Přejít na obsah


Fotka

Nejlépe hodnocený owner světa - DÍKY!!!!!


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
77 odpovědí na toto téma

#41 ALLiK team

ALLiK team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 17:13

že bych také něco spustil ;) , abych nebyl úplně pozadu... ;) ???

 

Tak to je úplně nejlepší zpráva dnešního dne. Už se moc těšíme! :) :) :)


  • 2

#42 comparare

comparare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 17:15

Mi to spíš než udělat si radost příjde jako veřejná egoonanie pana Aleše ze Žebráku.


  • 20
vylezu všechno,ale nevim za jak dlouho

#43 Jarouch

Jarouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 17:25

Připojuji se ke gratulantům a na rozdíl od některých si přeju aby se Alke revírníkem nestal protože by neměl čas zakládat krásné kešky a to by byla škoda.


  • 0

#44 cbfousac

cbfousac

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 17:27

Již předem všechny upozorňuji, že ze mne mluví závist.

Alke je prostě super, jeho keše jsou super, lokality jsou super.

Jak je možné že si nikdo nevšiml jeho triumfu?

Musel se proto sám pochválit a sám si založit vlákno. Chudák.

Tak jako on také dělám geokešing především pro body, slávu a diplomy.

Zdaleka se mi ale nedaří tak dobře jako jemu.

Dokonce mi ani ti revívři nechtějí pouštět keše na tři měsíce!!!

Po disable Zoologické a publikaci Vánoční jsem čekal ještě Silvestrovskou, Novoroční a Tříkrálovou.

Je opravdu skvělé procházet se lesem po rozryté geodálnici. Sledovat na stromech přibité a přišroubované plyšové nestvůry, telefon, nafukovací plovací kruh apod. Jít v průvodu sluníčkových georodinek a vřeštícími dětmi.

Doufám že v brzké době v Žebráku nedojdou dvoustovky hřebíky v železářství a plyšové nesmysly v hračkářství.

Jen tak dál! Ukaž Aleši všem ve světě jak se ten geocaching má správně dělat.


  • 36

#45 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 17:41

Hele a ta nejjižnější keška je na svém místě už 3 měsíce, stačilo jen změnit fotky, které jsem ti poslal a enablovat. Je jí škoda ;-)


  • 0
Užívej života...

#46 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 19:00

Spočítal jsem poměr počtu FP k počtu založených keší, tedy kolik FP připadá v průměru na 1 založenou keš pro 6 kačerů s nejvíce FP v rámci ČR (v závorce pak počet měsíců od první založené keše: alke 112 (39), Dp.man 133 (70), berx.cz 127 (34), kerry_1 65 (38), kartagoo 125 (41), pinkturle 86 (17). Z toho pak lze zjistit průměrný počet FP / keš za 1 měsíc - Alke 2,87; berg.cz 1,9; kerry_1 1,71; kartagoo 3,05 a pinkturle 5,05. Toto už má mnohem větší vypovídací hodnotu než prostý počet FP.     

Podle mě aby ta tvoje statistika měla vypovídací hodnotu, chtělo by to z ní u všech ownerů vynechat earthky nebo je dát zvlášť, protože to je úplně jiná sorta a FP tam dává málokdo (a úplně jinej druh lidí než ti, kdo jsou na "hračičky").

 

Jinak Alkemu velká gratulace, mám z jeho keší právě jen nějaké ty earhky (je to daleko), ale oceňuju, když se kdokoliv snaží dělat keše pořádně a ne filmovky u základní školy nebo u fotbalovýho stadiónu.


  • 0

#47 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 19:29

Také ještě jednou moc a moc gratuluji, já se to od Alkeho dozvěděl už na vánoční sérii. Ať se ti stále daří!!!

PS: Jak už tu ale zaznělo, kdybych mohl, dám FP každé kešce, ale když jich mát tak málo...


  • 0

#48 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 19:35

Také ještě jednou moc a moc gratuluji, já se to od Alkeho dozvěděl už na vánoční sérii.

To tam stál jako uvítací výbor?


  • 1
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#49 milan14

milan14

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 20:05

Děkujeme Alkemu za to, co vytváří. Je to nevšední a skoro pokaždé příjemně překvapí. Hlavně se nenech otrávit a jeď si ve svém stylu dál. Scházelo by to tady. Díky za ně.


  • 1

#50 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 20:07

To tam stál jako uvítací výbor?

Ne ne, my ho potkali, když šel na opravu kešky ...rodina a přátelé, tak jsme s ním povídali a prozradil nám to. ;)


  • 0

#51 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 20:08

Zcela upřímně, pokud by mi tohle někdo udělal za chalupou, tak mu to rozšlapu při první příležitosti! Série je na světě 18 dnů, za to dobu tam bylo více než 500 nicků (takže vlastních lidí mnohem víc!) !!! Chápe, pan Největší Egoonanista, co to tam udělá? Kolik auta tam projelo? Kolik lidí prošlo? Co to udělá na přírodu? Co to udělá s místníma?

Pan owner by měl povinně doživotně absovovat všechna CITA v okruhu 100 kilometrů.

To je můj názor a nestydím se za to. Můžete kamenovat, mě je to jedno. HOWGH.


  • 26
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#52 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 525 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 20:37

Mam z toho tak nejak rozporuplne pocity. Na jednu stranu to je asi uspech, na stranu druhou mi maminka vzdycky rikala, ze samochvala smrdi. Tak nevim. Z celeho Alkeho pocinani at uz na foru, nebo pri zakladani kesi mam takovy neodbytny pocit, ze prvoplanovite jde o osobni zvyditelneni. Je zde spousta owneru, kteri maji mnohem hezci kese, ale nenasazeji jich dvacet do lesa a nevyjednou kazdy ctvrt rok s necim novym aby FB pribyvaly jako na bezicim pase. Nikde jsem se na foru nedocetl prispevek od Berxe, ze zalozil novou kes a ze se asi bude libit tak na ni rychle bezte. Ani od ostatnich ownerujsem si nevsiml teto nadstandardni informovanosti. Proste mi to cele tak nejak neprijde prirozene a priliz podbizive. Nezavidim, neodsuzuji, nechavam zit a vlaste je mi to jedno. Pokud tohle vlakno bylo zalozeno k poplacani po rameni, mas ho mit. Usili se ti neda odeprit, at kladne, tak i to hranicici s podbizenim se.
  • 43

#53 premysl cz

premysl cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 20:48

Zatím jsem navštívil GeoZoo, ale musím se také přidat ke gratulacím. Bylo to šetrně provedeno k přírodě a byla to super procházka. Jen tak dál. 


  • 1

#54 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 20:49

A přeci jen ještě jeden příspěvek ;)

 

Víte, že za každých 1000 favoritních bodů, které Alke získá, umře jedno koťátko?!


  • 3
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#55 premysl cz

premysl cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 20:53

A přeci jen ještě jeden příspěvek ;)

 

Víte, že za každých 1000 favoritních bodů, které Alke získá, umře jedno koťátko?!

Jak jsi na to přišel???


  • 1

#56 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 20:57

Zatím jsem navštívil GeoZoo, ale musím se také přidat ke gratulacím. Bylo to šetrně provedeno k přírodě a byla to super procházka. Jen tak dál. 

Promiň, ale to co jsi napsal, je nesmysl. Obří budky přibité na stromech, vyšlapané široké stezky ke každé keši, pod smrčky naházená plastová zvířata a zástupy kačerů... To mi fakt nepřijde jako příliš šetrné k přírodě. Ten les si opravdu oddychl, když ta série skončila, ale fakt trpěl.


Tento příspěvek byl upraven od Novom: 09 leden 2014 - 20:58

  • 5

#57 Pindenko

Pindenko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 21:00

A přeci jen ještě jeden příspěvek ;)

 

Víte, že za každých 1000 favoritních bodů, které Alke získá, umře jedno koťátko?!

Jenom koťátko?

To spíš alespoň medvídek, ne? Knut byl, jestli dobře počítám, ten první.


  • 0

Geocaching [anglicky džiokešin, česky geokešink] je hra na pomezí komerce a turistiky


#58 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 21:01

A přeci jen ještě jeden příspěvek ;)

 

Víte, že za každých 1000 favoritních bodů, které Alke získá, umře jedno koťátko?!

Stará známá pravda.


  • 1
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#59 chrzatka

chrzatka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 21:16

Ahoj a blahopřeji. Je to něco neskutečného.


  • 0

#60 chrzatka

chrzatka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 21:19

Také blahopřeji, je to něco neskutečného. Jo a Předvánoční setkání 2014 bude, již na tom pracuji.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama