Přejít na obsah


Fotka

SPOLEČNÝ LOV - KLADENSKO a okolí


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
415 odpovědí na toto téma

#401 KVAPEZ

KVAPEZ

    KVAPEZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2015 - 18:26

Jdu sice do práce zítra ale dalo by se to..... Jen Domino je od Terezína pořád chcíplej.....ukecávám ho. Nechce se mu. Dodneška ležel v posteli......takže asi ne..... Uzijte si to Peťo.
  • 0

#402 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2015 - 6:31

Doufám :) (že to bude M. bavit). Jinak jsme byli včera na Gutovce a tam byl (opět) nadšen.


  • 0

#403 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2015 - 7:04

Kdyby nebylo počasí na koupání, ráda bych se do Prahy podívala, nebyla jsem tam od Skořápek - vybrala bych si botanickou a technické, víc by se asi nedalo za pár hodin projít. Navíc už nejezdí ani půlnoční vlak na jih a tak mizím radši na pískovny.


  • 0

#404 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2015 - 7:13

Jé, pískovna, ač koupání nemiluji, tak tam by se mi taky líbilo (pamatuji na jednu úžasnou cyklo dovolenou v jižních Čechách, kdy jsme s dětmi skončili v jedné pískovně, kde byly připravené klády ve vodě a vyblbli se tam dlouhé hodiny. S "hrůzou" zjišťuji, že už je to 5 let :).


  • 0

#405 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2015 - 8:08

Mrkni do mapy k Veselí nad Lužnicí. :) Dokonce tam máš i chráněnou minidunu. Kdysi se tvrdilo, že je jediná u nás, teď je info, že prý máme dokonce dvě. Pískoven je několik, takže si přijdou na své i rybáři. Pro odvážnější je samozřejmě nuda pláž. ;)

Dětem by se na pískovnách určitě líbilo, když byla juniorka mladší, měla jsem vždycky problém ji večer zahnat do auta a odtransportovat domů. :D Dneska jedu sama a tak se těším na pohodu s knížkou. :wub:

Dej zítra vědět, co jste z muzejní noci stihli - u nás byla před dvěma týdny, momentálně u nás "zuří" městské slavnosti a to většinou  mizím někam mimo město. ;)


  • 0

#406 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2015 - 22:26


Dej zítra vědět, co jste z muzejní noci stihli - u nás byla před dvěma týdny, momentálně u nás "zuří" městské slavnosti a to většinou  mizím někam mimo město. ;)

Tak stihli jsme pouze jedinou zastávku v Národní technické knihovně a dva programy pro děti, líbily se jim oba. I když u M. nejvíc bodovaly výtahy... Pak už byl M. unavený, takže jsme jeli domů (přijeli jsme před chvilkou). Takže si počkám do příštího roku; pokud bude příležitost vyrazit jen s nejstarší :).


  • 0

#407 KVAPEZ

KVAPEZ

    KVAPEZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2015 - 22:30

Hezky, tak hlavně, že byla spokojenost. My jsme nebyli nikde..... Tedy posezení po denní 12 bylo pro mě spíš povinností než radostí. Teď chystam GPS navigací na zítra do Prahy....

Bylo mraky lidí jako vždy...???
  • 0

#408 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2015 - 22:32

Jaké posezení? Davy byly, ale dalo se.


  • 0

#409 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2015 - 6:40

Až se budeme někdy nudit :), multina 1 a multina 2.

 

Včera jsem vytáhla kolo (teď zpětně mi dochází, že naposledy jsem na kole byla začátkem května) a bylo to dost utrpení - Zeměchy sice hezké, ale nějak jsem to přehnala s délkou a posledních 20 km nevěděla jak si sednout, domů jsem přijela jak spráskaný pes, všechno mne bolí...


Tento příspěvek byl upraven od Zverinec: 15 červen 2015 - 8:19

  • 0

#410 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2015 - 8:09

Až se budeme někdy nudit :), multina 1 a multina 2.

 

Včera jsem vytáhla kolo (teď zpětně mi dochází, že naposledy jsem na kole byla začátkem května) a bylo to dost utrpení - Zeměchy sice hezké, ale nějak jsem to přehnala s délkou a posledních 20 km nevěděla jak si sednout, domů jsem přijela jak spráskaný pes, všechno mne bolí...

Tomu se říká SYNDROM TATARSKÉHO BIFTEKU  :D :D :D , jojo, to dobře znám. V pátek vyrážím na tejden cyklodovolený, tak jsem zvědavá, jestli přežiju.

 

Jinak tam máš blbě odkaz, oba dva házejí na multinu 1.


  • 0

#411 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2015 - 13:37

Tatarák zažehnán :), takže v sobotu odpoledne mám v plánu kratší projížďku či něco "pěšího", nechcete mi někdo dělat společnost?


  • 0

#412 KVAPEZ

KVAPEZ

    KVAPEZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2015 - 13:39

Ráda bych ale sobota je pracovní. Tak jako ostatní dvě následující..... :(. Péťo budete v úterý ???
  • 0

#413 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2015 - 14:00

Doufám, že ano.


  • 0

#414 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2015 - 14:13

Tatarák zažehnán :), takže v sobotu odpoledne mám v plánu kratší projížďku či něco "pěšího", nechcete mi někdo dělat společnost?

 A nechceš ty nám dělat konkurenci na GC5TDJ0 Tajný GEOPOCHOD 2015? ;)  Brdy jsou krásné, snad nebude nějak extrémně pršet a užijeme si den. Tým sice máme plný, ale někdo se odhlásil a je šance pro 2-5 členný tým. Dokonce už tam jeden sólo účastník hledá společnost, my ho vzít nemůžeme, jsme na maximu.


  • 0

#415 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2015 - 14:33

 A nechceš ty nám dělat konkurenci na GC5TDJ0 Tajný GEOPOCHOD 2015? ;)  Brdy jsou krásné, snad nebude nějak extrémně pršet a užijeme si den. Tým sice máme plný, ale někdo se odhlásil a je šance pro 2-5 členný tým. Dokonce už tam jeden sólo účastník hledá společnost, my ho vzít nemůžeme, jsme na maximu.

To já bych tůůůůze ráda, ale dopoledne budu ještě juchat s dětmi někde jinde.


  • 0

#416 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2015 - 21:32

Ráda bych ale sobota je pracovní. Tak jako ostatní dvě následující..... :(. Péťo budete v úterý ???

 

Tak nakonec to stejně dopadlo poněkud jinak, zdrželi jsem se (hlavně v Ikei) a domů dorazili až kolem 3. Jak jsem šla pozdě spát a brzo vstávala (vezla jsem H. na 6:00 na vlak), tak jsem padla a spala 2 hodiny a pak musela nakoupit a péct dort na zítřejší oslavu. Ale pár keší jsem ulovila ráno mezi 6 a 8 :)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama