keší do diamantu a to by mě vlastně ani moc netěšilo  :)
I když 200 brdských keší je každopádně taková další výzva...

Asi by to vydalo na jine vlakno, ale ja bych byl pro to, aby se do challenge podobne "sezonni" akce nezahrnovaly, milniky nechat jak jsou. Kdyby se s nimi hybalo, tak kacer co nestihne neco podobneho odlovit uz se temi stalymi kesemi nechyta...
  • 4

#37 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2013 - 9:30

Na tom něco je, ale přijde mi to jako takové nekoncepční řešení.
Ale přiznám se, že naše hlavní motivace pro co nejrychlejší odlov této série bylo to, že by mohla být brzy v archivu nebo se přestěhovat.
A nejde ani tak o tu Diamantovou Challenge, tu odlovíme brzy tak jako tak, ale o to, že ten Brdy Challenge prostor čistíme systematicky dočista do čista.

Tento příspěvek byl upraven od Kohout team: 29 prosinec 2013 - 9:58

  • 0

Geoget + Locus Pro na Asus Zenfone Max Pro M1, občas Etrex 30 + GPI generator, Wine, Debian testing


#38 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2013 - 11:21

Přeji krásný mezisvátkový den,

 

Parkování:

Ano, parkoviště jsem zde úmyslně nedával, nebo je zde spousta malých plácků z zastavení 1-3 aut, ale žádný velký flek a tak věřím, že jste kačeři a si poradíte.

 

Sousední cache:
Pane Krbec si zatím nestěžoval a myslím, že ani nemá důvod. Má cache na opravdu krásném místě a každému návštěvníkovi doporučuji se na to místo vypravit. Keše děláme pro lidi a nikoliv pro tečky na mapě a nebo pro statistiku aby tam vydržela co nejdelší čas bez návštěv. Pokud by samozřejmě kolega owner protřeboval pomoct s údržbou - už jsem mu psal, že jsem ochoten jakkoliv pomoci, stejně jako tomu bylo za GeoZOO, kde byly dvě jiné cache.

 

Brdy challenge:

Brdy challenge je plně v kompetenci Romantica 29. Já mu nemluvím do jeho série, on zase do mých. Jinak je to kačer, kterého si velmi vážím, aby to nevyznělo, že máme spor. :-)

 

Stěhování/archiv:
Já někde napsal, že se to chystám brzy archivovat či stěhovat? K tomu je zatím daleko.

 

P.S.: Berte prosím tu sérii jako vánoční dárek.


Tento příspěvek byl upraven od Alke04: 29 prosinec 2013 - 14:54

  • 2

#39 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2013 - 11:41

Rozhodně díky, speciálně k vánoční náladě určitě dobrý nápad. Já mám v hlavě už dva roky dvě pěkný (složitější) vánoční keše (nejen/pro děti) a nějak jsem se k tomu nedokopal... nějak mě zatím nenapadlo v blízkosti Budějc zasunutý, romantický a dostupný místo.

Jedeme na vandr na Brd na Silvestra, a zrovna začnem a skončíme u Jinců, tak možná bude Alkeho série první příštěroční keš. Určitě zvedne náladu, o tom nepochybuju ;)

Ad Brdy Challenge: určitě by bylo nekoncepční hýbat s jednou nastavenými podmínkami, snad to nikoho ani zodpovědně nenapadne ;) - buď by pak byly dva druhy "splnitelů" (a ty starší by čekal na další stupeň příliš velký skok) anebo by někdo kdo má zalogován vyšší stupeň najednou o něj "přišel" - no to by byl zmatek. Nee. U podobných challenge se musí počítat s nárůstem počtu keší, a tak existuje možnost přidat další stupně... a vůbec, nebylo to tak už jednou?

Já mám na Brd poměrně daleko, a na trempu nesmím GPS ani vytáhnout :D, tak lovím jen když osamocen odcházím na jinou stranu, než Pražáci v neděli... tak mi to krapet víc trvá. Ale zase je to pro mne srdeční výzva.

 

Jinými slovy, díky za každé nové ráno... :wub:


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#40 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2013 - 13:35

Já trošku doufám, že se ta hranice pro Brdy Challenge posune. Nám totiž po odlovení vánoční série zbývá jen posledních devět keší do diamantu a to by mě vlastně ani moc netěšilo  :)

I když 200 brdských keší je každopádně taková další výzva...

Myslim, ze se ceka az se otevrou Brdy jako CHKO a pok pribudou dalsi Brdy Challenge.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama