Přejít na obsah


Fotka

Je Ti zima? To nic nie je :) Pod s nami na GCYV9V a zazi skutocne geosialenstvo :)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
180 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2007 - 15:52

ok, hlasim sa uz zavazne :)
  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 15:04

Ačkoliv jsem absolutní amatér a ani nevím, co bych si měla vzít na sebe, ačkoliv se moje tělo stále trošku vzpouzí a ačkoliv mám psa, který by musel plavit se mnou, velice se mi tato nabídka líbí. Myslíte, že bychom mohli překonat ta moje AČKOLIV? :o)=
  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2006 - 10:43

hehe, adp. sa opat vytiahol :) Ale vyzera to naozaj podobne, zatial idu Haggaeus, ja, Pitris, Kacas a Lakerdo. My sa zimy nebojime, a vlnam sa postavime :)))
  • 0

#24 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2006 - 16:10

ok, Bbbubak sa ozval, pojde v aute s volfim a adp., zavola volfimu a dohodnu si podrobnosti
  • 0

#25 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2006 - 18:56

Toz sme v Prahe a hlasim great DNF, vacsina vypravy skoncila v hospode asi hodinu pred finale - mokri, zniceni, kazdopadne spokojni - presvedcili sme poslednych nadsencov (nebudem menovat), ze to skutocne dnes nema cenu, a vypravili Moharelu na poslednu stec (daj to aj za nas :). Zatial viem o jednej znicenej lodi, 1 znicenom padle, 2 znicenych jatrach, vsetkom mokrom a o velkej spokojnosti z tohto DNF, na jar si to zopakujeme za vacsieho stastia :0) Kazdopadne postradam igelitku, kde je jedna hneda mikina wrangler, ponozky a trenirky (asi budu v aute u Moharely :0) Ja vlastnim jednu novu mikinu (volfi) a niekoho ponozky :0) Priatelia a priatelky, plati - v novom roku do utoku :))) a idem si vyvesat mokre oblecenie :))))
  • 0

#26 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2006 - 15:30

no joo, uznavam, hold na tvrdej alkohol vubec nejsem...

Moharela krasne popisal cele dobrodruzstvo v logu. btw musim sa priznat, ze pri pohlade na adp. stabilitu som si dal cigaretu, a to vobec nekourim :)


  • 0

#27 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2006 - 11:52

Tak to je dobry koniec dobrej akcie :))) a ja znormalnujem pismo :)
  • 0

#28 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2007 - 21:33

Ahoooj vodaci, este tri odvazne duse maju sancu zucastnit sa 2. dielu velkeho dobrodruuuuza :) Ma byt az 13 stupnov, jaro zacina, sup sup do akcie :)))
  • 0

#29 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 15:09

moderni zpracovani klasiky
sest cacheru na raftu, o psech nemluve:)

Ačkoliv jsem absolutní amatér a ani nevím, co bych si měla vzít na sebe, ačkoliv se moje tělo stále trošku vzpouzí a ačkoliv mám psa, který by musel plavit se mnou, velice se mi tato nabídka líbí. Myslíte, že bychom mohli překonat ta moje AČKOLIV? :o)=


  • 0

#30 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 16:08

Ačkoliv:
ad a) něco co ti bude slušet - PŘECE! (třeba neopren co je po Jiřině)
ad B) tělo snadno přemluvíme "Kladivem" (Vladimír by mohl vyprávět)
ad c) psa můžeme nechat plavit s námi a eventuelně ho Jiřina ohlídá a vyvenčí s naším psiskem

Soupis žadatelů - mokrá frakce:

Ředitel parníku eventuelně osamělý kajakář - Moharela
1. nápojový důstojník - Pete29
2. nápojový důstojník - adp.
Navigační důstojník - Šaman
Úředník přes výpočty - 1/4 Dorcadion Teamu
Náměstkyně přes pečená masa - Asteris
Ačkoliv - Veverka

Soupis žadatelů - suchá frakce:

Pohaněč dětí - Dorcadion + 2ks
Ten co chodí po souši - Brabencz
Ten co mu uplavali koně - Czecho Cowboy
atd.

už se těším...Moharela
  • 0

#31 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2006 - 16:15

Teď jsem jel přes Týnec a v Sázavě moc vody není... ale stejně bych jel. Moharela & spol.
  • 0

#32 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2006 - 12:58

hehe, adp. sa opat vytiahol :) Ale vyzera to naozaj podobne, zatial idu Haggaeus, ja, Pitris, Kacas a Lakerdo.
My sa zimy nebojime, a vlnam sa postavime :)))


Od pondělka, kdy jsem vystřízlivěla po Geopotlachu, přemýšlím, jak se z toho vykroutit, ale teď vidím, že už je to asi marné. Nezbývá než chcípnout bídnou smrtí někde pod ledem. Hele, nemáte někdo navíc nějaký neoprény, aby to nebylo tak rychlý?
  • 0

#33 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2006 - 18:41

Na geopotlachu jsem po xpivech něco slíbil a protože jsem týden nebyl na netu,tak se opravdu divím, do čeho jsem see to uvrtal.Na vodě jsem nikdy nebyl, v ruce držel akorát veslo (v páté třídě). Teoreticky jsem připraven a již jsem se naučil názvosloví. Právě čtu Moře v plamenech a člověk vydrží v ledové vodě čas, který se dá počítat na minuty. Hodně se bojím a jestli na nás nebudete hodní, tak si vás vychutnáme na Holešovickém geopadání. S vodáckým ahóóój (to jsem se naučil) Pitris
  • 0

#34 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2006 - 21:07

Vice takovych DNF :)
V nekterem z aut mi zustala modra pumpicka, myslim, ze do jara ji potrebovat nebudu.
  • 0

#35 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2006 - 0:20

jo, mne chyba oranzova pumpa, asi ostala v aute u Pitrisa, tiez ju ale do jara nevyuzijem. Kazdopadne adp. prisiel o svoju rusku usianku, cest jej pamiatke :0) O jatra prisiel tiez, ale to je na ine vlakno :0)
  • 0

#36 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2006 - 14:02

Toz sme v Prahe a hlasim great DNF, vacsina vypravy skoncila v hospode asi hodinu pred finale - mokri, zniceni, kazdopadne spokojni - presvedcili sme poslednych nadsencov (nebudem menovat), ze to skutocne dnes nema cenu, a vypravili Moharelu na poslednu stec (daj to aj za nas :). Zatial viem o jednej znicenej lodi, 1 znicenom padle, 2 znicenych jatrach, vsetkom mokrom a o velkej spokojnosti z tohto DNF, na jar si to zopakujeme za vacsieho stastia :0) Kazdopadne postradam igelitku, kde je jedna hneda mikina wrangler, ponozky a trenirky (asi budu v aute u Moharely :0) Ja vlastnim jednu novu mikinu (volfi) a niekoho ponozky :0) Priatelia a priatelky, plati - v novom roku do utoku :))) a idem si vyvesat mokre oblecenie :))))


Kamarádi-kačeři! Děkuji, že jste mi rozmluvili zbytek cesty na finálku, i když jsem strašně moc chtěla! V opačném případě bych tohle poděkování asi už nepsala :-))
  • 0

#37 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2006 - 18:09

Pocuvajte, kolegovia namornici, co by ste povedali napr. pristi utery vecer na hospodu, kde by sme si okrem vymeny zazitkov vratili vsetky veci, ktore mame od seba napoziciavane, zabudnute, atd.? :)
  • 0

#38 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2006 - 12:15

tak to je potesujici zprava, preju vsem ucastnikum tehle akce pekny a mene akcni vikend, Asteris
  • 0

#39 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2007 - 22:03

Ahoooj vodaci, este tri odvazne duse maju sancu zucastnit sa 2. dielu velkeho dobrodruuuuza :) Ma byt az 13 stupnov, jaro zacina, sup sup do akcie :)))



myslím že jedna členka našeho týmu pojede (pokud sežene neoprén od Yelenů)... já s dětmi pujdu raději po suchu

M.

  • 0

#40 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 16:18

Poslyste, ja se skoro bojim ozvat, posledni dobou se mi nejak nedari skutecne jezdit na akce, na ktere reknu ze BYCH rad jel... a nerad bych tim zacal byt povestny. :]

Ale laka me to. Napada me dost proti - nemam neopren, nemam cas, nemam ted nejak zrovna penize, mam to daleko. Pro? Letos jsem se jeste v rece nekoupal, mam kdyztak vlastni lod, zima snad nebude, bude to urcite zabavne, psy muzu nechat doma na dvorku.

Takze co kdybyste o me zatim takhle jakoze vedeli a ja jeste ke konci tydne dam vedet? Slo by to? :]]
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama