Přejít na obsah


Fotka

Policejní zásah - podezřelý válec v okolí čekárny


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
93 odpovědí na toto téma

#41 gintr13

gintr13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2014 - 19:55

Před chvílí to bylo na ct1


  • 0

#42 homole

homole

    Já jsem to říkal.

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)
  • LocationLokomotion

Publikováno 20 leden 2014 - 19:59

Jen bych chtěl vědět, proč si loštický starosta myslí, že zrovna u nich je nebezpečí z teroristického útoku?

To by musel být terorista blbec..

Protože si dovedl jako chytrý starosta vypočítat akční radius doletu střely naváděné tou kovovou trubkou v zastávce. Obsahovala totiž jistě souřadnice udané na papírku, aby terorista spáč mohl je zadat do naváděcího zařízení odpalovače raket.


  • 0

#43 homole

homole

    Já jsem to říkal.

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)
  • LocationLokomotion

Publikováno 20 leden 2014 - 20:02

Je to smutné, ale spíš si myslím, že paní byla domluvena s měst.policií a hlásila jim špatně parkující auta. No a jelikož borci ujeli dál, tak nebylo co hlásit....ale ona si přece jen něco našla...


  • 0

#44 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2014 - 20:35

Před chvílí to bylo na ct1

. . . a viděli jste toho týpka, jak ukazoval kde to našel? "No, hlavní problém byl, že to mělo magnet, na vojně jsem pracoval s výbušninami....." konec citátu. A ten jeho pestrobarevný baret . . . na první kuk sympaťák..... :)  :D  :)  :D


  • 0

Co nevidím, nahmatám . . .


#45 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2014 - 20:58

Není taková otázka v tomhle vlákně OT? :D :D :D

No, malinkato :D Ale zacinala jsem se bat, ze mame konkurencni hru :D

 

 

. . . a viděli jste toho týpka, jak ukazoval kde to našel? "No, hlavní problém byl, že to mělo magnet, na vojně jsem pracoval s výbušninami....." konec citátu. A ten jeho pestrobarevný baret . . . na první kuk sympaťák.....  :)   :D   :)   :D

Hele, ja si taky hrala s praskacima kulickama, takze jsem vlastne odbornik na vybusniny a tohle byla teda tutova bomba! Beztak to tam zamaskovali dostatecne dukladne na to, aby to bouchlo az pyrotechnikum cestou v aute! :D


  • 0

#46 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2014 - 21:29

Není to první a jistě ani ne poslední, kvůli které byly zavolány specializované jednotky. Owneři ať použijí hlavu a zhodnotí, jestli je zrovna takové umístění vhodné.

Už asi měsíc mám neuvěřitelnou chuť na nakládané tvarůžky z místní výrobny a teď je to ještě horší. :unsure:


  • 0

#47 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2014 - 21:42

Tak já vás pobavím, jak jsem před nějakým rokem zafungovala jako bdělí loštičtí občané, snad mi to Petulinka promine: bylo to krátce po přestěhování, v době dovolených, v TV nabádali, jak se množí bytové krádeže, já už bohužel vykradený byt zažila a zazvonil u nás pán, který o sobě tvrdil, že je nějaký plukovník  a jde prověřovat souseda ( ten taky dvakrát nevypadal, že by ho mohlo chtít zaměstnávat MO, ale... tam je možné asi víc než jinde). Navíc podobně zvonili u sousedů typaři než nám vykradli byt...Pán zamával nějakou průkazkou a vzhledem k tomu, že přišel oblečený poměrně podivně, v nevkusné kombinaci šortek a košile, tak na mě nepůsobil zrovna důvěryhodně jako zaměstnanec ministerstva obrany, čili jsem ho vypoklonkovala, ať se zeptá u délebydlících. Pán se nezeptal a zamířil k Fabii, což mě překvapilo, takže jsem nelenila a zavolala PČR - na chvíli jsem je zabavila prověřováním, ale byli milí a ochotní a dokonce konstatovali, že to bylo oprávněné. Fakt to byl prověřující plukovník !!! :D 


  • 2

#48 Pijer

Pijer

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2014 - 22:42

Škoda že dispečer nebyl kačer, mohl se podívat na mapu GC a třeba by vše proběhlo méně pompézně ;-) 


  • 1

#49 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2014 - 23:25

Já bych řekl, že z toho amatérského pyrotechnika se může stát stejný maskot geocachingu, jako byla svého času maskotem internetu Věra Jábychvšechnytyinternetyzakázala Pohlová.

:D

 

svedek_3.jpg


  • 8
Vložený obrázek

#50 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2014 - 23:27

. . . a viděli jste toho týpka, jak ukazoval kde to našel? "No, hlavní problém byl, že to mělo magnet, na vojně jsem pracoval s výbušninami....." konec citátu. A ten jeho pestrobarevný baret . . . na první kuk sympaťák..... :)  :D  :)  :D

 

Taky mě pobavil, ale ve výše zmíněném článku (Zde) je vyfocen jakožto místní umělec (řezbář :), takže pohoda...


  • 0
Užívej života...

#51 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2014 - 23:33

Náhodou, ten chlápek je docela sympaťák, tu fajnou čepku bych bral taky, ale výrok o magnetech mě pobavil :D


  • 1

#52 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2014 - 23:59

No ono někdy stačí na zastávce nebo v obchodě zapomenout igelitku a policejní poplach může být taky. Jinak je mi ale divné, že by nastraženou výbušninu co chvíli někdo hledal, bral do ruky a zase vracel. I když už jsme tu měli blbě umístěnou billboardovku, kde důchodci z paneláku volali policii, že se tam předávají drogy.


  • 0

#53 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 677 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2014 - 0:06

Hmm, takže nakonec magnetická bomba odhalená místním bohémem a všímavá paní co hlídá jím vymalovanou zastávku a bojí o prvorozeného synátora. To se ovšem dá, v kontextu zpráv posledních dnů, celkem pochopit. A ta "přehnaná" reakce ochránců koneckonců také. Možná kdyby to nebylo hned u zastávky, kde by ta skutečná bomba mohla posekat dost lidí tak by to takové manévry nevyvolalo.

 

Každopádně si i tak myslím, že na podobná místa prostě krabky nepatří. Mosty, hřiště, ale i zastávky a podobná "shromažďovací místa", zejména tam, kde jsou kačeři při odlovu nutně na očích a kde si místní hlídají každého, kdo jim parkuje před barákem, by měla být pro umístění keší tabu.   


  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#54 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2014 - 0:19

se divim, že ještě někdo nevolal policii v Praze na Andělu na keš ke králoství železnic, hůř už umístit nešla :)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#55 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2014 - 0:30

se divim, že ještě někdo nevolal policii v Praze na Andělu na keš ke králoství železnic, hůř už umístit nešla :)

Protože v Praze je to každému jedno. I kdyby tam byla nějaká bomba, nikdo si toho ani nevšimne.

Na Andělu jsem minimálně dvakrát denně, ale království železnic zatím ignoruji. :)


  • 1

#56 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2014 - 8:07

Oni se v Lošticích o sebe hodně bojí.

Před několika lety na eventu jsme šli po skupinkách odlovit keš nad městem v lese. Odchod byl za asistence policie. Prý nás někdo nahlásil, že se bojí, abychom neotrávili vodu v nedaleké vodárně, která zásobudeje Loštice.

 

A my si myslíme, jak je GC profláknutej.


  • 5

#57 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2014 - 8:52

Hm, tak jak to tak čtu, tak mám dojem, že keše v Lošticích si asi nechám s klidným svědomím ujít....


  • 1

#58 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2014 - 9:05

Nebyl už podobný případ? Nějaký dělník myslím našel někde pod mostem nejakou bednu s drátama... myslím, že to taky byla keš.

 

Pokud vím, tak našli prakticky totéž, lékovku na magnet.

 

Asi by se mohla Policie podívat do databáze kešek a nedělat takové manévry, pokud je podezření na keš ...


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#59 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2014 - 9:14

Neni to zrovna ta spravna chvile, kdy by se mohlo CaGeo medialne projevit?


  • 4

#60 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2014 - 9:19

Asi by se mohla Policie podívat do databáze kešek a nedělat takové manévry, pokud je podezření na keš ...

Jo, a pak přijde zlý terorista, pdodloudně založí keš, nechá ji publikovat, a po tejdnu provozu ji zákeřně vymění za bombu! Známe to... jsou všude!

 

(A to, že jste paranoidní, ještě samo o sobě neznamená, že vás nikdo nepronásleduje!(


  • 3




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama