Přejít na obsah


Fotka

Soutěž s TB4D6C7 o TB

travelbug

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
118 odpovědí na toto téma

#101 ptychozoon

ptychozoon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2015 - 10:33

Jisté nespravedlnosti jsem si samozřejmě vědom, ale víc se o tom rozepisovat nechci, takže jak už bylo napsáno výše, dočkejte času, teda pravděpodobně dnešního večera... Prozatím se ale Vaši iniciativě a návrhům vůbec nebráním, naopak, protože chci, aby jsme se společně bavili a aby byla tato hra atraktivní pro nás všechny! I pro tarmara, který je, jak se zdá, největším optimistou této soutěže.

btw. někteří hráči by si měli přečíst alespoň listing tohoto TB, aby věděli co je jeho úkolem... :)


  • 0

#102 (SOS)

(SOS)

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2015 - 16:16

Také přidám můj tip.
123456km
  • 0

#103 ptychozoon

ptychozoon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2015 - 16:19

Dnes rano jsem se na zaklade vasich podnetu rozhodl vyhlasit viteze "mezikola".
Takze kratke shrnuti:
80 z vas se zucastnilo (prozatim) teto souteze.
Nejmin optimistou byl soutezici s nickem Matylda 13, ktery tipoval 54 km.
Nejvetsim optimistou je nick tarmara s tipem na 99999,3 km
TB4D6C7 od sve aktivace 1.1,2014 zdolal neuveritelnych 57071,5 km (udaj k 16.11.2015 7:00 hod)
Nejblize k tomuto poctu kilometru, s presnosti 2480,5 km je jeden z vas, ktery mi poslal svuj tip na vzdalenost 54591 km a to dne 3.2.2014 ve 21:33:10 hod.
Tento tip je mnou vyhodnocen ke dnesnimu dni jako nejpresnejsi trefa!
Tento tip mi poslal uzivatel s nickem:

MiroslavRouta,

ktery ode mne dostane TB Green

Ja mu velice gratuluji a dekuji za ucast ve hre a preji mu v dalsim kole, stejne jako i vam ostatnim, hodne stesticka!
Z MiroslavRouta se pokusim navazat kontakt, abych mu mohl zaslat jeho vyhru!
Jeste jednou, GRATULUJI!

Přiložené miniatury

  • green_qr_travel_bug_500__82120.1405868969.1280.1280.jpg

Tento příspěvek byl upraven od ptychozoon: 16 listopad 2015 - 16:33

  • 5

#104 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2015 - 17:57

Povedená taškařice. Přidám se.

Jak koukám, rok je TB v držení velmi aktivních slovenských kolegů (snad jen tři, jestli dobře počítám, ostatní jen TB viděli na Eventech :-). )

ptychozoon: Jen tak pro zajímavost, já se koukal na historii TB a moc nechápu, jak můžou dva kačeří na střídačku logovat "took it", aniž by tam byl log o převzetí?. To si ty grab logy pak mažou? A přeci jen, drží TB podstatně déle jak 14 dnů, jsou s Tebou aspoň nějak v kontaktu?

http://www.geocachin...3676392&page=19

Tento příspěvek byl upraven od plavcik: 19 listopad 2015 - 6:46

  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#105 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2015 - 19:34

Tipuju 76078 km A Mirkovi Gratulace
  • 0

#106 ptychozoon

ptychozoon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2015 - 7:49

To: plavcik
Zajimave, tohoto jsem si nevsiml, tb si zije svym zivotem, popravde, moc ho nesleduji, jsem rad, ze je vubec jeste na svete. Co se tyce delky drzeni, maji to odsouhlasene, osobne mi nevadi, pokud je muj tb v drzeni dele, kdyz smeruje ke spleni sveho cile. Vzdy je lepsi kdyz ho ma nekdo odpovedny, nez kdyz se ztrati v prvni kesi. Jinak ale s temi drziteli v kontaktu nejsem, krome obvykle gc komunikace, i to velice ojedinele.
  • 0

#107 ptychozoon

ptychozoon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2015 - 7:53

Co se tyce vyherce, MiroslavRouta uz byl kontaktovan, co nejdrive mu bude poslana vyhra - travelbug a doufam ze se tady po jeho aktivaci pochlubi jeho dalsim osudem, bylo by fajn, kdyby prisel s dalsim novym napadem, jak se tady zabavit. :)
  • 0

#108 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2015 - 23:28

Vyherce uz i poradateli odpovedel :-D TB poputuje do sveta, mam z nej ohromnou radost! No a at je svanda, tak davam tip cislo 2. 236 547 km, ale preji, at je to jeste vic a dalsi vyhru vyhraje nekdo jiny.
  • 1

#109 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2015 - 23:41

Určitě jsem rád za jakoukoliv soutěž a jakékoliv dění na těchto stránkách, toto však považuji za dost nešťastné...

 

1 kolo - soutěž o to, kolik km nacestuje TB než se ztratí - vítězem určen ten, kdo byl nejblíže v době, kdy se owner rozhodl udělat konec a tipujícímu "tarmara" nebylo vůbec umožněno vyhrát i když se tu všichni shodnout, že se tipem nejvíce přiblížil....

 

2 kolo - pro změnu soutěž o to kolik km TB nacestuje než se ztratí -  ve vztahu ke kolu 1 tedy vůbec nevím, jestli mám tipovat optimisticky velké číslo, kdy je možnost, že dopadnu tak, že kolo bude ukončeno dříve, než se TB ztratí a nebo mám tipovat nějaké "nízké" číslo, kdyby ses zase rozhodnul kolo ukončit  (jak sám píšeš, nejsi přece blázen oznámit kdy bude konec kola)...

 

Je to hra a jde o legraci, takže to nemyslím nijak zvláště špatně, jen chci upozornit na to, že je to vlastně dvojítá hádanka, uhádnout km při datu, který Tě napadne....


  • 1
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#110 ptychozoon

ptychozoon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2015 - 11:22

PaTTrick, dekuji za tvuj nazor, i namitku.
1) Jiste sledujes pozorne toto vlakno a vis, jak k tomuto "bonusu" v soutezi doslo, pokud ne, precti si prispevky o stranku zpet.
Stejne tak jsem na zaklade jineho prispevku usoudil, (i kdyz puvodne jsem to v planu nemel), ze by nekomu z vas, v teto blbe dobe, udelal radost drobny bonus v teto hre. Nemam pocit, ze bych tim nekoho poskodil, podvedl, nebo ze by melo me jednani negativni vlyv na tuto soutez. Naopak.
Nevim jakym pravem si se ustanovil mluvcim "vsech", ale v dokumentu, kam ukladam tipy soutezicich, si jednoduse spocitas, kdo se nejvice priblizil aktualnimu stavu "tachometru" TB. Myslim ze v tomto pripade to zvladne i skolak bez kalkulacky. Vysledky jsem zamerne ponechal k dispozici, ocekaval jsem podobne reakce a jsem rad ze jsem se nezklamal! :)
2) Poradim ti: tipuj svobodne, jak jenom chces, hlavne se u toho bav, ukaz ze mas srdce hrace, bud odvazny a rychly, at ti tvuj tip nekdo nevyfoukne! Treba prave na tebe se usmeje priste stesti a vyhrajes dalsi bonus.
3) V pravidlech je, ze hra je tak jak je, vymyslel jsem ji pro vas vsechny, do pravidel se snazim vkomponovat vase pripominky a dobre napady. Nejsem zadny spolek, zadna organizace. Vydelavam si sam na sebe bidny plat, platim dane jak mourovaty, veskere naklady pro tuto hru jdou z me kapsy. Az budu bohaty, nebo si to budu moci odecist z dani, vytvorim pro podobnou hru triclennou komisi, aby hra byla dokonala. Kazdy z komise bude mit sve dalsi tri poradce a ti tri budou mit kazdy zase dalsi tri zastupce "z lidu". Bude to vypadat tak, jak vypada v teto zemi skoro vsechno. Ale zatim se, zel, musis smirit s tim, ze moje hra neni zcela dokonala.
Nakonec, pouc se z mych chyb a udelej pro pobaveni nas vsech neco sveho, at je tady na foru vice moznosti posunou tuto nasi hru (myslen geocaching) nekam dal!
  • 0

#111 Macamica

Macamica

    Macamica

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2015 - 11:45

Pro tu srandu - 68 745 km, ale přeji TB, aby se neztratil nikdy... a je mi jedno, jestli vyhraju :-)


  • 1

#112 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2015 - 22:35

:D

 

Tak na podruhé zkusím 82444 km


  • 1

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#113 ptychozoon

ptychozoon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2015 - 3:26

Myslim ze Doc. Vozab to vyjadril naprosto presne! :)
njn,ale kdo by byl pak pionyrem "slepych ulicek"?
Vsechny tipy jsou v dokumentu, dekuji za ne a preji hodne stesti!
  • 1

#114 Karelerak

Karelerak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2015 - 9:28

PaTTrick má pravdu, ale jde o legraci a dobrý úmysl autora (díky za nápad), takže přidávám tip 200002 km. A doufám, že to nebude číslo, kdy se ztratí, ale k dalšímu "mezičasu".


  • 0

#115 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2015 - 23:19

Nuže a nože dnes jsem si byl na poště TB vyzvednout a už je aktivován :-) http://www.geocachin...spx?id=6543936 

A je to můj první vlastněný TB. Zítra ho posílám do světa :-)


Tento příspěvek byl upraven od MiroslavRouta: 26 listopad 2015 - 23:23

  • 0

#116 ptychozoon

ptychozoon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2015 - 2:43

Radost je take na me strane, preji mu dlouhy zivot a spoustu krasnych kesi a mist.
Predesly odkaz od MiroslavRouta mi nefunguje, takze s dovolenim, pridavam znova: http://coord.info/TB7GE9M

Tento příspěvek byl upraven od ptychozoon: 27 listopad 2015 - 2:49

  • 0

#117 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2015 - 7:11

Mirku, jeste si ho vyfot a obrazek dej na jeho stranky. At ostatni vidi jak ma vypadat az ho najdou a co je k nemu pridelane. A ty at vis jak vypadal, az se ztrati:)
  • 0

#118 jezevcik

jezevcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2015 - 19:26

Jestli ještě platí nabídka druhého kola typování, tak 101.010 km.

Dík

Jezevčík


  • 0
Dík Jezevčík
Vložený obrázek

#119 ptychozoon

ptychozoon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2015 - 20:11

Samozrejme, soutez pokracuje dal, takze tvuj tip je zarazen...
  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:travelbug

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka