Přejít na obsah


Fotka

Zašifrování logu ownerem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#1 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2014 - 14:45

Z jakého důvodu může owner zašifrovat log?


  • 0

#2 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2014 - 14:49

No přece když si myslí, že je v něm spoiling; ale to přece vůbec nevadí, že je log zašifrovaný, ne?


  • 1

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#3 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2014 - 15:04

Takový důvod mi je jasný. Ale jiný důvod nevidím. 

Zašifrovaný log ale spíš upozorní ostatní, že by si ho měli přečíst .-)

A proč je u tlačítka napsáno "Trvale zašifrovat"?


  • 1

#4 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2014 - 15:14

A není to tak že ty trvale zašifrované právě nejdou jednoduše odšifrovat - kliknutím na tlačítko? Takže pokud si je chce někdo další přečíst, musí pěkně písmenko po písmenku přepsat. Jen hádám, netestovala jsem...


Tento příspěvek byl upraven od Raraku: 18 únor 2014 - 15:14

  • 0

#5 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2014 - 15:18

A není to tak že ty trvale zašifrované právě nejdou jednoduše odšifrovat - kliknutím na tlačítko? Takže pokud si je chce někdo další přečíst, musí pěkně písmenko po písmenku přepsat. Jen hádám, netestovala jsem...

No to je to, co by mě zajímalo. Já si ten svůj log, který m owner zašifroval, přečíst můžu, ale nevím, zda můžou i ostatní.

 

Tak jsem si našla jiný zašifrovaný log od ownera a přečíst lze. 

Takže to už nechápu vůbec. :huh:


Tento příspěvek byl upraven od Gresaci: 18 únor 2014 - 15:25

  • 0

#6 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2014 - 18:10

Anebo to trvale znamena, ze si ho nemuze Autor logu editovat a ulozit nesifrovane? Kazdopadne to sifrovani zabrani tomu, ze si nekdo ten spoil precte nechtene. Pokud by byl spoil takovy, ze by nejak zasadne prozrazoval reseni, tak muze owner log i smazat...
  • 2

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#7 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2014 - 18:22

Anebo to trvale znamena, ze si ho nemuze Autor logu editovat a ulozit nesifrovane? Kazdopadne to sifrovani zabrani tomu, ze si nekdo ten spoil precte nechtene. Pokud by byl spoil takovy, ze by nejak zasadne prozrazoval reseni, tak muze owner log i smazat...

řešením je zalogovat znovu, což mám v úmyslu udělat

poslala jsem dotaz ownerovi, z jakého důvodu mi log zašifroval

jestliže mi to nezdůvodní, což si myslím, že neudělá, tak to zedituji nebo zaloguji znovu

v logu totiž není žádný spoiler, ale jen povzdech, že mi je líto, že owner po DNF nesjednal nápravu, když mám od dalšího lovce potvrzené, že krabička na místě nebyla

 

tak mám bez odpovědi log odšifrovaný :o  


Tento příspěvek byl upraven od Gresaci: 18 únor 2014 - 19:06

  • -3

#8 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2014 - 19:05

A není to tak že ty trvale zašifrované právě nejdou jednoduše odšifrovat - kliknutím na tlačítko? Takže pokud si je chce někdo další přečíst, musí pěkně písmenko po písmenku přepsat. Jen hádám, netestovala jsem...

Nebo ho jen prekopirovat sem ... http://rot13.com/index.php    ;)


  • 1

#9 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2014 - 20:36

Myslím, že to zbytečně hrotíš... na zašifrování není nic špatného ani ostudného.


  • 2

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#10 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2014 - 22:02

No to je to, co by mě zajímalo. Já si ten svůj log, který m owner zašifroval, přečíst můžu, ale nevím, zda můžou i ostatní.

 

Tak jsem si našla jiný zašifrovaný log od ownera a přečíst lze. 

Takže to už nechápu vůbec. :huh:

Když se chceš připravit o překvapení (aspoň podle soudu ownera) přečteš si zašifrovaný log...

Pokud chceš udělat ještě větší skčku, zeptáš se známýho, co už to má odlovené...

Někdo ale vůbec netouží, ani náhodou něco obcházet a připravit se o nějaké zážitky.

Co je na tom k nepochopení?


  • 2
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#11 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2014 - 22:06

Když se chceš připravit o překvapení (aspoň podle soudu ownera) přečteš si zašifrovaný log...

Pokud chceš udělat ještě větší skčku, zeptáš se známýho, co už to má odlovené...

Někdo ale vůbec netouží, ani náhodou něco obcházet a připravit se o nějaké zážitky.

Co je na tom k nepochopení?

já o voze a ty o koze

v tom mém logu nebyl žádný spoiler, ale jakási malá "kritika" ownera, kterou asi neunesl


  • -2

#12 Nogglli

Nogglli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2014 - 8:13

Bud rad jen za zasifrovani. Me owner cache Kotlanka smazal FI log, protoze jsem mu pohanil jeho kesku.
  • 0

#13 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2014 - 8:15

Pokud jsi zkritizoval jeho keš, tak holt asi nechce, aby si toho každý všiml na první pohled. Neudělal přeci nic nemorálního a nenormálního, prostě tam máš pod listingem zpřeházená písmenka, ale pokud to rozklikneš, dá se log přečíst. Proč tuhle blbost vůbec řešíš? Owner si klidně může zašifrovat všechny logy, kdyby na to přišlo. :ph34r:


  • 0

#14 docile

docile

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2014 - 8:45

Asi tak, proč to vůbec tady ventiluješ? Jako ty máš právo mu keš zkritizovat dle svého uvážení, tak on má právo ten log zašifrovat stejně tak dle svého uvážení. A nic na tom není špatného.


  • -1

#15 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2014 - 9:13

Pokud jsi zkritizoval jeho keš, tak holt asi nechce, aby si toho každý všiml na první pohled. Neudělal přeci nic nemorálního a nenormálního, prostě tam máš pod listingem zpřeházená písmenka, ale pokud to rozklikneš, dá se log přečíst. Proč tuhle blbost vůbec řešíš? Owner si klidně může zašifrovat všechny logy, kdyby na to přišlo. :ph34r:

nešlo o kritiku keše, ale jeho chování

ale jestli je to normální, tak se všem omlouvám 


  • 0

#16 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2014 - 9:18

Asi tak, proč to vůbec tady ventiluješ? Jako ty máš právo mu keš zkritizovat dle svého uvážení, tak on má právo ten log zašifrovat stejně tak dle svého uvážení. A nic na tom není špatného.

kdybych to ventilovala, tak dám přímo odkaz

tady jsem se jen zeptala, protože se mi to nestává

ale asi je to běžné i když chování některých jedinců jsou mimo moje chápání


  • 0

#17 docile

docile

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2014 - 9:25

Aha. Takže ses strefovala do ownera v logu keše (což tam podle mého nepatří, když s ním něco más, napiš mu PS), on tedy místo nějakého konfliktního jednání log pouze v klidu zašifroval a ty jdeš honem fňukat na fórum, jak si to mohl dovolit. Výborně. Myslím, že všichni už mají jasno a téma by se mohlo dát spát.


  • -7

#18 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2014 - 9:38

Aha. Takže ses strefovala do ownera v logu keše (což tam podle mého nepatří, když s ním něco más, napiš mu PS), on tedy místo nějakého konfliktního jednání log pouze v klidu zašifroval a ty jdeš honem fňukat na fórum, jak si to mohl dovolit. Výborně. Myslím, že všichni už mají jasno a téma by se mohlo dát spát.

jsem ráda, že máš jasno

ono napsat do logu, že, mně mrzí, že když owner ví, že tam krabička není, že to tam neuvede, je opravdu strefonání do ownera


  • 1

#19 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 19 únor 2014 - 10:32

Správně si to tam napsala (a piš to dál). Nevím co jinýho už by tam mělo bejt. Jediný, co tam nepatří jsou nějaký nemístný vulgarity atp. Ale informace o stavu keše rozhodně ano a rozhodně to nikdo nemůže brát jako nějaký strefování do autora.

Nevim, v čem má docilie jasno, ale v tomhle teda rozhodně ne.


  • 2

#20 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2014 - 11:40

Evidentně jde o GC20FBV. Owner obecně asi nemá čas něco uvádět, protože lítá po republice a nahání statistiky. Nicméně jak to myslíš - co by měl uvést? Zdá se, že po tvém DNFku zareagoval a poté už je tam FI log. Jo, mohl dát Owner Maintenance log, že došlo k nápravě, ale zde asi opět viz druhá věta.
 
docile: zrovna Gresaci se tady "ventiluje" velice slušným způsobem. Každý den se tady na fóru spousty diskutujících ventilují daleko ostřeji. A proč se nevyventilovat? :)


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama