Přejít na obsah


Fotka

Jarní Geoget 2.8.3

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
194 odpovědí na toto téma

#21 thomass.mb

thomass.mb

    thomass.mb

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2014 - 9:20

Díky za jarní verzi... ;)

 

Hlásím bezproblémovou instalaci - GG se standardně zavřel, nainstaloval, otevřel a už můžu jet dál (OS Win XP Home).


  • 0

#22 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2014 - 9:56

Taky se mi GG během instalace nezavře. Aktualizace se mi bohužel nenainstaluje ani když GG ukončím ručně - viz hláška

http://www.imagehost...=geogetinst.jpg

(WIN XP)

 

Podle me je to problem tveho pocitace. Na exe souboru visi nejaky tvuj program - obvykle to byve nejaky antivir nebo neco podobneho, co brani prepisu spustitelnych souboru.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#23 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2014 - 10:03

To si clovek odjede na vikend na Trpaslicon, a on si vyjde novej GG :D Tak mam zase co zkoumat (dojde i na to prihlasovani)

 

PS: Taky se mi to nezavrelo - win 7 prof.


  • 0

#24 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2014 - 10:10

Taky se mi GG během instalace nezavře. Aktualizace se mi bohužel nenainstaluje ani když GG ukončím ručně - viz hláška

http://www.imagehost...=geogetinst.jpg

(WIN XP)

 

Bud to nejaka jina aplikace drzi otevrene, nebo nemas prava instalovat programy.

 

kdyz zkusis pustit instalator rucne, tak to projde?


  • 0

#25 caesar1987

caesar1987

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2014 - 10:36

u mna na windows 7 home premium instalacia prebehla ok, vsetko sa zavrelo tak ako malo :)


  • 0

#26 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2014 - 10:40

H: tak problem s prihlasenim u me pretrvava :(


  • 0

#27 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2014 - 10:48

uz fakt nevim, co bych s temi cookies vic udelal. Co jsem to zkousel umele vyrobit na mych pocitacich, tak tam to vsude zabralo. Tobe se ten IE pousti nejak divne... :-/


  • 0

#28 Pozdni sber

Pozdni sber

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2014 - 10:50

Taky se mi poprve GG nezavřel. Instalaci jsem přerušil. Když jsem instalaci pustil podruhé a byl jsem připraven ho zavřít ručně, tak se GG  zavřel sám. Win XP Home, Avast.


  • 0

#29 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2014 - 10:54

U mne proběhla instalace také bez problémů. Windows 7 Prof.


  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#30 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2014 - 12:14

uz fakt nevim, co bych s temi cookies vic udelal. Co jsem to zkousel umele vyrobit na mych pocitacich, tak tam to vsude zabralo. Tobe se ten IE pousti nejak divne... :-/

Tak se prijed podivat do Plzne a muzes se mi v tom pohrabat :D IE je neco, co na mym PC bezelo asi tak... petkrat, z toho vetsinou kvuli tobe :)


  • 0

#31 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2014 - 12:28

tak predne rict nahlas, ze ten problem s prihlasovacimi cookies je chyba Groundspeaku na jejich webu! Ja se snazim jen tu jejich chybu obejit. Takze i kdyz si zvolis externi prohlizec, je zcela mimo moji moc se snazit problem obejit, protoze jednak nevim, co za prohlizec si uzivatel zvoli, druhak aby apliakce zasahovala prohlizeci do cookies, to by se chovala jako mallware.

 

Obecne zabere, kdyz se snazou cookies pro geocaching.com v tom prohlizeci, ktery se pouziva pro prihlasovani na gc.live. (nebo kdyz se z toho prohlizece na www.geocaching.com odhlasite.)


  • 0

#32 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2014 - 12:29

Taky se mi GG během instalace nezavře. Aktualizace se mi bohužel nenainstaluje ani když GG ukončím ručně - viz hláška

http://www.imagehost...=geogetinst.jpg

(WIN XP)

 

Hele a nemáš náhodou nastavený atributy jen pro čtení?

 

BTW. U mě dobrý. W8 Pro, Eset Endpoint Security. Zítra to zkusím v práci na XP PRO.


  • 0

#33 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2014 - 12:51

tak predne rict nahlas, ze ten problem s prihlasovacimi cookies je chyba Groundspeaku na jejich webu! Ja se snazim jen tu jejich chybu obejit. Takze i kdyz si zvolis externi prohlizec, je zcela mimo moji moc se snazit problem obejit, protoze jednak nevim, co za prohlizec si uzivatel zvoli, druhak aby apliakce zasahovala prohlizeci do cookies, to by se chovala jako mallware.

 

Obecne zabere, kdyz se snazou cookies pro geocaching.com v tom prohlizeci, ktery se pouziva pro prihlasovani na gc.live. (nebo kdyz se z toho prohlizece na www.geocaching.com odhlasite.)

Tak jasny, v IE prihlasena nikdy nejsem... Ale nebudu to resit, stejne se prihlasim a pak uz to neresim (to uz musi bejt jo duvod). Akorat se teda na skoleni nebude moct pouzivat muj NB :D A ze je GS blbej neni zadna novinka... :(


  • 0

#34 Tom Fuk

Tom Fuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2014 - 16:21

...na exe souboru visi nejaky tvuj program - obvykle to byve nejaky antivir nebo neco podobneho, co brani prepisu spustitelnych souboru.

+ HaLuMa + REVIZ: Díky za rady - při ručním spuštění instalátoru po vypnutí antiviru (Comodo) instalace proběhla OK. Takže antivir - kdyby aspoň napsal, že úspěšně něco zablokoval...


  • 0

#35 jonathane1

jonathane1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 205 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2014 - 16:23

U me taky bez problemu W8.....
  • 0

#36 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2014 - 16:24

+ HaLuMa + REVIZ: Díky za rady - při ručním spuštění instalátoru po vypnutí antiviru (Comodo) instalace proběhla OK. Takže antivir - kdyby aspoň napsal, že úspěšně něco zablokoval...

Jo, to mne avast blokuje kdeco a jeste o tom jeci jak na lesy :D Ale GG mi snad jeste nikdy nebloknul.


  • 0

#37 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2014 - 20:13

U mne bez problemu Windows 7 Prof. + Avast.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#38 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2014 - 21:51

tak u mě klasika jako poslední asi rok, geoget se nezavírá, ale nevadí mi ho během aktualizace křížkem zavřít. win8.1 enterprise


  • 0

#39 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2014 - 21:52

tak predne rict nahlas, ze ten problem s prihlasovacimi cookies je chyba Groundspeaku na jejich webu! Ja se snazim jen tu jejich chybu obejit. Takze i kdyz si zvolis externi prohlizec, je zcela mimo moji moc se snazit problem obejit, protoze jednak nevim, co za prohlizec si uzivatel zvoli, druhak aby apliakce zasahovala prohlizeci do cookies, to by se chovala jako mallware.
 
Obecne zabere, kdyz se snazou cookies pro geocaching.com v tom prohlizeci, ktery se pouziva pro prihlasovani na gc.live. (nebo kdyz se z toho prohlizece na www.geocaching.com odhlasite.)

Tak hlasim, ze jsem problem vyresila (ac nechtene) - mam politej NB.
  • 2

#40 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2014 - 22:47

Eh... no neblbni!


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama