Přejít na obsah


Fotka

Putovni kes GC1JH0M miri do nuceneho archivu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
47 odpovědí na toto téma

#41 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2014 - 20:31

Pokud dobre vidim je tam krome zmeny nazvu druha moznost:

"...nebo vložil krátkou větu do listingu, která by informovala o tom, že tato keš sice kdysi bývala putovní keší, ale už není."

 

Tak kde je problem? Jinak osobne si myslim, ze pokud nazev neporusuje pravidla, nelze zmenu vyzadovat. Ze je nazev matouci, neni porusenim pravidel. To by svuj nazev muselo zmenit tak desetina kesi v CR.


  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#42 b7

b7

    b7

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2014 - 15:56

koukam, ze tu zmizely nejake prispevky... co se tyka te "nove" moznosti oznameni v listingu, tak zvazuji, co je idealni (puvodne taky tvrdili, ze staci oznacit podminky za dobrovolne a nakonec jsem je musel dat pryc uplne, protoze tato uprava nestacila). tady se nazorove s RW rozchazime. Oni tvrdi, ze je matouci zachovat nazev, ja tvrdim, ze je matouci nazev zmenit. Kazdy k tomu mame sve argumenty. Jinak jsem odtusil, ze je listing uz snad v poradku. Tech zmen tam kazdopadne probehlo vice nez jsem mel v umyslu... Listing, souradnice zadani, souradnice finalky, vzorecek atd.

 

BTW: vzorecek pro vypocet mysterky predpokladam muzu ukryt, treba do hintu... coz mi prijde uz tak dost easy, ale nechci vymyslet novinky. Pokud nekdo hint opomiji, tuto mysterku treba neodlovi, jeho vec ne?

 

Skoro mam po posledni rozepri pocit, ze by meli revieweri ty kesky zakladat sami, nebo k nim aspon psat nazvy, listingy a hinty... Pak by uz bylo vsechno jak ma byt. Vladl by tu klid a mir.


  • 1

"CLUB ELITE" opet zasahuje - my kesky delame hlavne pro lidi...


#43 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2014 - 16:46

No to je ale nesmysl, proč měnit název jen proto, aby nedocházelo k pochybnostem, když založím keš jménem Vesmírná raketa ve vesmíru, budou snad všichni od začátku uvažovat o tom, kdy a jak si zajistit let do kosmu, aby pro ni mohli? To samozřejmě ne. Spíš bych to listingu uvedl, proč to bývala a již nemůže být Putovní keš a rozhodně bych název neměnil, nikoho logicky smýšlejícího to mást rozhodně nebude.


  • 1

#44 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2014 - 18:33

Mozna bude muj nazor rada kaceru povazovat za kacirsky, ale ja osobne bych ji asi hodil do archivu a zalozil spise novou mysterku. S nazory, ze bychom tim prisli o legendu moc souhlasit nemuzu. My jsme o ni uz prisli, protoze ted se z ni stala tuctova mysterka zalozena na principu, ktery je u nas uz docela casty. Vyhledani TB a z neho urcit souradnice moc originalni opravdu neni a rada kesi u nas je i lepe provedena, nez je tato po tom nucenem zasahu. Je to spis otazka jestli degradovat legendu na tuctovku nebo vyjimecnou legendu ve sve slave poslat do archivu. Z legendy zustane tak akorat GC kod a mozna nazev.


Tento příspěvek byl upraven od k-lord: 06 leden 2014 - 18:33

  • 6

#45 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2014 - 18:52

Mozna bude muj nazor rada kaceru povazovat za kacirsky, ale ja osobne bych ji asi hodil do archivu a zalozil spise novou mysterku. S nazory, ze bychom tim prisli o legendu moc souhlasit nemuzu. My jsme o ni uz prisli, protoze ted se z ni stala tuctova mysterka zalozena na principu, ktery je u nas uz docela casty. Vyhledani TB a z neho urcit souradnice moc originalni opravdu neni a rada kesi u nas je i lepe provedena, nez je tato po tom nucenem zasahu. Je to spis otazka jestli degradovat legendu na tuctovku nebo vyjimecnou legendu ve sve slave poslat do archivu. Z legendy zustane tak akorat GC kod a mozna nazev.

Navíc jako archiválie by se klidně mohla logovat dál v původní podobě.


  • 0

#46 b7

b7

    b7

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2014 - 18:56

dokud by to revieweri nezamknuli uplne, coz se pry deje. Nekterym by to bylo dale trnem v oku, jako napr. DL, ktery to cele spustil (diky)

 

ale jinak docela dobry napad.


Tento příspěvek byl upraven od b7: 06 leden 2014 - 18:57

  • 1

"CLUB ELITE" opet zasahuje - my kesky delame hlavne pro lidi...


#47 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2014 - 20:12

Já jsme taky pro - neustupovat a nechat ji takovou jaká byla. Dost jsem se u ní bavil, strašně dlouho ji watchlistoval a nakonec i dost kuriozně odlovil

Pro mě byla něčím zvláštním. Díky moc.

Nicméně, větry vanou od Ještědu :ph34r:


  • 3

*


#48 rpalat

rpalat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2014 - 20:27

Změna názvu je nesmysl. Její název není v rozporu s jakýmikoliv pravidly. Jméno "Putovní keš" může mít klidně mít i libovolná tradička. Zrovna tak se tradička může jmenovat "Mystery cache". O typu krabičky nerozhoduje název ale v první řadě kategorie, do které je cache zařazena.

Jediný problém, který by mohl s touto keškou být je ten, že není vyžadována návštěva mateřské krabičky, jejíž souřadnice lze vypočítat z čísla TB. Přesněji řečeno jsou akceptovány i zápisy v sekundárním logbooku.

U TB je zkrátka umístěn sekundární logbook. Pokud je existence sekundárního logbooku mimo mateřskou krabičku zakázána, nedá se nic dělat. Sekundární logbook musí z TB ven, TB se vrátí do Ostravy a alespoň níkoho nenapadne na zlost ostatním ho vyvážet mimo nějaký rozumný okruh od mateřské krabice -  mám ji dávno lognutou, takže za nápadem nehledat něco, co tam není.

Jinak proč by o tom tady owner nemohl diskutovat? Máme snad v civilu málo témat která se nesmí ze zákona probírat/zpochybňovat?


  • 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama