Přejít na obsah


Fotka

Putující skřítci


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 pinkturtle

pinkturtle

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2014 - 6:38

Jelikož se opět objevil odvážný a neohrožený skřítkobijec - hrdina, keše GC3FBC1, GC3F2KN a GC3F84P jsou přestěhované. Na novém místě zapustil kořeny také habřík Carpinus betulus (GC4AW9G). Happy caching!


  • 0

#2 pinkturtle

pinkturtle

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2014 - 15:36

Skřítci se začali ztrácet jako pára nad hrncem. Nejde bohužel o krádeže typu: "tato krabička se mi líbí, tak si ji vezmu", nebo: "tato krabička se mi nelíbí, tak ji rozkopu". Například Divoženka skrytá dost hluboko v lese nepřišla jako obvykle o velkou krabici plnou kartiček a hraček, poprvé zmizela i její nově rekonstruovaná střecha a velký těžký nápovědný skřítek. Pařez, ve kterém bydlela, byl pro jistotu rozkopán. Keše, které jsem před dvěma týdny udělala znovu na jiných souřadnicích ve velmi nenápadných úkrytech, jsou také pryč. Byly výrazně vzdálené od jakýchkoliv chat i běžných cest, bez souřadnic by je určitě nikdo nenašel. Muselo dát dost práce všechno odmontovat nebo utrhnout a odnosit z lesa. Člověk, který si tu práci opakovaně dal, má jistě silnou motivaci. A určitě má nějaký přístup k souřadnicím na geocaching.com. Pokud se k němu dostane tato zpráva, byla bych ráda, kdyby mě dal vědět, o co mu jde. A protože náklady a čas na výrobu mých keší jsou značné (rozpočítávadlo na ententyky, finálka skřítků, ale i ostatní krabičky, tisíce kartiček, TB a GC, razítka pro děti v keších), nabízím výkupné. Vše lze provést anonymně - založte si nový mail s libovolnou přezdívkou a kontaktujte mě prosím na pinkturtle@seznam.cz. 

 

Zároveň se moc omlouvám všem zklamaným hledačům. Vždycky jsem se snažila ukradené keše co nejdříve obnovit, ale za těchto podmínek zatím nemám šanci:-( 


  • 0

#3 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2014 - 15:49

Ahoj,

to je přímo do Geodepresivního koutku.

Dlouho zvažuji s dětmi návštěvu tvých skřítků, ale je to pro mne opravdu hodně z ruky.

I kdybych hru nehrál, tak je pro mne navždy nepochopitelné jednání jedinců typu, moje to není, tak to mohu rozkopat, zničit, zapálit....

Přeji pevné nervy a ničitele ať vezme ... geočert !?


  • 0

#4 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2014 - 16:52

Tuhle nádhernou pohádkovou sérii máme odlovenou již dříve, je to opravdu luxus. Ničitele absolutně nechápu, asi případ pro psychiatra...
  • 0

Co nevidím, nahmatám . . .


#5 kosmohill

kosmohill

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 125 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2014 - 20:13

Spis napresdrzku..:-/
Nechci bejt nadbytecne chytrej, ty kese neznam a nemam duvod pochybovat, ze staly opravdu hodne pile a penez, ale nabizet vykupne je nebezpecne.
Kdyby to vyslo, co kdyz se to tomu idiotovi zalibi nebo to inspiruje dalsi a za tyden to budes resit znovu...?
Je to blby, ale i tady plati: s teroristy se nevyjednava.
Preju vsem normalnim kacerum min podobnych pitomcu...
  • 0

#6 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2014 - 10:53

Spíš než do výkupného dát ty koruny na fotopast. A dál per kosmohill věta první.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama