Přejít na obsah


Fotka

S A M A N prvni tisic


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
33 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2006 - 11:41

Šamane veeeeliká gratulace z Pardubic.. Ať to šlape
  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2006 - 23:19

Moc moc gratuluju!!!! Těším se na další geobláznoviny, další Tvoje keše i na naše další setkání.
  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2006 - 0:35

Tak i my se připojujeme s gratulací!!! Je to úctyhodný výsledek! Přejeme hodně štěstí do dalších tisícovek a zůstaň svůj!!! ;o))
  • 0

#24 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2006 - 12:39

Kdyz nas Saman v Plzni lanaril na Eden cache, tak jsme neverili, ze se z toho vyklube dalsi geoblazniva akce. Saman totiz ze sebe vyzaruje pozitivni vlny, ktere dokazi dokonale kazdeho zblbnout. Vcera to byl Samanuv den. Nakonec dostal geopupendo Dorkadionovym tisicovkovym coinem a byl prijat do klubu 1000. Takze Samane, at se ti stale dari a mas porad dobrou naladu.
  • 0

#25 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2006 - 11:50

Obrovska gratulace k prvni kilocache. I my z jihu prejem mnoho dalsich kouzelnych silenosti pro geocachingu a samozrejme moc dekujem za tech spoustu krasnych zalozenych.
  • 0

#26 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2006 - 8:13

nahy saman udelal 1000, radsi ani nechci videt tu dvoutisicou kesku :)) gratulujeme
  • 0

#27 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2006 - 4:26

  Mily Samane,
jsem rad, ze jsem Ti mohl gratulovat osobne, kdyz jsi dobyl Eden jako svou 1000. kesku. Rad jsem te poznal jako kacera, ktery nejenze zadnou srandu nezkazi, ale sam ji vytvari.
Diky za Tvoje poklady, ktere patri k tem nejlepsim, jez se daji hledat. Diky za Tve napady, at uz vice ci jen "primerene" silene. Diky za Tvou trpelivost, diky za Tvou ochotu pomoci, diky za Tvuj zapal pro geocaching. Jsem rad, ze jsem Te kdy potkal, a rad s Tebou zase pujdu hledat ci sazet. Preju Ti spoustu dalsich uspechu a jen radost nejen v geozivote.
At Ti to slape kdekoli, kdykoli a s kymkoli se rozhodnes jit!
   

  • 0

#28 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2006 - 16:45

Šaman byl první kešer se kterým jsem se setka a tak musím taky pogratulovat k miléniu - navíc dosaženého super způsobem! Ať ti to při hledání a zakládání pořád tak jde!!!
  • 0

#29 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2006 - 15:44

Gratuluji a třesu virtuálně pravicí a to za celý team! Jen tak dál a ať Tě to stále baví!
  • 0

#30 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2006 - 9:55










  Mily Samane,

jsem rad, ze jsem Ti mohl gratulovat osobne, kdyz jsi dobyl Eden jako svou 1000. kesku. Rad jsem te poznal jako kacera, ktery nejenze zadnou srandu nezkazi, ale sam ji vytvari.
Diky za Tvoje poklady, ktere patri k tem nejlepsim, jez se daji hledat. Diky za Tve napady, at uz vice ci jen "primerene" silene. Diky za Tvou trpelivost, diky za Tvou ochotu pomoci, diky za Tvuj zapal pro geocaching. Jsem rad, ze jsem Te kdy potkal, a rad s Tebou zase pujdu hledat ci sazet. Preju Ti spoustu dalsich uspechu a jen radost nejen v geozivote.
At Ti to slape kdekoli, kdykoli a s kymkoli se rozhodnes jit!
   

Eeech - No myslím, že teprve teď je ta pravá chvíle zvolat - ZABRAŇME ŠÍŘENÍ ŠAMANISMU! (gratuluju) :-)
  • 0

#31 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2006 - 22:41

Tak další třínulka...velká gratulace i od nás.Ať Vám to šlape! Z+H+R
  • 0

#32 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2006 - 12:45










  Mily Samane,

jsem rad, ze jsem Ti mohl gratulovat osobne, kdyz jsi dobyl Eden jako svou 1000. kesku. Rad jsem te poznal jako kacera, ktery nejenze zadnou srandu nezkazi, ale sam ji vytvari.
Diky za Tvoje poklady, ktere patri k tem nejlepsim, jez se daji hledat. Diky za Tve napady, at uz vice ci jen "primerene" silene. Diky za Tvou trpelivost, diky za Tvou ochotu pomoci, diky za Tvuj zapal pro geocaching. Jsem rad, ze jsem Te kdy potkal, a rad s Tebou zase pujdu hledat ci sazet. Preju Ti spoustu dalsich uspechu a jen radost nejen v geozivote.
At Ti to slape kdekoli, kdykoli a s kymkoli se rozhodnes jit!
   

Amen, gratuluji a vzhuru do dalsich tisicovek
  • 0

#33 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2006 - 15:00

No, citim sa v tomto vlakne trochu nahy :))), kazdopadne Vam vsetkym dakujem za vsetky blahozelania, ale najma za Vase cache, za Vas cas a napady venovane nasmu konicku a za vsetku srandu a pohodu co sme spolu zazili a este zazijeme :)))
  • 0

#34 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2006 - 8:51

Posíláme z Moravy, blahopřání do Prahy. S geošílenci na věčné časy a nikdy nikdy jinak.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama