Přejít na obsah


Fotka

Nejlépe hodnocený owner světa - DÍKY!!!!!


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
77 odpovědí na toto téma

#21 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 9:38

Pro alkeho keše se vyplatí jezdit i přes půl republiky, každá návštěva Žebráku přinese něco nového. Zatím máme odloveno snad téměř všechno a velká poklona autorovi! Vánoční série byl opravdu takový hezký vánoční dárek pro zpestření jednoho slunečného dne. Děkujeme za ní.

 

Faktem je, že mnohem více se nám líbily jiné Alkeho počiny - Arabela (sice masová, ale hezčí krabičky), Žebrácké pověsti (na mnohem větší ploše, super nápadité krabky) a samozřejmě keše nezařazené do žádných sérií - třeba meteostanice v Žebráku, letterbox Kudykam a jiné. ZOO byla taky zajímavá a povedená - i když už tam byla vidět taky taková "šablonovitost".

 

Když nevíme kam vyrazit na výlet, prvním místem, kde hledáme nové krabičky je právě okolí Žebráku - nejen kvůli Alkemu, ale i keše od "kartagoo" a "Žebráci" - takhle nějak by to mělo vypadat. Je tam prostě největší hustota perfektních keší a nikdo by si nedovolil prsknout tam zaokapovou mikrošku bez listingu.

 

Právě po odlovu "krásných Vánoc" jsme náhodou zjistili, že nám chybí 9 keší do #2000. Tak jsme se domluvili, že když už jsme u Žebráku, že to dorazíme. Natipoval jsem cestou 9 tradiček poblíž silnice, abychom to s malou stihli včas domů. A všech 9 keší bylo úplně super, namátkou minerální voda a česká soda, židovský hřbitov a samozřejmě právě žebrácká meteostanice. Takhle by to podle mě mělo vypadat.

 

Doufám Alke, že vydržíš a neustálé opravování a vymýšlení nových keší tě nepřestane bavit. A že ti pořád bude stát za to nalévat peníze do něčeho, co jiní konstantním tempem ničí...


  • 2

#22 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 9:56

Gratulace velika a preju pevny nervy do budoucna.


  • -1

#23 TeamSolaris

TeamSolaris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 10:10

Slušně odvedená práce a myslím, že je to právoplatně! :) Přidávám se ke gratulaci a jsem rád, že můžu lovit zrovna v českých vodách, které mají tímto už druhé prvenství na světě!


  • 0

#24 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 10:17

Já myslím, že revírník je málo.

Divím se, že si Alešových schopností už dávno nevšiml Jeremy a nenabídl mu spolupráci. Zrovna teď tam mají dva volný fleky.

 

http://www.groundspeak.com/jobs.aspx

 

Ten by jim prohnal křečky!

 

SIGNÁL s námi,

Pinděnko

 

Já vám tedy do těch nominací nechci moc mluvit, ale další práce (ať už dobrovolná nebo placená) možná není to pravé ořechové. Zkuste jej raději navrhnout na Geocacher of the Month, to by mi přišlo jako adekvátní Alešově talentu a víc by to reflektovalo jeho tvořivou složku ;)


  • 1

#25 nycolka

nycolka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 10:33

Moc gratuluji!

Mám odlovenou GeoZoo a obléhání Točníku - obojí skvělé. Mrzí mě, že jsem nestihla Krásné Vánoce, byly krásné opravdu jen chvilku :-(

Já pokud jedu na Alkeho keše beru sebou dítě, neboť jeho baví nápadité keše, které se nemusejí moc hledat - prostě normální chlapeček. A totálně ho nadchl Točník, neb je na zbraně - u kuše bylo štěstí, že tam byl řetěz ;-)

Pokud si chci zalovit v lese a hledat a hledat, jedu jinam a sama nebo s kamarádkou - každého co jeho jest!

 

Aleši, obdivuji Tvůj elán a odolnost s jakými funguješ a odolováš kritikám, do Nového roku i dále přeji nadále nadšení!

Točník udělal kartagoo , podle fotek v profilu by musel Alke trochu zestárnout ;) , aby to mohl být on.

 

 Alkemu bych za nás chtěla taky poblahopřát, za jeho chuť a nadšení, náš prcek jeho keše miluje.


Tento příspěvek byl upraven od nycolka: 09 leden 2014 - 10:34

  • 0

#26 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 10:56

Hezký úspěch, jen mám jeho kešky hodně z ruky:(. Ovšem při případné návštěvě to budu srovnávat se Skřítky, takže to bude mít Alke těžké...P.S. Neexistuje i tabulka poměru počtu FP k počtu nálezů, ta by měla větší vypovídací hodnotu?


  • 0

#27 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 11:20

Zajímavé by ještě bylo vědět, na kolika keších jednotliví owneři na začátku vlákna FP získali. Když někdo získá tisíc FP na jedné keši, je to podle mě borec se super keší. Když někdo založí dvacet tisíc kešek podél dálnice v poušti a dostane ke každé jeden bod, bude podle seznamu nejlepším ownerem na světě.


  • 6

#28 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 11:24

Gratuluji.

Jen bych dodal že 16889 je konečně prvočíslo!


  • 7

#29 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 12:11

Zajímavé by ještě bylo vědět, na kolika keších jednotliví owneři na začátku vlákna FP získali. Když někdo získá tisíc FP na jedné keši, je to podle mě borec se super keší. Když někdo založí dvacet tisíc kešek podél dálnice v poušti a dostane ke každé jeden bod, bude podle seznamu nejlepším ownerem na světě.

Spočítal jsem poměr počtu FP k počtu založených keší, tedy kolik FP připadá v průměru na 1 založenou keš pro 6 kačerů s nejvíce FP v rámci ČR (v závorce pak počet měsíců od první založené keše: alke 112 (39), Dp.man 133 (70), berx.cz 127 (34), kerry_1 65 (38), kartagoo 125 (41), pinkturle 86 (17). Z toho pak lze zjistit průměrný počet FP / keš za 1 měsíc - Alke 2,87; berg.cz 1,9; kerry_1 1,71; kartagoo 3,05 a pinkturle 5,05. Toto už má mnohem větší vypovídací hodnotu než prostý počet FP.     


  • 4

#30 evass

evass

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 12:17

Gratulujeme!

Musím se jen smát, jak to zase někdo shazuje, viz příspěvek výše. Každá keš, která udělá radost, stojí za bodík a Alke i ostatní mají super nápady. Mají náš obdiv a jsme rádi, že takové keše jsou. 


  • -1

#31 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 12:42

Spočítal jsem poměr počtu FP k počtu založených keší, tedy kolik FP připadá v průměru na 1 založenou keš pro 6 kačerů s nejvíce FP v rámci ČR (v závorce pak počet měsíců od první založené keše: alke 112 (39), Dp.man 133 (70), berx.cz 127 (34), kerry_1 65 (38), kartagoo 125 (41), pinkturle 86 (17). Z toho pak lze zjistit průměrný počet FP / keš za 1 měsíc - Alke 2,87; berg.cz 1,9; kerry_1 1,71; kartagoo 3,05 a pinkturle 5,05. Toto už má mnohem větší vypovídací hodnotu než prostý počet FP.     

Díky za práci. Alkeho keše jsou líbivé, ale tohle je víc vypovídající o tom, kdo je nejlepší owner :-) Na druhou stranu v neprospěch Alkeho hraje právě to, že dává keše do sérií, lidi pak dají FP jen první nebo poslední keši.


  • 1

#32 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 12:54

Nejde mu o procentuální průměry, jde především o prostý počet. Viz poznámka na jedné keši, že se prý jedná o nejlepší (teď nevím jestli LTB nebo mystery), po mé připomínce, že v ČR je asi 10 lépe hodnocených, mi bylo řečeno, že má nejvíc bodů, takže je nejlepší a to, že mají někteří v řádu desítek % lepší výsledky, je prý jedno. Takže asi tak je to s nejlepším ownerem...

 

Jojo Alke, strašně moc tě nesnáším, proto píšu příspěvky proti tobě. :D  Sice jen čistou pravdu, ale klidně si to mysli, když ti to udělá radost.


  • 7

#33 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 12:55

Díky za práci. Alkeho keše jsou líbivé, ale tohle je víc vypovídající o tom, kdo je nejlepší owner :-) Na druhou stranu v neprospěch Alkeho hraje právě to, že dává keše do sérií, lidi pak dají FP jen první nebo poslední keši.

 

Statistika se dá uchopit nebo vyložit různě. Mě osobně se třeba přeci jen maličko víc líbí Berxovky, v jehož neprospěch zase velmi výrazně hraje to, že není blízko Prahy, nedává to do sérií a navíc nedávno část "rozdal" do adopcí. Tím ale rozhodně nechci nijak snižovat Alkeho skvělý úspěch.

 

Rozhodně bych to ale nestavěl na horší / lepší, skvělí jsou oba (a nejen oni) !


  • 2
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#34 raddino

raddino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 13:09

Velká gratulace a mnoho sil a vytrvalosti do dalších dní. Díky!


  • 0

#35 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 13:24

Díky za práci. Alkeho keše jsou líbivé, ale tohle je víc vypovídající o tom, kdo je nejlepší owner :-) Na druhou stranu v neprospěch Alkeho hraje právě to, že dává keše do sérií, lidi pak dají FP jen první nebo poslední keši.

Ownerka s největším poměrem má taky většinu svých keší v jedné sérii, ale každá keš je originální, není to 20 stejných keší, jen s jiným názvem...Nejspravedlivější by asi bylo hodnocení pomocí gc vote, ale to používá jen malá část lovců.


  • 2

#36 Oddnyx

Oddnyx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 14:04

Točník udělal kartagoo , podle fotek v profilu by musel Alke trochu zestárnout ;) , aby to mohl být on.

 

 Alkemu bych za nás chtěla taky poblahopřát, za jeho chuť a nadšení, náš prcek jeho keše miluje.

Ou jé, tak to se velice omlouvám kartagoo! Parádní práce!

 

Ale GeoZOO už jsem snad trefila.

Díky za upozornění.


  • 0

#37 sl9m

sl9m

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 14:46

Gratuluji. Škoda, że většina keši je jen pro PM. Od těch jsou také ty body. Ostatní body dávat nemůžou, takže proč jim dělat keše.

Asi neni lehké je udržovat když většina jich už je v archivu :-/
  • 2

#38 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 15:00

Na Alkeho FP se mi líbí ještě jedna věc, už milionkrát se tu probíralo, že si na GC najde každý své. Někdo loví T5, někdo vrcholky hor, někdo jede na počet keší nebo počet travelů. A Alke si hraje na počet FP. :-)


  • 5

#39 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 15:05

Přidám gratulaci z jihu, už jen tolik práce a obnovování ( co vše bylo kolem zoo si asi řada z nás pamatuje )si zaslouží poklonu a poděkování. Arabelu už jsem nestihla a tak jsem věrna svému nicku s kolegou vyrazila na GeoZOO. Cesta pro nás byla o to veselejší, že jsme se už poměrně na začátku spojili na odlov s tatínkem s dcerou a synkem a tak jsme si ještě víc než keše mohli užívat radost v dětských očích. Takže i o tomhle jsou Alkeho keše. K Žebráku jsme se i přes vzdálenost ještě jednou vrátili a vybírali si keše jen tak náhodně - každá z navštívených byla krásná a bylo opravdu těžké rozdělit pár bodů, co jsem v tu dobu mohla rozdat, proto jsem se snažila je spravedlivě rozdělit mezi zastoupené ownery. A při tom mě napadla otázka, jestli se nejedná o otce a syna? V každém případě do okolí Žebráku se na starší keše ještě určitě nejméně jednou vrátím. S vánoční sérií jsem váhala, nemám ráda geodálnice ke keším, ráda hledám - mno a když jsem se rozhoupala, že bych se přece jen vypravila ve všední den a sérii prošla....
Takže Alkemu na závěr přeji ještě to, aby se nenechal otrávit a dál využíval svoji kreativitu.
PS: když si chcete hrát se statistikami, nezapomeňte zohlednit vedle počtu bodů k návštěvám třeba i počet dní existence keše. Jinak patřím k těm, co zmiňoval Smrk - zejména starším keším bych ráda dala body, ale prostě jsem je neměla....
  • 0

#40 kartagoo

kartagoo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 16:39

Ou jé, tak to se velice omlouvám kartagoo! Parádní práce!

 

Ale GeoZOO už jsem snad trefila.

Díky za upozornění.

:D  :D  :D  V pohodě  :D  :D  :D Zas tak mi to žíly netrhá  :D

Jinak gratulace Alešovi k jeho umístění, že bych také něco spustil ;) , abych nebyl úplně pozadu... ;) ???


  • 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama