Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

opakované načítání z GC.Live při přepnutí mapy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2014 - 16:43

Dnes jsem nainstaloval kamarádovi a:Drake. Nemá Geoget a bude data načítat pouze přes GC.Live. Hned jsme načetli pár keší v okolí a nastavil jsem jsem mu rychlé přepínání map (na dlouhé stisknutí - mezi Google satelite, OSM mapnik a Mapsforge vektorovýma).

 

Při přepnutí pomocí quick switch vždy a:Drake oznámil, že stahuje z GC.Live a skutečně v následné hlášce bylo číslo zbylých stažení na den vždy o jedno menší - 9996, 9995 atd. I ta prodleva několika sekund přes Edge odpovídala tomu, že tahal kešku přes API.

 

U mě se to neděje. Nevíte, co jsem mohl nastavit špatně?

 

 

Jako data source má v nastaveních database (pokud to hraje roli). To jsem ověřil, neboť mám za to, že stažené keše si a:Drake uloží do cachedb.db3 a už by je neměl znovu stahovat (krom vyžádání).

 

a:Drake 4.17, Android 4.1.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#2 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2014 - 22:43

To patří sem ;)

http://code.google.c...s/detail?id=272


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#3 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2014 - 8:02

No já nejdřív předpokládal chybu u mě, protože na mém a:Drake nic takového nepozoruju a nový a:Drake jsem teď konfiguroval po x letech.

 

Tak fajn, bude opraveno, čtenáři koně a psa budou nadšeni. :)


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama