Přejít na obsah


Fotka

OREGON 550


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
676 odpovědí na toto téma

#561 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 13:39

topta napsal/a:
a můžete napsat kde, ať vím, že se nenapálím a bude vše OK, děkuji.


Ano, jednalo se o Warps Design: http://www.warpsdesi...ontact&Itemid=3

Původní diskuse zde, (byly tam i nabídky na opravu samo domo, ale do toho se mi nechtělo):
http://www.geocachin...093#post_324093
  • 0

#562 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 15:07

solsais napsal/a:

topta napsal/a:
a můžete napsat kde, ať vím, že se nenapálím a bude vše OK, děkuji.


Ano, jednalo se o Warps Design: http://www.warpsdesi...ontact&Itemid=3

Původní diskuse zde, (byly tam i nabídky na opravu samo domo, ale do toho se mi nechtělo):
http://www.geocachin...093#post_324093

Tam ale nešlo o vadný displej, ale jen digitizer (dotyková vrstva). Displej bude dražší.
  • 0

#563 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 19:31

Tak velmi zajímavá věc, když vypnu podsvětlení, tak proužek prakticky zmizí, čím víc podsvítím, tím lépe je vidět, respektive tím méně je skrz něj vidět. Na druhou stranu je proužek viditelný i po vypnutí.
  • 0
MaFa

#564 koko0925

koko0925

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 21:52

A všichni píšete o 550tce nebo to má někdo i na 450tce?
  • 0

postupně: Garmin 12, Etrex C, Vista HCx, Dakota 20, Oregony 300, 450, 600, Edge 705, 810, 1000 a nyní 1030.


#565 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 22:03

Já mám taky Oregon 550.
  • 0
MaFa

#566 topta

topta

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2013 - 4:24

po vypnutí je vidět, ale jen při určitém sklonu. když se budete dívat kolmo na displej, tak žádnou vadu nepoznáte.
  • 0

#567 satanovo_dite

satanovo_dite

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2013 - 9:54

Zkus to nejdřív protáhnout přes webupdater a pak uvidíš.
  • 0
Dakota 20 PRO + Galaxy S apl. Geocaching

#568 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2013 - 12:22

Parkis napsal/a:

solsais napsal/a:

topta napsal/a:
a můžete napsat kde, ať vím, že se nenapálím a bude vše OK, děkuji.


Ano, jednalo se o Warps Design: http://www.warpsdesi...ontact&Itemid=3

Původní diskuse zde, (byly tam i nabídky na opravu samo domo, ale do toho se mi nechtělo):
http://www.geocachin...093#post_324093

Tam ale nešlo o vadný displej, ale jen digitizer (dotyková vrstva). Displej bude dražší.


No jo, to je vlastně pravda. To se teda omlouvám za mystifikaci. Neměnil se celý display
  • 0

#569 Doma-v-Lutine

Doma-v-Lutine

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2013 - 19:04

Zdravím. Já to mám na 450ce a proužek není stálý, ale mění se. Měl jsem už komplet rozděláno a složeno a je pořád stejné. Když je osvícení vypnuto, je proužek průhledný.
  • 0

#570 topta

topta

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 8:46

tak už se mi tam objevili nějaké tenké čárečky, zatím jsem nepřehrával software ani jsem s tím nic nedělal, zatím není čas.
  • 0

#571 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2013 - 17:49

Došli jste někdo k nějakému řešení? Teď jsem po nějaké době zapnul 450 a proužek tam mám taky a to se s navigací cca měsíc, možná i víc, nic nedělalo a předtím tam nebyl.
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#572 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 459 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 22:48

Po nahrání mapy z PC do GPS jsem ji odpojil. Následně už vůbec nenastartovala, tj. obrazovka se vůbec nerozsvítila a nejde o problém se zatuhnutím při zpracování update či GPX), GPS podle vnějších projevů vůbec nereaguje. Zkoušel jsem jak baterky, dobít baterky a znovu, externí napájení z PC, odležet nějakou dobu, vyjmout datovou kartu, ale prostě nic. Nějaká zkušenost, nějaký tip a nebo rovnou do servisu? Díky za tip.
  • 0

#573 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2013 - 10:56

Zkus před připojenim k PC podržet zapínací tlačítko, připojit kabel a furt držet, jesi se připojí a ukáže vnitřní paměť. Pokud jo, vymazal bych všechny vlastní soubory (mapy, gpx...) a pak zkusil jesi nastartuje. ;) tohle jsem našel: the Garmin support page - hold power on button then connect USB cable, release
  • 0

#574 kostapanaj

kostapanaj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2013 - 16:58

To samé se stalo i nám, sice s Vistou ale to je prašť jak uhoď. Po nahrátí keší do GPS a následném odpojení od PC už nezabrala. Nepomohlo nic. Nešel zapnout ani servisní mód, prostě kus plastu a kovu. Po odeslání na opravu jsme dostali nakonec novou po uhrazení rozdílu. Bylo nám řečeno, že jde o neopravitelnou závadu, jakou už nespecifikovali.
  • 0
Pro radost a zábavu. A co ty?

#575 TwiceRaP

TwiceRaP

    TwiceRaP

  • Members
  • PipPipPip
  • 202 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2013 - 19:29

Nám Oregon 550 nenastartoval po více jak 3 letech používání. :o Nebylo to po nahrání map. V opravě nám sdělili, že je závada na desce a Oregon 550 je neopravitelný. Koupili jsme si slevou nový - Oregon 650t. Jiné řešení nebylo.:|
  • 0

GARMIN OREGON 650t PRO, mapy TOPO CZECH 2013, autonavigace LENOVO P770, mapy SmartMaps Navigator


#576 lacop

lacop

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2013 - 20:25

http://garminoregon....m/Miscellaneous

Dávam do pozornosti hlavne bod M3, Recovery #2 .
  • 0
Samsung Galaxy S II + Locus Pro + iGO
Garmin Oregon 450 (Patched)
Magellan Mobile Mapper 6 + OziExplorerCE 2 + iGO
QSTARZ BT-Q1000Platinum (Datalogger)

#577 krtci_hledaci

krtci_hledaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2013 - 21:22

Ahoj,
Dnes jsem se vratil z dovolene a chtel nacist FieldNotes z Oregonu 550. Po pripojeni k PC kabelem, se vsak nepovede navazat komunikaci. Zkousel jsem nekolik kabelu, nekolik PC. Nasel jsem i nepouzity kabel co jsem dostal pri koupi k Oregonu. Vyjmul jsem kartu a provedl reset zarizeni. Nic nepomohlo a obsah uloziste se mi proste v PC neukaze. Jedine co se mi povedlo, tak po zapnuti drzet tlacitko pro zapnuti cca 30s a potom jsem mohl provest aktualizaci FW aplikaci updater.exe ze stranek http://garminoregon....m/Miscellaneous dle M3 bod 2. Navigace jinak vpohode funguje, mapy a cache mam na karte, ale nedostanu se na interni uloziste. Poradi nekdo jak to rozjet ? Diky moc.
  • 0

#578 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2013 - 21:44

Měl jsem stejný problém. Příčina: studený spoj uvnitř navigace v mini USB konektoru. To celé 2 dny po záruce. Opravil jsem si to sám. Takovou závadu můžeš odhalit tak, že kablík zastrčený do navigace zkusíš přimáčknout jedním směrem a přidržet. Musíš ale při tom ještě zastrčit USB do PC. Když PC v některém tlačeném směru detekuje navigaci, tak víš v čem je problém. Samozřejmě to může mít i jinou příčinu.
  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#579 krtci_hledaci

krtci_hledaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 252 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2013 - 21:56

Prosimte, jak jsi ten USB konektor rozebral ? Ja povolil ty 2 sroubky a vytahl ten plast se 2 pruzinkama co drzi ten konektor, ale jak se dostanu ke kontaktum toho konektoru ? To je do toho plastu oregona nejak prilepene ? Diky
  • 0

#580 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2013 - 22:02

Totez, zlomeny pajeny spoj muzi konektorem a plosnym spojem. At zije ekologie, to je dusledek bezolovnate pajky, ta je mechnicky a tepelne mene odolna a tak po roce tyto spoje zacinaji praskat. Pomuze jen olovnata pajka a pripajet si to doma sam. Polarnici to znaji uz mnoho desetileti a tak si nedovoli sebou vzit plechovky pajene cinem. Rika se tomu cinovy mor. Vyrobcum ale za to nenadavejte, ti jen dodrzuji platne zakony a normy, cimz se zivotnost elektroniky rapidne snizuje a ekologie dostava na frak, neb se tak musi vyrobit alespon trojnasobek vyrobku a tudiz i trojnasobek odpadu, ale ekologogove si to tak preji a vyrobci jim neodporuji.
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama