Přejít na obsah


Fotka

Communicator plugin

garmin návod

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
247 odpovědí na toto téma

#61 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2011 - 5:58

Treba skusit testy od garminu - najde tento test GPS jednotku?
http://www8.garmin.c...municator/test/

  • 0

Hrať sa môže každý a v každom veku...
http://mozigo.zubor.net/?q=node/388
S MoZiGo to je jednoduchšie...ledaže je tu ešte MoZiLive

http://mozilive.zubor.net/navod.htm


#62 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2011 - 7:39

Vím o tom pinu, je mi to divné, ale opravdu se to řešilo i tady, lidi s Linuxem měli někdy problémy a vyřešili to jiným kabelem. Jinak - co je to "vidí GPS". Vidí ji jako Dakotu v Mapsource, nebo jako pevný disk? Konkrétně, u eTrexů se dá přes Mapsource jedině pokud navigace NENÍ v režimu USB disku. U Oregonu je to jedno. U Dakoty nevím.
  • 0

#63 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2011 - 13:49

Párkrát jsem to použil, ale na rozchození jsem musel stáhnout originál USBDrivers_221 a nainstalovat. Do té doby mi to také GPS-ku nenašlo.
  • 0

#64 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2011 - 14:18

Ahoj, před nějakou (hodně dlouhou) dobou jsem si stáhla G Communicator. V té době jsem používala Explorer. Teď jsem přesedlala na Chrome, ale najednou mi v něm Communicator nefunguje. V Exploreru bez problémů. Myslela jsem, že se to stahuje pro daný počítač a ne pro prohlížeč. Předpokládám, že musím nainstalovat znovu v Chromu, že? Díky za odpověď.
  • 0

#65 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 060 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2011 - 20:40

nevím jak komu, ale v tomhle případě se musím přepínat na IE protože v chromě mě to prostě nešlape ..
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#66 myjed

myjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2011 - 22:06

Já používám Operu a v té Garmin communicator fakt nefunguje (a dost mě to štve). Kvůli tomu mám nainstalovaný ještě Chrome plus (jakási odnož Chrome tady http://www.chromeplus.org/), ze který keše pomocí Garmin Communicator do Etrexe hcx bez problému posílám.
  • 0

#67 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2011 - 1:34

Měl by fungovat i v Chrome, viz jeho poslední verze.
  • 0

#68 petratur

petratur

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2012 - 21:07

Zdravím, ještě před pár dny fungoval v pohodě, teď nefunguje (zkoušeno na 2 počítačích) Stále vyhazuje hlášku "Garmin Communicator Plugin NOT detected." Je to chyba softwaru? Nebo je chyba mezi klávesnicí a židlí? Případné rady jak to rozchodit vítány... zkoušel jsem přeinstalovat, dát starší verzi.. a nic PS: V Internet Exploreru jede normálně.
  • 0

#69 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2012 - 22:11

Bud v klidu, me to v chrome nejelo nikdy, takze jsi na tom jeste relativne dobre. :D
  • 0

#70 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2012 - 22:24

Mě se to před dvěma dny stalo taky. Plugin jsem nahrál znova a jede to normálně.
  • 0

#71 Paoma

Paoma

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2013 - 18:51

Prosím poradit s instalací garmin plugin communicatoru. Dříve (před rokem) jsem ze stránek geocachingu.com nainstalovala bez problémů. Změnila jsem PC a nyní se mi to nedaří. Zkusila to na dvou pc.
  • 0

#72 Sinuhet

Sinuhet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 270 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2013 - 19:06

Doporucuji tedy stahovat primo ze serveru garmin. http://software.garm.../en-US/gcp.html

Pokud se problem opakuje, doporucuji vyuzit jiny internetovy prohlizec.
  • 0

#73 smetici

smetici

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2013 - 9:59

Já s tím mám také problem, už více jak týden. Nedokáží se mi načíst ofic. stránky garminu. Z jakéhokoliv počítače i prohlížeče. Prostě to háže chybu 404 a ne a ne naběhnout. Nemáte třeba někdo přímo stažený plugin třeba u sebe v počítači? Díky
  • 0

#74 smetici

smetici

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2013 - 18:58

Řešení: podařilo se mi nalézt link na starší verzi Pluginu, např. ke stažení zde: http://garmin-commun...r.com/download/ funguje také :-) hodně zdaru
  • 0

#75 Kyong

Kyong

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 7:50

No, moc ten plugin nefunguje nezávisle i když je pro prohlížeč. Mi třeba na Firefoxu na linuxu nefunguje, takže vždycky kvůli tomu musím spustit windows, což není zase moc dobré řešení.
  • 0

#76 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 17:54

No, ona taky existuje extra verze pro Firefox apod. ;) Teď momentálně ji na webu Garminu nedokážu najít, ale přímo mezi addony do Mozilly ke stažení je...
  • 0

#77 johnxtc

johnxtc

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 19:07

Ahoj nechci zakladat nové téma, tak zeptám zde. jak dostat nalezené kešky do gc.com z oregonu 300 (v garminu jsem je označil jako nalezené) na gc.com mám účet, ale ne premium. pokud existuje nejaky plugin do chromu nebo tak něco? gsak nebo geoget neumím používat. dík všem za rady. JohnXTC
  • 0

#78 Kyong

Kyong

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 16:24

Jarous1 napsal/a:
No, ona taky existuje extra verze pro Firefox apod. ;) Teď momentálně ji na webu Garminu nedokážu najít, ale přímo mezi addony do Mozilly ke stažení je...


Tenhle plugin jsem nedávno zkoušel a nefunguje.
  • 0

#79 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 20:57

Sesypal se mi starý počítač, tak jsem si půjčil jiný a jsou v něm linuxy. Bohužel jsem nezjistil, jak zprovoznit GPS, communicator plugin je jen pro windowsy a mac. :-/ Nemáte někdo nějakou radu?


  • 0

#80 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2014 - 21:13

Sesypal se mi starý počítač, tak jsem si půjčil jiný a jsou v něm linuxy. Bohužel jsem nezjistil, jak zprovoznit GPS, communicator plugin je jen pro windowsy a mac. :-/ Nemáte někdo nějakou radu?

Počkat na normální systém. 


  • 0
:)





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:garmin, návod

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama