Přejít na obsah


Fotka

BOMBOVÝ event


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2014 - 9:26

5. dubna proběhl Bombový event, na kterém jste si mohli poslechnout řadu zajímavých informací přímo od pyrotechniků Policie ČR. Samozřejmostí byla také ukázka techniky včetně robota na dálkové ovládání.

Více o eventu se můžete dočíst v reportáži z této akce. V závěru se můžete dovědět několik tipů, aby k vaší keši nemuseli zbytečně vyjíždět pyrotechnici.

 

8c1d5f95-d8d8-4035-a9cc-ab04fb2fce68.jpg

Stylový logbook

 

Na eventu se spolupodílela Česká asociace geocachingu a určitě to není poslední akce v této oblasti, kterou jsme pro vás připravili.


  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#2 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2014 - 9:56

5. května proběhl Bombový event, na kterém jste si mohli poslechnout řadu zajímavých informací přímo od pyrotechniků Policie ČR. Samozřejmostí byla také ukázka techniky včetně robota na dálkové ovládání.

Více o eventu se můžete dočíst v reportáži z této akce. V závěru se můžete dovědět několik tipů, aby k vaší keši nemuseli zbytečně vyjíždět pyrotechnici.

 

8c1d5f95-d8d8-4035-a9cc-ab04fb2fce68.jpg

Stylový logbook

 

Na eventu se spolupodílela Česká asociace geocachingu a určitě to není poslední akce v této oblasti, kterou jsme pro vás připravili.

Nebylo to spíš 5. dubna? :) Ale jinak, článek je super a event prosím opakovat! :)


  • 1
:)

#3 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2014 - 10:16

Nebylo to spíš 5. dubna? :) Ale jinak, článek je super a event prosím opakovat! :)

 

Ano, bylo to opravdu 5. dubna, v popisku jsem to již opravil. Asi se příliš těším na květen a vyšší teploty :)

Jinak taky bych byl pro opakování, protože díky přípravě eventu Maker madness workshop jsem se musel z Bombového odhlásit, což mě opravdu mrzelo.


  • 2

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama