Přejít na obsah


Fotka

WhereYouGo - budoucnost


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
336 odpovědí na toto téma

#81 biylda

biylda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2014 - 17:32

gordmusky: Měnil jsem operační systém, tedy i Android SDK, který aplikaci podepisuje. Takže opravím svůj výrok: Pokud zrovna nebudu nic zásadního měnit, tak to půjde aktualizovat, jinak bude potřeba předchozí verzi odinstalovat :)

HaLuMa: Tento problém zde již padl a mám ho v TODO listu. Může za to Android, protože při dotazu na cestu k externí kartě vrátí u některých telefonů tu emulovanou a ne tu externí.


  • 0

#82 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2014 - 18:31

perfektní práce, díky ;)! jdu testnout novou verzi :)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#83 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2014 - 16:45

Super práce. 

Drásal jsem prográmek 6 hodin v kuse při prvním ladění svýho wiga a mám jen maličkosti k možnému zamyšlení.

- zrychlující se zvukový signál při přiblížení k zóně - při vstupu do zóny se nevypne, přestane řvát až když se začne navigovat na další zónu (kompas, mapa)

- zvuk nejde ztlumit (Xcover2) 

- u kompasu by se mi hodně líbilo zobrazení názvu zóny, ke který se naviguje, ale to je prkotina.

Jinak vše OK.


  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#84 biylda

biylda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2014 - 23:57

Verze 0.8.2. Co je nového?
  • Lze si zvolit vlastní složku pro wheriga (Nastavení->Hlavní->Složka WhereYouGo)
  • Vektorové mapy zobrazují pohyblivé zóny
  • Kompas také zvládá pohyblivé zóny
  • Kompas zobrazuje název cíle, do kterého naviguje
  • Titulky oken se zobrazují v lokálním jazyce
  • Modernizace ikonek
Aplikaci lze stáhnout jako obvykle zde.

  • 1

#85 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2014 - 6:52

Pecka! A jak to vypadá s nahráním na google play? myslím že spoustě lidem vypadnou oči z důlku, až po nich bude whereyougo chtít aktualizaci :D
  • 1

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#86 biylda

biylda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2014 - 10:48

geoFukar: Až si najdu čas si nějaké wherigo zahrát, tak to prozkoumám. Já většinou ten zvuk ignoruju nebo vypínám (Nastavení->GPS a umístění->Zvukový signál při GPS fixu) :D Název cíle v kompasu jsem na základě tvého komentáře stihl zakomponovat ještě včera po pochodu za Rumcajsem :)

prazskychytrak: Pokud se v této verzi nenaleznou nějaké zásadní chyby, tak půjde na Play ;)


  • 3

#87 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2014 - 15:49

Tak to respekt  :) . 

Start Rumcajse mám pár metrů od HC, ale letos jsem dal přednost testům na wigu. Už na něm "makám" 2 roky  :D a po včerejšku asi ještě dlouho budu. :wacko: Teda původně to měla být mysterka.

 

- zrychlující se zvukový signál při přiblížení k zóně:  já bych tuhle možnost úplně zrušil, jen jsem to chtěl vyzkoušet a už teď vím, že to používat nebudu. Bohatě stačí nastavitelný pípnutí při přiblížení k zóně.

- za zobrazení názvu zóny moc díky. U mé prvotiny se moc hodí.

 

Fakt super práce.

Po včerejšku, kdy jsem lítal po lese s 2x android a 2x Oregon 450-550, můžu odpřisáhnout že, mimo testování, wigo na Oregonu už nikdy hrát nebudu.

Proč bych jezdil v Trabantu, když nám tuníš Mercedes.


Tento příspěvek byl upraven od geoFukar: 30 březen 2014 - 15:51

  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#88 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2014 - 16:23

Jinak potvrzuji, bezi to, aniz by byl potreba Locus.


  • 0

#89 napipy

napipy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2014 - 8:50

Já bych víc uvítala možnost načítání uložených map z SD karty a ideálně i možnost volby jiného adresáře než Locusu.

 

Mám Xperii M dual s androidem 4.2.2, kde se virtuální flash disk (doufám, že to píšu správně) tváří jako SD karta (název sdcard0) a tudíž nejde aplikace přesunout na SD kartu. A navíc má velmi omezenou kapacitu.

A mám databázový soubor map, který má kapacitu něco přes 1 GB, který mi právě na sdcard0 zabere kriticky moc místa, který však jako jediný formát pracuje i ve WYG.

 

Mapová provázanost s Locusem se mi moc nelíbí. Musím vytvořit adresáře jako v Locusu, nakopírovat tam mapu, kterou mám v univerzálním adresáři, ze kterého se načítá do jiných aplikací. A místa ubývá a ubývá...

 

Jinak jsem s WYG spokojená a vděčná za to, že je.


  • 0

#90 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2014 - 9:11

Muzes pouzivat vektorove mapy. ty nejsou vazane na locus a zabiraji mnohem mene mista.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#91 Stepan_M

Stepan_M

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2014 - 9:32

Já bych víc uvítala možnost načítání uložených map z SD karty a ideálně i možnost volby jiného adresáře než Locusu.

 

Mám Xperii M dual s androidem 4.2.2, kde se virtuální flash disk (doufám, že to píšu správně) tváří jako SD karta (název sdcard0) a tudíž nejde aplikace přesunout na SD kartu. A navíc má velmi omezenou kapacitu.

A mám databázový soubor map, který má kapacitu něco přes 1 GB, který mi právě na sdcard0 zabere kriticky moc místa, který však jako jediný formát pracuje i ve WYG.

 

Mapová provázanost s Locusem se mi moc nelíbí. Musím vytvořit adresáře jako v Locusu, nakopírovat tam mapu, kterou mám v univerzálním adresáři, ze kterého se načítá do jiných aplikací. A místa ubývá a ubývá...

 

Jinak jsem s WYG spokojená a vděčná za to, že je.

 

Otestuj novou verzi (viz odkaz výše, nová verze na google play ještě není). Ta už vše požadované má.


  • 0

#92 napipy

napipy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2014 - 9:33

To je rychlost! :)

Po napsání dotazu jsem prohlížela zpětně příspěvky, a všimla jsem si, že je nová verze :wacko:. Vůbec by mě nenapadlo, že je ke ztažení jinde, než na Google play.

Už ji mám nainstalovanou i se zadáním cesty k mapě. Super!


  • 0

#93 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 578 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2014 - 11:59

som lama. staiahol som z odkazu zip ale nenašiel som apk.

Ako nainštalujem?


  • 0
Balin50

HW: Sansung S22 + ADrake+, Garmin Monterra

#94 Stepan_M

Stepan_M

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2014 - 13:25

som lama. staiahol som z odkazu zip ale nenašiel som apk.

Ako nainštalujem?

 

V příspěvku výše je odkaz přímo na apk (stačí v telefonu otevřít správce souborů a spustit soubor apk).


  • 0

#95 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2014 - 22:31

Tak jsem si dneska zase trochu zawigoval a měl bych otázečku, nešla by trochu poladit ta stabilita aplikace? Pokaždé, když mi někdo volá nebo se chci podívat na internet, tak se děsím, co se stane pak...no většinou aplikace spadne :D (tak se dělo i u původní verze 0.6.0) je teda pravda, že když hra automaticky neukládá a nemá ukládátko, pojišťuji si to vypínáním a zapínáním hry, ale bylo by příjemnější na tohle nemyslet. Mobilem to snad nebude, zase tak náročná aplikace to podle mě není a třeba Locus, který mi také běží na pozadí, běží bez problému. Když už tam ta možnost mít aplikaci na pozadí je, tak ať je plně využitelná :) Díky moc!

A ještě možná detail, nešlo by na mapě umístit místo kolečka šipku, která by směřovala tam, kam člověk jde? Jako je to třeba v Locusu. Tu a tam se mi stane, že se v mapě blbě zorientuju, někam si to namířím a až podle posunu mapy zjistím, že jdu špatným směrem...ale to je spíše taková blbinka, na funkci to vliv nemá.

Jinak si myslím super, to označení zón se mi líbí, hodně to pomáhá, předměty fungují, žádný jiný zádrhel nevypozorován  B)


Tento příspěvek byl upraven od prazskychytrak: 01 duben 2014 - 22:33

  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#96 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2014 - 12:32

Asi jsem něco nepochopil, tak bych prosil moudřejší o radu. Ve verzi 0.6.0 mi bez problémů fungovala mapa (předpokládám, že si to stahovalo nějkou online google maps nebo něco takového). Tahle varianta mi naprosto vyhovovala. V nové verzi po kliknutí na Mapa mi to stále chce něco načítat lokálně. A ikdyž mám v mobilu několik různých map, navigací a pod., žádnou z nich mi to nevezme.

Naopak, možnost volby adresáře, kde je cartdridge, mi u minulé verze opravdu hodně chyběla, byl to vždycky neskutečný opruz, než jsem našel, kam to mám nahrát. Takže tohle je pro mně určitě velké +.

Díky za jakékoliv blbuvzdorné postrčení.

Samsung Galaxy SII, Android 4.1.2


Tento příspěvek byl upraven od mtauf: 02 duben 2014 - 12:40

  • 0

#97 Stepan_M

Stepan_M

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2014 - 12:38

Asi jsem něco nepochopil, tak bych prosil moudřejší o radu. Ve verzi 0.6.0 mi bez problémů fungovala mapa (předpokládám, že si to stahovalo nějkou online google maps nebo něco takového). Tahle varianta mi naprosto vyhovovala. V nové verzi po kliknutí na Mapa mi to stále chce něco načítat lokálně. A ikdyž mám v mobilu několik různých map, navigací a pod., žádnou z nich mi to nevezme.

Naopak, možnost volby adresáře, kde je cartdridge, mi u minulé verze opravdu hodně chyběla, byl to vždycky neskutečný opruz, než jsem našel, kam to mám nahrát.

Díky za jakékoliv blbuvzdorné postrčení.

 

Ano nová verze potřebuje offline mapu (např. OSM). Doporučuju např. http://osm.paws.cz/

Má to výhodu, že v terénu se už nic nestahuje a vše jde offline i bez signálu.


Tento příspěvek byl upraven od Stepan_M: 02 duben 2014 - 12:40

  • 0

#98 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2014 - 12:52

Nicmene v nastaveni se to da prepnout na mapy Locusu, coz bylo asi to, co ti tam chodilo pred tim.


  • 0

#99 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2014 - 14:45

Díky, hned to jdu zkusit.


  • 0

#100 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2014 - 15:17

Nicmene v nastaveni se to da prepnout na mapy Locusu, coz bylo asi to, co ti tam chodilo pred tim.

Ještě jednou díky, vše chodí, jak má. Teď by mě jen zpětně zajímalo, co si to předchozí verze tahala za mapy, když v telefonu žádný Locus nemám :).

Ale to je teď už jedno, tahle verze vypadá velice dobře, zatím jsem nenarazil na nic, kvůli čemu bych se měl vracet na předchozí.

Dík


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama