Přejít na obsah


Fotka

Reputace - jak na tom jste?

gc.cz

Nejlepší odpověď MikiHamza , 23 duben 2014 - 9:11

Řekněme si to na rovinu. Drtivá většina keší za žádné poděkování jaksi ani nestojí.  B) 

To all: Vy to nechápete. shaman3 má málo obrácených palců, tak mu za ten postík nějakým přispějte, ať se probojuje na své vysněné první místo.

Přejít na celý příspěvek


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
96 odpovědí na toto téma

#61 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2014 - 9:15

No jiste, ani tu nejsou registrovani, ale moc dobre vi, jak to tu vypada? Divne, ze?


  • 2

#62 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2014 - 9:16

Jenze vetsina tech lidi to jenom prevzala od tech, co tu nejvic jecej. A kdyz tu nekdo ma snahu o odzumpovani, tak je akorat za debila. Paklize se ani uzivatel nesnazi prilozit ruku k dilu a pomoct, pak se tomu tady zumpa bude rikat neustale, protoze proste jednou to tak bylo, zazilo se to a proc by se nekdo namahal to zmenit, ze? I kdyz to uz zumpa nebude, tak ja tomu tak budu rikat furt! No, to vam teda moc dekujeme!


  • 2

#63 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 25 duben 2014 - 9:24

No jiste, ani tu nejsou registrovani, ale moc dobre vi, jak to tu vypada? Divne, ze?

Co je na tom jako divnýho? To se prostě přenáší mezi lidma - k tomu sem přece nemusej ani páchnout.

 

Jenze vetsina tech lidi to jenom prevzala od tech, co tu nejvic jecej. A kdyz tu nekdo ma snahu o odzumpovani, tak je akorat za debila. Paklize se ani uzivatel nesnazi prilozit ruku k dilu a pomoct, pak se tomu tady zumpa bude rikat neustale, protoze proste jednou to tak bylo, zazilo se to a proc by se nekdo namahal to zmenit, ze? I kdyz to uz zumpa nebude, tak ja tomu tak budu rikat furt! No, to vam teda moc dekujeme!

asi se tu tomu tak říká prostě tak dlouho, že než se to přemaže, tak to bude trvat (a jestli vůbec).

Na druhou stranu - neni to jedno jak se tu tomu říká?


  • -1

#64 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2014 - 9:31

A tobe by se libilo, kdyby o tobe nekdo neustale mluvil jako o kretenovi?

 

EDIT: A abych to uvedla na stejnou vlnu: A jeste by ti neustale pripominal, ze jsi kreten a rika ti tak kazdej,


  • 1

#65 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2014 - 9:33

A dost :angry: Mě to fakt uráží. Třeba ode mne's to neslyšel nikdy ani náhodou; a to se ostrým slovům kurva nevyhýbám :angry:

 

Jasně, těžký frajeři si podvazujou gule samejma podobnejma dehonestacema všeho, co momentálně nemaj namalovaný na tričku - to ale neznamená, že to budu brát za skutečnost, za stav věci.

 

A taky mám velice rád kámoše "se" a "si". Občas bejvaj v partě se šlapkama "voni" a "všichni". Skvělá společnost :wacko:


  • 5

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#66 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 25 duben 2014 - 9:42

2Citecka: Ne. Od Tebe jsem to nikdy neslyšel. Urazit jsem tě rozhodně nechtěl. omlouvám se.

 

A tobe by se libilo, kdyby o tobe nekdo neustale mluvil jako o kretenovi?

 

EDIT: A abych to uvedla na stejnou vlnu: A jeste by ti neustale pripominal, ze jsi kreten a rika ti tak kazdej,

Zajímavej příměr. Tímhle směrem se do toho fakt nechci zamotávat, takže na tohle reagovat nebudu...


  • 0

#67 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2014 - 9:50

Je to naprosto stejna situace, jakou tu vytvaris se zumpou. Akorat, ze forum ma vic zastupcu, protoze samo za sebe jednat nemuze. Zkus se nad tim zamyslet.

 

PS: Vzpominas si, na ten muj dlouhej omluvnej prispevek, co vzniknul kvuli mymu prusvihu? Tam neco o odzumpovani taky pisu... 


  • 0

#68 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 25 duben 2014 - 10:00

Pro mě je žumpa již označení vzniklé přenesením významu, obecně srozumitelná zkratka. Rozhodně ho budu používat i nadále.

 

To že tak nazývají toto fórum i lidé, kteří tu nikdy nebyli je známkou pouze toho, jak provozovateli ujel vlak, je mnohem jednodušší a pohodlnější být registrován na facebooku a realizovat se v tamějších diskusních geoskupinách.


  • -9

#69 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2014 - 10:17

Pro mě je žumpa již označení vzniklé přenesením významu, obecně srozumitelná zkratka. Rozhodně ho budu používat i nadále.

 

To že tak nazývají toto fórum i lidé, kteří tu nikdy nebyli je známkou pouze toho, jak provozovateli ujel vlak, je mnohem jednodušší a pohodlnější být registrován na facebooku a realizovat se v tamějších diskusních geoskupinách.

 

 

Zajímavé. Prostřednictvím PM jsem byl ubezpečen že žumpa je na FB, ne zde.

 

https://www.facebook...255196/?fref=ts

 

Jestli je ksicht kniha jednodušší a pohodlnější to nevím, ale znám jednoho co nikdy neochutnal koprovku a tvrdí jakej je to hnus. To je asi to samé, jako lidi co tohle fórum neznají a přesto ho haní. Prostě, sice to neznám, ale je to špatný.


  • 1

#70 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2014 - 10:21

Taky běžně používám označení Žumpa pro tohle fórum a znají to tak i ostatní kačeři. Tím častým používáním už to nemá ani hanlivý význam. Je to lepší než říkat: Četl jsem na fóru na geocaching.cz, že... Každý řekne: Na Žumpě jsem četl, že...


  • -2

#71 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2014 - 10:25

Mne to hanlivy teda prijde porad. Nadavka nikdy vyznam nadavky neztrati, to jen lidi si to v hlave potlacej. Nebo to aspon tvrdej.


  • 4

#72 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2014 - 10:27

Na druhou stranu - neni to jedno jak se tu tomu říká?

vůbec ne. Tím že se tomu vytváří negativní pověst, tak to

1. přitahuje a povzbuzuje jedince s patologickým chováním, kteří to považují za přijatelný standard

2. odpuzuje jedince, kteří by se chtěli věcně a přínosně realizovat, ale nechtějí přijít do styku s první skupinou (edit: ta tady přitom být nemusí, ale stačí co se říká)

 

...Tím častým používáním už to nemá ani hanlivý význam...

je potřeba si uvědomit, že ti co to tu neznají a vychází jen z pojmenování to mohou brát doslova.


  • 2

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#73 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2014 - 10:46

Mne to hanlivy teda prijde porad. Nadavka nikdy vyznam nadavky neztrati, to jen lidi si to v hlave potlacej. Nebo to aspon tvrdej.

 

Ještě před dvěma stovkami let byla největší nadávkou šelma :-)


  • 0

#74 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2014 - 10:51

To bude tím, že dnes už málo lidí nosí běžně smith-wessony proklatě nízko u pasu. Škoda.


  • 2

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#75 honza.h

honza.h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 557 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2014 - 11:01

-131 body už pomalu přibývají  :wub:

 

Seš mi ukradenej, ale možná ti dám nějakej palec nahoru, aby sis tak nefandil s těma mínusama ;-)


  • 1

#76 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2014 - 11:07

Taky běžně používám označení Žumpa pro tohle fórum a znají to tak i ostatní kačeři. Tím častým používáním už to nemá ani hanlivý význam. Je to lepší než říkat: Četl jsem na fóru na geocaching.cz, že... Každý řekne: Na Žumpě jsem četl, že...

Když se se známými bavíme o gc, tak máme zažité, že tomuhle fóru říkáme "cztko". Je to krátké, jasné. Patřím k těm, co FB odmítají používat -> netuším, co se tam děje a proto se k tomu nevyjadřuji, natož abych nějak hanlivě pojmenovávala....


  • 8

#77 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2014 - 12:21

Na druhou stranu - neni to jedno jak se tu tomu říká?

Shakespeare sice tvrdí, že ano, ale to se literát škaredě plete - záleží na tom a hodně. Negativní slova vyvolávají a přiživují negativní myšlenky potažmo činy. A těžko popřít, že v onom výrazu, který tu probíráme, jsou despekt a pohana živě přítomny, že to slovo není neutrální, od svého původního významu abstrahované).  Naše fórum snad mezi ostatními podobnými stránkami nepatří mezi ty pokleslejší, naopak myslím, že pro komunikaci, informovanost a budování pospolitosti uspokojivě slouží, a pokut tu a tam některé vlákno sklouzne do nepatřičné roviny, umravňovací prostředky snad nějaké po ruce jsou. Ptám se tedy: To chceme naše fórum jen tak mezi řečí šmahem očerňovat a shazovat? To si nedokážeme to urážlivé slovo odpustit? Žádné "voni to všichni říkají!" Neříkají to všichni a i kdyby to říkalo hodně lidí, neznamená to, že se něco takového nedá změnit.. Úplně přece stačí, když si jeden každý zameteme před vlastním prehem a nebudeme ve společnosti tu nadávku používat. Když se nebude říkat, nebude tak často ani přicházet na mysl. Když nebude přicházet na mysl, nebudeme tolik v pokušení chovat se podle ní. Ovšem, přirozenost lidské řeči už je taková, že nestačí jen slovo odstranit, ale musíme mít jiné, neutrálnější, které je dokáže účinné nahradit. Jinými slovy nemůžeme nechat prázdné vygumované místo, ale potřebujeme něco na jeho přelepení. Proč neříkáme třeba drbna? Nebo nevymyslíme nějaké slovo umělé, úplně nové? Možnosti jsou, jen zkusit. Měli by tedy moderátoři pro zdar svého úsilí uspořádat anketku-konkurs na "politicky korektní" a přitom hovorově chytlavou přezdívku fóra.  A protože s počátecní "palcovou" reputací už to nemá monoho společného, možná tuhle část vlákna vyčlenit samostatně.

 

Petulinko, mimochodem, trochu jsem se nad tím pousmál, spočítej si schválně, kolikrát jsi to nechtěné slovo či jeho odvozeniny sama v několika posledních příspěvcích mimoděk použila. Budeš muset s tou autocenzurou jít víc příkladem :D


Tento příspěvek byl upraven od Toniczech: 25 duben 2014 - 12:27

  • 10

#78 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2014 - 12:36

já to teda taky slyším na každém druhém eventu a než sem přišla petulinka s tomym, tak to tu byl jeden velkej punk :) ono je to tu také dáno tím, že se tu mezi sebou lidi osobně neznají a můžou tu na sebe dělat ramena, na nějaké varování to není, ale dobrou atmosféru to také nedělá.

Tento příspěvek byl upraven od prazskychytrak: 25 duben 2014 - 12:37

  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#79 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2014 - 13:09

 nějaké varování to není, ale dobrou atmosféru to také nedělá.

Ono by to na varování i bylo, jenže to by dotyční museli být schopní akceptovat pouhé upozornění, že dělají něco nepřístojného. Jenže když tu někoho upozorníš, tak je to jako bys kopl do vosího hnízda. A přijde mi paradoxní, jak často ti co se ohání pravidly na gc.com ignorují pravidla na gc.cz a nedokážou rozdýchat ani to, že je na to někdo upozorní.


  • 1

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#80 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 25 duben 2014 - 13:09

Je to naprosto stejna situace, jakou tu vytvaris se zumpou. Akorat, ze forum ma vic zastupcu, protoze samo za sebe jednat nemuze. Zkus se nad tim zamyslet.

 

PS: Vzpominas si, na ten muj dlouhej omluvnej prispevek, co vzniknul kvuli mymu prusvihu? Tam neco o odzumpovani taky pisu... 

Jinak řečeno já tu vytvářím žumpu tím, když řeknu že se o ní takto běžně mluví (a osobně si opravdu nemyslím, že by to ve všech případech použití bylo myšleno hanlivě), zatímco ty, jakožto zástupce fóra, si na to odžumpování vezmeš slovo "kretén". Hodně zdaru.

 

Co se týče FB nemůžu soudit. Mám to podobně jako zvedavkanocni.

 

 

vůbec ne. Tím že se tomu vytváří negativní pověst, tak to

1. přitahuje a povzbuzuje jedince s patologickým chováním, kteří to považují za přijatelný standard

2. odpuzuje jedince, kteří by se chtěli věcně a přínosně realizovat, ale nechtějí přijít do styku s první skupinou (edit: ta tady přitom být nemusí, ale stačí co se říká)

 

je potřeba si uvědomit, že ti co to tu neznají a vychází jen z pojmenování to mohou brát doslova.

Díky za názor. Já si myslím, že ty patologický jedince to tu přitahuje prostě proto, že je tu velký publikum. Ne proto, že někde v lese na mezi slyšeli "to" slovo. (ale nechci prudit, takže už to tu nepoužiju)

 

Pěknej komentář k tomu napsal Toniczech.


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:gc.cz

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama