Přejít na obsah


Fotka

Jak se dostat do popředí kačerských statistik


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
86 odpovědí na toto téma

#1 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2014 - 14:33

Už se nedivím ničemu. Ale běda jak mi ho někdo zmíní jako vzor. :D V každém logu jiný text.... A pokaždé našel s někým jiným. Hlava mi to nebere. Do logu napíše že našel keš 19.4. a 20.4. Keš na GC loguje s datem 12.4. a 14.4. Že by vybarvování statistik? GC2MAHJ  Podivně logovaných keší má spoustu.

 

Pravda, ať si to každý hraje jak chce. Jeho statistiky vůbec neberu v potaz. Jen doufám, že ostatní kačeři, obzvláště začínající, si z něj nebudou brát vzor.

 

 

btw: prosím, žádné vášnivé diskuze, většina ví o koho jde a jak GC hraje,prostě jsem na to jen upozornil.


  • 3

#2 maxovna

maxovna

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2014 - 14:52

To je slabota...

Takhle se logují keše...některé i 4x: http://project-gc.co...m&submit=Filter


  • 1

:ph34r:  Nemám správně prolinkovaný profil na gc.com!   :ph34r:


#3 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2014 - 15:04

Taky dobrý.........


  • 0

#4 jonathane1

jonathane1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 205 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2014 - 15:35

Tak mu to nezavidte.....jestli z toho ma takto radost......inak no comment.....
  • 0

#5 KapitanHook

KapitanHook

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2014 - 15:41

Tak už se nedivím že má tolik nálezů, když každou keš loguje 3x :DDD 


  • 0

#6 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2014 - 15:55

Nechci se ho nikterak zastávat, ale každý se někdy sekne a může něco omylem lognout dvakrát. Podle Project-GC bych řekl, že tady se jedná spíše o chybu, než záměr (a jestli neloguje ze stránek GC.com, tak si toho ani nemusel na první pohled všimnout).

 

Radši neřešte a nechte být, než se tu zase někdo pohádá. :)


  • 2

#7 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2014 - 15:57

Co největší počet nalezených keší už je beztak dávno out, aspoň u mě hraje prim třeba kvalita založených keší nebo kvalita nalezených keší, takový kačery obdivovat :) vykombajnovat město nebo série umí každej, koho netíží čas. Za to založit super keš nebo se vydrápat někam do divočiny pro bod, to už je jiná.

Tento příspěvek byl upraven od prazskychytrak: 21 duben 2014 - 15:59

  • 12

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#8 Filip Pecha

Filip Pecha

    Filip Pecha

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2014 - 16:09

Nechci se ho nikterak zastávat, ale každý se někdy sekne a může něco omylem lognout dvakrát. Podle Project-GC bych řekl, že tady se jedná spíše o chybu, než záměr (a jestli neloguje ze stránek GC.com, tak si toho ani nemusel na první pohled všimnout).

 

Radši neřešte a nechte být, než se tu zase někdo pohádá. :)

přesnětak, bude jen omyl a nikoho z těch dvou kritiků nenapadlo zkontrolovat Pepovi duplicity.


  • 1

#9 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2014 - 16:17

A to víte, že jsem na duplicity koukal a koukněte se také na disable keše. Však to známe. Hodit pod kořen CWG s kusem papíru / náhradní logbook / a šup FI. On se ten Pepa plete docela často, nevidím důvod proč na to v rámci slušnosti neupozornit. ;)  A opravdu mu nezávidím, není totiž co.  A tady se také spletl.......... GC1XF02


  • 1

#10 honza.h

honza.h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 557 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2014 - 16:19

Moderátor rozjíždí flame... to je konec...


  • 5

#11 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2014 - 16:27

http://coord.info/GC4HJB4

 

found it "provázek"


  • 3

*


#12 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2014 - 16:28

Moderátor rozjíždí flame... to je konec...

 

Všiml jsi si tohoto: btw: prosím, žádné vášnivé diskuze, většina ví o koho jde a jak GC hraje,prostě jsem na to jen upozornil.

 

Já ti nevím, ale mě se prostě nelíbí, když se takovéto věci přehlíží. Není v tom z mé strany žádná závist a uznání už vůbec ne. Tak ať se alespoň lidé a jak jsem napsal obzvláště začínající kačeři dozvědí, jak by se GC podle mě hrát neměl.  Prostě jsem jen na to upozornil. Je to špatně?


  • 7

#13 honza.h

honza.h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 557 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2014 - 16:58

Všiml jsi si tohoto: btw: prosím, žádné vášnivé diskuze, většina ví o koho jde a jak GC hraje,prostě jsem na to jen upozornil.

 

Já ti nevím, ale mě se prostě nelíbí, když se takovéto věci přehlíží. Není v tom z mé strany žádná závist a uznání už vůbec ne. Tak ať se alespoň lidé a jak jsem napsal obzvláště začínající kačeři dozvědí, jak by se GC podle mě hrát neměl.  Prostě jsem jen na to upozornil. Je to špatně?

 

Ano všiml... Taky s tímto stylem hry nesouhlasím. Jenže už se to tu probíralo stokrát a vždycky to skončilo flamem. Tak netuším, proč máš potřebu na to po stoprvní upozorňovat. A zrovna z pozice moderátora, z pozice, která by měla vášně diskutujících krotit a ne přikládat pod oheň ;-)


  • 1

#14 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2014 - 17:06

No je pravda, že by tomy.22 měl být kvůli pozici moderátora s citlivými tématy opatrnější, na druhou stranu, má snad právo postnout věci, co ho sejří. Tak když si ten flame, co rozpoutá, pak zase usekne, tak mu to promineme, ne ;) .

Ale to jsme OT, ne? Co se týká Joney, tak.....cenzored... :P


  • 7

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#15 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2014 - 17:41

Už se nedivím ničemu. Ale běda jak mi ho někdo zmíní jako vzor. :D V každém logu jiný text.... A pokaždé našel s někým jiným. Hlava mi to nebere. Do logu napíše že našel keš 19.4. a 20.4. Keš na GC loguje s datem 12.4. a 14.4. Že by vybarvování statistik? GC2MAHJ  Podivně logovaných keší má spoustu.


Víš, on Pepa nedávno přešel na logování pomocí FieldNotes, nevím jak to dělá, ale vím jeho počítačová gramotnost je hodně nízká. Už několikrát jsme se ho snažili naučit že je mnohem jednodušší si PQ nebo lépe data přes API stáhnout do GSAKu nebo GeoGetu a pak sloučené s dalšími daty vygenerovat do souboru pro navigaci. Bohužel bez viditelného výsledku. Tohle bude nejspíše sekundární projev roztříštěnosti dat v jeho navigaci. Takže by asi bylo nejlepší ho upozornit, že logování daného víkendu proběhlo nějak špatně a že by bylo vhodné to opravit. Jsem si jist, že nemá ani páru, že něco odklepnul dvakrát.
  • -1

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#16 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2014 - 17:52

Arne promiň, ale logování pomocí FN naopak právě duplicitnímu logování zabrání. Sama ho používám, takže o tom něco vím. 

Netuším, co dotyčný jak motá, ale pokud by byl až tak "nešikovný", není nic jednoduššího si nálezy občas přes Project -gc zkontrolovat a duplicity vymazat. Nebo požádat o pomoc počítačově gramotnější známé......Ano, občas se při dodatečném logování TB nebo GC někomu povede znovu keš zalogovat jako další FI místo WN, ale jde to lehce zkontrolovat a opravit ( to nepíšu pro tebe, ty to vše znáš mnohem líp než já, ale pro začátečníky ). Už jsem takhle kolegovi podobné dva logy našla - přečetl si, že tenhle problém se stává, napsal, jestli bych mu účet nezkontrolovala, protože sám si neví rady a během chvilky logy promazal. Že by to nezvládl dotyčný, se mi nějak nechce věřit. ;)

 

Nemohl bys mu podobně pomoct účet projít a duplicity odstranit?  


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 21 duben 2014 - 17:56

  • 2

#17 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2014 - 18:01

Ale Tomy, radši si pusť TO VIDEO a nech to plavat, opravdu už to tu bylo miliónkrát a nevím, co na tom ještě řešit.


  • 10

#18 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2014 - 18:12

Jacko to video jsem ještě v týhle verzi neviděl. A pobavilo. :D

 

Lidi prosím, záměrem tohoto vlákna nebylo rozpoutat nějaký flame a hádat se tady. Ano, jsem moderátor jak tady někdo zmínil, ale to neznamená, že bych nemohl založit tohle téma. Jsem tady od toho abych udržel diskuze  a nejen tuhle v rámci slušnosti. A myslím, že i o tomhle nepopulárním tématu se dá diskutovat slušně. Jasně, zámek je řešení, ale použiji ho až když se tenhle thread zvrhne do nadávání.

 

Arne jasně, tohle mohlo být nedopatření, ale jak dlouho se ty nedopatření u dotyčného táhnout? Byl již upozorněn několikrát i do debaty se zapojil, polepšení slíbil.... A skutek utek.........


  • 0

#19 Jonea

Jonea

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2014 - 18:26

To jsem se na Velikonoce zase pobavil :-) Ještěže mi dva přátelé napsali, že mám v Příbrami jednu duplicitu, a že je kvůli tomu tady pozdvižení :-) Myslím, že inteligentním lidem podle textu druhého logu došlo, že se jednalo o chybu... Ostatní nemá cenu komentovat, protože by si někteří diskutující nejdřív museli přečíst pravidla GC a uvědomit si, že tato hra není o bodech, ale o zábavě a vzájemné pomoci. Když vidím na nějaké keši problém, taktně ownera upozorním a třeba mu pomohu i keš dočasně zprovoznit. Je to právě owner, který tuto hru tvoří a proto má konečné slovo ohledně logu. Hodně lidí se tu ohání frází, že mě dobře znají apod. Pokud mě chtějí opravdu poznat, mají příležitost - jezdím na spoustu eventů a pořádám řadu tuzemských i zahraničních geovýprav. Reagovat na mě již nemusíte, mám málo času, abych tu četl ty vaše pindy :-)


  • -12

#20 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2014 - 18:37

Jonea má pravdu. Je to o lidech.


  • 5

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama