Přejít na obsah


Fotka

"Stratocaching" TV NOVA?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
57 odpovědí na toto téma

#21 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2014 - 11:16

když šlo jen o tablet (nebo co) a šlo do toho pár lidí, tak to byl masakr...a tady jde o celé AUTO...ČESKÝ SEN HADR :o


  • 2

#22 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2014 - 11:59

no právě, jet tím směrem autem bych opravdu nechtěl, ale co od Novy taky čekat chytrýho že, když zaplavujou éter Ulicí a podobným brakem.
  • -1

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#23 Aichah

Aichah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 362 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2014 - 12:34

No tak kdyz vcera vypustili posledni balon, tak je celkem jasny, ze krabicky uz maji v merku znami a pribuzni zamestnancu, kdyz jsou vsechny dole a tim padem nekteri vi kde jsou.


  • 0

#24 Tom Fuk

Tom Fuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2014 - 13:20

Myslím, že Nova chce něco víc než jen dát krabičky příbuzným zaměstnanců - až zjistí kde to dopadlo nejdříve tam dojede zpravodajský auto a až pak to pustí ven. Emoce a vyhrocený situace - to je to, co je zajímá především.

Doufejme, že jim lokátory pochcipaly jako u stratocachingu  :P 


  • 6

#25 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2014 - 15:07

Myslím, že Nova chce něco víc než jen dát krabičky příbuzným zaměstnanců - až zjistí kde to dopadlo nejdříve tam dojede zpravodajský auto a až pak to pustí ven. Emoce a vyhrocený situace - to je to, co je zajímá především.

Doufejme, že jim lokátory pochcipaly jako u stratocachingu  :P

Nejspíš si je sami musejí napřed najít, aby nedošlo k blamáži právě z technických důvodů, jako u těch 2 radiových a 5 GPSkových křidýlek.


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#26 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2014 - 16:04

Nejspíš si je sami musejí napřed najít, aby nedošlo k blamáži právě z technických důvodů, jako u těch 2 radiových a 5 GPSkových křidýlek.

To už je můžou rovnou rozvést na vhodná místa tím reportážním vozem...hmmm...tak mne napadá...neééé, to snad néé...nebo že by joooo?  :D  :P


  • 1

#27 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2014 - 18:09

Ty pobyty nevypadají špatně ale nebudu se za nimi hnát. Protože bych měl leda tak poukaz na vysavač :D.

S mojí smůlou bych našel box s lístkem ,,Zkuste to příště" :D


  • 2

#28 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2014 - 19:50

Mapa bude na webu zobrazena zitra po 8 hodine. Takze budicka na 8, GPS do ruky a hura na FTF


  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#29 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2014 - 19:59

A to by jim mohl ten ohlašovaný orkán odfouknout ty balónky někam za hranice :-)
  • 2

#30 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2014 - 20:01

V komentářích dole na té stránce se to začíná rozjíždět:

,,Už se na tu akci těším a moje babička taky. Obvolala i své kamarádky a jedou taky. Na poslední chvíli se ozvala i moje teta a chce se přidat. Prý potřebuje nové pánvičky. Bereme ji sebou, protože má sněžit a ona má skvělou lopatu co dostala od stréčka k Vánocům. Že budeme hledat balíček s voucherem na auto jí ale neřekneme, aby se nesnížila její bojeschopnost."

 

Asi to bude docela masakr :D


  • 3

#31 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2014 - 20:10

No potěš koště! Zítra už budu kolem osmé na silnici, mám to asi 55km - doufám, že se těmhle tlupám vyhnu!

Jako kdyby nestačil předpovídaný vichr a ledovky! Tyhle tety potkat..... :D Doufám, že příslušní pánové mají pohotovost a budou nás nezúčastněné chránit. Jestli mě zítra někde jako obvykle zastaví, tak je trochu vyzpovídám. :wub:


  • 1

#32 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2014 - 8:03

https://www.dropbox....4qaf1m/nova.jpg

 

šílenství vypuklo.. :-)


Tento příspěvek byl upraven od miki6: 01 únor 2014 - 8:05

  • 0

#33 Kuprum

Kuprum

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2014 - 8:19

Dovoluji si pochybovat, že  na tahle vcelku atraktivní místa donesl balony vítr. Nejsou to spíše místa startu? B)


  • 0
Teprve nalezená krabka dává vyjížďce nebo vycházce smysl

#34 joey59

joey59

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2014 - 8:25

Donesli, položili. Ty balóny byly jen pro oko kamer. Tušil jsem, že bude v okolí Ještědu podle záběru z reportáže, mohl jsem si dát hledání před zveřejněním.

Každopádně nejedu, ráno jsem sice vstal, že to zkusím, ale hned první článek, že přestali platit dálniční známky pro rok 2013 a sestra chrápe a nechtěla být buzena :D


  • 0

#35 JeDie

JeDie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2014 - 8:44

Dárek se nachází na okraji obce, kde se točí exteriéry seriálu Doktoři z počátků.

 

Taky to cítíte? Něco tu smrdí...


  • 1

#36 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2014 - 8:52

Dárek se nachází na okraji obce, kde se točí exteriéry seriálu Doktoři z počátků.

 

Taky to cítíte? Něco tu smrdí...

Ano, cítím to až do Ostravy . . . Kam se hrabou organizátoři Stratocachingu - problémy, ztracené kusy . . . . kdepak, Nova je prostě nejlepší. Očekávám od nich při 25. narozeninách vypuštění rakety na Mars.


  • 2

Co nevidím, nahmatám . . .


#37 Hroch

Hroch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2014 - 9:09

V ČB nalezeno, hledalo odhadem 15 lidí. Pixla byla ukrytá někde pod keřem. Média nikde, ale asi to bylo nahlášeno policii, protože tolik hlídek pohromadě jsem již dlouho neviděl.


  • 0

#38 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2014 - 9:14

Nechce se mi lézt z postele..... otevírám jedno oko, přesto, pomalu, abych se moc neprobudil, vstávám.... nadzvedávám jeden proužek žaluzií, abych se světlem moc neprobudil. Venku nikde žádný balónek, žádné šílící davy, žádné kamery, žádná policie.... pomalu se vracím zpět k posteli s tím, že jsem asi o nic nepřišel, a můžu zase klidně spát...


  • 2

#39 cz.mikes

cz.mikes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2014 - 9:32

Takže to shrneme : Nováci rozvezli a umístili dárky , pořídili na místě fotky a vypustili balon pro oko kamery. Celé to prezentují jako balonovou akci. Slušná blamáž, ještě ty balony mohly být v té jejich červenobílé úpravě. Tady na kraji Teplic u čtvrti Prosetice snad měl být poukaz na vysavač. Jak symbolické, je tam bordel a chtělo by to uklidit :-)

Celkově tedy pěkná blamáž.. Nebo snad záměrné uvedení v omyl ?


  • 0

#40 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2014 - 9:57

Zajímá mě, jaká emotivní "reportáž" k tomu večer bude, dneska se na ty jejich TN docela rád kouknu.


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama