Přejít na obsah


Fotka

Turistické eventy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
191 odpovědí na toto téma

#141 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2014 - 16:17

Haha, co třeba jen zaarchivovat jim ten jejich event před konáním akce a nepovolit další publikaci?


  • -4

#142 gygant

gygant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2014 - 17:14

co si tady založit téma hříšníků? :) ten borec co si zalogoval event 500krát mě pobavil, docela by mě zajímal přehled takových vejlupků, co se s tím opravdu nemažou :)

Jo, takové panoptikum exotů, to by mne taky bavilo. Spíše ale jen takové esa mezinárodního formátu. Je fakt, že by se to tady mohlo zvrhnout pro vyřizování účtů.

 

Co tím myslíš,tvrdě trestat?Nebylo by lepší rovnou zastřelit?

Eh, chtěl jsem citaci Novoma a dalo to sem jen tuhle, ale je to jen o kousek výše. Já jsem taky měl zimní výšlap na Praděd a protože předpověď hlásila vichřici (a taky byla, a docela si to účastníci myslím i užívali), tak jsem za odměnu navýšil o půl hvězdy, dávno po publikaci, den před eventem. Já myslím, že je to o zdravém rozumu a přiměřenosti. Samozřejmě že by D/T měl před publikací hodnotit reviewer přiměřenost a případně po konzultaci s ownerem "nařídit" úpravu, jinak nepublikovat, to je snad v jeho moci? Mě taky hospodský event s vysokými parametry přijde trapný. U nás se naopak pořádají motokárové eventy, owner tam má 1.5/1.5, když z něho odcházím a bolí mne paže jak hrom, tak si říkám, že by měly být parametry vyšší. Jistě by mohlo být povinné případnou změnu po publikaci konzultovat s reviewerem (ono by to stálo za to i u jakýchkoli jiných keší).


Tento příspěvek byl upraven od gygant: 07 listopad 2014 - 17:15

  • 5

#143 comparare

comparare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2014 - 23:37

Ještě horší variantu jsem viděl letos na jednom eventu. Všichni makali a okolo chodila partička několika kačerů s pulitry piva v ruce a strašně se při tom bavila. A takoví lidé se nežinýrují poté zapsat si za event bod, ale snad se takových už příště nedočkáme.

 

 

Nevím proč se navážíš do ounera eventu, že má debilně napsanej listing.

Za slovo debilně budu zase perzekuován, ale když on je napsanej debilně již pár let, bylo otázkou času, kdy si toho někdo všimne a dá si to taknějak BF :P


  • 3
vylezu všechno,ale nevim za jak dlouho

#144 comparare

comparare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2014 - 23:44


 

Stanovení obtížnosti D/T je taky vizitka autora. Pokud uvidím hospodský event s D5,T5 tak si pomyslím, co si tím chce dokazovat.

Naopak plně chápu D5/T5 u vodáckého eventu na kterém celý víkend prší.

Šel si někdy z hospody po 14kouscích ? Myslím, že né Time.

Tak si to někdy zkus a uvidíme jestli nebudeš u schodů potřebovat zábradlí - T5

a jak dlouho budeš strkat klíče do zámku - D5


  • 6
vylezu všechno,ale nevim za jak dlouho

#145 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2014 - 1:24

Šel si někdy z hospody po 14kouscích ? Myslím, že né Time.

Tak si to někdy zkus a uvidíme jestli nebudeš u schodů potřebovat zábradlí - T5

a jak dlouho budeš strkat klíče do zámku - D5

No jo. Jenze jak zajistis aby se na eventu nevyskytl podvodnik, co si misto tech 14 piv da jednu limonadu, schody vyjde bez drzeni a do zamku se trefi na prvni pokus :huh: :)


  • 8

#146 gygant

gygant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2014 - 1:42

No jo. Jenze jak zajistis aby se na eventu nevyskytl podvodnik, co si misto tech 14 piv da jednu limonadu, schody vyjde bez drzeni a do zamku se trefi na prvni pokus :huh: :)

No to taky ale odvisí případ od případu. Teď jsem šel po pěti domů, 2 km pěšky, po schodech do 6. patra (výtah používám vzácně), zábradlí jsem nepotřeboval a do klíčové dírky to šlo na první žďuch, dal bych tomu tak D1/T2. A to jsme hráli šachy (holanďany), to kdyby bylo součástí eventu, tak bych D ev. o fous zvýšil. O chlup, protože nikdo by na eventu nenutil účastníka hrát dobře.

Ale jindy to je jinak, a někdo má laťku na dvou pivech a jiný na desíti: to je těžký to pro ownera/reviewera rozhodnout :) Ale protože nikdo to na hospodském eventu nebude do kačera lít trychtýřem, tak bych byl pro 1/1, a pokud tam není bezbariérový přístup, tak 1/1.5.


  • 1

#147 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2014 - 8:21

Nevím proč se navážíš do ounera eventu, že má debilně napsanej listing.

Za slovo debilně budu zase perzekuován, ale když on je napsanej debilně již pár let, bylo otázkou času, kdy si toho někdo všimne a dá si to taknějak BF :P

Na tom eventu jsi nebyl, takže těžko můžeš vědět, o kom že to mluvím, ale o ownerovi jen těžko. A že by měl chyby v listingu jsem si nevšiml, tak ho prosím přestaň urážet ty. Chceš být koukám zajímavý, že? (neodpovídej)


  • -2

#148 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2014 - 9:11

Šel si někdy z hospody po 14kouscích ? Myslím, že né Time.

Tak si to někdy zkus a uvidíme jestli nebudeš u schodů potřebovat zábradlí - T5

a jak dlouho budeš strkat klíče do zámku - D5

 

Na Tvé příspěvky a příspěvky podobných fakt nemá cenu reagovat. Na to jsem už dávno rezignoval.

Eventy dělám proto, abychom něco udělali a abych pobavil lidi, proto si to nenechám znechutit pár lidmi, kteří to vidí jinak. A to, že někteří exoti mají jiný názor tomu se bohužel nevyhneme... A je mi jedno, jak mě těch pár exotů vidí...


  • 0

#149 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2014 - 14:18

A právě u CITO eventů by se měl tím spíš sám GS podivovat nad svým nápadem, že stačí jít okolo a zalogovat se, aniž by se hnulo prstíkem. Tohle umožnění zalogovat se každému mi připadá obzvlášť u CITO eventů vyloženě postavené na hlavu.

Správně - a stejně postavené na hlavu je to u hospodských eventů!  Právo na bod by neměl mít ten, kdo pije limonádu !!! A ta obtížnost je taky na pováženou - ono od zvedání sklenic kolikrát bolí ruka víc, než od řízení motokáry!!!  ;)  :P

 

To je zase debata... Jak psal H+ : "Fakt by mě zajímalo, jakým způsobem ohodnocení difficulty u eventů komukoliv z vás žere chleba. A ano, taky jsme v minulosti s hvezdičkama na eventech dělali psí kusy. A teď když už to nejde, tak to prostě nejde, život jde dál."

 

Prostě je to tak a tečka... Žvanění na fóru to těžko změní... ;)


  • 3

#150 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2014 - 15:52

Promiň, ale kde píšu o hospodských eventech nebo o ohodnocení hvězdičkama? Nevím, proč zdůrazňuješ můj příspěvek, který se týká něčeho jiného. Nebo tobě fakt přijde OK logovat si CITO, kde budeš jen náhodný kolemjdoucí, ale ruku k dílu nepřiložiš?
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#151 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2014 - 20:08

Ještě že jsou mezi námi takový jako je Novom. My se brzo uchlastáme, ale tihle poctivci jsou nesmrtelní (stejně jako blbci).


  • 3

#152 comparare

comparare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2014 - 21:06

Na tom eventu jsi nebyl, takže těžko můžeš vědět, o kom že to mluvím, ale o ownerovi jen těžko. A že by měl chyby v listingu jsem si nevšiml, tak ho prosím přestaň urážet ty. Chceš být koukám zajímavý, že? (neodpovídej)

Na tom eventu jsem nebyl, ale číst umím, ale jak se zdá Tobě to dělá problémy, jinak bys to přeci musel vidět : :wub: 

Chceš se dát nechat podat, či bude stačit hint? Ať můřžeš taky příští rok jenom chlastat  :o 

A zajímavej? Tady?? To bych moc chtěl. Dělám to dobře?

Hlavně mi neříkej co (ne)mám dělat, na to sem háklivej.


  • 2
vylezu všechno,ale nevim za jak dlouho

#153 comparare

comparare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2014 - 21:11

Na Tvé příspěvky a příspěvky podobných fakt nemá cenu reagovat. Na to jsem už dávno rezignoval.

Eventy dělám proto, abychom něco udělali a abych pobavil lidi, proto si to nenechám znechutit pár lidmi, kteří to vidí jinak. A to, že někteří exoti mají jiný názor tomu se bohužel nevyhneme... A je mi jedno, jak mě těch pár exotů vidí...

Tak nějakou cenu to má :ph34r:

Děláš to dobře, děláš to rád, pokračuj!

 

Hrdě si přisvojuji titul "Exot"

 

Kritizuješ hospodské eventy, ale nepiješ, tak pak chápu rozhořčení nad vysokým D/T, když jsi došel domů v pořádku :blink:


  • 0
vylezu všechno,ale nevim za jak dlouho

#154 comparare

comparare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2014 - 21:16

No jo. Jenze jak zajistis aby se na eventu nevyskytl podvodnik, co si misto tech 14 piv da jednu limonadu, schody vyjde bez drzeni a do zamku se trefi na prvni pokus :huh: :)

Tak za to snad ouner nemůže, že se najde někdo dojde na hospodskej event a nepije.

Ještě jsem neviděl, že by se takovej ouner rozčiloval, že ten a ten nepil pivo a zalogoval.  Ale je tu pár takovejch, co nepijou a kritizujou  :o 


  • 1
vylezu všechno,ale nevim za jak dlouho

#155 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2014 - 21:21

Promiň, ale kde píšu o hospodských eventech nebo o ohodnocení hvězdičkama? Nevím, proč zdůrazňuješ můj příspěvek, který se týká něčeho jiného. Nebo tobě fakt přijde OK logovat si CITO, kde budeš jen náhodný kolemjdoucí, ale ruku k dílu nepřiložiš?

Zdůrazňuju to proto, protože mi přijde jako kravina vypichovat zrovna CITO... Prostě je jednou dáno, že účast na programu eventu je nepovinná a basta...

 

Jinak - ten první odstavec v mém předchozím příspěvku byl myšlen v jisté nadsázce. 

 

Je až úsměvné, jak někteří zdejší diskutující na jedné straně horlivě brojí proti honění bodů na PWT (které si stejně odloví) a na druhou stranu se zde rozčilují kvůli D/T statistikám...

A to jestli někdo maká, nebo si přijde jen pro bod - to je věc každýho, jak se srovná s tím, co si o něm myslí okolí... To tady nikdo z nás nevyřeší... ;)


  • 3

#156 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2014 - 0:21

Ale mohl by to vyřešit GS, který by tohle právě u CITO eventů měl upravit, právě proto, že to nedává smysl, tak jak je to momentálně nastaveno. Takže mi to nepřijde jako kravina. A to je to, o čem jsem psala, ne o hvězdičkách, na ty já dlabu.


  • 1
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#157 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2014 - 0:26

Promiň, ale kde píšu o hospodských eventech nebo o ohodnocení hvězdičkama? Nevím, proč zdůrazňuješ můj příspěvek, který se týká něčeho jiného. Nebo tobě fakt přijde OK logovat si CITO, kde budeš jen náhodný kolemjdoucí, ale ruku k dílu nepřiložiš?

Pobavilo mně, že mi k tomuto příspěvku dává dle profilu na GC.com palec dolů dítko v šátku... :D

 

http://www.geocachin...103309-pižďuch/


  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#158 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2014 - 7:07

Přijde mi úsměvné, že zrovna CITO se dá logovat i  bez práce, když přitom jako jeden z důvodů konání takových akcí podle Zeměplku je i zvýšení prestiže geocachingu v očích mudloobyvatelstva. Povlakující se banda frajírků, která místo práce chodí okolo a přidruží se až na občerstvení, zajištné místním úřadem, zaručeně tedy splní tento účel :D :D :D.


  • 2

#159 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2014 - 18:01

Novome, kdyby si tady aspoň tak nevylepšoval skutečnost jako náš soudruh prezident.

 

BTW: Pivo zadarmo ti chutnalo. Nebo si ho Roman nechal zaplatit 2x? Hrajete si na skautíky a tady jste horší než pavlačový drbny.


  • 0

#160 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2014 - 18:10

KaMo-cz varuju tě naposled. Nevyvolávej tady hádky. Pokud máš něco k zmíněným lidem vyříkej si to s nimi v reálu.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama