Přejít na obsah


Fotka

Fair trade - co nejbizarnějšího jste našli v keši?


Nejlepší odpověď Smrk , 25 červenec 2014 - 9:29

Nedávno se mi v Chotěboři přetrhla šňůrka, na které mi visí navigace a za dvě minuty jsem v keši našel novou :-)

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
71 odpovědí na toto téma

#21 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2014 - 23:09

Smrk: no, aby nevytekly a neznehodnotily ten přístroj, nebo i tu keš. Pokud je hic, tak by to mohlo i bouchnout, ale to záleží na umístění a dalších věcech... myslím, že na GeoWiki je, že samotné baterie by v keši být neměly.
EDIT: hm, tak buď jsem to četl někde jinde, nebo se tam dávat můžou. Pokud jsou nový, tak možná jo. Asi jsem mimo vlákno, sorry.

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 26 duben 2014 - 23:33

  • 1

#22 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2014 - 0:18

Proč by to mělo být bez baterií? Aby nevytekly? Takovou tu placatou čočkovou baterii jsem vytéct neviděl. A napětí na zabití člověka tam není :-)

rozhodně se ale vyhazují coby "nebezpečný odpad" do uzamykatelných boxů...


  • 0

#23 Sykype

Sykype

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2014 - 7:13

Je to smutné, ale někteří "kačeři" výměnu berou jako příležitost zbavit se svého starého nepotřebného harampádí výměnou za něco pěkného. Někteří pak jenom berou. Nevím, jestli si to uvědomují, ale svým způsobem vlastně kradou. Na druhou stranu mě vždycky potěší lidé, kteří jako poděkování do keše něco vloží a vůbec nic si neberou. V jedné naší kešce se tak třeba ocitl krásný nový plyšový pes. Když pak člověk jako owner keš otevře při kontrole, musí ho to zahřát u srdce. Dobří lidé ještě nevymřeli, ale občas se zdá, že jich je stále míň a míň.
  • 2

#24 4Chinchillin

4Chinchillin

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2014 - 18:08

Už ani nepamatuju, kdy naposled jsem našel v keši něco co  by stálo za výměnu. Loni ve Švédsku jsme při hledání keše narazili na nesouvisející igelitku kde byly 3 plechovky hruškového cideru, Jednu jsme vyměnili za  Budvar 12°. Lepší cider jsem od té doby nepil. Nebylo to fairtrade, Budvar tomu nedosahoval po kotníky. 


  • 3

#25 dílna u mnicha

dílna u mnicha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2014 - 18:14

u obchodního centra s kinem jsem vložil 4x cwg za týden tam bylo jen 5 vstupenek do kina (prošlých samosebou)

a u mé keši pod kaštanem byla na podzim plná kaštanů , jinak mimo logbooku a tužky zmizelo všechno :) 


  • 0

#26 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2014 - 20:34

To je klasika, ale já přesto svoje keše neustále doplňuju, i těm co to ukradnou, udělá taková keš radost. Tak se neboj, nejsi v tom sám.


  • 2

#27 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2014 - 22:27

Věci do keší jsem pravidelně doplnoval, jenže v poslední době mi berou z keší úplně všechno. A to i tužky z Ikei. O propiskách radši nemluvím. Jediné, co v keši vždy zbyde jsou kartičky/samolepky ze supermarketů


  • 0

Samsung Galaxy Core LTE + Garmin Etrex 30


#28 Petrtra

Petrtra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2014 - 10:03

Předevčírem jsem sám udělal downtrade - vyhodil jsem z kešky tampón, naštěstí nepoužitý.


  • 1

#29 buben2

buben2

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2014 - 20:55

Hned ve své první kešce co jsem našel byl kondom což mě docela zarazilo   :D


  • 0

#30 Kortezova bota

Kortezova bota

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)
  • LocationBrno

Publikováno 24 červenec 2014 - 23:31

Ja som si odniesol domov najbizarnejsiu trofej pollitrovku Becherovky. Bolo to este v case ked som byval na Slovensku. Ownerovi sa narodil syn a tak ulozil vedla kese symbolicky flasu, kedze som sa nemal s kym podelit a otvorenu po mne by uz nikto nekonzumoval, tak som si ju zobral domov a nasypal do kese aspon zopar koleciek.


  • 2

#31 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2014 - 6:08

Ja nasel nedavno v kesce damsky kalhotky. Bylo vedro, tak asi pochopitelny :-)


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#32 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2014 - 6:22

Ja nasel nedavno v kesce damsky kalhotky. Bylo vedro, tak asi pochopitelny :-)

Skoro bych si tipla, kde to bylo - série Geoles u Mělníka? (My tam našli v jedné kalhotky, v jiné podprdu a ve třetí kondom...)


  • 1

#33 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2014 - 7:03

Skoro bych si tipla, kde to bylo - série Geoles u Mělníka? (My tam našli v jedné kalhotky, v jiné podprdu a ve třetí kondom...)

 

Presne tak, byl to Geoles. Ale podprdu a kondom jsem uz nenasel :-) Holt na Melniku to zije :-)


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#34 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2014 - 8:27

Hned ve své první kešce co jsem našel byl kondom což mě docela zarazilo   :D

Už jsem to sem psal? Šprcku, cigaretu, plácačku slivovice! CD s jazzovými písněmi neznámé zpěvačky. Jinak tu a tam pěknou klíčenku (Jack Daniel´s) nebo autíčko. Naposled na židovském hřbitově v Czestochowe velkou reklamní mapu města, přesně jsem ji v tu chvíli potřeboval!


Tento příspěvek byl upraven od Trhac: 25 červenec 2014 - 8:28

  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#35 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2014 - 9:07

Ochrany jsou v keškách poměrně často, naposledy jsme na ní narazili tuším v keši na Pohádce u Ivana Roubala.


  • 0

#36 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2014 - 9:29   Nejlepší odpověď

Nedávno se mi v Chotěboři přetrhla šňůrka, na které mi visí navigace a za dvě minuty jsem v keši našel novou :-)


  • 3

#37 kromanonec

kromanonec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2014 - 20:47

No, mi teď v keši u Malenovického hardu ve Zlíně našly s mamkou krásné zlaté reklamní prasátko od Kofoly. Musím říct, že po přívěsku na klíče ve tvaru gumového medvídka Haribo to je druhá věc, co mi udělal radost. Prasátko jsem vyměnila za dvě autíčka na klíčky ze serie Lighting McQueen. Jeden byl hlavní hrdina McQueen a druhý nevím kdo, jelikož jsem film neviděla, ale jsou úplně nová a moc pěkná. Tak snad nálezci po mě udělají stejnou radost, jako mě prasátko. Jo a pokud to někdo, kdo tam to prasátko dal bude číst, tak mu za něj velice děkuji. Doma má větší brášku.


  • 0

#38 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2014 - 0:23

Předevčírem jsem sám udělal downtrade - vyhodil jsem z kešky tampón, naštěstí nepoužitý.

Třeba ho tam někdo dal, aby odvlhčil mokrou kešku.


  • 3

#39 anthAncze

anthAncze

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2014 - 23:57

Taky nedávný downtrade.... vyhodil jsem kus zvířecí čelisti i se zubama


  • 0

#40 Godfrit 32

Godfrit 32

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2014 - 7:54

To mě kinder bordel a cypoviny z marketů dělají v mých keších radost, za sezónu se toho nasbírá plná bedna a víte jak to v zimě fajně hoří v pecku?  :D  Jinak mé nejpraktičtější nálezy byli USB kabel, dodnes ho pužívám a taky svinovací metr s natištěným logem Geocachingu. S ním doteď vyrábím nové krabky. ;) Jinak asi největší kentus co sem v keši našel, byl posmrkaný kapesník... :wacko:


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama