Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

LogBook do petky

logbook

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
39 odpovědí na toto téma

#1 Albatross007

Albatross007

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2014 - 21:22

Ahoj hledám nějaký logbook do klasické pet keše ale nikde ho nemůžu najít ke stáhnutí a nechce se mi ho kupovat/objednávat :-( Za jakékoliv rady díky :-) (když tak i URL adresu )


  • 0

#2 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2014 - 21:31

Ahoj, stačí si udělat tabulku v excelu, vytisknout a nastříhat na použky, které potom secvaknu sešívačkou. (tak to mám zařízené já) :)

 

EDIT: http://leteckaposta.cz/721442329 Jestli chceš, stahuj. Jen prosím vymaž v úvodu moje jméno. :D


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 20 březen 2014 - 21:34

  • 2

#3 Albatross007

Albatross007

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2014 - 21:40

Díky v nouzi použiji ale měl sem na mysli něco jako toto geocaching_logbook_pet_dsc_1344-copy.jpg


  • 0

#4 TeamSolaris

TeamSolaris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2014 - 22:08

Oni jsou ke koupi za pár korun, nicméně když já objednával tak měli vyprodáno a tak jsem si tiskl klasikou A4.Když je pečlivě se skládaná je do petky super. :)


  • 0

#5 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2014 - 22:19

Oni jsou ke koupi za pár korun, nicméně když já objednával tak měli vyprodáno a tak jsem si tiskl klasikou A4.Když je pečlivě se skládaná je do petky super. :)

Pro ownera možná. Jakožto logující to tak růžově nevidím.


Tento příspěvek byl upraven od Pnov: 20 březen 2014 - 22:19

  • 7

P%C5%88ov.png


#6 Dzafa_CZ

Dzafa_CZ

    Dzafa_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2014 - 22:27

U svých keší, které mají velkost alespoň small jsem sehnal sešitky s tvrdými deskami (takovou malou knížečku). Velikost je maximální a zároveň taková ať se do kešky vejde. A teď k tématu - když jsem obnovoval svou druhou keš po druhém nebo třetím ukradení a přesouval jsem ji X km daleko (je to multikeš), nejvíce mi vyhovovala dlouhá úzká a nízká krabička. Jednoduše jsem si vytiskl logbuk z Excelu nebo Wordu, v největším možném rozměru. Pokud máš tiskárnu, která umí oboustranný tisk, tak při zarovnání seskupeného obrázku na střed A4ky a pak když se stříhá, tak jsou proužky oboustranné. Správně (nastavení tiskárny) se mi povedlo vytisknout logbuk až na druhý pokus. 

 

STRUKTURA POLÍČKA V LOGBUKU: místo pro nick, pod ním místo datum a vedle toho data místo pro čas

 

Poznámka: Barevně vytištěný logbuk (alespoň logo, nebo titulní strana, kterou bys chtěl je lepší vytisknout barevně - pak to líp vypadá. 


Tento příspěvek byl upraven od Dzafa_CZ: 20 březen 2014 - 22:29

  • 0

#7 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2014 - 22:38

Do kešek (PET a filmovek) dávám skládaný lgbook - harmoniku. Při opakovaném logování na rozdíl od motáků nenabývá na objemu a nerozpadá se, jako sešitek. Kdysi jsem ten nápad našel na GeoWiki...

Navíc se dá logovat mnohem nenápadněji - prostě jen obracíš záhyby. Nemusíš rozmotávat několik listů motáku a hledat, kde je poslední log, nebo volné místo. A pokud má někdo větší razítko, vejde se tam - ne jako do sešitků...

Kolonky, jako Nick, Datum, Čas tam ani nepředepisuju - to snad každý zná, ne?

 

V případě zájmu můžu poslat mailem ;-)


  • 5

#8 TeamSolaris

TeamSolaris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2014 - 22:41

Pro ownera možná. Jakožto logující to tak růžově nevidím.

Proč myslíš? Jsem v lokalitě, kde se nehrne desítky kačerů denně a tak logbook není nijak moc rozsáhlý, nikdo si nestěžoval. 


  • 0

#9 Dzafa_CZ

Dzafa_CZ

    Dzafa_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2014 - 22:58

Logbuk bych osobně dělal velký, ale i snadno skládatelný, ať se časem nepotrhá, Tím se nemusí často jezdit ho vyměňovat. Taky nechápu, jak se někomu může chtít po každých 20ti kešerech měnit v nanokeši logbuk. 


Tento příspěvek byl upraven od Dzafa_CZ: 20 březen 2014 - 22:59

  • 0

#10 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2014 - 7:53

A do zdejší sekce Soubory - Logbooky ses díval?


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#11 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 475 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2014 - 8:23

Do PETek si dělám vlastní logbooky, na fotce po použití a před použitím. :-) Vejde se tam spousta logů a dobře se vyndavají Stačí nařezat sešitek, scvaknout, vlepit pravidla a je hotovo. S nějakými předepsanými políčky pro logování se nezatěžuji, akorát to zabírá místo.

 

Do filmovek vyrábím stejně jako píše sambar439 ten skládaný, co je ke stáhnutí zde v sekci logbooky, je super.

 

120765b7-22cb-4281-b21f-4e69c90c313f.jpg


Tento příspěvek byl upraven od Raraku: 21 březen 2014 - 9:04

  • 5

#12 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2014 - 9:01

Skládací harmoniku jsem ještě neviděl a blbý nápad to není. Já dělal do Celaskonovky lepený dlouhý notýsek, jako je tu ten do Petky a do mikro lock&lock jsem ten známý červený tvrdý logbook řezal napůl. Motáky a A4 poskládanou do malého čtverečku téměř nesnáším, hlavně když je to ve městě nebo na stromě.


  • 1

#13 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2014 - 10:36

Já před časem musel u jedné keše přejít kvůli vymudlení ze smallky na PETku. No a v téhle situaci, kdy keš je o několik okresů od baráku, se pro mě doslova "úzkým hrdlem" celé organizace stala kapacita logbooku, tj. jak docílit, aby na jednu výměnu vydržel dvě léta provozu (naštěstí lokalita je venkovská, návštěvnost tedy mírná). Logbooky z geoshopů se mi sice zdály hezké, ale při daném počtu stránek a předtištěnému rozdělení na poměrně malý počet velkých rubrik neuspokojivě kapacitní. Co tedy s tím, abych měl stránek o něco víc a čistých? Vyštrachal jsem hromádku nepotřebných brožur (věci jako staré zahrádkářské almanachy, manuály atp.), vybral jednu, která měla šikovně čisté horní a dolní okraje stránek a hřbet svázaný po celé délce, a odříznutím těch okrajů získal na logbook polotovar. Pak už stačilo jen o pár listů zeštíhlit, aby nebyl do PETky moc tlustý, vybavit potištěnými destičkami a bylo. Fyzicky jsem ještě nekontroloval, ale zatím funguje jak má, stížnosti nejsou, tak snad OK.
  • 0

#14 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 300 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2014 - 16:16

A čím jsi to řezal?
  • 1
Vložený obrázek

#15 Albatross007

Albatross007

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2014 - 16:47

A do zdejší sekce Soubory - Logbooky ses díval?

Ano koukal 


  • 0

#16 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2014 - 16:50

Proč myslíš? Jsem v lokalitě, kde se nehrne desítky kačerů denně a tak logbook není nijak moc rozsáhlý, nikdo si nestěžoval. 

Protože vím, jaký je rozdíl na jedné straně komfortně, rychle a nenápadně vytahovat z PETky (a vracet zpátky), nebo naproti tomu nějaký svitek, či skládačku.


Tento příspěvek byl upraven od tomy.22: 07 říjen 2014 - 14:31
odstraněn reklamní obsah

  • 0

P%C5%88ov.png


#17 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2014 - 17:36

Na laserovce je to potřeba vytisknout i v případě černobílého tisku - inkousty se rozpíjejí a navlhlý logbook je docela často.

Tento příspěvek byl upraven od Kreten8: 04 říjen 2014 - 17:37

  • 0

#18 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2014 - 21:06

Ten úzký sešitek je bezva. Můžeš si ve wordu jednoduše připravit v tabulce jakýkoli potisk stránek, jaký tě napadne - včetně obálky. Jako přední i zadní desky kousek folie. A jako bonus před olepením hřbetu páskou vkládám smyčku provázku, líp se to vytahuj.

 

Na sešívání je výborná, máš-li, sponkovačka - sešije daleko silnější štůsek papíru. "Nastřeluji" na prkýnku a ohýbám nožíkem. Nemáš-li, provrtej středem jen jednu díru cca 4mm vrtačkou a prošij provázkem dvakrát na každou stranu, z konců provázku udělej tu smyčku na vytahování.


  • 1

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#19 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2014 - 9:26

.... A jako bonus před olepením hřbetu páskou vkládám smyčku provázku, líp se to vytahuj....

taky tak mám, bohužel se najde dost chytráků, co to narvou zpátky vytahovátkem dovnitř :(


  • 2

#20 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2014 - 10:01

Tenhle fenomém mne nepřestane překvapovat. Teď mi někdo hodil petku s magnetem ve víčku do trubky víčkem dolů... :unsure:


  • 1

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas






Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:logbook

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama