Přejít na obsah


Fotka

vívofit - fitness náramek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
93 odpovědí na toto téma

#81 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2015 - 11:30

Já vyhlížím fenix 3 :D

No, taky psali, že prej už ho v letňanech mají - nicméně, 10. 4. zavírají v letňanech a v květnu otvírají v Centru Černý most - tak fofrem nebo na evropskou. :)


  • 1
:)

#82 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2015 - 12:39

No, taky psali, že prej už ho v letňanech mají - nicméně, 10. 4. zavírají v letňanech a v květnu otvírají v Centru Černý most - tak fofrem nebo na evropskou. :)

 

Nový článek co jsem našel, ale ty už testuješ naživo :)

 

http://www.dcrainmak...pth-review.html


  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#83 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2015 - 13:39

Používá někdo z Vás Garmin Vivofit 2? Zajímalo by mě, jestli se nějak dá zesílit zvukové upozornění (nepodařilo se mi na to přijít).


  • 0

#84 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2015 - 20:08

Ten bohužel nemám. Ale tipoval bych, že to asi nastavit nepůjde. 


  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#85 kareru

kareru

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2015 - 6:16

Po více jak roce používání hodinek Vivofit mi naprasknul gumový náramek na vnitřní straně (hned na dvou místech současně). Zaslal jsem to jako reklamaci dodavateli, ale ten ji neuznal s odůvodněním, že náramek je mechanicky poškozen a měl být reklamován hned po zjištění prvního naprasknutí. Doporučuje investovat do nového náramku za 250Kč :(

Nemá někdo z vás čistě náhodou nepotřebný náramek ke Gramin Vivofit (pánská velikost)? Mohu poskytnout dámskou velikost náramku.

Díky


  • 0

#86 KKcko

KKcko

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2015 - 7:08

Po více jak roce používání hodinek Vivofit mi naprasknul gumový náramek na vnitřní straně (hned na dvou místech současně). Zaslal jsem to jako reklamaci dodavateli, ale ten ji neuznal s odůvodněním, že náramek je mechanicky poškozen a měl být reklamován hned po zjištění prvního naprasknutí. Doporučuje investovat do nového náramku za 250Kč :(

Nemá někdo z vás čistě náhodou nepotřebný náramek ke Gramin Vivofit (pánská velikost)? Mohu poskytnout dámskou velikost náramku.

Díky

Kde se dá koupit za 250? já našel jen kolem 700 :-( Jinak má stejný problém, malý dámsky doma a pánský už mi praskl


  • 0

#87 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2015 - 7:44

Za těch 700+ Kč jsou v balení ale 3ks, různých barev, plus to má ještě navíc tu "pojistku" proti rozepnutí ;)

Také už jsem musel kvůli prasknutí původního pásku kupovat novou sadu...


Tento příspěvek byl upraven od Jarous1: 26 srpen 2015 - 8:22

  • 0

#88 kareru

kareru

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2015 - 12:04

Náhradní černý náramek (1ks za 250Kč) mi nabídli přímo v Garmin při vyřizování reklamace.

O sadě tří kusů vím.

Pokud by se někomu doma válely náramky i jiných barev ze zakoupené sady, které nevyužije, možná bych jeden odkoupil.


  • 0

#89 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 259 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2016 - 9:47

Malé upozornění, pokud budete kupovat vivofit3.
Na rozdíl od předchozí verze už není součástí balení ani náhradní náramek, ani USB ANT+ stick, takže k počítači to už nepřipojíte, pokud si to nedokoupite zvlášť.
A náramek nepodporuje starší androidy (u mě SG S3mini), takže to pak defakto neni jak synchronizovat....
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#90 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2016 - 10:48

No, o VF3 jsem kdysi také, coby o nástupci "Vívofitu 1", uvažoval... A jak píšeš, stojí to stejné peníze jako kdysi ten první VF, ale je to bez náhradních náramků a bez toho ANT+ špačka :angry:  Za něj chtějí dalších skoro 1000,- Kč, to se v Garminu asi už opravdu pomátli :blink: Přitom umí defakto to samé, co ty předešlé verze. Myslím, že o něco lepší displej, podsvícení a nějaké ty vyluzované zvuky navíc vůči VF1 mi za to "ukradené" příslušenství fakt nestojí...

Takže jsem se naštval a už nějaký ten měsíc mi na ruce trůní vívoactive HR ;) Stojí sice dvakrát tolik co VF3, musí se to pravidelně nabíjet, ale dost velké množství funkcí mne přesvědčilo, že do toho ty peníze vrazím. Pak už jsou jen ty krasavci Fénix / D2 Bravo, ale to jsme cenově úúúplně jinde :(

 

P.S. Nevím jestli je nutná určitá verze Androidu (asi ale ano, kvůli té jejich Connect aplikaci), určitě ale je nutný Bluetooth 4.0 nebo vyšší...


Tento příspěvek byl upraven od Jarous1: 14 červenec 2016 - 11:00

  • 0

#91 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2016 - 11:32

Je potřeba minimálně android 4.3, bluetooth 4. Mně třeba s dvěma telefony od Lenova i když uvedené splňovaly fungovala jenom synchronizace aktivit a počasí. Po updatu telefonu pak i hovory, ale SMS ne. S Blackberry mi jede krom hovoru ted vse.
  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#92 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2016 - 11:53

Mně se jak na telefonu, tak i na tabletu, spolu hádá BT s Wi-Fi. Synchronizace dat přes W-Fi mi na obou nikdy nedojede na první pokus. Pořád to padá a musím vypínat/zapínat BT na telefonu/tabletu aby to až na několikátý pokus, a děsně pomalu, konečně dojelo celé :angry: V telefonu mám Android 4.3 a v tabletu 6.0.1... Když to udělám pomocí mobilních dat, tak je všechno O.K. Dělal mi to jak vívofit, tak teď i vívoactive HR. Když jsem na různá Androidí fóra kdysi pověsil svůj názor, že BT a W-Fi pracují defakto na totožných frekvencích, a že proto by se to mohlo mlátit přes sebe/rušit navzájem, tak s tím nikdo nesouhlasil. No, a reálný stav věci vidím na těch svých dvou krámech skoro každý den :)

 

mr3ska: Děláš pěkné watchface ;)


  • 0

#93 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2016 - 19:30

Mně se jak na telefonu, tak i na tabletu, spolu hádá BT s Wi-Fi. 

 

Já bych tomu i věřil. U některých telefonů bývaly dva čipy kdy každý ovládal jedno. Dneska asi právě i diky té "blízkosti" těch technologií je v telefonech nebo tabletech jen jeden čip, co se stará o obojí. Když k tomu přidáme ještě ANT, kterej je taky hodně blízko, problém nejspíš nastat muže. Navíc třeba HPčko už kdysi dávno mělo někde dokument pojmenovaný nějak jako "Bluetooth and Wifi interferences" (už je to dýl, notebook od nich už mám docela dlouho).

 

 

Děláš pěkné watchface ;)

 

Děkuju, ale soustředím se spíš na datová pole. Watchface jen když mne zrovna něco napadne a k dispozici jsou i daleko lepší kousky (např autoři Petr.Koula nebo jiní). Teď jeden nápad mám, ale nemám čas ho doprogramovat.


  • 0

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#94 aqua_zp

aqua_zp

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2017 - 19:40

Náramky na Gvivofit se dají koupit za pár kaček duplikáty na e-bay. Jen mám trošku problém - uživatelsky jsem si zkoušela vyměnit baterky a hodinky mi už nejdou nahodit.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama