Přejít na obsah


Fotka

CWG - zkušenosti s kvalitou výpalu u jednotlivých výrobců


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
43 odpovědí na toto téma

#21 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 734 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2017 - 18:06

No, oni asi v Geogadgetu šli hodně do sebe, dřív to opravdu s kvalitou u nich nebylo docela v pořádku, ale poslední dodávka od nich je úplná I.A třída. Můžeš se na ně mrknout, jsou to ta dvě co jsem s tebou měnil na Radyni.


  • 0

#22 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 540 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2017 - 19:20

No, oni asi v Geogadgetu šli hodně do sebe, dřív to opravdu s kvalitou u nich nebylo docela v pořádku, ale poslední dodávka od nich je úplná I.A třída. Můžeš se na ně mrknout, jsou to ta dvě co jsem s tebou měnil na Radyni.

Poprvé, když jsem u Geogadget objednával někdy v roce 2013 tak to teda upřímně řečeno nebyla žádná sláva, ale loni jsem si u nich CWG znovu objednal a spokojenost maximální. Hlavně je ten výpal hodně tmavý a výrazný, na FB myslím bylo video, že to dělají na nějakém novém laseru... ;)  Takže mohu doporučit.


  • 0

#23 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2017 - 19:59

Kolombo, ale on slovenský výrobce je s kvalitou na špičce.

.....

 

Ale já už spolehlivého výrobce CWG mám a Lenka to také dělá i včetně návrhů. Stačí popsat, jak si to představuji a je to :-)


  • 1

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#24 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2017 - 21:31

U SWG shopu mě nejvíc poděsilo, že polovinu ceny dá za poštovné ze Slovenska do Čech. Ale když jsem se ho po roce zeptal, jestli si mám druhou dávku nechat udělat radši u nás (mě by to vyšlo asi tak už nastejno), přesvědčil mě, že mi to udělá znovu. Tentokrát trochu dráž, protože jsem chtěl bukový suk. Evidentně je to nadšenec, kterého výroba CWG neživí. A na maily z Čech odpovídá česky. Když jsem se ho ptal proč, odpověděl, že mladší kačeři už mají se slovenštinou potíže. Mě to pořád připadá jako téměř jedna řeč, ale je asi fakt, že někomu už ne. Jen jsem měl trochu potíž s placením, on sice má účet i u české banky, ale místo čísla účtu měl na faktuře IBAN, což moje banka neumí a on se tomu dost divil. Ale číslo účtu se z toho nakonec dostat dalo.


  • 0

#25 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2017 - 22:05

Taky vyuzivam sluzby Geogadgetu a jsem spokojen. Takze takhle za moji malickost.
  • 3

#26 washa4

washa4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2017 - 13:37

Já pálím všechna svá CWG u GeoGadget a naprostá spokojenost! Nesetkal jsem se u nich se slovy "to nejde" nebo "nepůjde to". Vždy se snaží zákazníkovi vyjít vstříc! Navíc, po odeslání schváleného návrhu do výroby, máš svá kolečka do druhého dne doma :-) Takže za mne jedině GeoGadget z Litoměřic je 1*!!!!


  • 1

#27 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2017 - 14:54

Zatím jsem si nechala udělat jen jedno, takže nemám s čím srovnávat, ale s GEO fashion Kladno jsem spokojená, jak s kvalitou, tak s přístupem k zákazníkovi.


  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#28 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2017 - 15:55

Já nechávám CWG pálit u TFTC.eu a jsem spokojen.


  • 0

Geoget + Locus Pro na Asus Zenfone Max Pro M1, občas Etrex 30 + GPI generator, Wine, Debian testing


#29 Co@ti & rodina

Co@ti & rodina

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2017 - 20:06

Děkuji všem za tipy.
Jednotlivé shopy jsme si uložil do záložek.

Zvolil jsem CWGland.
Komunikace i rychlost tvorby návrhů na vynikající úrovni.
  • 4

#30 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2017 - 22:58

První CWG jsem mela od Kavalíra ( tenkrát ještě tolik výrobců nebylo), pak dvakrát Geogadget, ale pak jsem narazila na CWGland a bylo rozhodnuto.
Super komunikace, staci napsat co bych tak chtěla a návrh je za chvíli v mailu. A protože máme lehce nadstandartní vztahy, tak předání mám cestou z/do práce i když je to v jiném městě:)

A rychlost je leckdy tak blesková, že se nestačím ani vzpamatovat:D Takže mohu doporučit a i každému vždy doporučuji.

Ze slovenského shopu jsem měla zatím jen jedna CWG na Giff, dělala se tam kolečka hromadně a musím taky pochválit.
  • 0

#31 Misha.in

Misha.in

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2017 - 14:17

Asi se budu opakovat, ale jedině CWG land! Kvalitou a osobním přístupem nemají konkurenci.


  • 3

misha_in.png


#32 Misha.in

Misha.in

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2017 - 14:20

Ze slovenského shopu jsem měla zatím jen jedna CWG na Giff, dělala se tam kolečka hromadně a musím taky pochválit.

 

Ty poslední kolca z giffu se dělaly na Slovensku? Když jsem si je nedávno prohlížel podrobně, tak mě právě překvapilo, že mají několik vrstev vypálení (stínování), což jsem dosud jinde neviděl.


  • 0

misha_in.png


#33 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2017 - 23:54

Dobré CWG poznáš, že na jeho okrajové straně je čárka tužkou... čili CWG Land.


  • 2

#34 KarinCZ

KarinCZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2022 - 18:55

Hodím sem též zkušenost, kdyby někdo tápal, kde objednat. Jako začínající kačer jsem objevila reklamu na CWG-Shop.cz, takže moje první objednávka byla u nich. Jediné, s čím jsem byla spokojená byla korektura, kterou mi poslali před výrobou. CWG nemají sytý výpal, jsou nevýrazná. Zaplatila jsem i poplatek, aby mi ho poslali do oficiálního katalogu, což se za půl roku nestalo. Psala jsem jim před časem skrz toto mail, který zůstal bez reakce. Moje druhá objednávka byla v říjnu a již jsem zvolila CWGland.cz a nemám co vytknout. Krásný sytý výpal a v oficiálním katalogu je. První zmíněný obchod sice nabízí dárky k objednávkám, ale k čemu toto, když se člověk nedočká toho, co si zaplatil. Takže za mě jednoznačně jasná volba je CWGland a skvělý přístup paní Lenky Oršlové.
  • 1

#35 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2022 - 18:58

Mohu potvrdit dobrou zkušenost s CWGlandem. Rychlost, kvalita, vše bez problémů


  • 1

#36 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2022 - 20:29

S CWG-shop naprosto stejná zkušenost. Dodnes od května loňského roku dvě CWG do oficiálního katalogu neposlali. Na maily přestali odpovídat. Takže s nimi jsme po tomto prvním pokusu definitivně skončili.
  • -1

#37 kosovaci

kosovaci

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2022 - 11:34

Za mě jedině GWGland. V neděli dopoledne pošlu objednávku, odpoledne dostanu korekturu a dřevo přijde v úterý! Fantazie.

Jinak super kvalita. Můžu jen doporučit.


  • 2

#38 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2022 - 13:29

O CWG landu musím sic nerad říct, že jsou fakt docela dobří. Nerad proto, že taky vyrábím CWG, dokonce si myslím že stejně kvalitní a umím to stejně rychle, ale neumím to ekonomicky. Kolečko mě stojí v průměru 1,70Kč holá výroba 50 kusů necelá hodina. Vezmu těch prodejních 245 korun, odečtu 85 za kolečka a zbývá mi 160kaček. Do toho musím nacpat alespoň chvilku práce grafika, odečíst dvacku za zápis do katalogu, alespoň trochu umořit náklady na laser (jedná se samozřejmě o mainsteam stroj za několik set tisíc korun), i elektrika a nájem něco stojí a tak ten zbytek má maximálně dvě číslice. :-(   Tedy přeji CWG landu dlouhý pracovitý život a ať nám dlouho vydrží.


  • 0

#39 Laminátka240

Laminátka240

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2022 - 16:06

Za mě je téměř vše lepší, než Geogadget, který sice vyrábí i komunikuje velmi rychle, ale výpal jejich CWG vypadá jak kdyby to bylo natištěné a inverzní CWG dělají téměř hladká, jen "ožehnutá" a pořádně nevypálená. To se týká všech druhů dřeva.
Osobně doporučuji CWG land nebo SWG shop Juraje Pecky.
  • 0
Lamin%C3%A1tka240.png

#40 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2022 - 16:27

odečíst dvacku za zápis do katalogu

Ta dvacka už není a možná příjdou i další změny, viz zde. Cenu si u CWGlandu vysvětluji tím, že asi používají některé možnosti, které se jiným geoshopům nenabízí či vzhledem k hlavní činnosti nevyplatí - například odpočet DPH (ale to by musel říct někdo kdo tam objednával, zda je na dokladu cena s DPH nebo že nejsou plátci) či nákladů.

 

A to ti ještě závidím tu cenu suků. Já znám z výrobců suků jenom Valu, u kterého tebou zmíněná cena nejen že není průměrná, ale dokonce bych za takovou cenu u něj nekoupil ani ty nejlevnější smrkové suky bez poštovného.

 

Jinak pokud se chceme podívat na obvyklou cenu, když je řeč o té ekonomické stránce: Pokud dám do kupy všechny oficiální výrobce*, u kterých kouknu na cenu (obvykle nejlevnějších) smrkových suků**, pak to po započtení všech možných kombinací (50ks, 100ks) vychází průměrně na kus:
CWGLand:     4,90
DODO:         5
CWG-shop:     5,45
Kavalír:     5,99
Cacherov:     6,53
Tytyty:     6,87 (momentálně v akci 4,86)
U Tiskaře:     8
Freeair:     8,47
LIFE:         8,60kč (v akci, cena bez akce není uvedena)
Geokeš:     9,37
Geovera:     15
Průměrná cena za smrkové CWG tedy vychází na 7,65kč.

* Výrobci, kteří dělají všechno tak jak mají, jsou uvedeni na oficiálním webu CWG. Pokud v něm někdo není, pravděpodobně nějakým způsobem šetřil (například neposíláním CWG do katalogu), proto by nebylo vhodné jej porovnávat s těmi, kteří dělají vše jak mají. Vynecháno bylo taktéž CWG-GEO, kde podle obsahu webové prezentace někdo pouze parazituje na jménu již neexistujícího výrobce. A SWG-SHOP, který smrková CWG nevyrábí.
** Pokud má daný výrobce CWG právě v akci, byla použita do tabulky cena bez akce, aby byla tabulka aktuální i po skončení trvání slevové nabídky. To se netýká LIFE, kde na e-shopu nemají uvedenou jinou cenu, než aktuální akční. Pokud výrobce nabízí komplet u kterého se nedá přesně dostat na cenu jednoho CWG (např 250 CWG + razítko), byla tato konkrétní položka ze srovnání vyřazena. Pokud se jedná o skutečnou drobnost která se k objednávkám přidává běžně i bez jejího uvedení na e-shopu (tužka, nálepka), nebyl na ni brán zřetel.


Tento příspěvek byl upraven od KRON family: 07 únor 2022 - 17:17

  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama