Přejít na obsah


Fotka

SPOLEČNÝ LOV - KLADENSKO a okolí


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
415 odpovědí na toto téma

#121 KVAPEZ

KVAPEZ

    KVAPEZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2014 - 21:51

Nevim jak se tam dostat. .......na kole?????
  • 0

#122 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2014 - 22:28

Zkusila bych napsat WN do listingu keše, jestli nemá někdo volné místo v autě. Já budu mít pravděpodobně jen jedno místo (děti musím vzít s sebou) na cestu tam z Kladna.


Tento příspěvek byl upraven od Zverinec: 14 březen 2014 - 22:28

  • 0

#123 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2014 - 0:25

Ad CITO, já se teda zúčastnit nemůžu, ale můžu vám k práci něco upéct a kolem poledne přivézt :-)

Cateringová podpora, to je pro zdar akce prakticky stejně přínosné, jako by ses účastnila s mačetou. :-) Jestli přivezeš, dostaneš za to mimořádně souřaďky k Servítovi (jsme na den konání od autorů zplnomocněni účastníkům tyto za odměnu sdělit).

 

 

 

 

Nevim jak se tam dostat. .......na kole?????

Mno, přijde na to odkud? Jestli můžu poprosit, výhledově si do profilu přidej prolinkování na svůj profil na GC.com a ten údaj o lokalitě, který máš tam. Kdo to má v takových případech pořád dohledávat ručně, když má podobné místně specifické dotazy zodpovídat. :-) 

Jestli ze Stochova, tak buď to kolo nebo bus s přestupem na Kladně. Jestli Kladno, jsou časy autobusů uvedeny přímo v listingu.

 

Co se kola týče, tak profilově a vzdálenostně asi nejvýhodnější je vzít to přes Kačici a Smečno ke Slanému, těsně před MÚK s I/7 odbočit vpravo jakoby na Hrdlív, ale hned po pár stech metrech odbočíš cca 12,290 / 04,270  naproti slepičárně na Těhuli na polní silničku do Netovic (mezi Těhulí a Netovicemi je přímo na ní tradička Keška kam se podíváš, přes Netovice východním směrem na MÚK mezi Jemníky a Knovízí, projedeš skrze Knovíz a asi 300 m za obcí směrem na Brandýsek ze silnice odbočíš vpravo na polňačku a jsi na místě akce.

 

 

bus tam
Stochov,,nám. 10:47
Kladno,,Autobusové nádraží MHD 11:14 / 11:20
Knovíz 11:43 
 
bus zpět
Knovíz 15:38 
Kladno,,Autobusové nádraží MHD 16:05 / 16:20
Stochov,,nám. 16:47
 
nebo
Knovíz 17:43 
Kladno,,Autobusové nádraží MHD 18:10 / 18:35
Stochov,,nám. 19:06

  


  • 0

#124 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2014 - 11:35

Ahoj, jestli ještě někdo čte :), je šance, že bych se ve čt vypravila na cyklomultinu 45, nepřidal by se nikdo? Problém je, že to, jestli opravdu budu mít volno budu vědět až ve čt ráno. Je trochu blbé zkoumat zájem a ve čt zjistit, že vlastně nemůžu, na druhou stranu je to delší trasa a radši bych jela s někým než sama :)


  • 0

#125 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2014 - 12:25

Čte. A nebýt pochroumané nohy bych se určitě rád přidal. Takhle mám v plánu jemně testovat, kolik snesu.


  • 0

#126 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2014 - 12:29

... Takhle mám v plánu jemně testovat, kolik snesu.

 

A jemné testování obnáší co? :)


  • 0

#127 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2014 - 12:35

Ještě mám v merku Přes dva kopce...


  • 0

#128 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2014 - 12:57

Jedno lepší než druhé. ;) Jemné testování znamená, že vyrazím v klidu po rovince a uvidím, jak to půjde. A až to nepůjde, tak to zase otočím.


  • 0

#129 KVAPEZ

KVAPEZ

    KVAPEZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2014 - 13:09

Všechno jde ....:-D
Chce to postupně zatěžovat......
  • 0

#130 KVAPEZ

KVAPEZ

    KVAPEZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2014 - 18:39

Vracím se na začátek debaty. Včera sem vyrazila na kole na lov. Jak jinak než sama.....po odlovu kešky PYRAM SMEČNO sem se vracela na žlutou turistickou trasu. Šel po ní nějaký muž....koukala sem po něm, myslela jestli je to kačer .....zapomněla sem koukat na cestu a .......najednou sem ležela na zemí. Přelétla sem přes řídítka ...... A muž????? ŠEL DÁL. !!!!!!!!!! Ještě že pád nedopadl nijak hrozně ......jinak bych tam ležela asi dlouho..........proto lov ve dvou i více lidech .......
  • 0

#131 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2014 - 20:29

To bys asi nemohla sama nikam (ale přes řidítka jsem málem přelítla ve čtvrtek taky, pro změnu na Kalspotu - mmch, v keši jsem vyměnila tvoje CWG za své :)), nakonec jsem to ustála, jen si na noze vyrobila dekorativní modřinový pás...


  • 0

#132 KVAPEZ

KVAPEZ

    KVAPEZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2014 - 20:52

Máš pravdu.....stačilo jen nebýt otroubena a necumět po chlapovi.... :-D
Tvoje cwg ještě nemám ;-) Taky sem vyvázla jen s pár modrinama......
Dala sem si taxoftovo multinu Místa častých zjevení SMEČNO.....je moc hezká a v okolí se dá odlovit dost jiných
  • 0

#133 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2014 - 21:11

Taky mám modřinu jako Brno, a ještě k tomu bouli na hlavě, a to jsem na kole vůbec nebyl. Asi nějaké skvrny na Slunci. B)


  • 0

#134 KVAPEZ

KVAPEZ

    KVAPEZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2014 - 21:20

Že by MODRÝ VÍKEND ????
  • 1

#135 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2014 - 6:43

U mne spíš růžový :). O tom, že je vždy lepší jezdit ve více lidech není pochyb, já se teda aspoň snažím sdělit, kam vyrážím... i když si občas vůbec nejsem jistá, jestli mne někdo poslouchá  :)


  • 0

#136 KVAPEZ

KVAPEZ

    KVAPEZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2014 - 8:11

Nad tím sem myslela celou neděli, že nikdo ani neví kam sem jela ;-)
  • 0

#137 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2014 - 0:46

Tím smečenským pádem se nám asi názorně ilustrovalo, proč se říká, že se někdo po něčem může utlouct...

 

Já si teď pro změnu udělal na čele bouli a na líci parádní modré razítko o kmen stromu. Taková potvora ne zcela uhnuvší na kraji cesty (příliš tlustá na krátký ruční proces, proto tam zatím zůstává), nesu kolem náruč větvá na hromadu, ještě just spěchám, abyste tu keš za pár dní měli, na a jak se soustředím na to co držím (poněvadž je to samý trn), stačil mžik, abych ztratil z prostorového zřetele, že je tam ten kmen trochu do profilu - a bác ho - hvězdiček na moment víc než na všech T5 stromech kolem našeho milého okresního města dohromady. :)

 

No a s tím, že je vždy lepší jezdit ve víc lidech bych tak úplně nesouhlasil. Přinejmenším se mnou ne - to by totiž dřív či později (ale spíš hodně hodně brzy) skončilo nějakou podobnou srážkou. No zkrátka pokud zrovna nestojím na místě, je v mém okolí bezpečno asi jako kolem nataženého samostřílu sgt. Navážky - jakžtakž bezpečno možná několik metrů za zády (ale ani tím bych si nebyl 100% jist) :D

 

S informováním mudlovské části své smečky o tom, aby věděli, kde budu, kdyby něco, je to kolikrát potíž - místo konkrétních cílů keš tahleta a keš tamhleta jim to musím aproximovat názvy vesnic apod. jim srozumitelnými orientačními body. No a pak na se dávat setsakra pozor, protože většinou s sebou na výlety netahám ani telefon.


Tento příspěvek byl upraven od Toniczech: 07 květen 2014 - 0:54

  • 0

#138 KVAPEZ

KVAPEZ

    KVAPEZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2014 - 4:15

Tak bez telefonů rozhodně vyjíždím, ale většinou ho po cestě vybiju ......takže téměř to samé, jako ty .....:-D
  • 0

#139 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2014 - 4:56

Od doby, kdy jsem (2007 - tehdy jsme v komunitě mobil něměly ještě ani jeden) spadla z kola uprostřed lesa 30 km od domova někde za Starou Boleslaví, vymkla si kotník a lejtkovou kost rozmašírovala na cucky, je vyjížďka na kole ta jediná chvíle, kdy si ten mobil fakt radši beru.


  • 0

#140 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2014 - 6:30

 

No a s tím, že je vždy lepší jezdit ve víc lidech bych tak úplně nesouhlasil. Přinejmenším se mnou ne - to by totiž dřív či později (ale spíš hodně hodně brzy) skončilo nějakou podobnou srážkou. No zkrátka pokud zrovna nestojím na místě, je v mém okolí bezpečno asi jako kolem nataženého samostřílu sgt. Navážky - jakžtakž bezpečno možná několik metrů za zády (ale ani tím bych si nebyl 100% jist) :D

 

Áaaaa, já čekám, že z toho synek vyroste a tady čtu, že možná taky ne  :rolleyes: . Minule to teda byl vrchol, trefil chodce, naštěstí jel krokem a chodec byl statný chlap, no ale stejně... Nejjistější je ho dát na tyč za kolo  :D


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama