Přejít na obsah


Fotka

SPOLEČNÝ LOV - KLADENSKO a okolí


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
415 odpovědí na toto téma

#361 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2015 - 11:00

Vláčku, ty budeš určitě vědět, jak je to s kolem - respektive velkou koloběžkou v rychlících? Ráda bych si ji vzala s sebou do Meziměstí, ale nerada bych i pouštěla z dozoru, tj. chtěla bych ji mít celou dobu u sebe (pamatuji si jen, že kdysi se kola vozila v rychlících samostatně). Díky.


  • 0

#362 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2015 - 11:44

Třeba v rychlíku na Kladno to je v pohodě, teda s prdítkem, co mám


  • 0

#363 AdMari

AdMari

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2015 - 11:49

Třeba v rychlíku na Kladno to je v pohodě, teda s prdítkem, co mám


A jake prosim mas prditko? A jak jsi s nim spokojen(a)?
Vybiram si kolobezku uz delsi dobu, a stale nemuzu se rozhodnout mezi velkou pohodlnou, ale neskladaci a nebo skladaci, ale malou... :)
  • 0

#364 KVAPEZ

KVAPEZ

    KVAPEZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2015 - 11:50

Celé léto jsem vozila kolo u sebe.... Pravdou je , že jsem nikdy nejela vlakem, který měl vagón vyloženě na přepravu kol. Hlavně hodně záleží na průvodčí.... Nacpal nám kola i do vlaku, kdy jel jen jeden vagon....
  • 0

#365 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2015 - 11:57

Pro mne je koloběžka s nenafukovacími koly úplně naprd, hrozně brní ruce a nedá se na ní jezdit. Já jsem pro velkou :), k vidění a vyzkoušení u mne, máme bohatý výběr :)

10931478_416223921865586_231199535015201


  • 0

#366 AdMari

AdMari

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2015 - 12:06

To ja bych rada vyzkousela. Tak ze bych jednou konecne si udelala vylet na kladensko(tusim, to je tim smerem), treba na kole, a vyzkousela bych si to. :)
  • 0

#367 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2015 - 18:50

Vláčku, ty budeš určitě vědět, jak je to s kolem - respektive velkou koloběžkou v rychlících? Ráda bych si ji vzala s sebou do Meziměstí, ale nerada bych i pouštěla z dozoru, tj. chtěla bych ji mít celou dobu u sebe (pamatuji si jen, že kdysi se kola vozila v rychlících samostatně). Díky.

 

V osobních a spěšných vlacích můžeš mít kolo vždycky s sebou v k tomu určenému prostoru (pokud tam nebude plno jiných cyklistů, kočárků, apod.) V rychlících je to různé, odpověď pro konkrétní vlak ti dá IDOS. Symbol kola znamená, že si ho můžeš vzít s sebou, symbol kufru, že ho můžeš dát do úschovy ve vlaku. Ve vlacích na Hradec je zpravidla možné obojí.

Na tak dlouhou trasu bych já osobně dal kolo do úschovny (sedět přímo u kola je dost nepohodlné), ale je to samozřejmě na tobě.


  • 0

#368 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2015 - 6:18

Děkuji, přesně to jsem potřebovala slyšet :).


  • 0

#369 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2015 - 6:08

Ahoj, pokud nebudu trčet v práci, chtěla bych se o víkendu 16., 17.5. vypravit na cyklomultinu Z Kralup do Prahy, kdo se připojí? :). Potrénovat patrně nestihnu, ale není to tak dlouhé, pokud si člověk vypomůže vlakem  :ph34r: .


  • 0

#370 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2015 - 6:47

Ještě, jak tu byl dotaz, s jakou kolobkou jezdím, tak mám od Kostky Rebela, který má možnost složit řídítka. Do města skvělé přibližovadlo


  • 0

#371 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2015 - 7:08

Ještě, jak tu byl dotaz, s jakou kolobkou jezdím, tak mám od Kostky Rebela, který má možnost složit řídítka. Do města skvělé přibližovadlo

Tak Rebela si vybralo moje dítko, zatím ho ale nemá, pořád si nemůže vybrat, co k těm narozeninám vlastně chce :)


  • 0

#372 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2015 - 7:42

Ahoj, pokud nebudu trčet v práci, chtěla bych se o víkendu 16., 17.5. vypravit na cyklomultinu Z Kralup do Prahy, kdo se připojí? :). Potrénovat patrně nestihnu, ale není to tak dlouhé, pokud si člověk vypomůže vlakem  :ph34r: .

Já jí šla v pohodě pěšky (tedy pouze tam, zpět vláčkem), takže to na kole bude brnkačka, pěkná multi, doporučuji :-)


  • 0

#373 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2015 - 21:25

Jak jsme tady (nebo možná v jiném vlákně) řešili, co by se hodilo jako jubilejní 2000., tak jsem dneska splnil a odlovil "Challenge Podepiš se" a moc lituji, že mě nenapadlo si to nechat právě jako 2000. Už se to kvapem blíží, zbývá 26 a vypadá to na příští nebo přespříští týden.


  • 0

#374 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2015 - 11:27

Jak jsme tady (nebo možná v jiném vlákně) řešili, co by se hodilo jako jubilejní 2000., tak jsem dneska splnil a odlovil "Challenge Podepiš se" a moc lituji, že mě nenapadlo si to nechat právě jako 2000. Už se to kvapem blíží, zbývá 26 a vypadá to na příští nebo přespříští týden.

To bylo v jiném vlákně. Podepiš se je snad jediná challenge kterou mám... Měla jsem docela problém sehnat "e" :)

Jsem moc zvědavá, na jakou keš to vyjde mne :), mám jich v merku několik...


  • 0

#375 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2015 - 6:23

Ještě, jak tu byl dotaz, s jakou kolobkou jezdím, tak mám od Kostky Rebela, který má možnost složit řídítka. Do města skvělé přibližovadlo

 

Tak Rebel včera rozšířil naši koloběžko-stáj. Popřálo si ji dítko k narozeninám (jestli my se za chvíli v těch koloběžkách a kolech neutopíme). A to ještě ty dražší kusy parkuji přímo v bytě...


  • 0

#376 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2015 - 6:54

Buď v klidu, mne v pokoji parkují dva Rebelové a kolo. k tomu na knihovně visí sedák a poličkách rozhozená lana na vyvětrání. Romantika jak má být


  • 1

#377 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2015 - 8:30

Mohli byste začít provozovat půjčovnu :D!


  • 0

#378 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2015 - 8:41

nn, je to můj milášek


  • 0

#379 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2015 - 9:41

nn, je to můj milášek

 

Milášek má trochu úzké stupátko na můj vkus (oproti Hillce)... Ale asi jde taky o zvyk, že?


  • 0

#380 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2015 - 10:39

Je to jen o zvyku.....


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama