Přejít na obsah


Fotka

SPOLEČNÝ LOV - KLADENSKO a okolí


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
415 odpovědí na toto téma

#61 KVAPEZ

KVAPEZ

    KVAPEZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2014 - 18:55

Ahoj hledám někoho kdo by semnou občas třeba zašel na keškovou procházku případně o víkendu když by bylo volno. Zatím bohužel žádné kačery neznám :)


Ahoj Zralok.jacku moc rada se pridám :-D
  • 1

#62 Zralok.jack

Zralok.jack

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2014 - 11:35

Ahoj Zralok.jacku moc rada se pridám :-D


Tak to by bylo faj a bydlíš v kladně? Případně v které lokalitě, já bydlím kousek od kladenského václaváku :-)
  • 0

#63 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2014 - 12:57

jestli mohu doporucit, kdyz nikoho moc neznate, prijde na nejaky event.


  • 0

#64 KVAPEZ

KVAPEZ

    KVAPEZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2014 - 13:07

Chodit na eventy moc neznamena najit nekoho na spolecny lov ....ale je na nich fajn treba jako na 3.Stochovskym geobowlingu ...
:-D
  • 0

#65 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2014 - 14:06

KVAPEZ, proč pořád tolik pesimismu? Chápu, že máš možná za sebou nějaké nepříjemné životní období, ale pokud  stále vidíš sklenici vody poloprázdnou místo poloplnou, není to dobře. Rozumíš, co ti chci říct? See.bee ti s eventy dobře radí, jen bych na tvém místě stále nehledala NĚKOHO na společné lovení, ale začala od lovení NĚČEHO = na eventu se zmínit o konkrétní keši, na kterou se chystáš a nevěřím, že by se třeba někdo nepřidal. Dovolila jsem si tuhle radu, protože proti tobě jsem stará baba a kolikrát už jsme se v různé společnosti ne eventu domluvili na odlov některé noční keše - čili společnost se mění, zábava skvělá a zase se při ní třeba domluví něco dalšího, postupně si najdeš okruh lidí, s kterými si budete rozumět. A věř, že pokud nebudeš pesimista a ukážeš trochu smyslu pro humor, společnost najdeš. Jde jen o to přijít s konkrétním nápadem - pamatuji si, jak jsme se někdy na podzim chystali na jednu noční keš ve dvou ( domluva přes mail, protože to se známým k sobě máme 70 km ) a mladí kačeři, co nám půjčovali UV světlo během eventu řekli, že si ji s námi rádi zopakují, někdo naše domlouvání slyšel a hlásilo se několik dalších, že by se přidali. Jak si lidi zvyknou, že sem tam něco plánuješ, uvidíš, že o společnost mít nouzi nebudeš - naopak se tě na eventech budou chodit ptát, jestli se někam nechystáš. ;)


  • 0

#66 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2014 - 14:32

Zvedavko, naprosty souhlas. Na bowlingu jsem se taky objevil se svoji geozenou a nasim pesanem (pan Jerry pes - znamy to trhac sveho okoli). Potvbrdilo se, ze na podobnych eventech vidim spoustu znamych tvari pohromade, ktere bezne potkavam oddelene. I pres to, ze jsem na tomto eventu byl chvili (dal si jen jedno pivko), tak jsme dohodli odlov na nedeli (v Nemecku po T5). K tomu jsme si popovidali o spouste cest po ruznych krabickach, kde je nejaka zajimava (treba i jako vylet s detma). Navic jeste mi vecer volal owner nove T5, co zrovna v dobe konani eventu pipla, ze se jde odlovit.

Za ty 2-3 roky, co takto chodim po mistnich eventech, cas od casu jedeme na spolecny odlov (viz. http://www.geocachin...urá-na-lanovku/ ) si pripadam trocha jako mistni inventar.

PS: Koukam, ze Zralok.Jack ma podobne domaci souradnice jako ja. Ze by 4 kacer v okruhu cca 1km :)


  • 0

#67 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2014 - 14:33

No, Zvědavko, to asi přijde na povaze, já třeba mám taky problém přijít na event a začít se s někým cizím bavit (na školení Geogetu jsem byla sama - žádný známý - a s nikým jsme se moc bavit nedokázala - o čem? :-)). Rozhodně se mi známosti líp navazují, když už někoho znám anebo když to holt přinese situace (a je tudíž o čem mluvit).


  • 2

#68 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2014 - 14:35

... a to se nepovažuju za introverta :) (i když ten by společnost asi nehledal)


  • 0

#69 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2014 - 14:55

No, Zvědavko, to asi přijde na povaze, já třeba mám taky problém přijít na event a začít se s někým cizím bavit (na školení Geogetu jsem byla sama - žádný známý - a s nikým jsme se moc bavit nedokázala - o čem? :-)). Rozhodně se mi známosti líp navazují, když už někoho znám anebo když to holt přinese situace (a je tudíž o čem mluvit).

Já ti nevím, zrovna když si vezmu náš stůl při posledním eventu, tak se nás tam sešlo devět ( přidávaly se židle ) a kromě jednoho páru jsme všichni přišli sólo. Legrace a zážitků plno, až jsme měli problém začít s deskovkami. :D Pravda je, že už se trochu známe. Ale když si vzpomenu na svůj první event, tak jsem přišla sama, prostě se zeptala na ownera, představila se jako úplná lama a už se mě ujala mladá kačerka a starší zkušenější kačer. Bylo to natolik fajn, že jsem začala sama eventy :wub:  sledovat a vybírat si. Taky už si leckde připadám jak inventář a nestíhám se bavit se všemi známými - a to jsem bývala takové tiché stydlivé stvoření. :D  Prostě je třeba začít chodit mezi lidi, nevěřím, že mezi kačery není o čem se bavit - přece minimálně o zajímavých krabkách a zážitcích. :D


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 07 březen 2014 - 14:59

  • 0

#70 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2014 - 15:01

A i ten jeden pár jsme brzo rozsadili. :-)


  • 0

P%C5%88ov.png


#71 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2014 - 15:07

Když si vzpomenu na svůj první event, kde jsem nikoho neznala, tak jsem se přivítala s ownerem a chvíli se mi věnoval známý kladenský kačer MŠ :), za což jsem mu velmi vděčná, ale pak se šel bavit se svými známými a já jela za chvíli domů (shodou okolností jsem nabídla odvoz jedné kachně a bylo o známého víc). Opravdu jsem se se zdejší komunitou seznámila až na výpravě, kterou MŠ organizoval a to byl ten správný impulz. Teď - i když kladeňáky moc často nevídám, snadno najdu téma, o které jde pár (i víc) slov prohodit.

 

Takže máš do určité míry pravdu (s tím aktivním přístupem); pravdu má i Kvapez, že (někdy) není až tak jednoduché někoho najít.

 

Jinak, když už jsme u těch eventů, koncem března budou deskovky, tak se Kvapez můžete zastavit. (Ale jestli tam budu já bohužel nevím, dost záleží na dětech, jestli bude chtít jít aspoň jeden, případně bude hlídání na zbytek...


  • 0

#72 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2014 - 15:08

Nevíte někdo, co je ten "status varování" pod mým počtem příspěvků???


  • 0

#73 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2014 - 15:09

Je pravda, že někdy se na první event stydí jít i dvojice - díky zapomenuté propisce jsem se dostala do kontaktu s velice příjemnými nováčky kolem padesátky a uváděla je na event a seznamovala je s kačery, kteří by jim mohli v začátcích pomoci, protože to k sobě mají kousek. Jsem ráda, že už pomalu dalším začínám vracet pomoc, kterou jsem dostala od jiných ve svých začátcích.

 

Pňov: Nebylo to spíš tím, že už nás u stolu i tak bylo až moc, zatímco jinde bylo prázdno? Než jsi přišel, tak už se tam dokonce sedělo i ve druhé řadě. :P Njn, známé profláknuté firmy, co nezkazí žádnou legraci. :D


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 07 březen 2014 - 15:18

  • 0

#74 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2014 - 15:40

Když si vzpomenu na svůj první event, kde jsem nikoho neznala, tak jsem se přivítala s ownerem a chvíli se mi věnoval známý kladenský kačer MŠ :), za což jsem mu velmi vděčná, ale pak se šel bavit se svými známými a já jela za chvíli domů (shodou okolností jsem nabídla odvoz jedné kachně a bylo o známého víc). Opravdu jsem se se zdejší komunitou seznámila až na výpravě, kterou MŠ organizoval a to byl ten správný impulz. Teď - i když kladeňáky moc často nevídám, snadno najdu téma, o které jde pár (i víc) slov prohodit.

 

Takže máš do určité míry pravdu (s tím aktivním přístupem); pravdu má i Kvapez, že (někdy) není až tak jednoduché někoho najít.

 

Jinak, když už jsme u těch eventů, koncem března budou deskovky, tak se Kvapez můžete zastavit. (Ale jestli tam budu já bohužel nevím, dost záleží na dětech, jestli bude chtít jít aspoň jeden, případně bude hlídání na zbytek...

Tak tuším, kterého MŠ myslíš..... to na Kladně díky němu vzniknul termín "Šimkovat". Po bowlingu ve Stochově jsme mu na neděli vzali manželku do Německa na T5 a ani neprotestoval


  • 0

#75 KVAPEZ

KVAPEZ

    KVAPEZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2014 - 15:48

Ano, jsem clovek, ktery ma problem se seznamovanim. Presto, ma rad spoecnost fajn lidi. Na bowlingu jsem se skvele bavila....pokecala se znamymi i novymi kacery.....jen me opravdu nenapadlo navrhnout nejaky spolecny lov. Na druhou stranu navrhovat nekomu Vojtesskou hut, kam se sama bojim, kladeňakum, ktery mluvi a T 5 mi proste prijde zbytecny.

Zverinec : kdy jsou prosim deskovky ??

Byla sem parkrat lovit s nekym ...vetsinou kaceri a tem se mnou stacil jeden lov.
Ano mozna pesimista......ktery se snazi nesedet doma se svym pesimismem. Pere se s nim.....snazim se byt v pohode ....uzivat si zivot.......jen vzdycky pride nekdo ....a nadeje a dalsi zklamani.
V sobotu mozna prijde na kolo a doplnim si tech 5 kousku do 300...... A sama ..... Komu neni rady, tomu neni pomoci. ???? Staryho psa novym kouskum....??????
  • 0

#76 KVAPEZ

KVAPEZ

    KVAPEZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2014 - 16:03

Ano mam za sebou tezke obdobi....tedy nekolik. Mozna sem tim dost poznamenana .....ale bojuju. Neco delam. A to neco je GC, ktery me naplnuje ....mam radost z nalezu.....dari se ......ted mam v planu zalozeni hezke krabky ......dobre mozna sem pisu jen tehdy, kdyz me prepadne splin ze samoty .......ale jinak sem stastna za tohoto konicka .....
  • 1

#77 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2014 - 16:13

Ano, jsem clovek, ktery ma problem se seznamovanim. Presto, ma rad spoecnost fajn lidi. Na bowlingu jsem se skvele bavila....pokecala se znamymi i novymi kacery.....jen me opravdu nenapadlo navrhnout nejaky spolecny lov. Na druhou stranu navrhovat nekomu Vojtesskou hut, kam se sama bojim, kladeňakum, ktery mluvi a T 5 mi proste prijde zbytecny.

Zverinec : kdy jsou prosim deskovky ??

Byla sem parkrat lovit s nekym ...vetsinou kaceri a tem se mnou stacil jeden lov.
Ano mozna pesimista......ktery se snazi nesedet doma se svym pesimismem. Pere se s nim.....snazim se byt v pohode ....uzivat si zivot.......jen vzdycky pride nekdo ....a nadeje a dalsi zklamani.
V sobotu mozna prijde na kolo a doplnim si tech 5 kousku do 300...... A sama ..... Komu neni rady, tomu neni pomoci. ???? Staryho psa novym kouskum....??????

T5 zbytecny neni,..... je to extrem, stejne jako D5, kdy to casto znamena sedet nekolik hodin nad lustenim. Se spoustou odlovu T5 mam spojeny krasna setkani a k tomu jeste cesty..... navic jsem pri tomhle nasel spoustu kaceru, na ktere je spolehnuti


  • 0

#78 KVAPEZ

KVAPEZ

    KVAPEZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2014 - 16:17

Ne T5 zbytecna ale ta Vijtedska hut... T5 me naopak laka zkusit
  • 1

#79 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2014 - 17:16

Tleskám plánu s kolem a dalším milníkem a budu zvědavá ( co by se taky ode mne dalo čekat? ), jestli plán vyšel. Ale druhá část textu, že sama...ne, to vynech, dívej se na to z druhé strany - jsi šikovná a tak 300. krabku ZVLÁDNEŠ sama. A co ty víš, jestli zrovna u ní nepotkáš někoho, s kým příjemně pokecáš nebo popojedeš k další? Zkus se na 300 prostě těšit, jak si ji užiješ a ne se zase deptat, že tam budeš sama. Rozumíš? Je to o tom, jak se naučíš vyladit sama sebe.

Mimochodem, když je tu zmínka o lezení, tak tě snad alespoň trochu pobavím. Protože už nejsem zrovna juniorka a měla jsem dost vážné zdravotní problémy spojené s rovnováhou a závratěmi, říkala jsem si, že lezení už není nic pro mě a jen obdivovala ty, co umí. Mno, jenže letos mě Climbání ( event spojený s lezením ) tak nalákalo, že jsem velice ráda přijala nečekanou nabídku kačera, kterému je cca polovina let co mě, že se mnou půjde na stěnu u nás, probereme bezpečnost a základy a uvidíme - nevím, jak jsem k tomu přišla, ani se moc neznáme, spíš jsem potkávala jeho bratra, ale vím, že to jsou zodpovědní a rozumní kluci. Měla jsem v živé paměti zkazky o tom, jak na stěnu na předchozím eventu tahali o dvacet let mladší kačerku, tak jsem si říkala, že je fajn vyzkoušet, jestli nebudu další. ;) Stěna překvapila, byl to super zážitek a byla jsem bez problémů nějak nečekaně brzo nahoře - překonala jsem sama sebe a líbilo se mi to, takže na event jsem napochodovala natěšená. :) Za pár dnů se se mnou náhodně začal bavit jiný kačer, co léta leze po skalách a už zase uvažuji....Takže neváhej a jestli tě něco láká, tak až bude příležitost, vyzkoušej. Osobně to beru tak, že buď mi něco půjde nebo nepůjde, víc možností naštěstí není. ;)

Tím vším ti chci říct, aby ses naučila mít radost sama ze sebe, líp pak zvládneš i to ostatní, často hodně nepříjemné.


  • 0

#80 KVAPEZ

KVAPEZ

    KVAPEZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2014 - 17:56

Zvedavkanocni ......moc dekuju. Je to tak krasne napdany. Moc me potesilo, ze jsou fajn hodny lidi. Urcite se domluvime na spolecnou prochazku s lovem a probereme zivot. Uz ted se mic tesim a ........tesim se i na zitra na kolo a snad i ten skvelej 300 milnik ...
Smekam pred tvou odvahou. Znam jaky to je , kdyz clovek prekona sam sebe...nedavno se mi to povedlo pri prelezani dost vysokych vrat :-D
Znovu dekuji za Tvoje povzbuzujici pismenka, ktera mi moc pomohla. Jsem v praci na nocni a jsem happy usmevava sestricka ....dokonce pry slunicko .......dekuju :-D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama