Přejít na obsah


Fotka

Stromovi lide GC50TQ8 Zítra 23.4.2014 cestou na GC51PVT


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#1 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2014 - 8:26

Hledám někoho kdo míří na opékání buřtů "Burtici na jare - edice 2014" a po cestě by chtěl odlovit stromovou T5 keš "Stromovi lide". Přesněji řečeno scháním někoho, kdo tam za mě vyleze, a bude také mít patřičné vybavení, a já to budu tzv. "jistit zespoda", a umožní mi se zalogovat. Na oplátku nabízím místo v autě a odvoz z lokality "Jižní město" na event, na Buřtíky, a to včetně občerstvení v podobě opečeného masíčka (myslím opravdového masíčka, nikoli jen obyčejného buřtu) na eventu.

Ta co? Najde se nějaký gurmán-šplhavec?


  • -1

Jsem to stále já.


#2 Korismata

Korismata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2014 - 10:19

Hledám někoho kdo míří na opékání buřtů "Burtici na jare - edice 2014" a po cestě by chtěl odlovit stromovou T5 keš "Stromovi lide". Přesněji řečeno scháním někoho, kdo tam za mě vyleze, a bude také mít patřičné vybavení, a já to budu tzv. "jistit zespoda", a umožní mi se zalogovat. Na oplátku nabízím místo v autě a odvoz z lokality "Jižní město" na event, na Buřtíky, a to včetně občerstvení v podobě opečeného masíčka (myslím opravdového masíčka, nikoli jen obyčejného buřtu) na eventu.

Ta co? Najde se nějaký gurmán-šplhavec?

Vím, že se to tu řešilo již mnohokrát, ale když už seženeš někoho s výbavou, proč si tam nevylezeš taky? Alespoň Tě někdo zaučí a třeba se ti to bude líbit. Pak už stačí se seznámit s někým ochotným z okolí a můžete chodit lézt spolu... ;)


  • 0

#3 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2014 - 10:33

Vím, že se to tu řešilo již mnohokrát, ale když už seženeš někoho s výbavou, proč si tam nevylezeš taky? Alespoň Tě někdo zaučí a třeba se ti to bude líbit. Pak už stačí se seznámit s někým ochotným z okolí a můžete chodit lézt spolu... ;)

Korismato, vím že to myslíš dobře, ale asi mne osobně neznáš. (Kdo mě zná, tak ví) Copak o to. Možná by se mi to i líbilo (mít tak o polovinu kg míň....). Ale bohužel to nejde. Víš ono se 160kg to jde dost blbě. Kdyby to bylo tak 3,m nad zemí, a s odbornou instruktáží bych to možná i vyprusíkoval....fakt možná. Víš, je to asi tak: sytý hladovému nevěří.


  • 0

Jsem to stále já.


#4 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2014 - 10:35

Nemohl bys tu pak, prosím, napsat, v kolik asi tak u toho stromu budete ;) ?


  • 0

#5 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2014 - 10:39

Nemohl bys tu pak, prosím, napsat, v kolik asi tak u toho stromu budete ;) ?

No asi tak... Buřtíci jsou od 18,00. A tak jsem myslel o hoďku dřív, tak tedy asi v 17,00.

Ale pořád nemám žádného lezce. To bude asi problém.


  • 0

Jsem to stále já.


#6 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2014 - 10:50

No asi tak... Buřtíci jsou od 18,00. A tak jsem myslel o hoďku dřív, tak tedy asi v 17,00.

Ale pořád nemám žádného lezce. To bude asi problém.

Podle míry obtížnosti bych tam snad možná i vylezla (když to bude znamenat jen po špagátě jednoduše nahoru jumar/grigri bez přelejzání na větve a posléze dolu na grigri), ale nemám odborného poradce, nahazovače a vlastníka večkerého nádobíčka :D!


  • 0

#7 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2014 - 11:00

Podle míry obtížnosti bych tam snad možná i vylezla (když to bude znamenat jen po špagátě jednoduše nahoru jumar/grigri bez přelejzání na větve a posléze dolu na grigri), ale nemám odborného poradce, nahazovače a vlastníka večkerého nádobíčka :D!

Mám 20,m lano. Když si ho nahodíš...


  • 0

Jsem to stále já.


#8 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2014 - 11:57

Jacko, tam vylezeš, není to vysoko. Pivní Pupek by podle mě vylezl tak do půlky (to abych ho bránil).


  • 0

#9 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2014 - 12:08

Mám 20,m lano. Když si ho nahodíš...

To jsem ještě nikdy nedělala :D! Ale já zase mám sedák, tři karabiny  a dvě smyce :D. Tak ještě ten jumar, grigri a odbornýho poradce a máme to komplet. Ale začít bysme měli tak ve dvě, jestli chceš stíhat ten event :D! Nebo radši v jednu s rezervou na volání záchranky a pohřební služby.


  • 0

#10 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2014 - 14:34

Nikdo další? Jacko, myslíš to vážně? Mám vzít to lano?


  • 0

Jsem to stále já.


#11 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2014 - 15:27

To jsem ještě nikdy nedělala :D! Ale já zase mám sedák, tři karabiny  a dvě smyce :D. Tak ještě ten jumar, grigri a odbornýho poradce a máme to komplet. Ale začít bysme měli tak ve dvě, jestli chceš stíhat ten event :D! Nebo radši v jednu s rezervou na volání záchranky a pohřební služby.

 

Jen poznamku k tomu materialu: ja zdolavam podobne veci bez jumara a grigri. Pouzivam prusiky a dolu jedu pres kybl. I kdyz se da slanit na karabine, tak je to brane jako nouzovka a nezkusenemu bych to asi nedoporucil. Ja nikam nepospischam a tak me netrapi, ze jednou za cas stravim lezenim po lane dvojnasobnou dobu nez kdybych mel toho jumara. Navic prusiky mam vzdycky a proti jumarovi jsou zadarmo. (Ono by to spis patrilo do sousedniho stromolezeckeho vlakna, ale nedalo mi to.)


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#12 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2014 - 17:53

Posouvám.


  • 0

Jsem to stále já.


#13 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2014 - 18:04

Jen poznamku k tomu materialu: ja zdolavam podobne veci bez jumara a grigri. Pouzivam prusiky a dolu jedu pres kybl. I kdyz se da slanit na karabine, tak je to brane jako nouzovka a nezkusenemu bych to asi nedoporucil. Ja nikam nepospischam a tak me netrapi, ze jednou za cas stravim lezenim po lane dvojnasobnou dobu nez kdybych mel toho jumara. Navic prusiky mam vzdycky a proti jumarovi jsou zadarmo. (Ono by to spis patrilo do sousedniho stromolezeckeho vlakna, ale nedalo mi to.)

Já vim, že se to dá i s prusíkama, ale nikdy jsem to ještě nezkusila. Já jsem usedlá dáma středního věku a musim pomalu a důstojně :D. Mám tu dokonce i osmu, ale zatim mi nikdo neukázal, jak jí použít. Prozatím jsem se svou T5 výbavou dospěla leda tak ke schopnosti samostatně  vysmycovat na buk :D.

 

Nikdo další? Jacko, myslíš to vážně? Mám vzít to lano?

Jestli vezmeš i toho odborného poradce a ty šplhátka, tak jo :D!


  • 0

#14 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2014 - 18:30

Jestli vezmeš i toho odborného poradce a ty šplhátka, tak jo :D!

Mám jen to lano, nic víc.


  • 0

Jsem to stále já.


#15 radek61

radek61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2014 - 20:47

Ahoj

Tuhle stromovku nemám, tak bych se snad mohl připojit. Vybavení mám kompletní a pár stromů už jsem taky vylezl. Akorát to není na 100 procent nevím jak to bude zítra v práci


  • 0

#16 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2014 - 21:27

Tak budte v 17:00 pod stromem, snad to stihnu. Vercajk prinesu kompletni, ale sedak doporucuju vlastni. Ale ja vam tam nepolezu, budu jen kibicovat :)


  • 0

#17 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2014 - 21:49

Moc dík, ale na mě v 5 je pozdě, já musim bejt před šestou doma. Stíhala bych možná tak kdybychom začli kolem čtvrtý nebo dřív. Škoda, snad mi to vyjde jindy.


  • 0

#18 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2014 - 22:15

Ve ctyri zas nemuzu ja, to se neda


  • 0

#19 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2014 - 5:37

Modráku, to by bylo fajn, Freťule říkala že by to moc ráda zkusila, tedy vylézt nahoru. Nikdy ale takhle nikam nelezla, tak by se jí kromě výbavy, i nějaká ta rada a dohled zkušenějšího kolegy docela hodila.  Platí tedy ten sraz v 17:00 pod stromem?


  • 0

Jsem to stále já.


#20 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2014 - 5:47

Pivní pupek:

Hele, Freťule to určitě dá a ty bys to měl zkusit taky. Když ten píďalkovitej posun vzhůru zvládá i takový dřevo jako já, tak opravdu může každej, kdo neni na vozejku nebo v hrobě. Není to hlavně o síle, ale o koordinaci. A pak o hlavě - přesvědčit sám sebe, že můžu zvládnout i věci, který na to nevypadají. Jasně, že když člověk váží metrák jako já, tak se poněkud snáze unaví :D. Ale rychlostí centimetr za půl hodiny se tam nakonec doškrábe. Zkus to, aspoň kousek, ať vidíš, že to jde! Je mi líto, že nemůžu s váma, snad příště.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka