Přejít na obsah


Fotka

GeoZávod začíná!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
15 odpovědí na toto téma

#1 GeoZavod

GeoZavod

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2014 - 12:10

Velevážené kačerstvo!
Dnešním dnem startuje nový projekt ve vodách českého geocachingu - GeoZávod. Jedná se o půlroční závod putovních předmětů, do kterého se budou moci zapojit kačeři z celé republiky. Více o závodu se dozvíte ve článku v magazínu Geocacher.cz.
Stránky projektu: www.geozavod.cz
  • 0

#2 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2014 - 12:52

Zdravím,

nápad jako takový se mi celkem líbí, přece jen je fajn, když GC/TB putují po keších a nenosí se jen po eventech. Než ale začnu přemýšlet o tom, jestli a jak se zúčastním (v době konání "startovacích" eventů budu pořádat určitě jeden svůj tradiční), tak bych rád věděl, kdo za celou akcí stojí. Na webu jsem nenašel žádná jména a to mi celkem vadí. Určitě nejen já budu rád za případné doplnění této informace.


  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#3 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2014 - 13:08

No, ne, ze bych to nevedela, ale nevim, jestli to muzu vykecat. Kazdopadne bych to osobne taky resila, kdybych mela naladu znovu neco nekam posilat. Takze necham *, zda se vyjadri (prej bude za pul hodiny nejdyl zpatky).


  • 0

#4 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2014 - 13:25

No ze by zrovna novy ... takovych uz bylo, mozna dalsi, mozna trochu jiny i diky vysackam, ale jinak zadny extra rozdil nevidim...


  • 0

#5 see.bee

see.bee

    XXX

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2014 - 13:31

Třeba obdoba podobného závodu byla na Kladně. Začala na podzim 2012 (konal se na to i event) a o rok později byl ukončení (taktéž se pořádal event jako cíl)


  • 0

#6 GeoZavod

GeoZavod

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2014 - 14:00

Zdravím vespolek,
kdo za tím stojí - z velké části , z lidí co velmi pomohli s doladěním projektu bych jmenoval hlavně Radka (s největší pravděpodobností majitele nejvíce traveltagů v ČR;)).
O existenci podobných závodů samozřejmě všichni víme (dokonce i já jsem již byl spolupořadatelem jednoho takového závodu). Rádi bychom však, aby vzniklo i něco více než obyčejný regionální závod.
Jak velkým projektem se GeoZávod ve výsledku stane, to už záleží jen a jen na vás.
Ondra
  • 0

#7 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2014 - 14:30

Díky, to je pro mě dobrá zpráva. Chtěl jsem vědět, jestli je za tím někdo, kdo to myslí vážně a jestli má vůbec smysl věnovat projektu svůj čas. Už tu bylo několik projektů, které po pár týdnech/měsících vyšuměly do ztracena (teď mě třeba napadá web geozábava.cz). Takže pořádně prostuduju a dám vědět, jsem pro každou "špatnost" :)


  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#8 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2014 - 14:41

Hmm, škoda, že ten časový rozptyl těch vybíracích eventů není větší... Na čarodějnice 30.4. s Danou pořádáme event u Dvora Králové, klidně bych ti vypomohl s vybíracím eventem, ale bohužel je to 10 dní před termínem :-(


  • 0

#9 GeoZavod

GeoZavod

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2014 - 16:40

Ahoj Romane,
termíny uvedené na webu byly vymyšleny tak, aby se vše stihlo (výroba TB, registrace závodníků) a aby byl na vše čas (příprava eventů, návrhy traveltagů, cestování poštou).
Samozřejmě není nutné tento termín dodržet (tedy pokud se jedná o dřívější datum). V případě pořádání výběrového eventu již 30.4. je však nutné počítat s tím, že na něm nemohou býti k dispozici traveltagy věnované závodu, které se v tu dobu budou teprve vyrábět.
Ondra
  • 0

#10 sl9m

sl9m

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2014 - 7:10

Ahoj, můžu se zúčastnit závodu i když nechodím na eventy?
  • 0

#11 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2014 - 7:45

Já si to o těch přípravných eventech přečetl a proč to tak je, jen jsem si povzdechl, že je to smůla :-)

Ale přiznám se, že event jen kvůli tomuto bych nepořádal. Přijde mi, že jen výběr autíček není takové téma, aby to mělo svůj event.


  • 0

#12 geobubu

geobubu

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2014 - 12:08

Tady snad nejde o výběr autíček, ale o zaregistrování závodníka do závodu. Právě proto si myslím, že má smysl uspořádat sólo event, který se bude týkat pouze registrace . Každý, kdo se zatím o GeoZávodu nedozvěděl, se o něm dozví právě díky regionálnímu registračnímu eventu. 

Takže pořádejte eventy a účastněte se jich, alespoň uvidíte všechny místní koně, kteří se do závodu budou hlásit.  ;)


  • 0

Magazín psaný lovci pokladů geocacher.cz


#13 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2014 - 13:49

Ten nápad se mi líbí. Určitě se zúčastním.


  • 0

#14 GeoZavod

GeoZavod

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2014 - 9:43

Ahoj, můžu se zúčastnit závodu i když nechodím na eventy?

Ahoj,
klidně můžeš. Stačí, když svého závodníka pošleš na jeden z eventů po nějakém kolegovi.
Ondra
  • 0

#15 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 9:38

Ondro, zeptám se tě na jinou věc: Neušetřilo by pořadatelům práci, kdybys zveřejnil doprovodné kartičky a my si je připravili sami? Dneska už poměrně dost lidí má doma laminovačku a tak by nebyl problém doma vytisknout, zalaminovat a přijít už s komplet připraveným závodníkem. Nápad se mi líbí, jeden ještě neaktivoovaný TB doma je i nápad, co k němu zavěsit by byl, možná se přidám. :)


  • 0

#16 GeoZavod

GeoZavod

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2014 - 19:25

Zvědavko - práci by to určitě ušetřilo, ale určitě to tady zvládneme nakartičkovat i sami ;).
Pokud někjaký owner eventu či majitel závodníka udělá vlastní kartičky, určitě se jim nebudeme bránit. Co by na kartičkách mělo být záleží jen na jejich autorech, určitě by bylo vhodné tam mít něco ve smyslu "Jsem účastník GeoZávodu, mým cílem je nacestovat co nejvíce kilometrů, pravidla a info na geozavod.cz".
Ondra
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama