Přejít na obsah


Fotka

Vraťte nám naši hru!!!

groundspeak pravidla premium reviewer schvalování

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
134 odpovědí na toto téma

#61 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2014 - 21:51

brečíš sice hezky, ale na špatným hrobě...


  • 1

#62 sjirka79

sjirka79

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2014 - 21:52

To jsi špatně pochopil - já nepotřebuji politovat...

Zajímá mě názor ostatních...


  • 0

#63 Guest_Varouch_*

Guest_Varouch_*
  • Guests

Publikováno 05 duben 2014 - 22:03

To jsi špatně pochopil - já nepotřebuji politovat...

Zajímá mě názor ostatních...

Souhlasím s Tebou. Ale zmůžeme ho*no.


  • 0

#64 sjirka79

sjirka79

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2014 - 22:31

Souhlasím s Tebou. Ale zmůžeme ho*no.

No, já nic nezmůžu. Ty nic nezmůžeš...

Ale pokud dá najevo více kačerů, že je něco štve, tak jsou ta síla, kterou nikdo nemůže ignorovat

I Groundspeak ví, že tady má silnou základnu, kterou nemůže jen tak ztratit


  • 0

#65 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2014 - 23:30

No, já nic nezmůžu. Ty nic nezmůžeš...

Ale pokud dá najevo více kačerů, že je něco štve, tak jsou ta síla, kterou nikdo nemůže ignorovat

I Groundspeak ví, že tady má silnou základnu, kterou nemůže jen tak ztratit

 

Tak to jsi asi ještě nikdy nenarazil na ten opravdový Groundspeak. Příkladů protiřečících tvému tvrzení je více než dost...


  • 1
Užívej života...

#66 tulen

tulen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2014 - 1:51

Okey, takže při obdobné interpretaci pravidla "Obsah keše musí být vhodný i pro rodiny s dětmi." zrušme T5 - ty rozhodně nejsou vhodné pro rodiny s dětmi.

 

Si pozri galériu http://coord.info/GC4BM9F

 

- celkom záleží na tom, čo je to za rodinu a čo je to za deti :P
Inak som odporcom prílišného rules lawyerism, napr. v Dungeons & Dragons máme pravidlo, že ak nejaké pravidlo kazí hru, tak sa proste neaplikuje :rolleyes: takže s tvojím zdravým nasráním konceptuálne súhlasím, aj keď to, že GS je alergický na prelinkovanie ku konkurencii, ba aj na zmienku o nej, je mi dávno známy fuckt.

Takisto nie je celkom pravda, že by nebola v pravidlách zmienka, že sa majú rešpektovať lokálne podmienky - ale sa nájdu aj týpci, schopní na území s rímskym právnym systémom a tereziánskym systémom pozemkového vlastníctva požadovať anglosaské zvyklosti, napr. tu na SVK máme navrátilca z AU, ktorý evidentne nepostrehol, že v strednej Európe našťastie neprebehlo nijaké ohradzovanie so všetkými jeho následkami + kontinentálna Európa má tuším so švajčiarskou výnimkou iný právny systém ako Angláni a ich "prívesky a produkty", ako aj iné typy overreštrikcionistov - napríklad týpky, ktoré popierajú jednu zo základných právnych zásad "čo nie je zakázané, je povolené" mi obzvlášť cicajú krv, hlavne ak majú inak práv a pravidiel nielen plnú hubu, ale im priam vypadávajú ešte aj z anusu.
A ten naivný názor, že GS si nemôže dovoliť naštvať "masu" CZ cacherov... s ich market share a faktickým monopolom sa môžu na celé Česko zvysoka vyexkrementiť. Je to smutné, ale je to opäť fakt z dynastie fucktov.


Tento příspěvek byl upraven od tulen: 06 duben 2014 - 2:13

  • 2

#67 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2014 - 2:27

Volně cituju:

Nedávno jsem se neshodl s revírníkem na publikaci jedné kešky. Požadoval po mě úpravu, já ji odmítl, protože jsem měl pocit, že tak jak je, je v pořádku a ničemu nevadí. Vcelku běžný případ...
Tak sem s tím...
...Jinak rozebírání tohoto důvodu nebylo cílem mého příspěvku. Ještě jednou se omlouvám, že to tu nebudu rozebírat - v zásadě by to k ničemu nevedlo a takových témat je tu určitě povícero ;-)...
Aha, nechceš říct podrobnosti...
Protože jsem její přípravě věnoval celkem dost času, nechtěl jsem, aby to tak skončilo. Následně jsem ji proto publikoval na opencaching platformách (pokud by to někoho zajímalo, tak opencaching.com a opencaching.cz).
Potud je to jasné. Nelíbí se Ti pravidla GS, přešel jsi s keší jinam...
Pak jsem si řekl, že jí zkusím udělat trochu reklamy na GC.com - a popravdě mě také zajímalo, co se stane. Vytvořil jsem jednoduchou kešku a po publikaci jsem udělal jednoduchou změnu. Ze slov HANSOVO ZLATO označující název keše na opencaching serverech jsem udělal link, který na ni odkazoval...
Tady to začíná trochu drhnout. Co s keší, na kterou sem tam někdo zabloudí. Chce to fintu. Obejít RW, použít server GS, kde je kačerů dost, jako reklamní plochu na keše konkurence, kde nemusíš pravidla ctít. Přijdeš na způsob, zkusíš to. A už víš, co se stane...
Co mě ale skutečně šokovalo, tak to, že existuje interní pokyn GS revírníkům, který zakazuje publikací keší, které:
-obsahuje odkaz na jiné geocachingové servery
-obsahuje odkaz na jiné stránky s trackable položkami - Pathtags, GeoKrets, apod.
-obsahuje odkaz či jmenování C:geo
...
Mě to nešokuje. Možná se vším nesouhlasím, ale logické to teda je. 
Shrnuto: chceš mít svoje keše na GS, ale oni takové nechtějí. Stačilo rovnou napsat - nesouhlasím s těmi a těmi pravidly, chci mít při tvorbě keší volnou ruku. Za mě: je spousta věcí, které se mi na GS nelíbí. Na druhou stranu si dovedu představit spoustu druhů a míst uložení, které nepovažuju za nejlepší nápad. Netoužím po tom, stát se po pár průserech lovnou zvěří pro policajty, hasiče, vojáky, myslivce, obecní úřady atd. Za to nějaké omezení klidně vyměním. Je to jen otázka míry. Ale Ty podrobnosti prozradit nechceš...
 
Čemu nerozumím, je jediná věc. Co Tě tak překvapilo? 

  • 7

#68 sjirka79

sjirka79

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2014 - 7:38

Myslím, že to dobře vystihl tulen, ze normální je, aby platilo:

čo nie je zakázané, je povolené

 

Asi by nikoho nebavilo, když by dostal pendrekem, nebo byl zavřený - ne za porušení zákona, ale "to jsi přece měl vědět"

 

Jinak si dovolím nesouhlasit s tím, že hlas zákazníků (kačerů) nic neznamená

Ne hlas jednotlivce, ne v horizontu dnů

 

Co třeba ČD na trase Praha-Ostrava - kdo je přinutil poskytnout lepší ceny a služby

Ani LEO, ani RegioJet - ale tlak zákazníků, protože začli používat konkurenty

Je jen na nás, jestli "zalidníme" jiné servery, nebo zůstaneme na GC.com - pokud tam bude jen to, co je jinde a navíc budou chybět keše neprošlé sítem revírníků, tak možná značná část lidí přejde jinam

Ale znovu říká - není to určitě o jednotlivcích a není to o dnech či týdnech...


  • 0

#69 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2014 - 8:30

Z jiskry vzejde plamen :P

 

Já si myslím, že si kladeš blbé otázky.

Musíš se spíš ptát - proč ta většina už dávno nepřešla na openy, garminy, bio atd. kešingy ?

He ?


  • 2

*


#70 sjirka79

sjirka79

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2014 - 8:33

Z jiskry vzejde plamen :P

 

Já si myslím, že si kladeš blbé otázky.

Musíš se spíš ptát - proč ta většina už dávno nepřešla na openy, garminy, bio atd. kešingy ?

He ?

Protože o tom velká část ani neví... a dále je to trochu věcí pohodlnosti...

Takže se holt budu snažit o nich rozšiřovat povědomí - ale každý ať si vybere dle svého...

Ha... :D


  • -4

#71 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2014 - 8:40

Já myslím že o nich ví hodně lidí, jen není důvod opouštět zavedený server a migrovat jinam.


  • 7

#72 sjirka79

sjirka79

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2014 - 8:43

Já myslím že o nich ví hodně lidí, jen není důvod opouštět zavedený server a migrovat jinam.

Vidíš, mně zas připadá, že důvody jsou...

Ale znalostí o těchto serverech je málo...

Holt to je otázkou konkrétní skupiny lidí, ve které se pohybujem


  • 0

#73 sjirka79

sjirka79

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2014 - 8:45

Já myslím že o nich ví hodně lidí, jen není důvod opouštět zavedený server a migrovat jinam.

Ale asi se shodnem, že je to o nabídce keší - takže to začíná u kačerů-tvůrců

Znám dost lidí, kteří po srážce s revírníkem rezignovali na vytváření krabek

Místo toho, aby šli jinam... mohu se jen snažit to změnit...


  • 0

#74 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 982 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2014 - 8:48

Já raději vydržím nějaké to pravidlo navíc, než aby mi na OC někdo založil kešku několik metrů vedle tý mojí, jen proto že se mu daný místo líbí, přijde mu to dobrej nápad a "prostě tam chce taky mít pixlu". Pokud jsem si dobře všiml tak pravidla na OC řeší jen zakládání v parcích


Tento příspěvek byl upraven od mr3ska: 06 duben 2014 - 8:49

  • 2

Outdoor: Oregon 700, Colorado 300, fenix5x

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Telefon jako uložiště tras pro GarminOdolný Xcover 3 VE

 

"The Universe is made of protons, neutrons, electrons and morons"


#75 sjirka79

sjirka79

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2014 - 8:55

Já raději vydržím nějaké to pravidlo navíc, než aby mi na OC někdo založil kešku několik metrů vedle tý mojí, jen proto že se mu daný místo líbí, přijde mu to dobrej nápad a "prostě tam chce taky mít pixlu". Pokud jsem si dobře všiml tak pravidla na OC řeší jen zakládání v parcích

Tak to se shodneme, že takovéto věci by byly skutečně "prasečina"...

Ale řekni mi (třeba ve městě), jestli je taková tragédie, pokud jsou od sebe kešky třeba 120 metrů a ne 161 (což je číslo vyplývající z "hezky vypadající" 0,1 míle) - pokud je každá o něčem jiném a - což je důležitější - nepoškozují nějaké památky

Co se týká zakopaných keší - to samé - pokud je přikryješ 10 cm tlustým kamenem, který je přesahuje, neumím si představit, co by se do nich mohlo propadnout (mamuti už vymřeli) - a ve srovnání s tím, co provádějí lesáci s lakatošama, je to nic...


  • 0

#76 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2014 - 9:06

Tuze dávno , ještě za komančů se říkalo "koho chleba jíš, toho píseň zpívej." Ale k věci, největší problém asi bude ta malá "vyjebávka" s revírníkem. Dopředu jsi věděl, že takhle ti to nikdo publikovat nebude, tak jsi tu drobnou a bezvýznamnou úpravu udělal po publikaci. Tím jsi ale nasr.... místního revírníka a následek na sebe nenechal dlouho čekat. Vůbec nevím o jaký problém jde, ale jasně tam vnímám ten podvod. To je bohužel fenomén dnešní doby, když to nejde po dobrém a na podvůdek nám přijdou, tak je nejlepší dotyčného pomluvit, vymyslet si spoustu jiných zástupných důvodů a hlavně zveřejnit. Po týdnu už sice nikdo neví, co bylo na začátku (to jsi docela vtipně zapoměl říci), ale všichni ví, že ten GS je pěknej hajzl, bere balíky peněz a nic pro své ovečky nedělá a i ten reviewer na tom neni charakterově tak dobře, jak by měl být.


  • 11

#77 sjirka79

sjirka79

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2014 - 9:08

Tuze dávno , ještě za komančů se říkalo "koho chleba jíš, toho píseň zpívej." Ale k věci, největší problém asi bude ta malá "vyjebávka" s revírníkem. Dopředu jsi věděl, že takhle ti to nikdo publikovat nebude, tak jsi tu drobnou a bezvýznamnou úpravu udělal po publikaci. Tím jsi ale nasr.... místního revírníka a následek na sebe nenechal dlouho čekat. Vůbec nevím o jaký problém jde, ale jasně tam vnímám ten podvod. To je bohužel fenomén dnešní doby, když to nejde po dobrém a na podvůdek nám přijdou, tak je nejlepší dotyčného pomluvit, vymyslet si spoustu jiných zástupných důvodů a hlavně zveřejnit. Po týdnu už sice nikdo neví, co bylo na začátku (to jsi docela vtipně zapoměl říci), ale všichni ví, že ten GS je pěknej hajzl, bere balíky peněz a nic pro své ovečky nedělá a i ten reviewer na tom neni charakterově tak dobře, jak by měl být.

Hmmm... a není podvod, že takové pravidlo nenajdeš na stránkách GC.com, ale jen v interních pokynech revírníkům?

Proč to tam prostě nezkopírují, ptám se?


  • -2

#78 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2014 - 9:24

A opravdu to je potřeba? Zdravý rozum nestačí? I ty jsi evidentně věděl že to není košer, když jsi to měnil až po publikaci.

Ale s tebou opravdu asi nemá cenu diskutovat, meleš furt dokola jak zaseklej kolovrátek.


  • 4

#79 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2014 - 9:25

To je fakt demagogie na slušné úrovni :-( Zjevně jsi věděl, že to tam být nemá; ne z psaných pravidel, ale z konverzace s revírníkem. Naoko ses přizpůsobil a pak udělal svůj podvůdek. Už toho stěžování nech, a když se ti na geocaching,com nelíbí, běž jinam. Jenom vyhrožovat nemá smysl, musí následovat taky čin, jinak tě nebude nikdo brát vážně...


  • 2

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#80 sjirka79

sjirka79

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2014 - 9:26

A opravdu to je potřeba? Zdravý rozum nestačí? I ty jsi evidentně věděl že to není košer, když jsi to měnil až po publikaci.

Ale s tebou opravdu asi nemá cenu diskutovat, meleš furt dokola jak zaseklej kolovrátek.

Chybí argumenty? Tak je potřeba osobní útok... nemáš rozum, zaseklý kolovrátek... tak možnost :D :D :D :D


  • -2





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:groundspeak, pravidla, premium, reviewer, schvalování

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama