Přejít na obsah


Fotka

SPOLEČNÝ LOV - KLADENSKO a okolí


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
415 odpovědí na toto téma

#81 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2014 - 19:18

Zverinec : kdy jsou prosim deskovky ??

Deskovky jsou 30.3. v Rozdělově: http://coord.info/GC4YM23


  • 0

#82 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2014 - 19:29

V sobotu mozna prijde na kolo a doplnim si tech 5 kousku do 300...... A sama ..... Komu neni rady, tomu neni pomoci. ???? Staryho psa novym kouskum....??????

Tak třeba se někde potkáme :) , na sobotu také plánuji kolo a odlov restů po okolí. Ale ještě vůbec nevím jestli to vůbec stihnu, kdy a kam se vydám. No a nejsem úplně ideální parťák, lehce asociální samotářka co nic nestíhá. :-) 


  • 0

#83 KVAPEZ

KVAPEZ

    KVAPEZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2014 - 19:37

Rada se potkám s dalsi kacerkou/kacerem a pokecam......:-D
Jaký restiky ...hihihi ( treba nejaky zajimavy mysterky ) :-D
  • 0

#84 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2014 - 20:07

Nějaké mysterky už za sebou mám, řadu dalších otazníků na mapě spokojeně ignoruji.  :) Spíše mám namysli nějaké tradičky po okolí, větrolamy kolem Hřebče a pod.


  • 0

#85 KVAPEZ

KVAPEZ

    KVAPEZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2014 - 20:55

Tak zrovna Hrebec mam ..... ja budu spise asi smerovat na Nove Straseci ...je to bliz ....a ...chtela bych dat tech 5 . Uvidim jak budu hotova po nocni ....:-D
  • 0

#86 Zralok.jack

Zralok.jack

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2014 - 20:56

Zvedavko, naprosty souhlas. Na bowlingu jsem se taky objevil se svoji geozenou a nasim pesanem (pan Jerry pes - znamy to trhac sveho okoli). Potvbrdilo se, ze na podobnych eventech vidim spoustu znamych tvari pohromade, ktere bezne potkavam oddelene. I pres to, ze jsem na tomto eventu byl chvili (dal si jen jedno pivko), tak jsme dohodli odlov na nedeli (v Nemecku po T5). K tomu jsme si popovidali o spouste cest po ruznych krabickach, kde je nejaka zajimava (treba i jako vylet s detma). Navic jeste mi vecer volal owner nove T5, co zrovna v dobe konani eventu pipla, ze se jde odlovit.

Za ty 2-3 roky, co takto chodim po mistnich eventech, cas od casu jedeme na spolecny odlov (viz. http://www.geocachin...urá-na-lanovku/ ) si pripadam trocha jako mistni inventar.

PS: Koukam, ze Zralok.Jack ma podobne domaci souradnice jako ja. Ze by 4 kacer v okruhu cca 1km :)

 

Ahoj see.bee to je faj že tu někde v okolí jsou také podobní blázni to by se dalo třeba využít :-) 


  • 0

#87 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2014 - 23:49

Tak třeba se někde potkáme :) , na sobotu také plánuji kolo a odlov restů po okolí. Ale ještě vůbec nevím jestli to vůbec stihnu, kdy a kam se vydám. No a nejsem úplně ideální parťák, lehce asociální samotářka co nic nestíhá. :-) 

 

Koukám, že v okolí Kladna bude zítra plno cyklokačerů - mám v plánu druhou půlku Bikerské a tradičky po cestě. A ten popis dokonale sedí i na mne - až na to, že nejsem samotářka, ale samotář. :)


  • 0

#88 KVAPEZ

KVAPEZ

    KVAPEZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2014 - 23:53

Spoustu samotaru kaceru ....:-D
  • 0

#89 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2014 - 7:12


V sobotu mozna prijde na kolo a doplnim si tech 5 kousku do 300...

 

Hele, jestli pofrčíš kolem Knovíze, můžeš se dneska dopůldne zastavit na pár slov s několika kolegy.na cestě někde kolem12.425/08.540. Dneska bez bodu, ale ve druhé půli měsíce tam možná bude i ofiko drsnoCITO na boj s křovím, takže všichni zváni.

 

 

  • 0

#90 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2014 - 17:46

Deskovky jsou 30.3. v Rozdělově: http://coord.info/GC4YM23

Tak, tak, pardon, jsem to nějak nestihla napsat pořádně. Jinak aktuální info, nejstarší tvrdí, že půjdeme.

 

Jak cyklisti? Dnes mi to bylo líto, že na kolo nemůžu, no ale aspoň mě vzaly děti odpoledne na chvíli na Sleťák :D .

Kolo mám ráda, jen mám problém, že daleko nedojedu B) (a pak obvykle návrat na čas, to mi taky nejde, když ono se to tak špatně odhaduje :ph34r: ).


Toniczechu, jak se drsně bojuje s křovím? Podpálit? (pro jistotu: jen vtip)


  • 0

#91 KVAPEZ

KVAPEZ

    KVAPEZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2014 - 17:52

Zverinec - moc dekuju. Zkusim podat doma navrh :-D myslim, ze by mohl projit....
Najeto krasnych 20 km ....kešky sice jenom 3 ....ale i tak to byla nadhera .....na jedny jsem psala do logu hodinu za Vlackem :-D ...... Hned jak to pujde chci znova.
Pristi tyden me ceka ctvrtek, patek a sobota lov v Praze .....budem zkouset Werigo .....
  • 0

#92 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2014 - 17:55

Já umluvila nejstarší cestou do Tesca express jen na jednu v lese poblíž HC... Jako je to kapku děsný přemlouvat děti, aby šly ven :unsure:


  • 0

#93 KVAPEZ

KVAPEZ

    KVAPEZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2014 - 18:20

Znam to moc dobre. Tentokrat syn dobira Antibiotika ale uplne bezne ho taham ven. Ale kdyz uz ho vytahnu, tak lovi rad. V Praze planuje dotahnout par kesek do 200 ....:-D
  • 0

#94 KVAPEZ

KVAPEZ

    KVAPEZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2014 - 18:22

Jinak tyden byl doma s anginou a stridal PC, tablet , mobil ....a to porad do kola. Abych moc nedrzkovala , tak to obcas prolozil ctenim....
  • 0

#95 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2014 - 19:23

Najeto krasnych 20 km ....kešky sice jenom 3 ....ale i tak to byla nadhera .....na jedny jsem psala do logu hodinu za Vlackem :-D

 

Já jsem byl pro změnu na jedné hodinu před KVAPEZ. :-))

Nepouštěl jsem se do náročnějších výstupů a bral jsem jenom to, co bylo při cestě a stejně z toho byl kombajn, kdy jsem víc stál než jel - 6 kešek, tři indicie pro jednu multinu a jednu indicii jsem nenašel. Celkem 37 km za necelé 4 hodiny.


  • 0

#96 KVAPEZ

KVAPEZ

    KVAPEZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2014 - 19:41

Znam to moc dobre. Tentokrat syn dobira Antibiotika ale uplne bezne ho taham ven. Ale kdyz uz ho vytahnu, tak lovi rad. V Praze planuje dotahnout par kesek do 200 ....:-D
  • 0

#97 KVAPEZ

KVAPEZ

    KVAPEZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2014 - 19:45

Vlacku SUPER... :)) Pekne si zamaskoval tu V BAHNACH ....lezla sem okolo a geoslepota ......ta chvilku trvala. Pak sem lezla na Žalý ..... Blaticko ....frajerka jezdim bez blatniku.... To bude moje letosni prvni investice - blatniky.
Kudy si se vracel na Kladno ???
  • 0

#98 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2014 - 21:29

Chtěl jsem přiložit mapu trasy k příspěvku, ale neumím to. :-(

Tak slovně - jel jsem z řevničovského nádraží kolem loděnických rybníků, po červené přes Srby a po cyklostezce do Kladna. Příště to můžeme zkusit spolu (pár místeček, kde jsme nebyli ani jeden, se ještě najde), ale nedokážu říct, kdy. Navíc víkendy (pokud nemám žádnou jinou akci) trávím spíš pěšky dál od Kladna (Posázaví, Brdy, apod.), dnešek na kole byl spíš výjimka.


  • 0

#99 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2014 - 1:16

Já umluvila nejstarší cestou do Tesca express jen na jednu v lese poblíž HC... Jako je to kapku děsný přemlouvat děti, aby šly ven :unsure:

 

...

 

Toniczechu, jak se drsně bojuje s křovím? Podpálit? (pro jistotu: jen vtip)

To v tom lese není mobilní pokrytí či co? :-) Ale na druhou stranu - normální ženská tahá rodinu po nějakém tom nakupovacím paradajsu ("Jak mi sluší tohleto? A co tohle? atd. atp."), ne do lesa, aby jí nadháněli škatulata, takže si asi s potomstvem nemáte co vyčítat...

 

A stran křoví v cestě? Miluju vůni napalmu po ránu... ;-) Po dnešku dalších pár stovek čtverečních metrů džungle zpacifikováno; přežili jsme se spolubojovníky bitvu celkem ve zdraví. Fakt je, že s takovým hložím je vhodné zacházet v rukavičkách. Nejlíp v plechovicích. :D  

 

Každopádně, když pomyslím na to, jak se aktuálně počasí vydařilo a ještě vydaří, už teď naše milé RW předem lituju, jaký nával je asi v nadcházejícím týdnu čeká.


  • 0

#100 AdMari

AdMari

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2014 - 2:12

Dočetla jsem se, že se chystate do Prahy. Tak pokud nabídka společného lovu pláti i pro Prahu, rada se přídam :-) Mohla bych mít čas ve čtvrtek a v sobotu :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama