Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Skupiny uživatelů - Moderators a podobné

gc.cz pravidla

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
156 odpovědí na toto téma

#1 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2014 - 3:30

Ahoj,

chtěl bych se zeptat, kde najdu výpis skupin uživatelů (ne z hlavního menu "Skupiny", ale té z typu "Members", "Moderators", ...).

 

Případně i s výpisem uživatelů.

 

Ideálně prosím o výpis moderátorů a chtěl bych i moderátory poprosit o to, aby se vyjádřili k tomu, zda mají nějaký morální kodex - protože už to tady začíná vypadat ... zajímavě a nevím, zda je to úplně správně.


  • 0
:)

#2 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2014 - 8:52

Zalozka Fora -> uplne dole Tým moderátorů - odkaz doplnen

Kodex nemame. A nevim, k cemu by tu taky byl, kdyz moraklu nemaj ani NEKTERI uzivatele.

Co konkretne se ti nelibi?


Tento příspěvek byl upraven od petulinka1: 09 únor 2014 - 10:05
doplnen odkaz

  • -1

#3 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2014 - 9:02

K čemu by ti byl kodex (morálka)? Kua, tohle napíše moderátor fóra!


  • 1

#4 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2014 - 9:08

@petulinka1: myslím si, že frettie naráží na to, že to tu začíná fungovat tak nějak... totalitně;)

 

Teda alespoň já mám takovej pocit, když sem občas nakouknu... 


  • 6

#5 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2014 - 9:10

K čemu by ti byl kodex (morálka)? Kua, tohle napíše moderátor fóra!

pletete si dvě věci  dohromady, kodex neni to samý co morálka a mít nějaký sepsaný kodex není potřeba. Došlo ze strany moderátora k porušení nějakých pravidel nebo zákroku v rozporu s pravidly, nebo někteří jen nedokážou rozdejchat, že si je někdo dovolil upozornit na to že dělají bordel?


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#6 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2014 - 9:14

Pepo, není to o tom, že bych dělal bordel a bál se, že na to budu upozorněn, ale tak nějak na mě působí divně, když se v každém vláknu vyhrožuje banama... Člověk aby se pak bál na cokoliv zeptat, aby to náhodou nebylo vyhodnoceno jako OT :(


  • 5

#7 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2014 - 9:34

Proč používáš argumenty, které zjevně nejsou pravda. V každém vláknu se banama nevyhrožuje. Stížnostma typu "moderátor je na nás zlý, všude nám vyhrožuje" nebudu ztrácet čas. Pokud chceš něco řešit, tak věcně a konkrétně. 


  • 1

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#8 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2014 - 9:34

Kdo tady vyhrozuje banama? Pletes si pojmy. Varovani neni totez co ban! A v kazdym vlakne tady fakt nevyhrozuju, tolik casu opravdu nemam :D

 

Kdyz vas upozornim na to, ze jste OT, tak to nema sebemensi vliv (dost casto) a vesele si v OT pokracujete. Kdyz za to rozdam varovani, tak je to v tu ranu spatne a moc si dovoluju. To tu pak nemusi bejt zadnej moderator a muzete si tu z toho tu zumpu delat dal. Kdyz se clovek snazi, aby to zumpa nebyla, je to taky spatne. Tak co mam teda delat? Chodit za vama domu a prosit vas na kolenou?

 

Podle ceho soudis, ze to tu funguje totalitne? Podle toho, ze chci, abyste dodrzovali pravidla? Nebo ze se tu najednou objevil nejakej hlidac toho dodrzovani, kterej tu leta spis nebyl, nez byl?

 

Kamo_cz: Ty se divis, ze to napisu? Lidi sami se tu kolikrat chovaj hur, nez pubertaci, kdyz se snazej dokazat, kdo ho ma vetsiho, a ja na ne mam bejt hodna? Nebo co po mne chces?


  • 1

#9 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2014 - 9:41

No já jsem hlavně zvědav na ten bodovací systém. OT jsem se chytil, dostal za něj loupáka, ale myslím, že by stačil loupák jeden. A nechci aby to bylo bráno jako nějaký ublížení zase, tak to prostě je. Možná by nevadilo, kdyby tu bylo moderátorů víc a fungovala mezi nimi nějaká dohoda, Petulinka pak přišla do rozjetý bitky, měla na to málo času a vysázela tam varování málem i sobě :D Myslím si, že na jednoho je tu až moc práce. Víc moderátorů by se třeba mohlo pustit do promazání duplicit atd.


Tento příspěvek byl upraven od prazskychytrak: 09 únor 2014 - 9:42

  • 1

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#10 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2014 - 9:42

Kdo tady vyhrozuje banama? Pletes si pojmy. Varovani neni totez co ban! A v kazdym vlakne tady fakt nevyhrozuju, tolik casu opravdu nemam :D

 

Kdyz vas upozornim na to, ze jste OT, tak to nema sebemensi vliv (dost casto) a vesele si v OT pokracujete. Kdyz za to rozdam varovani, tak je to v tu ranu spatne a moc si dovoluju. To tu pak nemusi bejt zadnej moderator a muzete si tu z toho tu zumpu delat dal. Kdyz se clovek snazi, aby to zumpa nebyla, je to taky spatne. Tak co mam teda delat? Chodit za vama domu a prosit vas na kolenou?

 

Ano, já si pletu pojmy a ty "nás" zase házíš všechny do jednoho pytle... Nemám sám za sebe pocit, že bych tu někdy dělal nějakou "žumpu"  :(

 

 

Podle ceho soudis, ze to tu funguje totalitne? Podle toho, ze chci, abyste dodrzovali pravidla? Nebo ze se tu najednou objevil nejakej hlidac toho dodrzovani, kterej tu leta spis nebyl, nez byl?

 

Ano - to je přesně ono - a ten nový hlídač si svou funkci zjevně užívá... :)

 

A teď do mě!  ;)


  • 3

#11 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2014 - 9:54

No já jsem hlavně zvědav na ten bodovací systém. OT jsem se chytil, dostal za něj loupáka, ale myslím, že by stačil loupák jeden. A nechci aby to bylo bráno jako nějaký ublížení zase, tak to prostě je. Možná by nevadilo, kdyby tu bylo moderátorů víc a fungovala mezi nimi nějaká dohoda, Petulinka pak přišla do rozjetý bitky, měla na to málo času a vysázela tam varování málem i sobě :D Myslím si, že na jednoho je tu až moc práce. Víc moderátorů by se třeba mohlo pustit do promazání duplicit atd.

 

SObe jsem ho mohla dat tezko, kdyz se jsem tam nic nenapsala ;) Jo, je tu moc prace, ale vsimni si, jak je to rozdeleny? Vetsina z tech, co tam jsou v tom seznamu uvedeny, sem stejne skoro nechodi. Nebo nic nedela. (nechci se tim nikoho dotknout, ale je to fakt). A promazavat duplicity se mi teda vazne nechce - staci se podivat do tech temat z dob prehistorie, kde prispivaj samy anonymove. Stravila bych nad tim nejen ja neskutecne casu. A k cemu? Ty temata jsou stejne tak zapadly, ze by do nich psal jenom malokdo. 

 

PS: Kdyz prisel novej system, pepa tu vyhlasoval, at se mu prihlasej zajemci o moderatorsky funkce. Tady vidis, jak straaasne moc jich bylo.

 

 

Ano, já si pletu pojmy a ty "nás" zase házíš všechny do jednoho pytle... Nemám sám za sebe pocit, že bych tu někdy dělal nějakou "žumpu"  :(

 

 

 

Ano - to je přesně ono - a ten nový hlídač si svou funkci zjevně užívá... :)

 

A teď do mě!  ;)

Promin, konkretne na tebe to moc mysleny nebylo. Ale ta diskuze (diky bohu uz smazana) z Vyzev o zumpe me teda pekne nastvala. Zumparit o tom, ze je to tu zumpa.. 

Hlidac si funkci moc neuziva neb zjistuje, ze je to cely snazeni o odzumpovani naprosto marny. Po dobrym to nefunguje, protoze na to skoro nikdo nebere zretel, po zlym taky ne, protoze to skoro kazdymu vadi. Ja uz vazne nevim, jak jinak to mam teda delat.

Kdybych si to vyslovene uzivala, tak sazim varovani jedno za druhym a pulka fora uz tu ani nemuze prispivat (teda, on by na to musel nejdriv bejt hotovej ten bodovej system, ale navrh uz je u pepy a zalezi jen na nem, co s tim udela). Vsimni si, ze dost veci tady toleruju, i kdyz to v tom tematu zacina zavanet (ac slabounce) OT. Vsimnul sis nekdy, ze by treba pepa nejdriv upozornil postem na OT? Delam to jak kvuli sobe, tak kvuli vam. Pro me je to potencialne min prace (treba vas to v tom OT zastavi, ze?) a pro vas naopak sance nedostat varovani.

 

PS: to mnozny cislo je sice jakoby na vsechny, ale vybrat z toho jen hrisniky jde dost tezko  ;)


  • 0

#12 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2014 - 10:06

SObe jsem ho mohla dat tezko, kdyz se jsem tam nic nenapsala ;) Jo, je tu moc prace, ale vsimni si, jak je to rozdeleny? Vetsina z tech, co tam jsou v tom seznamu uvedeny, sem stejne skoro nechodi. Nebo nic nedela. (nechci se tim nikoho dotknout, ale je to fakt). A promazavat duplicity se mi teda vazne nechce - staci se podivat do tech temat z dob prehistorie, kde prispivaj samy anonymove. Stravila bych nad tim nejen ja neskutecne casu. A k cemu? Ty temata jsou stejne tak zapadly, ze by do nich psal jenom malokdo. 

 

PS: Kdyz prisel novej system, pepa tu vyhlasoval, at se mu prihlasej zajemci o moderatorsky funkce. Tady vidis, jak straaasne moc jich bylo.

 

To bylo samozřejmě myšleno jen jako vtip. Seznam jsem zatím neviděl a z toho co tu vidím, mám za to že jsi tu moderátor jen ty, tak proto to píšu, že je toho na jednoho moc. A o duplicitách bude samozřejmě řeč, až tu budou aspoň 3 moderátoři. No ale jestli se nikdo nehlásí, každej se sem chodí jen bavit, tak je to těžký no. 


  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#13 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2014 - 10:09

Odkaz na seznam jsem ted doplnila do puvodniho prispevku. Jestli to pro vas neni videt, tak vam to muzu maximalne vyfotit, kdyz se mi bude chtit. :D


  • 0

#14 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2014 - 10:19

Takže jsi tu v podstatě jen ty a mikisi, o kterém jsem to zjistil až teď :)


  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#15 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2014 - 10:26

a pepa... a mikisiho jsem jeste moderovat nevidela. ten ma ty prava admina z jinyho duvodu, mam pocit...


  • 0

#16 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2014 - 10:27

@petulinka1: myslím si, že frettie naráží na to, že to tu začíná fungovat tak nějak... totalitně;)

 

Teda alespoň já mám takovej pocit, když sem občas nakouknu... 

Totalitně? Já bych spíš řekl někdy až moc liberálně. Je řada fór kde vládnou admini daleko tvrdší rukou (ku prospěchu kultury celého fóra). Jednou při registraci dostaneš upozornění na pravidla a pokud se jich nedržíš, admin s tebou už pak moc nediskutuje, ... rovnou tě chytne za límec a "vyhodí z lokálu". Dostaneš to mailem, abys věděl "za co". Až časem "vystřízlivíš", můžeš se pokorně vrátit, ...nějakou dobu ale jen do "kouta", bez diskuzí... ;)

A tak je to správné, tak to má byť... :)


Tento příspěvek byl upraven od ssva: 09 únor 2014 - 10:42

  • 3
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#17 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2014 - 10:32

Totalitně? Já bych spíš řekl někdy až moc liberálně. 

A presto je to spatne, ze prej jsem moc zla :( Zla, oskliva moderatorka, co se ve svoji funkci vyziva... :(


  • 1

#18 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2014 - 10:36

Ono je taky potřeba si všimnout, kdo co moderuje. Já sem třeba chodím docela často, ale mám jenom Garmin a GPS, kde naštěstí moc flamy nejsou a když už jo, tak se dají většinou celkem v pohodě vyřešit. Takže zbývá spíš ta méně viditelná práce s přeřazováním vláken do správných sekcí a podobně (poslední dobou taky nebylo moc potřeba) a pak občasné usměrnění offtopicu (taky se v těch pár případech od přechodu na nový systém obešlo bez nějakých větších problémů).

 

Zbytek sekcí Peťulince fakt nezávidím  :) ... ale vzhledem k tomu, že je většinou ani nečtu, tak moc nepomůžu.


  • 0

#19 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2014 - 10:45

To ja bych treba do vyzev taky nevlezla, kdyby na to nekdo neupozornil v 50 odstinech georuzovy... Funkce nahlasit mi posledni dobou prijde, ze je tu jen proto, aby si na me mohli lidi stezovat a skoro nikdo to nevidel.

Jeden mi tu tusim vcera povidal "oni se do me navazej, tak na to musim reagovat", kdyz na to povidam, ze kdyz nekdo dela borcus, tak at pouzije tlacitko Nahlasit, dostalo se mi odpovedi "ja jsem chlap, nebonzuju". 

Nabonzovat moderatora, to jo, to neni problem, Ale upozornit na to, ze nekdo jinej porusuje pravidla, to neee, to je bonzovani! To se nedela! 


  • 0

#20 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2014 - 10:50

A presto je to spatne, ze prej jsem moc zla :( Zla, oskliva moderatorka, co se ve svoji funkci vyziva... :(

To je záležitost nastavení "úrovně podniku" už při jeho zavedení. Někde je taky holt běžným zvykem plivat na zem, a pokud na to někdo upozorní, je špatnej. Jinde takové chování nikoho ani ve snu nenapadne...

Nepař se s tím Petulinka, vyfackuj to a hotovo,,,držím palec... :)


Tento příspěvek byl upraven od ssva: 09 únor 2014 - 10:53

  • 1
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:gc.cz, pravidla

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama